Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Van valakinek tippje mit kene allitgatnom, hogy reszponzivabb legyen online? Kombokat abszolut nem adja..

Persze az is lehet, hogy mindig rossz a ping, nem tudom.

Arra gondoltam meg, h kikapcsolom a vsyncet, csak utalom azokat a vonalakat ;]

Ejjel 3-kor nem akar multizni senki, ugye? :))

(#1202) ayo válasza HussarF (#1200) üzenetére


ayo
addikt

akkor pontosítok: F szériának erősebb ez a gombja, mint a többi gamepad-nek. a tökéletes az lenne, ha ugyanúgy kapcsolós lenne és nem nyomás érzékelő :)

(#1201) ßrainiac: próbálj magyarral játszani. fontos, hogy jól fusson a gépeden, neki is jól fusson és jó legyen a ping. + attól, hogy offline mondjuk megy maxon a játék, lehet hogy online lejjebb kell venni a grafikát. nekem ha jó a ping akkor jó volt a játék. ja és érdemes tesztelni a pályákat is, mert 2-3 pálya még mindig lagol

http://jateknaplo.blog.hu

(#1203) #45378816


#45378816
törölt tag

Na meg van a level50 BoS Faction. :DD

(#1204) Carasc0 válasza #45378816 (#1203) üzenetére


Carasc0
őstag

Klassz! :C

Nekem most pár MB-ot letöltött a Steam... Nem tudom mi ez...

Én szeretek a gép ellen játszani...Mediumon tolom Single matcheket...Sub-Zero kézreálló karakter számomra... Megverekedtem minden egységgel. Gyűjtöm a pontokat és tanulom a kombókat....Minden frankó... :))

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1205) ayo


ayo
addikt

mai kedvenc online crash élményem :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#1206) #45378816


#45378816
törölt tag

Most közzétett hír!

4/18 Update
ÁPRILIS 18. - COOKIEMUNSTERCHEESE
We are in the process of uploading a new patch that contains the following fixes:

• Faction War Balance
• Team Battle Crash
• Control Config Crash

On Friday’s patch, we also included the following fixes that were not listed in the announcement:

• 40 Player Room Crash
• Fixed Configure Settings in Launcher Window

Thank you.

(#1207) #45378816 válasza ayo (#1205) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem lehet, hogy torrenteztél játék közben és az zavart be?

(#1208) Carasc0 válasza #45378816 (#1206) üzenetére


Carasc0
őstag

Igen nekem már írja is hogy Update queued... :R

Ayo: tényleg sajnálom hogy ilyen crashelős ez az online rész... :(

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1209) ayo válasza #45378816 (#1207) üzenetére


ayo
addikt

multi szerverrel volt vmi, de gondolom az update miatt volt ilyen labilis az órákban.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1210) ayo válasza Carasc0 (#1208) üzenetére


ayo
addikt

hát még én, ahogy látom most már jobb lesz a dolog a patch után, csak még nem elérhető semmi online rész (faction war, live tower, multi, wbplay)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1211) ßrainiac válasza ayo (#1210) üzenetére


ßrainiac
addikt

Furcsa, pedig itt a forumon mindig arrol van szo, hogy semmi gond a jatekkal :DD

(#1212) Carasc0 válasza ayo (#1210) üzenetére


Carasc0
őstag

Reméljük! Legjobban annak az általam említett hiányzó animációnak örülnék! :R

Brainiac: Attól hogy én nem érzékelek sok hibát, az nem azt jelenti hogy nem is léteznek... Ha észrevetted volna én olyat pl. nem írtam hogy ayo gépével lenne a baj ami a hibákat okozza és hogy csak neki van hibája. Egyszerűen csak meglepő hogy neki ennyi hibát produkált. De ő linkelte is a hibákat, szó nincs arról hogy én kételkedtem volna a hibákba. Tökéletes játék nincs. Én elfogadom így a hibáival együtt, de nyilván jobban örülnék ha ayo is meg lenne vele elégedve...Persze én vagyok a troll ugye...

Amúgy akinek 8GB ramja van, emelje fel a Swapot 2GB-ra...Nekem kihasználta...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1213) Intel core33 válasza Carasc0 (#1212) üzenetére


Intel core33
tag

Mi az a swap?vagy mire gondolsz?
vegyetek fel steamen:almasi.patrik@gmail.com
Sokszor ráérek,és nem vagyok nagyon kezdő.

