Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Dr. Student válasza tomsolo (#1900) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Az oké csak utána kéri, hogy válasszam ki a helyiséget:

Ezt nem tudom, hogy jó-e valamelyik 0%-os megoldás.

Dr. Student

(#1902) tomsolo válasza Dr. Student (#1901) üzenetére


tomsolo
őstag

Hongkongi cég, rájuk nem is vonatkoznak ezek a szabályok. Ha rendes vagy és bejelölöd az áfát - azt mondják - csak őket hízlalod vele.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1903) Dr. Student válasza tomsolo (#1902) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Szuper. :R

Köszi a helpet.

Veszem is meg.

Dr. Student

(#1904) Carasc0


Carasc0
őstag

Na valami lesz: Jason +Save loss patch....

15.8GB again.... Hát ha visszahozza a cuccaimat meg még jó is lesz akkor rend a lelke mindennek!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1905) Carasc0


Carasc0
őstag

Jó én kiugrom az ablakon sziasztok... Ez sem hozta vissza a mentéseimet! Köszönöm hogy 2 hét munkája oda... :O

Ayo..Azért ez felháborító hogy írják hogy fixálták a Save Data Loss-t...Hát én megkaptam a tegnapi patchet újra...De akkor miért írták ezt? Eléggé lehangoló... :O

De itt van a mentésem a gépen... Megnéztem hol van és van mentésem a régiből is... Miért nem tudja használni a játék nem is értem...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1906) ayo válasza Carasc0 (#1905) üzenetére


ayo
addikt

írtam feljebb párszor, hogy a mentésekre ne számíts, max ha steam clouds cuccokat backupolják...:(

már én is töltöm. remélem nem olyan lesz mint a tegnapi, ami össze vissza lagolt :(((

http://jateknaplo.blog.hu

(#1907) Carasc0 válasza ayo (#1906) üzenetére


Carasc0
őstag

Most nyomok 1v1-et úgy hogy nem a gép játszik hanem csak áll az ellenfél.. Stabil 60 fps....Neked hol laggolt?

Érdemes az adaptive V-sync-et bekapcsolni? Van 1-2 új grafikai beállítás... Nem mindegyiket tudom micsodák!

Walk off tetszik bár látszik úgy oldották meg, hogy megállították a töltést, jön az animáció, majd tölt tovább...Furi de ez kellett nekem... :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1908) ayo válasza Carasc0 (#1907) üzenetére


ayo
addikt

aszem a special forces pályán nyomtam egy sima practice-t, a tengapi rossz patch-el szétlagolt, a régivel meg semmi gond nem volt. még 12GB-t kell leszedni és kiderül minden...

http://jateknaplo.blog.hu

(#1909) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Jobban fut. Legalább is nekem.

Töltőképernyő eddig nekem szar volt, most az jobb, és nem tudom ki hiányolta a karakterválasztás utáni elsétálást, de most már az is van.

Ja és semmi extrát nem adta a szar petchért. Legalább is nem tolták az arcomba, hogy bocsi itt van XY pénz vagy extra skin vagy valami.

[ Szerkesztve ]

(#1910) #45378816 válasza rexsimus (#1909) üzenetére


#45378816
törölt tag

A stat akkor még mindig kuka? :F
Nekem most tölti le ezt az újabb patch-et...

[ Szerkesztve ]

(#1911) Carasc0 válasza rexsimus (#1909) üzenetére


Carasc0
őstag

Megmondom őszintén engem a mentésem elvesztése zavar a legjobban...Innentől kezdve hogy merjek újra belevágni a dolgokba ha esetleg egy újabb patch-el megint elveszik? Szóval ez több mint gyász a részemről..Főleg azokat sajnálom akinek a teljes krypta oda, összes megszerzett skin oda, pénzze, a kombat kard stat-ja oda.....ááá....

