Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) ayo


ayo
addikt

közben a melóhelyem is egy újabb fokkal otthonosabb lett :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#952) AS válasza ayo (#949) üzenetére


AS
félisten

stick one n is tul érzékeny ide.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#953) ayo válasza AS (#952) üzenetére


ayo
addikt

viszont ps4 v logitech f széria stick pont tökéletes erre.

android app még nincs, annyit mondtak, hogy a héten v jövőhéten jön, semmi biztos dátum :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#954) #45378816 válasza mivamma (#925) üzenetére


#45378816
törölt tag

Goro meg van, de ez a gold scorp. nekem sincs sehol. :(
Valaki tud megoldást?

(#955) emperorka


emperorka
tag

Hali!
Olyan problémám van hogy nem tudom hogy kell aktiválni az x-ray mozdulatokat.Billentyűzettel tolom,elméletileg az x-et kéne megnyomni de nekem semmit nem csinál.

(#956) ßrainiac válasza CarajoEsp (#948) üzenetére


ßrainiac
addikt

MS X360 dpad-ja sztem gagyi. Max menuben lepegetni az analog helyett. De egyebkent analoggal jo jatszani, en csak a dash-re hasznalom a dpad-ot.

(#957) #45378816


#45378816
törölt tag

Tudja valaki, hogy mikor lesz végre játszható 1920x1080-ba a játék?
Még ha mindent off-olok és low-ra rakok, akkor is iszonyatos fps drop van, amint leveszem 1600x900-ra minden mehet max-ra, egyből fix 60fps. /no lag, no drop/

A gépem, ha ez hasznos infó lehet ez ügyben:
processzor: Intel Core i7-3770 "Ivy Bridge", 3.5GHz/3.9GHz, 8MB cache
alaplap: ASUS P8B75-M LX, PCI Express 3.0, USB 3.0, SATA-3/6G
memória: 16GB DDR3 Dual Channel
grafika: nVidia GeForce GTX 660 2GB DDR5
winchester: SSD 120GB Samsung 840 Series SATA-3 és egy 2TB Seagate Barracuda 64MB cache, 7200rpm SATA-3/6G

Nálam van a gond esetleg?
Új, GTAV driver-t tegnap frissítette a rendszer...

(#958) Z10N válasza oriic (#926) üzenetére


Z10N
veterán

Mar volt a kepregenyben is es rajta kivul meg sokan.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#959) gyuribácsi88

AMD-s vga tulajoknak mondom hogy szedjétek le a 15.4-es catalystot, sokkal jobban fut vele a játék.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#960) wesker24 válasza #45378816 (#957) üzenetére


wesker24
senior tag

Nálam is pont ugyanez a gond 1920x1080-ban teljesen használhatatlan a játék mert durván FPS drop van de ha 1600x900-ba rakom én is akkor mehet minden maxra akkor meg stabil 60 FPS !

Valamiért nagyon nem komálja a FUll HD felbontást a játék.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#961) Xerxész


Xerxész
őstag

Mediumon szarrá ver a gép. :DDD
Nem voltam sosem profi MK játékos, de azért nem gyakran kaptam ki...hát itt nem kispályás az AI...
Tanulni kell, tanulni...és gyakorolni...sokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#962) AS


AS
félisten

Egyes karakterek kicsit unblanszok a másikhoz képest
Emac?? Az már a stream en is látszott hogy készítők egyik kedvence, de nagyon szívatós képességei vannak.
Jax, sosem kedveltem, de most nagyon erös lett, főleg a punch kaszt. nehézfegyveresen meg jót röhögte, jax rakétával :)
Raiden viszont nerfelve lett , mert nem tud már teleportálni , csak ha azt válaszuk. Viszont Thundergod nagyon baddas :)

Másik amin ég gondolkoztam, hogy ez a Zerg királynő klon mit keres itt... Jobb lett volna helyete Smoke, vagy Kabal.
Meg Fera/tor is nagyon kilóg szerintem.
Kotal Khan, meg nem egy Shaokhan , de nem rossz.

