Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) batai15


batai15
félisten

Tegnap még néztem az első filmet. Hát valami bődületes rossz. Főleg magyarul.. Scorpion :gyere csak ide!

(#452) Xerxész válasza batai15 (#451) üzenetére


Xerxész
őstag

Pedig az 1. rész sokkal jobb, mint a 2., hiába van sokkal több harcos a 2. részben.
Hogy fordították volna? "Kerülj közelebb"? :DDD

Általános iskolásként 1995-ben örültem, hogy szinkronizált volt, pedig már akkor is tanultam angolt.

(#453) ayo válasza batai15 (#451) üzenetére


ayo
addikt

ne nézd meg akkor 2-t. 1 szerintem is menő volt, ha rossz dolgot akarsz nézni akkor ott a Street Fighter: The Movie.. :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#454) FefeeX válasza Xerxész (#452) üzenetére


FefeeX
veterán

Anno nekem is bejött a MK film. Talán annyi, hogy manapság a hasonló kategóriát (képregényfilm szerű) már egész más látásmódban, darkosabban forgatják, kevesebb mellébeszéléssel, így ma már kicsit idegesítőnek tűnhet, mint megannyi, annak idején perfekt alkotás :)

(#455) batai15


batai15
félisten

Igen? Hát akkor nem szóltam..

(#456) Xerxész válasza FefeeX (#454) üzenetére


Xerxész
őstag

Ez is, de inkább az, hogy felnőtt fejjel másképp nézed már ugyanazt a filmet. Gyerekként nem tűnnek fel a hibák, felnőttként már gondolkodsz és észreveszel logikai bakikat is, stb...na meg persze a technika is fejlődik.

Egyébként úgy néz ki, hogy holnap este felfedik Erron Blacket, Liu Kanget és Shinnokot is. :) Még nem biztos, de a nyomok erre utalnak...

[ Szerkesztve ]

(#457) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Shaolin trailer

Live-Die-Respawn

(#458) pohár válasza oriic (#457) üzenetére


pohár
félisten

hát Liu Kang kivégzése valami mocsokszar :DDD :DDD

azt hittem, hogy legalább kitépi a tüdejével együtt az egész légcsövét, de ez nem volt annyira MK-s, na meg az is elég béna, hogy visszanyomja a szájába, nagyon badass :U :D

mondjuk az "elvarázsolt" Kung Lao kalapja nagyon hajaz valami ipari fűrészkorongra :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#459) ayo válasza pohár (#458) üzenetére


ayo
addikt

nekem tetszett :) Liu Kang MK1-2 cigánykerekénél nehéz szarabbat csinálni :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#460) FefeeX válasza ayo (#459) üzenetére


FefeeX
veterán

JC fejleütőse is eléggé hasonló, annál már csak az volt rosszabb, mikor több fejet ütött le :D

(#461) pohár válasza ayo (#459) üzenetére


pohár
félisten

elég ötlettelen, MK-s világban inkább nevetséges már szerintem :D

még ha beszakította volna a mellkasát, kirántotta volna a légcsövét és tüdejét, akkor azt mondom, hogy az már valami, de ez... :D

én csak az MK3-mal találkoztam legelőször, úgyhogy azelőttről nem sokat tudok :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#462) ayo válasza pohár (#461) üzenetére


ayo
addikt

nézz rá, viccesen béna + mileena sai kivégzése is benne van a gyengébbek között EVER :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#463) pohár válasza ayo (#462) üzenetére


pohár
félisten

OMFG :DDD :DDD

Reiko visszajöhetne, olyan jó a csillagdobálós fatality-je 4-ből :D

na Mileena beszippantós kivégzése is micsoda... anyám borogass :DD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#464) ayo


ayo
addikt

aki PC-n fog játszani, az majd addolja a csoportot, anno még MK9 megjelenéskor készült, hogy tudjuk egymással bunyózni, meg párszor volt kisebb bajnokság, MKX megjelenésekor szerintem ismét be fog indulni az élet :)

Mortal Kombat Hungary Steam csoport

http://jateknaplo.blog.hu

(#465) pohár


pohár
félisten

kis ízelítő a holnapi TV premier akármi izéből :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#466) Xerxész válasza oriic (#457) üzenetére


Xerxész
őstag

Az komoly.
A gonosz, öregebb Liu Kang nagyon jól néz ki, a fiatal (vagy az alter skinje, nem tudom) tiszta Kai a MK4-ből...akár ő is lehetne. A kivégzése nem grandiózus, viszont legalább egyedi.
Kenshi és Erron Black is benne van, meg Bo Rai 'Cho is, de ő nem lesz játszható.

