Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) ßrainiac válasza batai15 (#1097) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha nincs breakere az ellenfelnek, akkor nem tud megmozdulni kozben. Igy garantalt h sokaig puffolheted, mig az alapkombok rovidek, keveset sebeznek es a tobb kombo miatt tobbszor kell nekifutni. Raadasul osszekotve ezek sokkal jobban neznek ki, mintha haromszor harom kulon kombot ratolnal. De errol szolnak a verekedos jatekok mar tobb, mint 15 eve.

(#1102) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Küln jó pont a fejlesztőknek, hogy berakták a lehetőséget, hogy akkor is lehet breakelni, ha blokkolsz. Végre nem fogunk belehalni a durva pressure-ök chip damage-ba.

Cassie Cage-el barátnőm kihozott a sodrómból. Egyszerűn lehetetlen blokkolni az a csajt. Ha ügyesen varjálja az kombóit, akkor tutira betalál az egyik. Ha lent védekezek, overheddel jön, ha fent low hit, vagy sima le+3 és amikor azt blokkolnám, megint overhead. Sarokból még csak ki se tudok jönni, csak EX-es támadással, de az már rég rossz.

[ Szerkesztve ]

(#1103) ayo válasza rexsimus (#1102) üzenetére


ayo
addikt

sarokból ki tudsz most már ugrani a pályák miatt. cage mk9-ben is szemét volt, ha közelről támadott, de aszem jaxnek volt ilyen alul felül ütös kombója amit követni kellett védekezéssel, én sem szerettem, viszont csinálni már poénabb volt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1104) batai15


batai15
félisten

Valaki el magyarázza privátba a teljes story?
Nekem ködös hogy hanzo és sub elején mi van velük és utána, na meg a többiekkel..

(#1105) rexsimus válasza ayo (#1103) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Nem tudok kijönni, hiába nyomtam a wakeupokat-se, gyanúsan frame trap-be kerültem, vagy valamit nagyon elrontottam.

A pályák elemeit nem használjuk, mert belezavarhatnak a kombókba. Ugyan ez volt régebben tag-be, hogy két gombbal is be lehetett hozni a másikat, nem csak a L-izével (nem jut eszembe a neve a gombnak :D ), és az nem volt mókás.

Haveri körrel fél profi szinten toltuk a 9-et és elég egy kis hiba, és vége a meccsnek.

[ Szerkesztve ]

(#1106) ßrainiac válasza rexsimus (#1105) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sima speciallal is fel lehet allni, bar ezt biztosan tudod, online rendre beveszik az ellenfelek. Pl becsuszassal, ollozassal ^^

(#1107) rexsimus válasza ßrainiac (#1106) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ez az, hogy probáltam, de hamarabb megütött, mint hogy beadta volna a mozdulatot, és újra kaptam a jó kis áldást a fejemre.

Más:

Pár oldallal régebben írta valaki, hogy milyen room-ba lesztek esténként, de nem találom. Leírná valaki mégegyszer. Szívesen megmutatnám neki a Cassie Cage presört. :D

[ Szerkesztve ]

(#1109) ayo válasza rexsimus (#1107) üzenetére


ayo
addikt

mi az MK Hungary-ban voltunk, csak ugye az akkor van, ha van aki fent van és játszik :) a King of the Hill onnan indul szóval majd próbálok online lenni csak hát meló.. :)

(#1110) rexsimus: talán egy fokkal, de simán jó volt. VS is, csak az mókásabb többen.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1110) rexsimus válasza ayo (#1109) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Mennyire lagos a KotH?

Csak azt toljátok, vagy kapható-e valaki egy jó kis versusra? :D

[ Szerkesztve ]

(#1111) ßrainiac válasza rexsimus (#1107) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, de nem kell megvarni h felkeljen a kari a foldrol. Nekem ugy beadja.

(#1113) Intel core33 válasza ßrainiac (#1111) üzenetére


Intel core33
tag

Nekem van egy HD7770 2gb-om és egy Intel i3 4150 és olyan laggos a játék hogy az már hihetetlen.
Lesz rá valami update vagy valami,mert ez így játszhatatlan.60fps megvan aztán egy lagg és 10másodperces lassú mozgás....

