Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) FefeeX válasza Joco_77 (#1648) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez amit linkeltél (amit ott írnak egyben) totális marhaság, mutatom miért:

Razer Atrox 360 info:
My Razer Atrox is not recognized when I plug it into my PC.
Windows should have the default driver installed on your computer. Otherwise, please follow the link below and install the driver from Microsoft.
If the above does not work you may need to help Windows find the driver. To do this:
1. Click on your Windows icon in the lower left corner, then Right click on Computer
2. Go to Properties
3. Click on Device Manager
4. Double click on the Unidentified Device that should be highlighted in the list by a yellow icon
5. Select ""driver"" and click on Update Driver
6. Browse my computer for driver software
7. Let me pick from a list of device drivers on my computer
8. Windows Common Controller for Window Class
9. Xbox 360 Controller for Windows
10. Update Driver Warning
11. Click Yes

Szóval aláhúztam a lényeget. X360 kontrollerként ismeri fel az Atrox 360-at (ami lánykori nevén Atrox). Az Atrox One-t pedig az oldala szerint XOne kontrollerként ismeri fel. Nincs hivatalos program, egyéb támogatás Winre. Amit ott mondanak, az egyébként is erősen outdatednek tűnik, mert már nem béta drivere van a PChez a One kontrollernek, hanem végleges, előtte lehet, hogy nem működött a Win alatt, mint ahogy az X One kontrollerek sem.

"Microsoft does not plan to have official drivers for Arcade Sticks and thus, Razer does not officially support the Atrox for Xbox One on Windows"
Ez egy szép dolog, csakhogy ez mindkét Atroxra igaz, nincs Arcade Stick támogatás külön a Win alá, mert a MS nem csinálta meg. Mert szerintem nem is az ő feladatuk, hanem a gyártóé lenne, ha azt akarná hogy full támogatott legyen Win alatt is.

Tehát a hivatalos oldalon szép és jó a szöveg, csak tartalmilag nem konzisztens, és nem up-to-date :)
De ha vársz egy hónapot, tudok majd írni valószínűleg ennél konkrétabb, tapasztalatból származó infót is. (megkérdeztem a KSZ-nél, 2-3 hét a szállítási idő)

(#1652) Joco_77 válasza FefeeX (#1651) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ezekszerint te az X One osat veszed azt tartod megfelelőbbnek pchez.

Amúgy azt hiszem , hogy a Mammuth 2 ben lévő 576 ban van Xone os 52k ért.
Tegnap néztem készletinfót (aztán lehet hogy X360as volt már nem emlékszem).
Most nem tudom megnézni mert melóhelyen tiltva van.

[ Szerkesztve ]

(#1653) FefeeX válasza Joco_77 (#1652) üzenetére


FefeeX
veterán

Nálam nem kérdés, X One-hoz veszem alapvetően :)

360-as van nekik raktáron, One-hoz meg sajna nem árulnak :) És az is utolsó darab, én meg szeretnék egy nagyon bontatlan, gyári szagú példányt, ha már lecsengetek érte ennyit :)

[ Szerkesztve ]

(#1654) Joco_77 válasza FefeeX (#1651) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én még mindig nem értem amúgy :) Tehát elvileg, ha X One controllerként ismeri fel az Atrox One-t a windows 7 akkor menni fog frankón mind a 8 gomb és a joystick 8 állása is? Megfelelően kell működnie?

[ Szerkesztve ]

(#1655) FefeeX válasza Joco_77 (#1654) üzenetére


FefeeX
veterán

Amennyiben a XOne kontroller megfelelően működik, az Atrox One-nak is megfelelően kell. DE egyrészt a One kontrollert sem próbáltam még PC-n, másrészt ami műszakilag kellene hogy működjön sem feltétlen igaz a tényekben. Tuti akkor lesz, ha megvettem és kipróbáltam, illetve, ha valaki már írt róla. Erről már egyébként hallottam egy videóban, szóval valahol kell lennie visszajelzésnek.

(#1656) Joco_77 válasza FefeeX (#1655) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nekem Xbox One controller (vezetékes ) van pcn...Úgy működik mint egy álom.

(#1657) FefeeX válasza Joco_77 (#1654) üzenetére


FefeeX
veterán

[link]
Azt hiszem ez a cikk válasz minden kérdésre ;)

(#1658) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nem is gondoltam volna, hogy egy adott karakternek ennyi féle brutalityje van [link]

(#1659) atainprison válasza koxx (#1658) üzenetére


atainprison
senior tag

Mindegyik karakternek 2 brutality-je van, ami harcmodortól független, és 1-1 mindhárom harcmodorhoz, tehát összesen 5 brutality/karakter.