Hirtelen ennyi most, majd még írok.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#963) Carasc0


Carasc0
őstag

Ti hogyan mértek FPS-t? Nekem 8x szűrővel fHD-ba simán megy.....A küzdelem bevezető vidijében volt egyszeri apró döccenés...Bár csak Player to player-t játszottam, de single match folyékony....

Emberek ehhez i7 és gtx 770 kell.....Ja és 8GB ram mert nekem volt hogy kidobta!

Nekem amúgy nincs bajom a karakterekkel...Nekem ez új világnak mondható egy MK3 utolsókénti ismerete után, szóval én már azon is élvezkedek ahogy a karakterválasztóba megjelennek a karakterek... A grafikai részletesség eszement....Jax-el voltam s még a bőrizzadság tükröződése is brutális....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#964) Ch0b válasza AS (#962) üzenetére


Ch0b
tag

Nos Ermac és Mileena az amit a legtöbbet használnak, steam fórumon márt írták is jópáran, hogy nem tetszik nekik ez. Ez van.

Viszont nekem nagyon tetszenek az új karakterek, és Ferra meg a legjobb dumákat tolja, Cassie-vel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#965) AS válasza Ch0b (#964) üzenetére


AS
félisten

Akkor jól éreztem, pedig csak próbálgattam.
Cassie nagyon funy lett tényleg.
Amitől még félek hogy majd DLC karik lesznek túl jók .
Onnan Tanyat várom meg a Predatort :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#966) Carasc0


Carasc0
őstag

Jaj istenem hát nekem egyetlen gondom van csak a játékkal... Már sírok kínomban hogy egyszerűen nem tudom elérni hogy a karakterválasztóba a Player1-el a nyilakkal tudjak választani a Player 2 helyett...

Amúgy egy észrevétel: A karakterválasztóban a legtöbb karakter nem rád néz... Kitana arany szívem elsőre mintha fennakadt szemekkel jönne ki....Figyeljétek meg... Furi de ari :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#967) ayo


ayo
addikt

single még mondatni elmegy szépen, de online fps dropok crashek vannak. nem lehet rendesen tolni akkorák a lagok. remélem lesz javítás mert ez így béna és nem csak nekem hanem másoknak is sokkal komolyabb gépen

ja és baromi sötét...a karakterválasztó és 3-4 pálya - ezt szerintem elszúrták, mert tökre zavaró.

mellesleg lin kuei vezet baromi nagy különbséggel:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#968) Xerxész válasza Carasc0 (#966) üzenetére


Xerxész
őstag

Nevezd át először a P2 oldalt olyan gombokká, amik egyik oldalon sincsenek. Utána már be tudod állítani a P1 oldalon olyanra, amilyenre akarod. :)

(#969) batai15 válasza ayo (#967) üzenetére


batai15
félisten

király. :W

(#970) ayo


ayo
addikt

akinek van kedve pc-n az jöjjön king of the hillezni: online - rooms - MK Hungary megtalál minket

http://jateknaplo.blog.hu

(#971) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Tegnap belefutottam egy vicces bugba:

Cassie Cage vs Kotal Kahn meccsen nagy nehezen sikerült legyőznöm barátnőmet.

Gondoltam visszavágok az előző körös megalázó brutalityért, ezért egy kivégzéshez folyamodtam. Sikerült is beadnom a mozdulatsort, jött is megerősítő hang, kép elsötétül kicsit, Kotal közelebb lép, és semmi.

A Kahn csak ott áll, Cassie szédeleg, és nem történik semmi. Nem reagál semmire a játék. Majd kis várakozás után megjelenek a felirat és a hang is bemondja, hogy Fatality, de még mindig csak ott álltak, mint az a bizonyos testrész a lakodalomba.

Majd megjelenik a menü, és jött egy rematch, hogy megnézzük, még egyszer meg tudom-e ezt csinálni, és Sikerült. Ugyan az újra.