(#1114) ayo válasza Intel core33 (#1113) üzenetére


ayo
addikt

sajna procid és a kártyád is kevés neki. nekem i5 és gtx 750 ti van és az kb a közepesen jó. a steames fórumját olvasva alatta nem sok jót mondtak eddig

ja és havernak i5 650 ti és szakad. egyszerűen szarul van optimalizálva ahogy az MK9 is. reméljük lesz vmi szuper patch...

(#1115) Intel core33: alapból is komoly gépigenye van + szarul lett megírva a pc port.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1115) Intel core33 válasza ayo (#1114) üzenetére


Intel core33
tag

De BF4 megy 45-50fps-el ez meg lemegy 10-re meg állandóan szaggat?(BF4 HIGH minden kivéve az MSAA kikapcsoltam)azért a BF4 még mindig szebb játék mint a többi.

(#1116) Intel core33 válasza ayo (#1114) üzenetére


Intel core33
tag

Pont ezt mondtam,hogy szarul lett optimizálva.Persze konzolra sikerült megcsinálniuk mint mindig,de ez a pc.Szerintem 1kezemen megtudnám számolni hány optimalizát játékot adtak ki mostanában.Pl.Assassins Creed rogue,Dying light-ról +unityről ne is beszéljünk mert az is csak a kukába való.

(#1117) rexsimus válasza ßrainiac (#1111) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Persze, én is wakeup-al próbálkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#1118) rexsimus válasza Intel core33 (#1115) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Nekem is ilyen gondom van. BF4-et simán viszi medium beállításoknál, itt meg minden levéve, 30 as fps droppok vannak. Plusz egy két pálya pofátlanul lassítja a játékot, pl az építkezős és a dzsungel.

[ Szerkesztve ]

(#1119) BMS


BMS
őstag

hali

A kriptában van valami trükk,hogy hgyan lehet azokat a köveket szétszedni ami pénzt ad?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1120) batai15 válasza Intel core33 (#1113) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is hasonló a konfig. Szarul fut.

(#1121) Intel core33


Intel core33
tag

Ha nem adnak ki rá fixet akkor felégetem a játékot,hiába van beaktiválva :))

(#1122) ayo válasza Intel core33 (#1121) üzenetére


ayo
addikt

elhiszem, kb. annyit kéne ráköltened mint egy ps4 + játékra :)

remélem lesz valami szép nagy fix patch napokon belül

http://jateknaplo.blog.hu

(#1123) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Valaki belinkelné a Steam csoportot, nem találom a hozzászólások között.

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1124) ßrainiac válasza rexsimus (#1123) üzenetére


ßrainiac
addikt

(#1125) Carasc0


Carasc0
őstag

Kövezzetek meg... Továbbra sem értek egyet azzal hogy ez harmatgyengén optimalizált játék...Vas kell alá...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1126) #45378816


#45378816
törölt tag

Én úgy gondolom, hogy hamarosan optimalizálva lesz a játék egy üdítő patch-el. :)
A canyourunit oldalán ezeket az értékeléseket kaptam, miután felmérte a gépemet a java program!

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-04/17/506263_amugkinhjyzsutve_mkxcanyou1.jpg
http://prohardver.hu/dl/upc/2015-04/17/506263_vp0scf1empmniunb_mkxcanyou2.jpg
http://prohardver.hu/dl/upc/2015-04/17/506263_w5vnxnkzbe7bqbgj_mkxcanyou3.jpg

[ Szerkesztve ]

(#1127) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mortal Kombat X - feloldhatók a nem játszható karakterek is

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1128) Carasc0 válasza gyuromoj (#1127) üzenetére


Carasc0
őstag

Hmm tetszetős.... de ez úgy lenne igazi, ha a karakterválasztóba ott lennének és a Rain, nem Shinnok néven futna :D De legalább a lehetőség megvan.... Alakul ez... Baraka számomra amúgy is nagy öröm... :C

