Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) FefeeX válasza Gokardo (#1346) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez már mérföldekkel jobb, de a a 360-as helyett (szar a dpadja) inkább a feljebb említett F310-et venném. Főleg, hogy azt megnézheted személyesen is mielőtt megveszed.

(#1352) ayo válasza FefeeX (#1351) üzenetére


ayo
addikt

arra valaki csapjon le, mert ahogy fotókon is látszik teljesen újszerű.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1353) horvathkrisz válasza FefeeX (#1350) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Csak megjegyzem, ha ezzel az érvvel sem sikerul meggyoznod, akkor ne erolkodj tovabb. Keresztanyam mondta (es igaza van), hogy vannak olyan emberek, akiken egyszeruen nem lehet segiteni.
Egyebkent teljesen egyetertek veled.

Peace :R

(#1354) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Rohadtul tetszenek ezek a Fightstickek :) Persze nem olcsók. Valaki nem gondolkozott egy ilyen masinán? Ez már tényleg játéktermi hangulat egy ilyen kütyü. Aki nézegette esetleg melyik az amelyik pchez is jó és nem fapados? (jöhet a link).
Mad Catz ok jófajták ahogy nézem, de abból nem nagyon látok pcset csak ps4 / xbox360.

(#1355) FefeeX válasza Joco_77 (#1354) üzenetére


FefeeX
veterán

A Madcatz Tournament Edition 2 stick tuti jó PC-re (feltételezem XBO kontrollernek ismeri fel), egyébként ami zsinóros azok valószínűleg mind jók PChez is.
Amit egyelőre találni lehet hozzá:
" The only issue is when trying to use this on PC - RT and LT don't work"

Amúgy majd' megesz a fene, hogy vegyek egyet, de még nem döntöttem a Madcatz és a Razer között... (meg nem adtam be az asszonynak, de ami késik nem múlik)

[ Szerkesztve ]

(#1356) pohár


pohár
félisten

most a Media Markt is akciózik a PlayIT-n:


GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1357) FefeeX válasza pohár (#1356) üzenetére


FefeeX
veterán

ÓÓÓÓÓ XBO vezetéknélküli kontroller 9ezer!!! Szerintem ez a giga deal. Nem a kábellel 15ért, hanem a sima 9ezer meg 2-300 forintért kábelt hozzá, aztán csókolom.
Kár, hogy nekem már van kettő és ebből nem akarok többet :)

(#1358) Zebu válasza pohár (#1356) üzenetére


Zebu
addikt

Ez a Trust jó holmi?

Mennyire jó a ONE DPAD?

[ Szerkesztve ]

(#1359) Joco_77 válasza ayo (#1310) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Te melyik controllerrel tolod amúgy ezeket a 100 hit combókat?

(#1360) pohár válasza Zebu (#1358) üzenetére


pohár
félisten

ha én azt tudnám... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1361) ayo válasza Joco_77 (#1359) üzenetére


ayo
addikt

Logitech F310 stick részével - ritkán egy-két kényes résznél pedig besegítek d-paddal

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1362) FefeeX válasza Zebu (#1358) üzenetére


FefeeX
veterán

A One DPAD szerintem egész frankó (360nal abszolúte összehasonlíthatatlan)

(#1363) Carasc0 válasza FefeeX (#1357) üzenetére


Carasc0
őstag

Most úgy elképzeltem, hogy veszek 2 db-ot a XBO vezetéknélküliből - ha már ennyire ajánlod - (ilyen hasonló controller kb 15 éve volt a kezembe utoljára), kivezetem a monitor képét a jó kis 40" TV-mre és nyomjuk tesóval, haverral! Ez ha jól sejtem megoldható? :U

Amúgy ha vezetlék nélkül használnám, az is megbízható?

Más téma!

WB accot sehogyse tudom összekapcsolni a telcsimen lévő MKX-el? Nagyon nem akar sikerülni. :( :O

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1364) Lunky88


Lunky88
tag

Én ezzel nyomom, még annak idején az MK9-re felbuzdulva vettem ebay-ről. :) 18k volt kiszállítással együtt.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#1365) FefeeX válasza Carasc0 (#1363) üzenetére


FefeeX
veterán

Megoldható, de PC-vel csak kábelesen, nincs hozzá vevőegység egyelőre PChez.
Amúgy a wireless része tökéletesen megbízható, ha XBO-val használod, lagot nem lehet rajt érezni.

(#1366) Joco_77 válasza Lunky88 (#1364) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Mi ennek a neve pontosan? Vagy valami link van?

