Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Kung Lao-t használja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1452) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Tegnap a poen kedveert toltam online egyet 800x600-ban, mindent leveve minimumra :DDD ugy laggolt, hogy egy kezdo arc megvert azzal hogy egymas utan ket speckot hasznalt. Nemhogy a kombokat, de a speckokat sem adta be.

Egyre kiboritobb a helyzet. Es ugyanakkor latom azt, hogy ellenem bevisznek ilyen 20-as kombokat szemrebbenes nelkul. A netem, sem a gepem nem lehet az oka szerintem, mert minden mas rendben van (call of duty, titanfall, akarmi..). I5 4440, GTX 770, 8GB ram, SSD, 120Mbps telekom internet.

(#1453) atidzsiforc válasza ayo (#1450) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Na kozben megtalaltam a steam csoportot. Sztem ha folytatodnak ezek a koth eventek meg bekerul az info az elso hsz-be akkor be fog porogni a dolog.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1454) rexsimus válasza ßrainiac (#1452) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Az se mindegy, hogy ki "hostol". Én rendre elutasítom a meghívásokat, csak én választok ellenfelet, így nálam nálam jobban fut.

[ Szerkesztve ]

(#1455) HussarF válasza rexsimus (#1454) üzenetére

Én volt, hogy én invite-oltam mégis baromi laggos volt. De legtöbbször, amikor engem hívnak ki viszont nincs semmi gond

(#1456) ayo válasza atidzsiforc (#1453) üzenetére


ayo
addikt

tudnivalók és összefoglaló részben ott van a group.

ha más platformon (ps, xbox) van hasonló lehetőség szívesen beírom azt is.

ha valakinek van kedve energiája tornákat szervezni, az pedig jelentkezzem nálam :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1457) koxx válasza rexsimus (#1451) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Próbálgatom, egyelőre jónak tűnik. A másik akivel még kísérletezek az Kung Jin.

(#1458) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No, hát úgy tűnik vannak akik valóban nagyon durván tolják a játékot. Holnap ugye PlayIT, lehet jelentkezni az MK X versenyre is. Haver ismerőse jön fel sráccal Győrből, szeretné kipróbálni magát. Premier nap óta tolja szinte non-stop a játékot online, eddig össz-vissz csak egyszer veszített. :D

Live-Die-Respawn

(#1459) rexsimus válasza koxx (#1457) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Van valami jó kis kombód? sajátjaimat próbálgatom, de nem mindig sikerül, kicsit más lett, mint a 9-ben. Neten meg nem igazán találtam hozzá kombókat.

[ Szerkesztve ]

(#1460) ayo válasza rexsimus (#1459) üzenetére


ayo
addikt

pedig van pár

http://jateknaplo.blog.hu

(#1461) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Először is külön boldog vagyok hogy én írhatom le ide először azt az általam már birtokolt cuccal kapcsolatos információkat amellyel remélem sokaknak örömet fogok okozni. Arról van szó, hogy van 2 programozó aki megtalálta az MKX unlock nyilvántartó fájlt. 1-2 napja sikeresen közzé is tette e fájl módosított változatát.

Eredmény:

All Costumes, All Fatalities, All Brutalities, All Faction Kills for All Factions, All Krypt Items, All Faction Borders, Icons, Backgrounds, 4 Alternate Arenas {From story mode} & All Kustom Kombat Modifiers.

Továbbá megkapod az összes eddigi DLC Skineket is (Igen a Samurai-t is meg a többit...)

Hol működik?

All Offline gameplay, All Tower and Faction az biztos....Online sajnos nem, állítólag veszélyes!

A Mod Tool elérhetősége: [link]

Telepítés:

1. A fájlt másold át a Program Files(x86)\Steam\SteamApps\common\MK10\Config\ mappába és írd felül.. (biztonsági mentést azért csinálj az eredetiről)
2. Good Luck have fun....

:R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1462) Xerxész válasza Carasc0 (#1461) üzenetére


Xerxész
őstag

Fujint is megkapom? :DDD

(#1463) rexsimus válasza ayo (#1460) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Köszi!

Pedig pont így kerestem, de csak combat castosaka adott ki meg trailereket.

[ Szerkesztve ]

(#1464) HussarF válasza Carasc0 (#1461) üzenetére

Azért én mindig szkeptikus vagyok az ilyenekkel. Ki tudja mi van abban a fájlban :) Inkább nem...

(#1465) Carasc0


Carasc0
őstag

Én bazira élvezem hogy mindenem megvan. Tudom persze így hol van a küzdelem meg stb... De sajnos nem nagyon van időm (meg másnak se) napi szinten játszani vele, így pl. a Skinekre amikre én spec igényt tartottam, most legalább megvannak...Online menü kivételével működik minden és teljesen jó.