Gyuribácsi: Mint volt nagy MK játékos azt mondom ez már túlzás hogy Predator meg Jason szerepeljen egy MK játékba... Nem tudom kinek jön ez be nekem nagyon fura... Ennyi erővel jöhetne egy terminátor is... Inkább jöjjenek vissza ilyenek hogy: Cyrax, Sektor, Kabal, Shang Tsung, Stryker... és persze a klasszikusok közül Baraka és Smoke.....Jade se lenne rossz :P

Meg tudjátok mi lenne még szuper? Egy MK classic skin pack..... Nekem pl. MK2-ben tetszett Kitana öltözete...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1129) gyuribácsi88

Azt lehet tudni hogy az extra karakterek (jason x meg a többiek) mikor érkeznek?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1130) YM válasza Carasc0 (#1125) üzenetére


YM
senior tag

Xeon E5450 @ 3.6GHz | Zalman CNPS 7700 CU
4GB DDR2
970GTX

60fps stabilan :))

Amúgy király a játék, eddigi legjobb Mortal! :R

(#1131) szpal17


szpal17
őstag

Nekem simán fut full hd-ban high beállítások mellett egy régi 7850 1Gb-os változatával. Mellette I5 3470 és 8gb ram dolgozik.
Új AMD beta driver és az advanced settingsben a particle d-t 100-ról lehúztam 50-re.
Kezdő videónál kis röccenés, utána viszont semmi.

(#1132) ßrainiac válasza Carasc0 (#1125) üzenetére


ßrainiac
addikt

Unreal engine. Ennel sokkal jobban kene fusson.

Az elottem szolohoz hasonloan nalam is roccen parat a meccsek elotti "videonal", pedig itt I5 4440, GTX 770, 8GB memoria van es a jatek SSD-rol fut.

Hiaba gondolod ugy, hogy vas kell ala, a jatek eleg beta sok helyen (persze eros tulzasokkal) de lasd a kilepegeteseket, az ultra gagyi online modot es az akadasokat, nem mindenkinek vann fullos gepe oke, de itt sokaknak teljesen ertelmes konfigon problemaik vannak.

(#1133) ayo válasza ßrainiac (#1132) üzenetére


ayo
addikt

pontosan.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1134) Carasc0 válasza ßrainiac (#1132) üzenetére


Carasc0
őstag

Meggyőztél... Adja isten hogy jöjjön a konfigra szabott futási teljesímény....Viszont megnéztem a sokak által emlegetett MK9-t. Valaki említette hogy nem sokkal tud többet az X... Hát elnézést de kiröhögtem a 9-et egy X után...Talán 2011-ben azt mondtam volna hogy na ez valami de akkor sem lettem volna elájulva tőle....Az lesz érdekes amikor olyan MK jön ki amit ha meglátunk és azt mondjuk hogy az X egy szutyi... :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1135) HussarF

Ok, valaki most már segítsen, mert agyvérzést kapok. Sztem bug lehet, vagy nem tudom, de nem veszi be a tutorialban a kombot. Kiírja azt is, hogy 2 hits oldalt, vagyis kombo. Mégsem enged tovább. Takedown special move kombo attack-nál tartok és egyet rá kéne rúgnom ,aztán gáncsolnom (B, hátra előre B). Megcsináltam már vagy 50x, de nem veszi be. Mi a franc baj van ezzel? Bugos?

(#1136) ßrainiac válasza HussarF (#1135) üzenetére


ßrainiac
addikt

De a karakter megcsinalja gyors egymasutanban mint egy kombot es ki is irja, hogy 2 hits?

En vegigmentem a tutorialon, nem volt gond semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#1137) HussarF válasza ßrainiac (#1136) üzenetére

Meg, én ennél gyorsabban nem tudom beadatni vele, mert akkor már a takedown-t nem veszi be. Mondjuk ami fura, most vettem észre, hogy akkor is 2 hits-et ír, ha csak magában a takedown-t adom be. Tuiti nem stimmel valami.

Pu239 a nick-em, ha valaki felvenne friendnek és Watch game-el belenézne, hogy mit csinálok rosszul az is nagy segítség lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#1138) Carasc0 válasza HussarF (#1137) üzenetére


Carasc0
őstag

Ez nem az a kombó amikor fekve kigáncsolja majd teleport ütést kell rámérni? Mert én ott akadtam el...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1139) szpal17 válasza HussarF (#1135) üzenetére


szpal17
őstag

Én most csináltam meg...nagyon gyorsan kell a rúgás után elkezdeni a hátra, előre rúgást. Sokszor próbálgattam, de egyszer csak bevette.