(#1660) Xerxész válasza atainprison (#1659) üzenetére


Xerxész
őstag

Meg van ugye a Dead Wood Stage Brutality, amit már igazoltak, hogy kivitelezhető.
Én a többire vagyok kíváncsi...jó lenne, ha minden pályán lenne ilyen.
Csak ez tényleg sehova sincs leírva.

(#1661) ayo válasza Xerxész (#1660) üzenetére


ayo
addikt

tegnap teszteltem más pályákon, de egyelőre nem találtam azzal a módszerrel mást, ma lehet neki megyek még párnak hátha :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1662) Carasc0


Carasc0
őstag

Ooo hogy rohadna meg... Másnál is fagyott már ki a Tower? Premier towerrel játszottam éppen mikor a 5. opponentnél a töltés nem kezdődőtt meg csak fekete kép és ennyi.... Bassza meg most kezdhetem előről.... A másik meg hogy miért ezzel a kaki Mileena-val vagyok??? Nem értem

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1663) Joco_77 válasza FefeeX (#1657) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Na! Csak itthon tudtam megnézni. Szóval gyakorlatilag mindkettő jó pchez annak ellenére, hogy hivatalosan az Xone os nem támogatott :) Akkor Xone osat fogok venni.

(#1664) ayo válasza Carasc0 (#1662) üzenetére


ayo
addikt

nekem csak az online multi, de az tökre random, mindenféle logika nélkül

http://jateknaplo.blog.hu

(#1665) FefeeX válasza Joco_77 (#1663) üzenetére


FefeeX
veterán

Lehet venni hozzá egyébként gombokat (sok színeset is), meg stick fejeket is mindenfélét, olyan 6-700ért darabját, a felülete meg cserélhető, szóval 100%ig alakítható a cucc :)
Holnap lehet én is berendelem

(#1666) Elmör válasza Carasc0 (#1644) üzenetére


Elmör
senior tag

Az engem is érdekelne, hogy ki pontosan melyik frakcióban van, mert ugye az egyértelmű, hogy a Lin K. az Sub-Zeroé, a White L. Raidené, a Black Dragon Kanoé, Special F. Sonya és Quan Chié a B. of Shadow és a Special F.-ba beletehetem könnyen a Cage és Briggs családot vagy a White Lotusba Kung Laot, Liu Kanget, de pl. Kotal Kahn hová tartozik? A sztoriból nekem úgy jön le egyikbe sem, viszont szorosan összefűződik Black Erronnal vagy D'Vorrahval (akit mondjuk inkább Kano csatlósaként is vehetünk), úgyhogy tényleg jó lenne tudni melyik karaktert hová szánták, nem életbevágó, de mégis zavaró kicsit. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1667) ayo


ayo
addikt

ps-en v xboxon menti az online statot? engem rohadtul zavar, hogy 2 hét után még mindig 0/0 lesz, ha kilépek...

konkrétan 2 db számot kéne menteni :W

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1668) Carasc0


Carasc0
őstag

Értem köszönöm! És azt esetleg tudjátok hogy tudok játszani Premier Towert egy másik karakterrel? Állandóan ezt a csúf Mileena-t adja be... De én nem akarok vele lenni... Help me.... :R

Apropó... Az enemy random skinnel tolhatja? Ahogy elnéztem igen... :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1669) HussarF válasza Elmör (#1666) üzenetére

Szerintem azért nincs megadva, hogy ki hova tartozik, mert folyamatosan változik. Kung Lao és Liu kng pl. Quan Chi-hez tartozik. Persze aztán a végén lehet, hogy felszabadulnak, még nem jutottam a story mód végére. Kitana és B. of Shadows most. Dvorah meg Szintén Quan Chi/Shinnok vonal, nem Kano-s... Igazából Kotal Kahnnak kellett volna még egy külön frakció, de nem kapott.

(#1670) Carasc0


Carasc0
őstag

Hűha...Nem tudom ezt hogy csináltam de játszottam egy Towerrel és ezt kaptam. Pedig még csak helyezést sem értem el, mert mivel béna vagyok így bronze szinten végeztem...

News: Elvileg gold szinten kellett volna végeznem sőőőt 2x... Hát akkor tényleg a jó isten unlockolta ezt nekem..

A jó isten is ezt akarja hogy szeressem ezt a karaktert! :Y :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1671) rexsimus válasza HussarF (#1669) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Felejtsétek már el ezt a ki hova tartozik dolgot. Ez nem azért van kitalálva. Bármelyik karakterrel bármelyik frakcióba játszhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#1672) HussarF válasza rexsimus (#1671) üzenetére

Mintha nem ezt mondtam volna...

