Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Z10N


Z10N
veterán

Itt meg nem volt linkelve: Ed Boon talks about Raiden

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#52) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Mult hetvegi EVO donto, MK9. Ha ez a tempo megmarad (es nagyon ugy nez ki hogy igen), akkor semmi baj nem lesz:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#53) Z10N


Z10N
veterán

Valoszinuleg lesz vendeg karakter.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#54) FefeeX válasza Z10N (#53) üzenetére


FefeeX
veterán

Az a baj, ha elkezdünk tippelgetni, akkor megint mindenkit csalódás ér, mint amikor a PS3-masok megkapták Kratost, az Xbox-osok meg elkezdtek tippelgetni, kit kapunk, aztán nem kaptunk senkit. Se 3D-t (pedig a Tekken TT2-ben kiderült, hogy a box is tudja a 3D-t), se plusz karaktert, ugyanannyi pénzért...

(#55) Z10N


Z10N
veterán

Meggyozo fanartok az MKX-hez, amik EB-nak is tetszenek:
Reptile
Tremor

Lehetseges vendegkarakterek horror temaban:
Jason Voorhees
Chucky
Pinhead

Nem lesz bejelentes a ComicCon-on :(
Egy easter egg a vegere :)

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#56) james001 válasza Z10N (#55) üzenetére


james001
veterán

Chucky mekkora poén lenne már! :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57) Z10N


Z10N
veterán

EB-nak tetszik az otlet: Michael Myers

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#58) FefeeX válasza Z10N (#57) üzenetére


FefeeX
veterán

Austin Powers? :P

(#59) Xerxész válasza Z10N (#57) üzenetére


Xerxész
őstag

Nekem jobban tetszene a Predator. ;]
Fasza kis kivégzései lehetnének a különböző fegyverek által.

(#60) Z10N


Z10N
veterán

Mindketto negativ.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#61) Xerxész válasza Z10N (#60) üzenetére


Xerxész
őstag

A Predator esetében konkrétan egy semmitmondó választ írt. :) Ha mondjuk tényleg ő lenne a vendégkarakter, sem mondaná meg szerintem a hivatalos bejelentésig.

De az komoly, hogy valaki tényleg felvetette neki...nekem csak eszembe jutott, mert a kedvenc karakterem. :)

(#62) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Raiden

Live-Die-Respawn

(#63) Pocok9b válasza oriic (#62) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Nagyon várós, és a végén ahogy nyomja nem semmi! ;]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#64) Xerxész


Xerxész
őstag

Kano.

(#65) james001 válasza Xerxész (#64) üzenetére


james001
veterán

"Wrestling-Kano" :C

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66) Xerxész


Xerxész
őstag

Érdeklődve várom, hány új harcost jelentenek be a GamesConon. :)

(#67) oriic válasza Xerxész (#66) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én arra vagyok kíváncsi, hogy konkrétan lesznek-e még eddig ismeretlen karakterek, vagy a régiekből jön valaki.

Live-Die-Respawn

(#68) Xerxész válasza oriic (#67) üzenetére


Xerxész
őstag

Egészen biztos lehetsz benne.
Eleve Boon azt nyilatkozta még mielőtt bármi is kiderült volna, hogy lesz 3-4 teljesen új, sohasem látott karakter, a többi pedig a már korábban is szerepeltek közül lesz. Ehhez képest az E3-on kapásból 4 MK-szűz karaktert mutattak meg. Nem hinném, hogy ennyire hamar felfedte volna az összes aduászát...

Még csak 8 felfedett harcosnál járunk...biztos vagyok benne, hogy lesz még teljesen új is, klasszikus is és olyan is, aki a későbbi játékokból csak epizód szerepet kapott.
Én személy szerint Fujint várom nagyon. :)

(#69) FefeeX válasza Xerxész (#68) üzenetére


FefeeX
veterán

Én azért abban bízom, hogy a ZS kategóriás töltelékszereplőket, akiket a MK4 óta kezdtek behozni, inkább a feledés homályában hagyják, mert abszolút nem illenek a MK-ba - szerintem (Bo Rai Cho, Hsu Hao, Jarek, Tanya, és még folytathatnám)
Ez volt szerintem a nagyobb visszatartó erő az 1-2 gen konzolok kevésbé erősödésére bunyós téren, én pl emulátorral is keveset játszottam ezekkel, mert egyszerűen nem voltak MK-k, csak valami furcsa béna utánzatérzés...

(#70) Xerxész


Xerxész
őstag

Kano hivatalosan is bejelentve.