Amúgy valaki segítene a 0-ról g2a-n vásárolni? Bankszámlaszámról szeretnék fizetni...Privibe/steamen valaki segítene? Kombat Pack-et szeretném megvenni... Mit hogy merre, mert tegnap jártam életembe először az oldalon! Vagy link is jó, ahol le van írva mit hova klikk... :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1912) #45378816 válasza Carasc0 (#1911) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ooh, meg is kaptam a választ, akkor részemről ennyi volt!
85óra ment a levesbe, gratulálok a fejlesztőknek...pfff
Nem a játékkal van bajom, mert az egyszerűen remek lett, de ilyet még soha nem tapasztaltam, hogy az elért eredmények bukó pályára kerülnek egy "javítás" miatt. :W

(#1913) tomsolo válasza #45378816 (#1912) üzenetére


tomsolo
őstag

Kivéncsi vagyok hogy aki előrelátóan backupol annak most kompatibilis-e az új patchel a mentése - mert eddig nem volt (széthullott tőle a játék).

pls, dE nooB

A krypt dolgait visszalehet hackolni - pénz kel csak hozzá - viszont a nyert jutalmak macerásabbak van egy bazinagy jelenleg üres rész kb oda kéne a megfelelő helyekre 1-est írni a 0 helyett. :)

Ezek működnek is, csak hogy éppen melyik micsoda az a meló. A statok is ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1914) Carasc0


Carasc0
őstag

Ayo neked mi a véleményed az új patchről? Lagg, online, stabilitás, futási teljesítmény? Beszámolót kérünk... :)

További kérdés: Ha most megveszem a Kombat Pack-et azonnal megkapom a Jason-t?

Amúgy aki újra kezdi legalább gond nélkül választhat új frakciót!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1915) ayo


ayo
addikt

jól fut a játék minden rendben van vele, eddig teszteltem :)
a statokat nem néztem, hogy menti online, csak azt hogy az is nulláról megy...hát szopó de ez van. nagyon még nem nézegettem minden részletét a javításoknak, de ha ez már egy hibátlan verzió végre, akkor nekem az bőven elég, a cuccokat majd visszaszerzem elvégre tuti fogok bele rakni még pár órát.

mellesleg most kezdődik: A F0xy Grampa vs. Shufflez - MKX Pro League - EU - Week 1

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1916) AS


AS
félisten

Mobil verzió kipróbálva, elég jó, persze teljesen más mint a pc vagy konzolos .De tetszik :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1917) #14955008 válasza Carasc0 (#1914) üzenetére


#14955008
törölt tag

Nekem ez a "feature' szinte megjelenés óta adott, hogy naponta resetelődik a profilom (ahogy írtam korábban steam cloud-tól függetlenül). Az új peccset nem néztem. Adok neki pár napot hogy beérjen a következő 30 GByte-ig :)

(#1918) AS válasza AS (#1916) üzenetére


AS
félisten

WB-playre nem lehet regisztrálni ...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1919) Carasc0


Carasc0
őstag

Na most már tényleg kezdek morci lenni!

Van egy új, eddig nem jelentkezett Bug! Elvertem a karaktert, kiírta hogy Finish Him... Gyorsan beadtam a kivégzés kombinációt, erre az történik hogy a hapek szédölög tovább, Kitana áll mint az oszlop.... 20 mp után kijelenti hogy Kitana wins.... :W Az igaz hogy mire a pasi felállt volna szédölögni már adtam be a kombinációt, de ilyen még nem volt hogy ez a rész "fagyott" volna...

Amúgy a memória problémát most sem oldották meg... Úgy megeszik 6-7 GB ramot mint az éhező etióp a kenyérmorzsát...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1920) HussarF válasza Carasc0 (#1919) üzenetére

Ilyet már jelentett valaki régebben is.

Nálam msot 6 GB-nál tart a patch és 4.8 MB/s-al tép lefelé. Lassan lent is lesz :)

(#1921) rexsimus válasza Carasc0 (#1919) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ez nem új, eddig is volt ilyen.

Nekem még annyit hozzátett, hogy a hang ment rendesen, csak a kivégzés nem volt, szintén csak szédelgett, és tocsogó belek hangjai hallatszottak. :D

[ Szerkesztve ]

(#1922) Carasc0


Carasc0
őstag

Hát akkor belevágtam és újrakezdtem! 1 Klassic Towert végig gyúrtam...Újra gyűjtöm a skineket...Új frakcióhoz csatlakoztam: White Lotus

Most pénzt gyűjtök a kryptához...