Megjegyzem nekem így van Arany Scorpionom, Blue-Steel Sub Zero-m, Samurai Pack-em, Mileena Klassic skinem ami hivatalosan még elérhetetlen. Nem kell senkinek így a mobilon nyomkodnia az MKX-et hogy megkapja a szükséges dolgokat.

Így nekem hatalmas élmény, hogy szépen beállíthatom a karakterek kinézetét, minden képességet megtanulhatok. Nagy kár hogy Online nem működnek a skinek (valószínű a steam kívülről kéri le az infókat)

Egyébként belenéztem a fájlba és teljesen korrekt. Gyakorlatilag egy paraméteres konfigfájlhalmaz.. Semmi extra...

Szóval megéri a dolog és nem bugos mint a play NPC Baraka meg Rain és társai... Ha kell képekkel igazolok mindent!

Persze aki online szakosodik a játékban, neki ez nem nagy élmény... Nekem nagyon nagyon az! Skinek gyönyörűek, kaptam 4 alternativ mapot, és megtanulhatok minden kivégzést... Egyedül a krypta szellemének űzése válik így értelmetlenné... Bár nem egészen mert Multiba azt veszi figyelembe amit ténylegesen elértél eddig... Ja és a Kombat Kard-ot nem bántja....

Bocs a reklámért....én nagyon örülök ennek a Tool-nak... :)) :R

Akinek segítség kell tőlem bátran kérhet...Kedvet kaptam a moddinghoz...MKX közösséget szolgálom vele ;)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1466) karis


karis
tag

Sziasztok.
Most kezdtem el játszani először a MKX-el. Nagyon bejön eddig, csak a kombinát es hátsó pontokat kell szokni. Ha valaki jatszik kontrollerel, az meg tudja mondani, hogy érdemes-e drágább Xbox pad-ot venni vagy jo az olcsóbb Tescóban változat is?

Asus ROG Strix B550-i // Ryzen 5 5600 // Corsair Vengeance 16 GB // Asus ROG RTX3060 Ti

(#1467) Zebu


Zebu
addikt

Na megvettem a PS4 kontrollert. Jöhet a próba :D

(#1468) Zebu válasza karis (#1466) üzenetére


Zebu
addikt

Xbox D-PAD szerintem nem túl jó verekedős játékokhoz.

Nekem volt az első kiadás és a második, amiben a javított D-PAD van. Egyik sem jó. :(
Ettől eltekintve jó kis kontroller.

(#1469) horvathkrisz válasza Zebu (#1467) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Hogy kotod pc-re? Usb kabel vagy bt?

(#1470) atidzsiforc válasza Zebu (#1468) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Xbox one kontroller dpadja sztem teljesen jo, legalabbis a mortalos inputokhoz sztem passzol. Kb ugyanugy be tudom hozni a dolgokat mint a fight stickemmel, fatalityket meg konnybben is. ami nem akarodzik nekem dpaddal menni rendesen az a street fighteres "Z" input, de az meg ebben a jatekban nem kell De ja xbox360 dpad katasztrofalis.

(#1471) karis: csak a menu irja azt vmiert, tokmindegy mit dugsz be wireless marad a felirat.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1471) karis válasza horvathkrisz (#1469) üzenetére


karis
tag

Mondjuk ez engem is érdekelne. Mert MKX-ben úgy írja hogy wireless gamepad.

Asus ROG Strix B550-i // Ryzen 5 5600 // Corsair Vengeance 16 GB // Asus ROG RTX3060 Ti

(#1472) horvathkrisz válasza karis (#1471) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Azt csak irja.
Amugy mi ps3 kontrollerrel toljuk, usb kabellal van a gepre kotve, mert a bluetooth-adapter nem kompatibilis, lehet egy masik fajta adapterrel nem kellene a kabel se.

Azt meg hozzatennem, hogy a ps3 kontroller kb 100x kenyelmesebb mint a logitech. Utobbi asszem megy a kukába...

[ Szerkesztve ]

(#1473) Zebu válasza horvathkrisz (#1469) üzenetére


Zebu
addikt

Kábellel töltöm és BT stick-kel használom. De működik kábelen keresztül is. Rezeg, világít, minden ami kell.
Lesz egy BT adapterem pluszban ha gondolod. :)

atidzsiforc: One-hoz még nem volt szerencsém. De olvastam, hogy jobban sikerült. Miután olvastam ,hogy mind a DS4 és One kontroller is megy PC-n, így gondoltam a 360 mellé megnézem a Sony termékét is. Árban kb ugyanaz és jelen pillanatban ez megy vezeték nélkül, míg a One controllerre még várni kell. Bár az én esetemben mindegy, mert a gép előtt ülök. Mondjuk jópofa a DS4 tapipadja, hogy egérként működik :)

[ Szerkesztve ]

(#1474) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Nektek is megnyiffant a Steam? Nem csatlakozik....