(#1214) Carasc0


Carasc0
őstag

Na fenn van a patch. Ayo véleményére erősen kiváncsi vagyok!
Intel core33: Virtuális memória méretére gondoltam. :K

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1215) ayo válasza Carasc0 (#1214) üzenetére


ayo
addikt

egyelőre az online szerver még mindig akadozik és most pl. nem is tudok csatlakozni, holnap ránézek, gondolom addigra már jobb lesz a helyzet

http://jateknaplo.blog.hu

(#1216) Zebu


Zebu
addikt

Ma is jött egy patch. Nektek nem akad ki néha low memory-val a windows? Erre nincs megoldás?

(#1217) Zebu válasza Carasc0 (#1021) üzenetére


Zebu
addikt

Ugyanez van nálam is... Sikerült rájönni a megoldásra?

(#1218) AS válasza Zebu (#1216) üzenetére


AS
félisten

Menyi ramod van?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1219) Intel core33 válasza AS (#1218) üzenetére


Intel core33
tag

Nekem nem akad ki.8gb ramom van.

(#1220) rexsimus válasza HussarF (#1198) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Tipp: ne az utolsó gombhoz próbáld hozzányomni, hanem előtte nyomd be. Szóval pl ha az a kombó, hogy le+előre+2, akkor az Ex es verzióját így add be: le+előre+védekezés+2.

Nekem is F310 esem van, és simán működik így a dolog.

Én a heléyedben hagynám JC-et, a kilencből kiindulva nem egyszerű játszani vele (komolyabb szintre gondolok, random gombokat püfölni más). Válassz valami könnyebb karaktert. Scorpion mindig is a könnyen tanulható karik közé tartozott. Próbálgasd őt,. és ha már vele össze tudsz hozni komolyabb kombókat, jöhet a többi kari.

Megjelenés előtt regeltem WB accot, és kaptam egy Future Raiden rucit. nem tudom, hogy ez még most is megkapja-e aki regel.

[ Szerkesztve ]

(#1221) AS válasza rexsimus (#1220) üzenetére


AS
félisten

JC itt teljesen más , mind a 3 variációja erős.
Mk9 ben nekem sem jött be,de itt nagyon cool.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1222) ayo válasza rexsimus (#1220) üzenetére


ayo
addikt

azt csak az kapja aki megjelenés előtt, mármint ezt mondták. egy két skint is csak így lehet megkapni.

viszont közben rájöttem a menü fps dropra: ha WB Play, ahogy most is rossz v akad, akkor az fagyást hozhat elő. eddig is éreztem, hogy amikor az online résszel van vmi gond, akkor jött be ez, most már mások is igazolták.

multit ma tesztelem, más esetleg nézte a patch óta?

http://jateknaplo.blog.hu

(#1223) Carasc0 válasza Zebu (#1217) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Én úgy oldottam meg, hogy a virtuális memória méretét jól megemeltem. Jelenleg 4096MB-ot állítottam be neki, mert volt mikor 2048-nál is jelzett (igaz csak 1x a sok meccs során). S megnéztem, ki is használta a 2GB swapet...

Nagyon várom a tapasztalataidat! :R (Remélem most már normális lesz!!!)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1224) HussarF válasza rexsimus (#1220) üzenetére

Köszi a tippet. Én viszont a következőre gondoltam: Az RT és RB gombokat felcserélem és akkor így nyomhatom akkor, amikor ténylegesen kéne. Még most csak pár órám van benne, könnyű lesz átszokni.

(#1225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sztori DLC jön? :D

Live-Die-Respawn

(#1226) Zebu válasza AS (#1218) üzenetére


Zebu
addikt

8GB, és eeddig semmivel sem volt gond. Most beállítottam az SSD-re, hogy a rendszer szabályouzza, mert fixálva volt 512MB-ra.

Az elmúlt két évben semmivel sem volt gond eddig ezzel a beállítással.