Valaki majd le tudná röviden írni, hogy mi a kivégzése? Sajnos videókat nem tudok a munkahelyen megnézni, le vannak tiltva... :S

(#71) FefeeX válasza Xerxész (#70) üzenetére


FefeeX
veterán

Le van tiltva a https youtube is? Csak mert nálunk csak a simát tiltották, így megtanítottam az embereket, hogy cseréljék a beágyazott videókban a linket :)

Ha letölteni le tudsz, itt van 720p-ben :)

[ Szerkesztve ]

(#72) Xerxész válasza FefeeX (#71) üzenetére


Xerxész
őstag

Köszi, de az sem működik. :)
Majd otthon megnézem a videót, csak gondoltam, addig valaki elmondja, hogy mi a kivégzése. Egy képet már láttam, hogy ki van szakadva D'Vorah feje... Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy Kano a lézerszemével kiégette. :)

(#73) FefeeX válasza Xerxész (#72) üzenetére


FefeeX
veterán

Van valami videólejátszód? Csak mert akkor átnevezem és le tudod tölteni :)
Megnézni nem volt még időm...

[ Szerkesztve ]

(#74) FefeeX válasza FefeeX (#73) üzenetére


FefeeX
veterán

txt-re neveztem, mp4-re kell visszanevezni letöltés után :) :Y

(#75) Xerxész válasza FefeeX (#74) üzenetére


Xerxész
őstag

Rendes tőled, de ne fáradj inkább. Nálunk ez cég polájszi, hogy a játékkal kapcsolatos oldalak, videós oldalak, letöltések, stb. le vannak tiltva. :) Kis túlzással csoda, hogy a Prohardver nincs letiltva, de pl. a Gamepod hírei szintén tiltottak. :D

Persze amikor jön valami játékról hír, akkor próbálok olyan oldalt találni, ahol legalább a képek megnézhetők...több-kevesebb sikerrel.

De mondom, kibírom hazáig. :P

[ Szerkesztve ]

(#76) FefeeX válasza Xerxész (#75) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyetlen kivégzést mutatnak benne, hátulról átlyukasztja DVorah fejét a lézerszemével; ez annyira nem kiemelkedő, viszont a 3 módjánál más színnel világít a szíve (Zöld/Piros/Kék), és valami eszméletlen milyen jól ki lett dolgozva... (múlt héten elő is rendeltem az X One-t :) )
Van késes, bombás-lézerszemes meg ketrecharcos kénó :) Az utolsót valamiért commando-nak hívják, pedig egyrészt sosem volt kommandós, másrészt meg tényleg inkább ketrecharcos stílus.
X-Ray: először hátulról keresztbe vágja a bordákat, majd kitöri a nyakat, és az egyik nyakcsigolya felül kipattan :)

(#77) Zjunior


Zjunior
veterán

Mikor jelenik meg?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78) FefeeX válasza Zjunior (#77) üzenetére


FefeeX
veterán

2015... :((

[ Szerkesztve ]

(#79) Zjunior válasza FefeeX (#78) üzenetére


Zjunior
veterán

Megneztem, az is június:(
Nem baj, jó lesz;)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#80) Xerxész válasza FefeeX (#76) üzenetére


Xerxész
őstag

Akkor jó volt a tippem, köszi. :)

Nem fognak több kivégzést mutatni, mármint egy karakteren belül. Hagyni kell valamit a játékosoknak is. Szerintem minden karaktertől csak 1 kivégzés lesz bemutatva.

Ha lehet hinni Boon-nak, akkor egy karakternek 3 kivégzése lesz (én azt saccolom, hogy a 3 küzdőstílushoz igazódóan), valami hülyelity még és a pálya adottságaihoz igazodó kivégzés (stage fatality).

(#81) VitaD5


VitaD5
tag

Pár apró érdekesség. :C

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#82) Döglött Róka válasza VitaD5 (#81) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Halalos jelzolampa:D Ez jo. Egyebkent Kano nagy kedvenc, orulok hogy nem vettek vissza a nyomulos stilusabol. Ha minden kotel szakad mindig eloveszem trollkodni:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#83) Xerxész válasza Döglött Róka (#82) üzenetére


Xerxész
őstag

Egyelőre jobbnak találom, mint az MK9-es verziója...jobban kidolgozott.
Ha nem csak ennyit látunk ebből a kivégzéséből, hanem mutatják, ahogy beizzítja a lézerét, akkor ezt is sokkal jobbnak találom, mint a szívet kitépős, fejet letépős majd a lyukba tevős kivégzését.

(#84) FefeeX válasza Xerxész (#83) üzenetére


FefeeX
veterán

Abszolúte sokkal jobb szerintem is mint az MK9 verzió (egyáltalán arra nem is emlékeztem hogy ott is volt, az olyan semmitmondó)

(#85) Döglött Róka válasza Xerxész (#83) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sosem erdekeltek a kivegzesek, mivel tobbnyire olyan karakterek kaptak jopofa kivegzest amikkel jatszani volt gyatra, raadasul a kivegzesig el is kell jutni, es ha lehet ne valami zona-spammel.:)

Fefeex: Kano az MK9-be kegyetlen jo. Annyi, hogy nagyon elhanyagolt karakter, egyszeruen nem nepszeru.