Egyébként meg azért nyilvánvalóan vannak karakterek, akik lore szerint valamelyikhez tartoznak.

(#1673) #45378816 válasza Carasc0 (#1649) üzenetére


#45378816
törölt tag

Farmer és Mime.
De megtaláltam a leírást, hogy miket kell teljesíteni mobilon. A profile menübe lent jobbra, console unlocks, majd a mobile to console fül.
Ha jól értelmezem, akkor rögtön a legelső az hogy jelentkezzek be a WB-re és Ninja Mime skin-t kapok, de nem kaptam semmit és még csak ki sincs pipálva, pedig be vagyok jelentkezve.
A Kitana skin akkor jár, ha egy karaktered 40-es szinten lesz, én úgy értelmeztem amit írtál, hogy az én "fő"porfilom legyen 40-es. :D
Amúgy játszottam egy Faction wars módot, sikerült végig nyernem, Game Center-es achikat adott, meg pc-re Kitana ikont+2500aranyat.

További szép napot és jó püffölést!

(#1674) Carasc0 válasza #45378816 (#1673) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Faction wars módot a mobilon??? Azt meg hogy a búbánatba játszottál amikor még a multi elérhetetlen??? Elsőre rávágom hogy lehetetlen hogy te azzal játszottál vagy akkor nagyon nagyon levagyok maradva! :Y :Y :Y
Nekem továbbra is Maintenance részlegen van.. FefeeX véleményére azért kiváncsi vagyok....Küldj képet arról hogy te Faction Wars-ba toltad please...

Amúgy nem a főprofilba kell level 40-et elérned.... (kihullana a hajad alighanem!!!) hanem az egyik kártyád (karaktered) level szintje legyen 40...

A Mime skint nekem sem adja meg... Server nem ragálja le....Majd később...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1675) FefeeX válasza HussarF (#1672) üzenetére


FefeeX
veterán

Meg Pl Scorpion egyikhez sem, mert Shirai Ryu

(#1676) FefeeX válasza #45378816 (#1673) üzenetére


FefeeX
veterán

Igen, ma unlockolt a faction wars. Ugyanaz a rendszer, ami az Injustice-ben volt, csak a végén majd faction reward is lesz.
Érdemes azt csinálni, 22k XP-t ad.

A bejelentkezést meg nem győzöm elégszer leírni, szarakodik, de majd megadja egyszer. :) Nekem is 2 hétbe telt.

A Kitana skin lev40es karaktert kér, a player szintem még nekem is csak 39... :)

Carasc0: a szoftver nem a programozók sikerterméke, ha nálad még inaktív, indítsd újra a játékot, nekem is csinál marhaságokat. Reggelre aktív lett a multi :)
Meg ma daily event van, érdemes csinálni, az utolsó 5500 pénzt ad győzelmenként, abból hamar összejön a Gold Kano, nekem a múlt hetin lett III-as (az ugye 4db, ma megcsinálom a másik 4-et -- VII)

[ Szerkesztve ]

(#1677) Carasc0 válasza FefeeX (#1676) üzenetére


Carasc0
őstag

Újraindítottam (bár nálam az újraindítás azt jelenti hogy kilövöm és rábökök újra az ikonjára) de nekem még nem aktív a Faction Wars :( :O Miért én szívok mindig??? :O Sőt még újra log in és úgy se.... :O

De tök mind1 Pc to Mobil részlegen nem unlockol semmit szóval....Mimo-t sem adja meg még....

Multizni hogy lehet? :Y

Amúgy nekem is már 3 gold karakterem van.... :P (Kano, Ermac meg Quan Shi vagy mi)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1678) FefeeX válasza Carasc0 (#1677) üzenetére


FefeeX
veterán

Net be van kapcsolva a telefonon? Mert ha nincs épp neted, nem lesz aktív a Faction Wars sem.
Megér az egész egy hardreset újraindítást (Home+kikapcs tartás 15sec-ig)...

A Faction Wars a multi. Mások csapatai ellen harcolsz, de nem igazi multi, csak ők rakják össze a csapatot :)

(#1679) FefeeX


FefeeX
veterán

Sajnos látszik, hogy szarok a szerverek, hiába nyertem vagy 30ezer pontot a multiban, csak 2800at mutat a táblázatban... Ugyanazok a betegségek jönnek elő mint az Injustice első 2-3 hónapjában. :( Van aki a saját hibáiból sem tanul...

(#1680) Tibtobi


Tibtobi
tag

Hali!