Szenvedek ezzel az Xbox360 kontrollerrel. Egyszerűen előre-hátra mozdulatok a Dpaden kb sosem jönnek össze :(

[ Szerkesztve ]

(#1227) Lunky88


Lunky88
tag

A patch óta nekem a Dead Wood nevű pálya bugos. Ilyen pixeles lett az egész. Steam fórumon azt javasolják hogy tegyem vissza a régebbi drivert, de nekem eleve a régi van fent. Akkor most rakjam fel a béta drivert vagy mit tegyek? :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#1228) AS válasza oriic (#1225) üzenetére


AS
félisten

Jó lenne mert , a vége nagyon badas volt a storynak.
Black Raiden szétrúgja mindenki seggét :C
Nincs kedvem megint 4 évet várni hogy folytatódik :Y

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1229) Zebu válasza oriic (#1225) üzenetére


Zebu
addikt

Kérdés mennyiért :)

Lunky88: Nekem alapból csak a 347.88 Nvidia driver-rel működik rendesen. Az új GTA5 driverrel nagyon durván FPS drop-ozott.

[ Szerkesztve ]

(#1230) ßrainiac válasza Zebu (#1226) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem az a tapasztalat, hogy az elore-hatra sokkal konnyebb analogon, kivegzes ami ugyanez ketszer nem jott be dpad-on, de analogon sima ugy volt.

SSD es 8GB memoria melle szerintem nem igen kell swap, ha muszaj, akkor en egy masik vinyora tennem, ne az SSD-t b*sztassa a gep.

Nekem egyebkent azt szokta bejatszani, hogy kilepesnel felugrik h a windows teljesitmeny dropot erzekelt vagymi, es atvaltana normal kinezetre (aero helyett), semelyik jateknal nem dobott ilyet meg, sot, a regi GTX 660-ammal sem tapasztaltam meg ilyet :Y

Minden esetre memoriaval kapcsolatban egyszer sem jott meg uzenet.

Lunky88: A patch óta nekem a Dead Wood nevű pálya bugos.

Te most az a Lunky vagy es megis megvetted? :DD

Biztato, hogy azzal optimalizalnak, hogy leveszik a grafikat helyettem ;] meg nem neztem, de a kedvenc palyam, remelem, nem lett pixeles :O

[ Szerkesztve ]

(#1231) Zebu válasza ßrainiac (#1230) üzenetére


Zebu
addikt

Na ez az. Eddig semminek sem kellett swap. Ennek kell....

Microsoft álláspont SWAP kérdésben:

Should the pagefile be placed on SSDs?

Yes. Most pagefile operations are small random reads or larger sequential writes, both of which are types of operations that SSDs handle well.

In looking at telemetry data from thousands of traces and focusing on pagefile reads and writes, we find that
•Pagefile.sys reads outnumber pagefile.sys writes by about 40 to 1,
•Pagefile.sys read sizes are typically quite small, with 67% less than or equal to 4 KB, and 88% less than 16 KB.
•Pagefile.sys writes are relatively large, with 62% greater than or equal to 128 KB and 45% being exactly 1 MB in size.

In fact, given typical pagefile reference patterns and the favorable performance characteristics SSDs have on those patterns, there are few files better than the pagefile to place on an SSD.
(OFF)

[ Szerkesztve ]

(#1232) Carasc0 válasza Zebu (#1231) üzenetére


Carasc0
őstag

Mivel a virtuális memóriáról van szó eleve nem kérdés hogy minél gyorsabban elérhető tárhelyre érdemes tenni...Így számomra egyértelmű hogy SSD-n a helye... :K

Nyugodtan tedd SSD-re csak jól jársz vele...Nekem is alapból 512MB volt, de keveselte... Próbáld ki tedd 1024-re majd emeld ha rinyál a játék... :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1233) akkójóva


akkójóva
tag

Hello!
Azon gondolkozom , hogy megvegyem-e a játékot , de előtte lenne pár kérdésem. Teljesen kezdő lennék , régebben játszottam a tekken 5-tel , de akkor még inkább csak nyomogattam a kontrollert. Tehát a kérdésem az lenne , hogy megéri-e teljesen kezdőknek vagy annál nehezebb a játék , illetve , hogy pc-n a multi gyakran behív vagy éveket kellene várni?
Előre is köszönöm a választ! :)

(#1234) HussarF válasza akkójóva (#1233) üzenetére

Teljesen kezdőnek is megéri, csak meg kell tanulni játszani :) Lehet casual szinten is nyomni, de ha vérprofi akarsz lenni, ahhoz nagyon sok munka kell.