Még egyszer bedobom a kérdést mert feljebb lehet nem olvasott senki: Ha most megveszem a Kombat Pack-et akkor azonnal meg is kapom Jason-t?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1923) ayo


ayo
addikt

egy kis secret

http://jateknaplo.blog.hu

(#1924) atidzsiforc válasza ayo (#1923) üzenetére


atidzsiforc
őstag

erre gondolsz?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1925) rexsimus válasza Carasc0 (#1922) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Szerintem igen, mivel a Kombat Pack-ban már tegnaptól elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#1926) HussarF válasza rexsimus (#1925) üzenetére

Nekem úgy tűnik, mintha még ezekben a pre-match szövegekben is lenne új. Hol van lista a patchban szereplő dolgokról? Még jó, hogy csak ma tudtam telepíteni, így nem veszett el semmim.

(#1927) AS


AS
félisten

Kicsit op lett az elsö DLC kari....
Jason Voorhees
.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1928) Carasc0


Carasc0
őstag

Így kaphatod vissza a mentésed! NEWS!

We understand that some PC players lost their save data before we were able to correct an issue with the most recent patch. An updated patch was recently released to add Jason and all of the other patch improvements back into the game and no other players should experience save loss when installing the patch. We are truly sorry if the recent patch did cause you to lose your game save. Affected players should be hearing from us soon with details on how we are addressing the situation.

If you lost your save due to the patch and have not heard from us by Friday May 8th at 12pm EST, please submit a Customer Service help request by visiting support.wbgames.com and selecting “Ask for Help” from the menu at the top. Select “Gameplay Help Request” as your Question Type, “Save Game issue” as your Specific Question, and include your Steam Account Name in your help request description. We will make sure that you are helped out if you were impacted by this issue.

Én már újrakezdtem, szóval már nem érdekel...Nem sokat vesztettem, szóval hamar visszahozom... Most már tudok úgy játszani hogy elég sok pénzt tudok szerezni órák alatt, szóval nem gond. A mobilos unlockolt dolgaim amúgy is megmaradtak! Vígasztal a jó patch ami által amúgy nekem nem fut simábban a játék...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1929) tomsolo válasza Carasc0 (#1928) üzenetére


tomsolo
őstag

sose értettem miért nem kezelhetjük egy pici tárhelyként a felhő mentéseket, van játék ahol nem is lehet progresst resetelni

#btw: már 20 ojró körül megy a premium ára seftereknél

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1930) ayo


ayo
addikt

na toltam online is többet. nem rossz, bár nem érzem hogy ezerszer jobb lenne. wb play meg az online rész úgy néz ki stabil, jason-t ki se próbáltam és szerintem egy ideig nem is fogom :)

ja és ahogy kivettem Goróval csak tényleg azok vannak akik nagyon nyerni akarnak. szerintem egy teljesen fölösleges karakter lett

http://jateknaplo.blog.hu

(#1931) horvathkrisz válasza ayo (#1930) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akik nyerni akarnak? Goro ellen eddig egyszer sem veszitettem, skorpioval szejjel szoktam oltani... ;]

(#1932) ayo válasza horvathkrisz (#1931) üzenetére


ayo
addikt

Én igen, ha pont olyannal voltam akivel nem tudok annyira jól játszani, mivel szétspammolják a meccset

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1933) horvathkrisz válasza ayo (#1932) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Na jo, megmondom oszinten massal en sem tudom elverni, de skorpioval szarra szoktam oltani, bar mast nem csinalok csak jobbrol-balrol beugras, megcsapkodom karddal aztan jovok ujra a kepernyo masik felerol, mert ha ez egyszer elkapna, bedaralna mint a szart...

(#1934) Xerxész


Xerxész
őstag

A következő patch tartalmazni fogja az Outworld Marketplace pálya Stage Brutalityjét.
A Blanche becenevet kapott öregasszonyt kell majd hozzávágni az ellenfélhez.

(#1935) tomsolo válasza Xerxész (#1934) üzenetére


tomsolo
őstag

Azt szoktam sűrűn.