Gondolkodok a játék beszerzésén és az online rész érdekelne, hogy mennyire működik? Hamar bedob egy meccsbe vagy tényleg sokáig kell nézni a "Connection" feliratot?

Üdv,
T

(#1681) ayo válasza Tibtobi (#1680) üzenetére


ayo
addikt

már párszor leírtuk ezzel kapcsolatban az élményeket, de konkrétan melyik platformra gondolsz?

http://jateknaplo.blog.hu

(#1682) Tibtobi válasza ayo (#1681) üzenetére


Tibtobi
tag

Hali!

PC! Tudom olvastam őket, csak hogy változott-e valami azóta. Láttam hogy jöttek ki patchek, és hogy javítottak-e ezen...

(#1683) ayo válasza Tibtobi (#1682) üzenetére


ayo
addikt

jelenleg pc-n a helyzet: még mindig crashel random, lagok lehetnek, de ha megfelelő a ping, net, konfig akkor a lagmentes pályákon hibátlan (random crashek persze tuti lesznek), nem mindig megy a szerver és a statot nem menti.

bárcsak az lenne a gond, hogy sokáig van egy felirat :) azzal nincs nálam gond.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1684) Carasc0 válasza FefeeX (#1678) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Sajna nem aktív továbbra is maintenance... még hardverreset után sem lett jó.... :O Viszont ezt a Daily cuccot nyomatom hogy legyen sok pénzem....Bár azért sok Soul-ba kerül a móka.

Nem értem ez hogy lehet hogy másnak jó, nekem nem.... Azért ez lol...Nem merem újra telepíteni a játékot mert félek elveszik mindenem...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1685) #14955008 válasza Tibtobi (#1682) üzenetére


#14955008
törölt tag

Én megbántam, hogy megvettem 10/10-es játéknak ígérkezett. A PC portot 6/10-nek értékelem. Online amit nagyon vártam totál használhatatlan. Úgy érzem az NR átvert a palánkon nagyon.

(#1686) Carasc0 válasza FefeeX (#1679) üzenetére


Carasc0
őstag

Na nekem is aktív lett a Faction Wars... Elég nehéz, de tegnap megszedtem magam koinnal és lassan fejelsztésekben fullosak lesznek a kártyáim... Szerintem tök jó ez a mobil MKX...

Bár nem tudom mi az a War Contribution points... Nekem az nem emelkedik hiába nyerek laddereket... Amúgy tényleg nem igazi onine, csak annyi hogy egy másik ember kártyáit irányítja a gép ellenem (ha jól sejtem)....De el lehet vele bohóckodni.

Pirxx: Azért ennyire sztem már nem rossz a helyzet...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1687) ßrainiac válasza #14955008 (#1685) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem az utobbi nehany napban jol megy a multi.

Europe es EU West szobakban tolom random arcokkal.

Szamomra is felfoghatatlan, hogy vegre megy :DDD

(#1688) ayo válasza ßrainiac (#1687) üzenetére


ayo
addikt

nekem is jól ment. a lagos pályák 52 fps körül voltak, ami érezhető, de nem olyan vész mint eddig. crash ma pedig aszem egyszer volt, ami nem rossz arány :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1689) Carasc0


Carasc0
őstag

Milyen módszerrel lehet a több pénzt szerezni a játékban? Nem tízezrekre gondolok, de mondjuk a meccsenkénti 350 koin sem a legtöbb... Mi az ami meccsenkénti koin növelő hatású?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1690) FefeeX válasza Carasc0 (#1689) üzenetére


FefeeX
veterán

Semmivel, a 4ik oldalon már ezret ad meccsenként, meg hetente van a koinos nap, arra érdemes készülni és semmi mást nem csinálni aznap :)

(#1691) Carasc0 válasza FefeeX (#1690) üzenetére


Carasc0
őstag

Ohh hello!

Nem most nem a mobilos game-re gondoltam hanem a PC-sre....

Amúgy a tényállás a következő nálam mobilon:

- 3 gold karakterrel tolom (dupla Gold Kano, Ermac, Quan Shi)
- Multizok is rendesen (amúgy csal a gép mert van hogy bevisz nekem egy very high damage-t úgy hogy nincs is csíkja)
- 5. bracket-et most kezdtem el...
- Mimo skint még mindig nem akarja megadni...
- Van valami War contribution points rész a multiba ami 0 - 1000 skálás vonal ami sose mozdul, így szintén nem tudok unlockolni 1 tételt.....
- Nagy kár hogy nem lehet venni páncélt, gyűrűt és kardot....

Challenge Laddert már nagyon várom a Mileena skin miatt...