(#1367) Lunky88 válasza Joco_77 (#1366) üzenetére


Lunky88
tag

Mortal Kombat Fight Stick by PDP így keress rá. Külön az MK9-hez gyártották. Csak az xboxos verzió működik PC-n tudomásom szerint.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#1368) Carasc0 válasza FefeeX (#1365) üzenetére


Carasc0
őstag

Értem... És 8e Ft-ért ez a F310 mennyire jó?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1369) Gokardo válasza FefeeX (#1350) üzenetére


Gokardo
tag

Hát erre annyit tudok mondani neked lehet nem sok nekem igen :D főleg hogy kell 2-ő.
A másik meg mivel ritkán használom alapból minek vegyek 10.000Ft-set? Ráadásúl 2-őt :D szép pénzkidobás lenne :) ezért kell olcsóbban aránylag normális.
Ez az 1 játék amihez szükséges egyáltalán és azért ezzel se játszok egész nap:D

Viszont ezekben amiket mondtál teljes mértékben igazad van ezt alá is írom :)
Néztem ezt az F310-et de 2-őt venni azért ebből se olcsóbb :D Viszont úgy hallottam ennek a DPad-ja is jobb mint a 360-asnak.

[ Szerkesztve ]

(#1370) ayo válasza pohár (#1356) üzenetére


ayo
addikt

ez csak annak aki kimegy playit-re nem? mert akkor oda el kell jutni, belépő és sorbanállás

http://jateknaplo.blog.hu

(#1371) FefeeX válasza Gokardo (#1369) üzenetére


FefeeX
veterán

F310 padja a leírása alapján sokkal jobb, mint a 360-é, mert elméletileg négy irányban külön 4 kapcsolós. (a 360 dpadjánál nem nehéz jobbat találni, rosszabbat, na az lenne problémás)

Carasc0: nem rossz az F310, de azt ennél olcsóbban lehet találni neten újat, nem kell kimenni a PlayIT-re sem. Én speciel azért nem adnék 8ezret.

[ Szerkesztve ]

(#1372) Carasc0 válasza FefeeX (#1371) üzenetére


Carasc0
őstag

Maradok billnél... Maximum kiteszem TV-re... bill-t meg megtudom oldani hogy a TV előtt üljek vele... Szegényes de olcsó megoldás. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1373) Gokardo válasza FefeeX (#1371) üzenetére


Gokardo
tag

akkor gondolom ilyen 3 ezer Ft-s tájban nem is ajánlotok semmi olyat ami jó lenne :D ( gondolom a tartóssága a gond )

Viszont ha csak ez nálam az megfelel mert nem használnám sűrűn :D

[ Szerkesztve ]

(#1374) Zebu


Zebu
addikt

Speedlink Strike NX:[link]

Mit gondoltok?

(#1375) bager13 válasza rexsimus (#1326) üzenetére


bager13
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! Hát pedig mi pont azt szeretjük benne. Leülünk 4-en, 6-an egy kis sör kiséretében a gép elé és mehet a 2v2. Akkor marad az MK 9. Majd karácsonykor azért ezt is beszerzem.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1376) ayo


ayo
addikt

na a tegnapit kicsit megtoltam: Mortal Kombat X - Raiden (Thunder God) 34 Hits / 46% Damage

http://jateknaplo.blog.hu

(#1377) atainprison válasza ayo (#1376) üzenetére


atainprison
senior tag

A "sarok" kombókkal lehet a legnagyobbat sebezni, de ezt csak ritkán lehet megcsinálni. Ezért is kell figyelni, hogy az ellen ne szorítson be a sarokba.

Más: nekem pár napja nem működik a Faction War egyáltalán és így meg sem tudom nézni a napi challenge-eket, ami elég dühítő. Másnak is van hasonló problémája?

(#1378) koxx


koxx
MODERÁTOR

Annyira nem ástam magam bele a témába, előrendeléshez (PS4) kapott Gorot hogyan/hol kell kativálni?
thx

közben meglett

[ Szerkesztve ]

(#1379) #45378816


#45378816
törölt tag

It has begun! :D

(#1380) batai15 válasza #45378816 (#1379) üzenetére


batai15
félisten

hát rondák szvsz.. szerintem az mk9 klassik skinek sokkal szebbek voltak.

(#1381) pohár válasza #45378816 (#1379) üzenetére


pohár
félisten

amúgy ezen a mapon kinek a szobra van a háttérben? én először azt hittem, hogy Quan-Chi, de ez enyhén szólva is faszság :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1382) batai15 válasza pohár (#1381) üzenetére


batai15
félisten

bwt valami lin kuei csóka..

(#1383) #45378816 válasza batai15 (#1380) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ez nem is klassic skin, amúgy meg nem tudom kinek a szobra, én is azt hittem, hogy "Jancsi" az! :D

(#1384) Carasc0 válasza batai15 (#1380) üzenetére


Carasc0
őstag

Egyetértek... Olyan műnek tűnnek nekem is...Láttam azt a másik Sub-Zero skin-t.. Az a vágott arcú emberke... Ha jól sejtem az volt az MK3-ban... Azzal 1 bibi van hogy soha nem volt szakállas... Kár érte...