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1475) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Teljesen halott nalam is.

Mas: ayo-val megbeszeltem, hogy segitenek szervezni ezeket a king of the hill teadelutanokat. Mivel lehalt a steam es nem birom bejegyezni az eventet, ezert gondoltam kerdezem itt elso korben, hogy lenne-e erdeklodes holnap delutan 6-7 korultol, vagy vasarnap ugyanebben az idoben? Felmasznank, utnenk rugnank egymast, kozben meg teamspeaken szidhatjuk a lagot/megvitathatnank az esemenyeket, talan kicsit segitve egymas fejlodeset.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1476) ayo válasza Carasc0 (#1474) üzenetére


ayo
addikt

akadozik egy-egy része, nem szokott az ilyen sokáig tartani

http://jateknaplo.blog.hu

(#1477) Joco_77 válasza atidzsiforc (#1475) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Szia

Neked melyik Fightsticked van, belinkelnéd?

Mi az hogy a Street fighterben a "Z input" nem megy nálad x one controllerrel mit jelent a z input pontosan?

(#1478) atidzsiforc válasza Joco_77 (#1477) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Hali, ilyenem van

amit en Z inputnak hivok, (hivatalosan asszem dp-nek szoktak irni csak leginkabb egy Z betuhoz tudom hasonlitani ezert annak irtam :DDD ) az a shoryuken, vagy dragon punch-nak (meg altalaban az osszes karakter special felutesenek, mar amelyiknek van, + par kivetel) a mozgas inputja street fighter-ben. viszont ha valami teljesen mast kene jelentenie akkor 1000 bocs

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1479) Joco_77 válasza atidzsiforc (#1478) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hú ez nem olcsó, ennyiből már majdhogynem a Razer is kijön,
Ultra Street fighter 4et énis megvettem hát kíváncsi leszek mire megyek xone controllerrel, egyelőre lebeszéltem magam a fightstickről de ez változhat :)

Az ultra Sf4 biblia nincs meg neked véletlenül Pdf ben ?

[ Szerkesztve ]

(#1480) atidzsiforc válasza Joco_77 (#1479) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Azert ezt vettem mer 6 kilo, igy garantaltan nem birom szetutni idegroham kozben. :DDD

A start gomb elhelyezese eleinte zavart de mar nem nyomom le veletlenul.
Szvsz nemtom megeri-e kiadni tobb penzt razerre, nyilvan ha csak az szerezheto be akkor ez van. De amugy ebben az arkategoriaban kb mindegyikbe ugyanazokat sanwa alkatreszeket teszik (botkormany+fo gombok), ami elter az max par extra funkcio, suly, dimenziok kompatibilitas stb.

a bible nincs meg, kerdezd meg esetleg az ssf4 topikban a nepet, ne offoljunk itt tovabb

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1481) Joco_77 válasza atidzsiforc (#1480) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Köszi az infót. Szóval ultrához beszerezted a bibliát, vagy annyira azért nem veszed komolyan azt a játékot?

(#1482) HussarF

Az MK9 vége és az MKX képregények kezdete között is történt valami? Nekem az MK9 nincs meg, de youtube-on végignéztem a sztoriját és azzal végződöt, hogy Shinnok gonoszul kitervelte, hogy most, hogy legyengítette egymást az Earthrealm és Outworld, Netherrealm majd jól leveri őket. Aztán msot elkezdtem olvasni a képregényeket és már múltidőben beszélnek a háborúról Netherrealm-mel.

(#1483) Joco_77 válasza atidzsiforc (#1480) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Most megcsináltam kíváncsiságból a shoryuken felütést 10ből 9 szer dpaddal. Szóval nem lesz itt gond xone controllerrel se.
Na de hogy tényleg ne csak offoljunk, én ezt néztem ki fightstickből:

Fightstick

Ennek egy hátránya van (amit én egyben előnynek is érzek) hogy viszonylag kicsi, 30cm széles.

[ Szerkesztve ]

(#1484) Carasc0


Carasc0
őstag

Amennyire skin mániás vagyok...Ez nagyon szépen megvan csinálva... :K :C

Egyébként mintha kezdene a játék online része stabil lenni. kopp kopp

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1485) atidzsiforc válasza Joco_77 (#1483) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ha minden aron sporolni akarsz rajta, akkor inkabb epits egyet szvsz. Mar ha tudsz forrasztani, vagy tudsz valakit aki megcsinalja neked. De ilyen biliket ne vegyel sztem. Egyreszt, ha bejon fightstickes tema, ugyis tobbet fogsz kolteni egy jobbra, masreszt, ha pl fel ev mulva ugy dontesz, hogy nem kell, akkor a normalis sticknek meg mindig lesz erteke, a bili meg lehet, hogy mar mukodni sem fog.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1486) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Ha frakciót váltok kapok valami büntit?