Ja egy kérdés... Revenant Kitana hogy unlockolható? Neten nem egyértelműek a leírások...Kryptában esetleg nem fekszik valahol?

Mától kezdve törzsgyökeres Kitana fan lettem! :R

Ja amúgy megcsináltam egy olyan kivégézést véletlenül aminek a kombinációja még csak ?????? jelekből állt.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1692) HussarF válasza Carasc0 (#1691) üzenetére

A Kombat Kardodhoz plusz pénzes módosítókat rakj be.

(#1693) zsola0518


zsola0518
tag

Hali!

Valaki tudna segíteni az X-raynél pl: Scorpionnal mit jelent ez P+[.] valami pötty van egy zárójelben de nem tudom mit jelenthet.

Ui: Valami vga-t amivel még játszható, (nem full grafon) de költséghatékony tudnátok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

FSP HEXA 400W, Asrock FM2A75M-DGS, AMD A8-5500, Kingmax 2x2Gb 1600, Sapphire 7770

(#1694) #45378816 válasza Carasc0 (#1674) üzenetére


#45378816
törölt tag

Úgy játszottam kérlek szépen, hogy aktív ez a része a játéknak.
Képet? Nem használok mobilon desktop fotózó programot. (minek?) :D
Amúgy többeknél olvastam, hogy nem megy a FIGHT jelzés alatt a skála, nos nem tudom miért lehet nekem van nagy szerencsém, de nálam csütörtökön működött, de péntek illetve ma nem. Amúgy mik ezek a scorpion szigony (vagy mi fene :) ....) ikonok?!
Folytom 1100/1200-t ad, de hogy mire tudom beváltani az még rejtély.

Carasc0 köszönöm a helpet Kitana ügyben, sikerült egyből megcsinálni, mert volt 21db level upgrade kártyám és a Kung Jin karakterem már régóta 20-as volt, szóval kb 1percembe került.
Illetve kicsit rákattantam a mobilos játékra és háááát... Famer boy.... :DDD

(#1695) #45378816


#45378816
törölt tag

In game képek. :B

Remélem a fanoknak kihívás lesz mostantól, mert tényleg baromi jól néznek ki! :C

(#1696) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Hali!

A kombókat hogyan lehet megtörni? Most kezdtem a játékot, nézegetek videókat. Látom, hogy sokszor kiírja a játék, hogy "breaker" és az enemy megtöri a kombo-t. Milyen gombbal lehet megcsinálni?

Illetve DS3 kontrollerrel játszom a játékot, de a PC XBOX kontrollernek érzékeli, szóval az XBOX-os XYAB gombokat muatja. Van valami mód, hogy a PS gombokat mutassa a játék?

(#1697) Carasc0 válasza #45378816 (#1694) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Ma nekem is működött az a FIGHT felirat alatti csík. Így a hozzátartozó unlock megvan... Továbbra sem értem hogy a PC to Mobil unlock rész miért nem működik...

Nekem a Farmer Jax nem tetszik....Kitana az alap... Most a Revenant skin-re hajtok...

Vegyél fel steamen! (R0ttmayer)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1698) Carasc0 válasza Carasc0 (#1697) üzenetére


Carasc0
őstag

My MKX mobile status:

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1699) ayo válasza h.adam.92 (#1696) üzenetére


ayo
addikt

szia

told végig a traninget, sok hasznos dolgot raktak bele, közte a breaket is

http://jateknaplo.blog.hu

(#1700) PlayNorbi


PlayNorbi
csendes tag

Sziasztok!

Először is látom van amelyikőtök gondolkodik Fightstick vásárlásban. Nálunk hamarosan fog érkezni egy olcsóbb alternatíva ami PS3/PS4/PC kompatibilis Venom Arcade Stick. Ár érték arányban, egyik legjobb megoldás ajánlom a figyelmetekbe.

Én jelenleg Dualshock 4-el aprítottam de hamarosan érkezik az USFIV is, azért elkezdek újra stickezni csak egyenlőre a gombkiosztáson agyalok hogy hova tegyem a blokk gombot... Szerencsére a PS4 verza támogatja az dual moddolt karomat így nem kell újat vennem egyelőre. Remélem a többi bunyós (T7,SFV) is alkalmazni fogja ezt a szoftveres liszenszet.

Kecskeméten lesz MK verseny, mi ketten-hárman menni fogunk Pestről. Aki kipróbálná magát élesben jöjjön el.

Androidon elérhető az MK X app már egyáltalán? Én nem találom az áruházban.

Ha van aki PS4-en nyomja, vegyen fel bátran, PSN ID: PlayNorbi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.