Többet-jobbat holnap a stream alatt. :)

(#467) batai15 válasza oriic (#457) üzenetére


batai15
félisten

kék csóka subzero?M

(#468) Xerxész válasza pohár (#465) üzenetére


Xerxész
őstag

Megelőztél. :)
Na, ki az ott 0:26-nál? Csak nem...csak neeeeem? Onaga. ;)

És benne van Baraka is.

(#469) pohár válasza Xerxész (#468) üzenetére


pohár
félisten

az a tüzestestű minotaurusz? :D

jaja, előtte meg Baraka dob egy hátast Takedával az erkélyről

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#470) Xerxész válasza pohár (#469) üzenetére


Xerxész
őstag

Az-az. :)

Bár olyat is olvasni, hogy az Shinnok démoni formában... Mindenesetre kicsinálta az MK1-es Raident, ott áll Raiden teste felett.

Nem Takeda löki le Barakát az erkélyről...sokkal inkább Rain.
Kotal Kahn után neki ez már alapmozdulat. :DDD

Shinnok?

[ Szerkesztve ]

(#471) pohár válasza Xerxész (#470) üzenetére


pohár
félisten

és tényleg Rain az, már látom én is :D
pedig úgy láttam, hogy mikor a levegőben vannak, Takeda megcsápolja kicsit Barakát, de akkor lehet csak odaképzeltem dolgokat :DDD

utolsónál én is rá tippelnék, bár Onagának is vannak tülkei, meg a képen lévő valakinek is, lehet valamilyen más formát vett fel (már ha lehet ilyet neki)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#472) Xerxész válasza pohár (#471) üzenetére


Xerxész
őstag

Hogyne lehetne neki, hiszen isten. Bukott, az igaz, de attól még isten, nem kevés hatalommal. :)

(#473) Ch0b


Ch0b
tag

Amúgy nincs valami fejlesztői videó a multiplayer-ről? Emiatt nem veszem meg a játékot, mert, ha a multi itt is olyan rossz lesz mint a mostaniban, akkor felesleges ennyi pénzt kiadnom érte, még úgy is, hogy most meg lehetne venni 7200Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#474) Z10N válasza oriic (#457) üzenetére


Z10N
veterán

Bo' Rai Cho lefogyott? :D Amugy elvileg keszitik a 3. mozifilmet is (neha felbukkan rola hir). Az orosz feliratozas mindig is utott :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#475) pohár válasza Xerxész (#472) üzenetére


pohár
félisten

azok a legjobbak, azoktól jön a legnagyobb meglepi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#476) MaYDaN válasza ayo (#464) üzenetére


MaYDaN
tag

No, addoltam a csoportot, remélem majd lesznek szép számmal! :)

A trailert megnézve kemény lesz Liu Kang az egyszer biztos. Valószínűleg lesznek szép számmal nem játszható karakterek is. Bo Rai Cho poén lenne, ha esetleg... de biztos nem. :D

Ez a másik video sajnos nekem nem jön be. Mintha már eltávolították volna vagy nem tudom. No, mindegy várom a holnapi stream-et. :)

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#477) gyimger válasza Xerxész (#472) üzenetére


gyimger
őstag

Poén, de ő nem isten. Viszont ha már Onaga nem, akkor hát Shao Kahn az! Az ő kapcsolatukat úgy kell elképzelni, mint Kang-Raiden párosét. Kahn Onaga tanácsadója volt, mielőtt elárulta a tényleges teljhatalomért.
Egyszer megosztom már az idővonalat, csak még dolgozom rajta.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#478) Xerxész válasza gyimger (#477) üzenetére


Xerxész
őstag

Shinnok egy bukott ősi isten.