(#1235) AS válasza akkójóva (#1233) üzenetére


AS
félisten

Joval könyebb mint a Mk9 , Very Easy és Easy szerintem menni fog.
Vannak nagyon könyü Klaszok mint pl Kotal Khan, vagy Eron Black.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1236) Xerxész válasza oriic (#1225) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem sztori DLC, hanem olyan DLC karakterek, akik a sztoriban szerepeltek, de nem lehetett velük és/vagy ellenük harcolni.
Név szerint: Rain, Fujin, Baraka, Li Mei, Bo' Rai Cho, Sareena, Frost, Smoke (Enenra), Sindel, Nightwolf, Stryker.

Ezek közül akiket a rajongók a legjobban szeretnének: Rain és Fujin.

Ha lesz Kombat Pack 2 (vagy Story Pack), akkor a legvalószínűbbek Fujin, Smoke és Li Mei. A 4. kérdéses, mert Rain volt már DLC és elvileg nem lesz mégegyszer az, viszont a rajongók nagyon akarják.

Egyébként meg szerintem ez egy szimpla szivatós tweet (szokásos) volt Boontól, nem kell komolyan venni. De teljesen kizárni sem lehet, mert elég népszerű a játék, tehát a stúdió részéről lehetne még hasznot kifacsarni belőle DLC formájában.

[ Szerkesztve ]

(#1237) D1Rect


D1Rect
félisten

Van valahol infó gépigényről?
Konkrétan VGA érdekelne, az egyik cimborámnak elfogyott a VGA-ja és csak emiatt venne valamit.
AMD vagy nVidia fekszik neki jobban?

(#1238) YM válasza Zebu (#1229) üzenetére


YM
senior tag

Nálam jó a legújabb driverrel is.

D'Vorah rulz, új kedvenc! :D

(#1239) gyuribácsi88 válasza Xerxész (#1236) üzenetére

Eleve nem értem hogy azok a karakterek amik a storyban benne vannak, azokat miért nem lehet választani és játszani velük. Ha ezt is fizetős dlc-be akarják berakni az elég vicces lesz, alapból benne van, de ha irányítani akarod akkor $$$

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1240) HussarF

Én még mindig Spawn-ért picsogok :DDD

(#1241) AS


AS
félisten

Storyban ki volt a fekete piros ruhás csajszi? Akinek fekete és fehér haja van,
.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1242) HussarF válasza AS (#1241) üzenetére

Még nem nyomtam a story-t, de a leírás alapján Sindel

[ Szerkesztve ]

(#1243) AS válasza HussarF (#1242) üzenetére


AS
félisten

Nem, dehogy is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1244) ßrainiac válasza Zebu (#1231) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az komoly, nem tudtam. En ugy voltam vele, hogy minel kevesebbet legyen hasznalva. Bar tovabbra sem hiszem h 8GB memo melle kellhet swap :F

(#1245) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Titeket sem enged be a chat rooms-ba, vagy csak nálam sz@r@kodik? :W

(#1246) ayo válasza horvathkrisz (#1245) üzenetére


ayo
addikt

egész nap szarakodik az egész online. a patch állítólag ezt javította volna, de amikor meg be tudtam lépni akkor szokásos lagok-fagyások és kilépések előjöttek + még mindig nem menti a statot, szóval egyelőre nem sokat ért :)

(#1233) akkójóva: tekkenhez képest nehezebb dolgod van. ugye tekken pont arról híres, hogy kisebbek a szintkülönbségek és könnyebben lehet egy teljesen béna játékos is pro. MK esetében, ahogy SF-nél is itt nagyon a szintkülönbségek és egy idő után vagy beleraksz több száz órát vagy nem fogsz tudni fejlődni. Ha szereted ezt a stílust és az MK-t akkor szerintem nem lesz gond :)

Az online tele van, ilyen téren nincs gond, csak egyelőre kicsit korai stádiumban adták ki (jelenleg használhatatlan), az offline rész viszont tökéletes szóval csak időkérdése.. :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1247) Xerxész válasza AS (#1241) üzenetére


Xerxész
őstag

Sareena.

(#1248) Zebu


Zebu
addikt

Wbplay megy valakinek?
Attempting autologin és ennyi...

(#1249) ayo válasza Zebu (#1248) üzenetére


ayo
addikt

semmi online cucc nem megy a patch óta - néha beenged, de rövid időn belül ki is dob

http://jateknaplo.blog.hu

(#1250) AS


AS
félisten

SCORPION hivatalos fejlesztői kombok, na ezt csináld utánuk :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.