A kikötős pályán voltunk, sajnos mivel későre járt máshol nem tudtuk letesztelni, majd ma. :D

[ Szerkesztve ]

(#972) Z10N


Z10N
veterán

Corrupted Shinnok es Rain jatszhato moddolassal.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#973) anulu válasza Carasc0 (#966) üzenetére


anulu
félisten

XO-n nem találkoztam ilyen "nézés" buggal

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#974) HussarF válasza #45378816 (#957) üzenetére

Ezt amúgy szerintem a leírásodnál a cuccokhoz berakhatnád.

(#975) FefeeX válasza #45378816 (#957) üzenetére


FefeeX
veterán

A leggyengébb láncszem a VGA, a többi háromszor körberöhögi :) Mintha nem ugyanarról a konfigról lenne szó :)

(#976) ayo


ayo
addikt

tegnapi meccsekből okulva: pinget még most se jelzi ki - ajánlatos magyar arcokkal játszani, mert ha valakinek rossz a pingje az simán okozhat lagot. tegnap konkrétan kilépett az egész játékokból többeknek is, amikor vmi külföldi arc jött be. már nagyon várom mikor jön a patch.... ráfér

http://jateknaplo.blog.hu

(#977) Fl3x


Fl3x
aktív tag

PC-hez van egy sima xbox360 kontroller, azzal mennyire játszható a gém?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#978) ayo válasza Fl3x (#977) üzenetére


ayo
addikt

simán, ált a d-paddal tolják azon

http://jateknaplo.blog.hu

(#979) Joco_77 válasza FefeeX (#975) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Azért nem olyan gyenge az a vga... Nekem 660TI OC van, i7 920@3.6ghz, 6gb ram és -igaz hogy single playerben - de full max beállításon(asszem egyedül a shadow very high helyett high, de élsimítástól kezdve minden max) 1680*1050 ben nem röccen be egy pillanatra sem.
Multiban nem próbáltam mert ma vagy holnap fogom megvenni a játékot (először Xbox One vezetékes kontrollert intéztem hozzá, már régóta akartam venni, hát szívtam a fogam az ára miatt, de egyszer kell megvenni, úgyhogy most jött el az idő :) ).

[ Szerkesztve ]

(#980) Joco_77 válasza Fl3x (#977) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nagy okosok azt mondják, hogy jobb olyan controller ahol fix a dpad. Tehát nem egy "körön" van hanem fix a 4 irány, könnyebb beadni a combokat, fatalityket. Én nem tudom..én csak olvastam.
Szóval X one, Ps4, Thrustmaster inkább.
De ha ez butaság akkor majd valaki megcáfol aki X360 kontrollerrel tolja.

(#981) rexsimus válasza Joco_77 (#980) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Igazuk van. :)

És saját tapasztalat is. Ha egy "körön" van, könnyen egymásba csúszhatnak a mozdulatok, pl egy sima előre helyett ugrassz is. Éles meccsen, neten, vérre menő haveri mókán, ez igen kellemetlen lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#982) AS


AS
félisten

Storymod kivégezve :D
Mondhatni ez egy youndadult filmnek is elmenne kicsit több romantikával :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#983) HussarF válasza AS (#982) üzenetére

Téynleg rövid a story mód?

(#984) rexsimus válasza HussarF (#983) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ugye nem vártál valami nagy isteni eposzt? Azt hiszem az átvezetők megint kb 2 óra, plusz a gameplay.

[ Szerkesztve ]

(#985) HussarF válasza rexsimus (#984) üzenetére

Hát mondjuk annyi lehetne, mint az MK9 volt

(#986) rexsimus válasza HussarF (#985) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Kb annyi is, de se több, se kevesebb. Az irányítást megszokod alatta, ennyi haszna van, meg egy feloldható karakter.