Mondjuk a menü háttér aszerint változik, amelyik frakcióban vagyok épp... :) Kár hogy én nem változtathatom meg kedvem szerint...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1385) #45378816 válasza Carasc0 (#1384) üzenetére


#45378816
törölt tag

Eltelt 25év és eligénytelenedett a kis csávó. :DDD

(#1386) batai15


batai15
félisten

amugy az is elég nagy fail szerintem h grand master skin bi hannak sebhelyes.
Na már most tudtommal egy bibi van hogy az előd sub zeronak volt az nem?
a standar skinbe meg nincs sebhely ..

(#1387) ayo


ayo
addikt

újra megy az online. jelenleg is játszunk pc-n king of the hill-t mk hungary szobában és hibátlan az egész - persze kuatan jungle pályát tolja mindenki, mert az tuti nem lagol. gondolom volt valami szerver update javított pár fontosabb hibát.

stat még mindig nullázódik, de legalább mer lehet játszani :)

szerk.: na crash-eltem, szóval majdnem tökéletes:D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1388) Carasc0


Carasc0
őstag

Nálam ez a skin a nyerő (de csak a klassic kitana skin után)...

A szép skinje végett én nekem kedvencem lett...Legszebb csaj a mortal-ban...(Régebbiekben is sztem..)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1389) Zebu


Zebu
addikt

Nyomtam egy online-t, de huhhh nagyon lagol. Még jó hogy Kotal kahn-nal voltam akivel nem kell gyorsan ugrándozni :)

Fos ez így

(#1390) pohár válasza Zebu (#1389) üzenetére


pohár
félisten

hát én alig bírtam vele bármilyen kombót összehozni a single-ben... bár nem hiszem, hogy ez a karakter hibája, inkább az enyém :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1391) ayo válasza Zebu (#1389) üzenetére


ayo
addikt

nem kéne hogy lagoljon, próbáld pl a kuatan jungle pályát, ha azon is lagol akkor vmi mással lesz a gond: kevés gép, rossz ping és egyéb

http://jateknaplo.blog.hu

(#1392) MaYDaN válasza ayo (#1387) üzenetére


MaYDaN
tag

Ja, be is léptem. Néztem egy pár meccset és láttam, hogy toljátok és inkább kijöttem. :)
Á ez nem emberi. :D Így én soha nem fogok tudni játszani. Kihívott valami csóka és 11-0 lett neki. :)
Jó hogy megvettem a játékot. :D

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#1393) Carasc0 válasza MaYDaN (#1392) üzenetére


Carasc0
őstag

Engem is elkalapálna bárki...De ez a játék nem vérre megy...Élményként kell felfogni...Én élvezem nagyon... Billel nyomom, még mindig csak összevissza nyomogatom. Anno így tanultam meg játszani a régi mortálokkal is...Egyszer csak kialakul.... :K

Meg ne feledd.... pár hét, 1-2 hónap és jól fogo tolni... Amúgy célszerű egyszerre 1-2 karaktert kitanulni s majd bővíteni a repetoárt...

Mondjuk nekem nem furcsa ha géppel játszom, mert ehhez szoktam anno is hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1394) rexsimus válasza ayo (#1387) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Csak én nem találom a szobát? :/

[ Szerkesztve ]

(#1395) ayo válasza rexsimus (#1394) üzenetére


ayo
addikt

már vége a kőrmérkőzésnek, ha kilép mindenki akkor nem marad ott a szoba üresen

http://jateknaplo.blog.hu

(#1396) AS válasza ayo (#1376) üzenetére


AS
félisten

Kotal Kahn - War God Combo 52% DMG :C
És még kőnyű is....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1397) ayo válasza AS (#1396) üzenetére


ayo
addikt

lol ez tényleg könnyű, talán a legkönnyebb, amit eddig láttam! - mindjárt be is próbálom ;]

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1398) MaYDaN válasza Carasc0 (#1393) üzenetére


MaYDaN
tag

Akkor lehet, hogy veled kéne játszanom. :D

Amúgy persze tudom, hogy csak a játék öröméért kell játszani és úgy is csinálom. Csak azért néha bosszant, hogy én ilyeneket nem tudok, hiába is próbálom. :) Egy csomó mindent nem ad be, nem is tudok koncentrálni ennyi gomb megnyomására. A tutorial szinte első komboinal (jugle talán vagy mi a neve) megbuktam. Egyszóval béna vagyok. :D No mindegy, azért majd próbálkozom és bocs mindenkitől csak ez kijött most belőlem. :)

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#1399) Carasc0 válasza MaYDaN (#1398) üzenetére


Carasc0
őstag

Vegyél fel Steamen: R0ttmayer

Mondjuk nekem jobban bejön a grafikai élménye a játéknak mint spec egy kombó...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1400) MaYDaN válasza Carasc0 (#1399) üzenetére


MaYDaN
tag

Felvettelek.

Az oké de avval nem sokkara megyek, hogy szép a pálya. :D

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.