Bár mondjuk azt vártam, hogy majd azt a tigrisfélét lehet majd megetetni. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1936) Xerxész válasza tomsolo (#1935) üzenetére


Xerxész
őstag

A tigris szerintem is ötletesebb lenne, de az nem olyan interakció a pályán, ami kárt tesz az ellenfélben, hanem csak helyzetváltoztató háttérelem. Az összes pályán az összes ilyet el lehet felejteni, mint brutality alap.
Remélem előbb-utóbb minden pályának lesz saját brutalityje és azok egyediek lesznek, valahogy így:

Kone: a kampós lánc
Lin Kuei Temple: a szobor kezében lévő tűz
Jinsei Chamber: a szobor kezében lévő folyadék
Kuatan Jungle: az elszakadó lián
Quan Chi Fortress: Shao Kahn kalapácsa
Krossroads: a csontok
Sky Temple: a parázs vagy a lámpa
Destroyed City: a kocsi kipufogócsöve (mondjuk ennek saját animációja van, ezért nem esélyes, hogy brutality lesz) vagy a jelzőlámpa
Emperor Courtyard: a pajzs vagy az oszlop
Refugee Kamp: a tüzes hordó

(#1937) tomsolo válasza Xerxész (#1936) üzenetére


tomsolo
őstag

Jah, de azon a pályán mindig azt várom hogy mekkora poén lenne megfogni az embert és beletenni a tigris szájába. Vagy Shinook fürdöző "lávaembere" is akciózhatna.

+ Vagy ott van például a dzsungeles pályán a fogas kígyó. Attól is elvárnék vmi véreset :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1938) ayo válasza horvathkrisz (#1933) üzenetére


ayo
addikt

jackie még olyan, hogyha valaki picit is jól játszik vele akkor alig van esélyem, ha pont olyan karakterrel vagyok akivel nehéz megközelíteni az ellenfelet, mert ott meg a pálya másik oldalán lőnek vele egészen addig amíg nem jön össze EX, mert akkor azzal lőnek... :)

ezekhez kell idő, hogy kiismerd, de nagyon bosszantó, ha ilyen játékossal kerülsz szembe.

közben olvastam, hogy nem mindenkinek lett jó az update + sokak arra panaszkodnak, hogyha Jasont használják akkor lagol, ilyen volt vkinek?

http://jateknaplo.blog.hu

(#1939) ayo


ayo
addikt

(#1940) #14955008 válasza ayo (#1930) üzenetére


#14955008
törölt tag

Mi a különbség a WB play és a non WB play közt?

(#1941) Carasc0 válasza #14955008 (#1940) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem tudom!

Ami a mobil részleget illeti a jelenlegi állapotokról tudok beszámolni:

- Mime Johnny skin-t továbbra sem akarja megadni!
- Exlusive pack kártyát nem tudom hogyan lehet szerezni! (mondjuk ez erősen érdekelne)
- A PC-n teljesített dolgokat nem pipálja ki a mobilos consol to mobile részlegen....

@Mindenkihez:

Megvettem a Kombat Pack-et. Jason egy állat...Amúgy a Kombat Pack nem is tudtam hogy magába foglalja a Samurai Skin Pack-et is..

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1942) tomsolo válasza Carasc0 (#1941) üzenetére


tomsolo
őstag

Meg a Horror Packot is

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1943) Intel core33


Intel core33
tag

Mit szólnátok ha 7-kor csinálnánk egy MK HUNGARY room-ot és ott KOTH-oznánk?

(#1944) ayo válasza Intel core33 (#1943) üzenetére


ayo
addikt

felőlem mehet ma, csak ne lépjen ki az illető ha veszt... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#1945) ayo


ayo
addikt

bent vagyok, akinek van kedve jöjjön

mellesleg menti a multi statokat! kellett pár hét :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#1946) tomsolo válasza ayo (#1945) üzenetére


tomsolo
őstag

Én ma játszom párszáz menetet Kitana ellen very hardon.

Asszem most inkább pihenek kicsit. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1947) ayo


ayo
addikt

Frissült a játék, azaz mindenki megkapta az Unlock all Krypt Items DLC-t a mentések elvesztéséért.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1948) CarajoEsp válasza ayo (#1947) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Remelem nem kotelezo hasznalni. Mert engem pont a feloldas erdekel, ez volt a abjom a Mk9 pc verziojaval is.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#1949) Zebu válasza ayo (#1947) üzenetére


Zebu
addikt

Én nem kaptam meg. Igaz meg is vannak a mentéseim

(#1950) Xerxész


Xerxész
őstag

Tegnap végre egy éles meccsen gép ellen nekem is összejött a Dead Woods Stage Brutality! :)) :C

Hát, egyes brutalityknél igencsak meg kell szenvedni, hogy összejöjjön... Quan Chi Puggles' Wrath brutalityje (a denevéres) esetében is igen sokáig tartott, mire élesben összejött... :)
Van kihívás bennük, szó se róla. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.