Folytathatom az előzőt ott ahol abba hagytam?

[ Szerkesztve ]

(#1487) pohár


pohár
félisten

épp kapott Jaxtől egy állast Quan-Chi, erre fekete képernyő, csak reset segített... visszalépek, mentés oda :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1488) Xerxész válasza rexsimus (#1486) üzenetére


Xerxész
őstag

A korábbi frakció kivégzéseit nem tudod majd alkalmazni, az új frakcióéit pedig fel kell oldanod.

(#1489) Joco_77 válasza atidzsiforc (#1485) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ez nagyon nem néz ki bilinek szvsz és jó véleményeket olvastam róla. Bár igaz, hogy neked van már tapasztalatod. Mi a gond ezzel amit linkeltem amúgy?

(#1490) pityike0488


pityike0488
csendes tag

Sziasztok! Olvastam ,hogy akartok ilyen hétvégi partykat rendezni Pc-re ,de ha lenne PS4-re jelentkező akkor szívesen jelentkeznék énis...

(#1491) pityike0488


pityike0488
csendes tag

Olvasgattam a forumon sok karakter kinek mi jön be ,de valahogy Erron Black nevét nem láttam soha azért érdekelne mert én azzal tolom ,hogy ennyire rossz lenne?
Meg ha valaki véletlenül is azzal lenne egy kis tapasztalatot tudna nekem irni?

(#1492) Intel core33 válasza pityike0488 (#1491) üzenetére


Intel core33
tag

Rossz lenne Erron Black? Nem erről van szó...csak nem játszák annyian. Erron Black-al nyerte meg a tournamentet CR_SONICFOX.(Az a verseny ami még a játék kijövetele előtt lezajlott.)

(#1493) pityike0488 válasza Intel core33 (#1492) üzenetére


pityike0488
csendes tag

Igen azt láttam is az össze meccsét megnézem nem ember az tuti :-)
Gondolom ,hogy nem rossz nem erre gondoltam hanem ,hogy miért játszanak olyan kevesen vele mert napi szinten játszok vele és eddig csak egyszer játszottam Erron Black ellen és azért gondoltam ,hogy valami baj lehet vagy nehéz lenne vele játszani?

(#1494) Intel core33 válasza pityike0488 (#1493) üzenetére


Intel core33
tag

Szerintem mindenki kinézet alapján választ embert magának MK-ban(én is így vagyok vele)utána pedig begyakorlom hozzá a kombókat(41%-os DMG Takeda(Shirai) )Milenaa,Scorpion ezek népszerűek de ez semmit sem számít.

Nem csak ő nem ember hanem a többi profi is.Ezek csukott szemmel elvernének engem szerintem :))

(#1495) atidzsiforc válasza Joco_77 (#1489) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ez. videon a piros az eredeti japan sanwa gomb, amiket komolyabb stickekbe (meg arkad gepekbe) raknak, masik meg a combat-king. Pont az lenne az egesz lenyege, hogy fenysebesseggel, 0 plusz figyelemraforditassal, mindenfele kenyelmetlensegtol mentesen zongorazhasson a jobb kezed a gombokon; ahoz meg puhanak, erzekenynek, nem tul nagy jarasunak kell lenniuk. Ez igy egy xbox360 kontrollerhez kepest max az inhuvelygyulladasnak ad lenyegi elonyt.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1496) pityike0488 válasza atidzsiforc (#1495) üzenetére


pityike0488
csendes tag

Elég durván játszanak az biztos!!!! olyan gyorsan köti össze a kombokat probálttam én online ugyan azt a mozdulatot ,de vagy mást csinált vagy nem csinált semmit.

De az eredeti MK az EGY TV EGY GÉP ÉS 2 CONTROLLER!! :-)

(#1497) Joco_77 válasza atidzsiforc (#1495) üzenetére


Joco_77
aktív tag

így már mindent értek. Nagyon köszönöm :) Szóval Sanwa -sat kell venni.

(#1498) HussarF

Én meg már eljutottam arra szintre, hogy online nem csak kikapok :D Innen kezd már érdekes lenni :D Lassan a végére jutok a képregényeknek és akkor jöhet a story mode

(#1499) pityike0488 válasza HussarF (#1498) üzenetére


pityike0488
csendes tag

Ranked meccseket játszod?

(#1500) HussarF válasza pityike0488 (#1499) üzenetére

Nem, csak bemegyek egy szobába, ahol vannak és kihívok valakit, vagy engem hívnak ki.

Jut eszembe, Kérdés! A játékban van grafikai benchmark?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.