Itt egy videó hogy néz ki. [link]

3 hites combo lesz így.

(#1140) HussarF válasza szpal17 (#1139) üzenetére

Ez kéne nekem is, de nekem í]y nem lehet megcsinálni, mert ha nem várom meg, amíg nem teszi le a lábát, hiába kezdem el beütni a gáncsolást, nem veszi be.

Szerk:
Baszki megcsináltam, de nem értem, hogy hogy. Most próbálom reprodukálni.

[ Szerkesztve ]

(#1141) szpal17 válasza HussarF (#1140) üzenetére


szpal17
őstag

A következők még jobbak :DD

(#1142) Intel core33


Intel core33
tag

Sziasztok!Próbáljátok ezt ki,majd enis megcsinalom csak nem tartózkodom otthon.Na akkor még egy tipp kizárólag atis versenyzőknek
ato vezérlőpultjában rámész hogy játékok
ott létrekozol egy új beállítást a mortal x parancsikonjával
belemész belül vonalsimításokat kikapcsolod!
alatta "tesztellációs üzemmódot" AMD optimalizáltról átváltod "alkalmazások használatára" és elmented
FPS-megnő a játékban
az alt+enteres megoldást ne használd ebben az esetben
szebb és folyamatosabb játékképet kapsz
amúgy minden fasza még a szar optimalizációs gondokat is meg lehet oldani trükkökkel viszont fél háromnegyed órás játék után fagyogat
tesztelve ATI és NVIDA kártyával is

(#1143) HussarF

Azt a mocskos életbe, rájöttem. A combo mozdulatot teljesen végig kell nyomni még azon az időn belül, hogy az első mozdulatát elvégezte, Szóval ha a 2. B-t már azután érem csak el, hogy letette a lábát, akkor nem jó. Itt túrtam a netet és senki nem tudta volna ezt az egyszerű tényt leírni. Hihetetlen....

(#1144) szpal17 válasza HussarF (#1143) üzenetére


szpal17
őstag

Hát ez a combo alapkövetelménye...gondolom ezért nem írta le senki. :)

(#1145) ayo


ayo
addikt

nos volt egy kis időm és Raidennel gyakoroltam. Ez raktam össze ma ;]

Raiden (Thunder God) 25 hits / 30% Damage

http://jateknaplo.blog.hu

(#1146) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Csak nekem szarakodik most a játék? semmi online, semmi kripta, semmi faction war, és be se tudok lépni a WB fiókomba. :/

[ Szerkesztve ]

(#1147) ayo válasza rexsimus (#1146) üzenetére


ayo
addikt

nekem is szar, azért toltam traininget

http://jateknaplo.blog.hu

(#1148) Carasc0 válasza ayo (#1147) üzenetére


Carasc0
őstag

Most indítottam el és teljesen jó! Nyomjatok néha a Configure gombra a Steam-ben...

Olyat meglehet csinálni a játékban, hogy 1v1 a gép ellen úgy, hogy megadok bizonyos feltételeket: pl. health regenration meg stb.... találtam olyat, de csak 2 db-ot lehet hozzáadni mindkét félhez...több nincs?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1149) ayo válasza Carasc0 (#1148) üzenetére


ayo
addikt

órája játszottam akkor senkinek se volt jó, lehet akkor most már helyre jött

http://jateknaplo.blog.hu

(#1150) HussarF válasza szpal17 (#1144) üzenetére

Hát jó, béna vagyok lehet :) Ilyen típusú játékokban nincs tapasztalatom. Nekem a kombo azt jelentette, hogy gyorsan egymás után. De az már egy sokkal szigorúbb megszorítás, ha ez azt is magában foglalja, hogy nyomd végig a combot, míg az előző mozdulat be nem fejeződik. Mindegy

Kérdésem, hogy a WB account mire jó? Batman is mindig ajánlgatta, de ott sem láttam a hasznát, hogy még egy reggel több legyen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.