[ Szerkesztve ]

(#987) FefeeX válasza Joco_77 (#979) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért azt tegyük hozzá, hogy a 660 sosem volt max középkategóriás kártya, az i7 meg felső kategóriás proci, ráadásul a processzorpiacon alig történik valami érdemi, a VGA piacon meg brutál a változás. Tehát egy 5 éves felső kategóriás i7 ma is a középkategória teteje teljesítményben, az 5 éves középkategóriás VGA meg a mostani (erős túlzással) alsó kategória szintje. Nem azt mondom, hogy adott esetben nem lehet vele játszani, csak úgy mutat az i7 mellett, mint Ferrariban a kétütemű motor :)

[ Szerkesztve ]

(#988) AS válasza HussarF (#983) üzenetére


AS
félisten

2 óra 24 perc az összes átvezető, mint egy hosszabb film :)
+Harcok, 12 harcos van benne, mindegyik 4* harcol.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#989) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Na kinek hogyan megy a játék?
Úgy láttom kell a gép igény,csak elég lesz egy 2gb os 7850 - i5 4440 meg 8gb ram..... :U

(#990) gyuribácsi88 válasza TechN7ne (#989) üzenetére

elég lesz ;)

Mondjuk a játékban szerintem kicsit túlzásba vitték ezeket a vízcseppeket a karaktereken, úgy néznek ki mintha ekcémásak lennének vagy valami égési sérüléstől hólyagos lenne a bőrük, nekem kicsit túl sötét a játék, főleg ha 2 fekete ruhás ember bunyózik a sötét esős pályán, kb semmit nem látni, az meg hogy minden úgy csillog mint a salamon t*ke, azt már meg sem említem.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#991) TechN7ne válasza gyuribácsi88 (#990) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Látom neked is i5 + 7870 combóval,hogyan muzsikál?

(#992) FefeeX


FefeeX
veterán

A kivégzésekről egyelőre annyit, hogy szerintem könnyebben beadható, mint a korábbiakban. Most ez vagy az XO joy, vagy javítottak a program érzékenységén (az MK9et játszottam Razerrel is, ez ahhoz képest is mintha jobb lenne)

(#993) HussarF

Ez a sötét, amit mindenki emleget, már nekem is feltűnt, pedig még a menün nem jutottam túl. Én azt csináltam, hogy visszamentem a video beállításokhoz és a gammán löktem egyet felfelé. Nagyobb különbséget ad jóval, mint mikor a brightnesst állítja az ember. Igaz így az embléma jobban látszik (ugye a cél, hogy alig látszódjon), de reálisabbnak láttam így akkor is a világosságát.

(#994) gyuribácsi88 válasza TechN7ne (#991) üzenetére

A legújabb catalyst-al (15.4) szépen, médium-ra raktam, így sehol nincs gond, high-on 1-2 pályán megizzad, de medium-on hibátlan. Biztos jön majd valami patch hozzá, legalább is remélem mert nem pörgeti ki a vga-t teljesen (60-70%-ban használja ki high-on, mégis van ahol leesik az fps).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#995) TechN7ne válasza gyuribácsi88 (#994) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Lehetséges akkor inkább proci igényes,VGA-ból elég neki egy középkategória...

Mindenesetre köszöntem a hasznos tanácsot! :R

(#996) ayo válasza HussarF (#993) üzenetére


ayo
addikt

persze, gammát fel lehet tolni, csak úgy meg nem lesz szép a játék...:(

http://jateknaplo.blog.hu

(#997) AS


AS
félisten

Szerintem nagy fényerejű tv-re tervezték a játékot. Vagy Ips monitor is jó lehet, vagy PLS.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#998) batai15


batai15
félisten

Remélem mire haza érek lejon a játék.

(#999) HussarF válasza ayo (#996) üzenetére

Már miért ne lenne? Akkor szép a játék, ha nem látsz belőle semmit, mert sötét? :F

Gamma changes the difference between dark and light areas. Decreasing Gamma makes dark areas lighter and light areas darker. Increasing Gamma makes dark areas darker and light areas lighter. It's more akin to contrast than anything.

Brightness decreases the range of lightness without changing the starting dark point. So decreasing brightness simply darkens, increasing brightness simply lightens.

Szerintem az egy pöccintés felfele a gammán pont jót tett neki.

(#1000) FefeeX válasza AS (#997) üzenetére


FefeeX
veterán

IPS monitoron és plazma tévén nyomom, egyelőre nem volt gondom a sötéttel :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.