A fejathelyezos kivegzese meg kulon poen, hisz szegeny annyira ruganyos, mint egy vasbeton oszlop, csak igy tud fejberugni:D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#86) FefeeX válasza Döglött Róka (#85) üzenetére


FefeeX
veterán

Félreértesz, nem az objektív dolgokról írtam, mint használhatóság, hanem inkább a szubjektívről, mint kinézet, mozgás, kidolgozottság, brutál-faktor :)

(#87) Döglött Róka válasza FefeeX (#86) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En imadtam Kano-t, a kotott izomzatu mozgasa, a hatalmas csattanos fejelese szerintem nagyon is jol ki volt dolgozva. De izlesek es pofonok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#88) Z10N


Z10N
veterán

Csodalom, hogy a tobbi reszletrol nem esett szo. Jelen esetben az uj Jungle palyarol es a hangzasvilagrol, a trailerben megszokott "ujhullamos" hiphop-t (persze klasszik 808) csereltek a hideg synth driven stab-re.

Ui: Termeszetesen Kano nagyon badass :D

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#89) Z10N


Z10N
veterán

Kano: video + render + screenshot

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#90) Anonymus X válasza Döglött Róka (#85) üzenetére


Anonymus X
tag

Én az MK1 óta ki nem állhatom :P, mert az MK1-ben, MK3-ban is olyanokat művelt vele a gép, hogy megmozdulni alig tudtam.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#91) FefeeX válasza Anonymus X (#90) üzenetére


FefeeX
veterán

MK1 Kano-Raiden párost ki nem állhattam :)
Sőt, most is ki nem állhatom, mert játszom néha nosztalgiából

(#92) Döglött Róka válasza FefeeX (#91) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A haverjaim is gyulolik, onnan tudjak, hogy elegem van beloluk amikor behozom Kano-t es 2v2-ben egyedul daralom le mindketto ellenfelet.:)

Aki MK9-ezik: csak ennyit probaljon ki:

Raugrasz - HP; Elore LK, Hatra LP, Dash, HP-LP-HP, Dash, HP-LP-HP, Up ball/ vagy ugras, LK, Dobas Garantalt 30% Juggle kombo, ami villamgyors. 50/50zheto ha az elejen nem elore LK-val kezded hanem LP-vel

Jah:

HP: High Punch
LP: Low Punch
LK : Low Kick

Ja es az Up Ball-ja a legjobb wakeup a jatekban:) Enhanceddel az osszes zonazot bunteti. Illetve a kesdobasa zsenialis. Igazi nyomulos rush karakter, Liu Kang hozza kepest ipari tanulo.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93) Xerxész válasza Döglött Róka (#85) üzenetére


Xerxész
őstag

Mi az a "zóna-spam"?

Nem érdekelnek a kivégzések? Hát, akkor ezzel az erővel játszhatsz bármely verekedős játékkal... :) Pont a kivégzések különítik el a MK-t más mezei bunyós gammáktól.

Amúgy tudja valaki, melyik nap lesz a MK bemutató a Gamesconon?

[ Szerkesztve ]

(#94) Döglött Róka válasza Xerxész (#93) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem éppen. A juggle kombók és a blokkolás mechanika különíti el a többitől.

Zónázás: Messziről egy zónában tartod az ellenfelet. Szeretik spamelni mert könnyű, lasd noob vagy ermac.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#95) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mortal Kombat X - egy régi jó Fatality jöhet?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96) Xerxész válasza gyuromoj (#95) üzenetére


Xerxész
őstag

Azt hittem, hogy azért legalább 1-2 karaktert bemutatnak még a GamesCon alatt, de úgy látszik, ebből nem lesz semmi. Már az utolsó nap van, és semmi, csak Kano...

(#97) FefeeX válasza gyuromoj (#95) üzenetére


FefeeX
veterán

a felsoroltakon kívül csak az Animality marad... :)

(#98) Xerxész válasza FefeeX (#97) üzenetére


Xerxész
őstag

Azt el tudnám viselni. :K
De szerintem nem az lesz, mert asszem az csak az MK3-ban volt, egyszer. Boon "klasszikust" említett, ami szerintem nem egyszeri megjelenést jelent.

(#99) Z10N válasza FefeeX (#97) üzenetére


Z10N
veterán

Lemerem fogadni, hgy animality lesz. Erre utal a videoban a vernyul is, illetve direkt hagyta ki a felsorolasbol es a videon is ki van hagyva a feliratozas :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#100) FefeeX


FefeeX
veterán

10 perces gameplay video, amiben megint van pár újdonság :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.