(#479) gyimger válasza Xerxész (#478) üzenetére


gyimger
őstag

"Onagának is vannak tülkei, meg a képen lévő valakinek is, lehet valamilyen más formát vett fel (már ha lehet ilyet neki)"

Szerintem ő Onagáról írta ezt, de egye fene.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#480) pohár válasza gyimger (#479) üzenetére


pohár
félisten

igen, Onagáról feltételezem azt, hogy a 3. képen is rajta van, valamilyen átalakult formában, és nem Shinnok az, mint ahogy első ránézésre mindenki azt hiszi

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#481) Xerxész


Xerxész
őstag

Erron Black kivégzés audió formában.
Este már videó is lesz hozzá. :)

(#482) pohár


pohár
félisten

Mortal Kombat X: Official TV Spot

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#483) oriic válasza pohár (#482) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hehe ez jó. :)

Live-Die-Respawn

(#484) MaYDaN válasza pohár (#482) üzenetére


MaYDaN
tag

Király lett! Nekem ez bejött, bár az is igaz, hogy bírom a System-et és lehet ezért. :D Húzzák az agyunkat marhára. :)

Mikor kezdődik ma a stream?

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#485) Xerxész válasza pohár (#482) üzenetére


Xerxész
őstag

Ekkora hype-ja volt-e vajh' az előző résznek? :)

(#486) gyimger válasza MaYDaN (#484) üzenetére


gyimger
őstag

A legutóbbi kilenckor kezdődött.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#487) MaYDaN válasza gyimger (#486) üzenetére


MaYDaN
tag

Értem, köszönőm, akkor már nincs sok hátra, remélhetőleg. :)

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#488) Xerxész


Xerxész
őstag

Nem igazán rajongok a westernért, de ez az Erron Black k*rva jó lett.
Az előzetese.

Shinnok is tetszik, de nem mutattak kivégzést tőle. :(
Liu Kang meg sose volt kedvenc. :)

(#489) MaYDaN


MaYDaN
tag

Valahogy nekem nem jött át Shinnok és Erron Black így a video alapján. Talán, mert több hasonlóság volt más karakterek mozdulataiból vagy nem tudom. Aztán persze majd a játék során lehetséges megváltozik a véleményem. :) Erron Bleck X-Ray-e viszont ott van a szeren avval a névre szóló tölténnyel. :D

No, ki melyik Faction-be lesz? :DDD

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#490) rexsimus válasza MaYDaN (#489) üzenetére


rexsimus
aktív tag

White Lotus!

"For The Shaolin!"

[ Szerkesztve ]

(#491) Z10N


Z10N
veterán

Shinnok-rol hol van a video? Mert en csak egy teaser-t lattam. Amugy nekem ez a pisztolyos dolog nem tetszik, kicsit eroltetett, foleg ezekkel a robbano potion dobalasokkal. Remelem lesz vmi brawler stilus is.

Ui: Ok, MEG VAN. Jobban tetszik Shinnok.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#492) gyimger válasza Z10N (#491) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem is erőltetett. Ennyire rajzfilmszerű karakter nincs másik az egész univerzumban.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#493) FefeeX válasza Z10N (#491) üzenetére


FefeeX
veterán

Úgy néz ki mint egy albinó cirkuszi bohóc, a tulajdonságai meg kb 1:1ben Shang Tsung :) És undorító mozgása van szvsz :)

Ilyen szempontból Erron Black egy westernesített Cyrax (legalábbis potionok tekintetében), és meg is van, akkor miért nincs benn Cyrax és Shang Tsung, túl nagy lenne a hasonlóság :)

(#494) HussarF


HussarF
addikt

Van itt, aki előrendelte már? Én most akarom előrendelni, pólóval együtt. Felhívtam két forgalmazó hálózatot is és azt mondták, hogy nem biztos, hogy méretet tudnak biztosítani, az egyik szerint egyébként L-es és XL-es lesz. Én inkább max M-eset szeretnék. Másnak hasonló probléma? :D

(#495) ayo válasza HussarF (#494) üzenetére


ayo
addikt

én steamen rendeltem elő a prémiumot, kb. ahogy berakták az adatbázisba, de gondolom az neked most nem sokat számít :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#496) FefeeX válasza HussarF (#494) üzenetére


FefeeX
veterán

Én meg a Konzolok Szervize Speciált XO-ra, de ott megint nem játszik a póló :)

(#497) HussarF


HussarF
addikt

Értem. Esetleg arra tipp, hogy a "CD univerzum" vagy a "BőFélMegabyte" közül melyiket válasszam? (Nem akarom a reklámozás kategóriáját kimeríteni, de sztem érthető kikre gondolok :DDD)

Árban ugyanúgy adják, de ha esetleg valamelyiknek kisebb a forgalma, akkor úgy saccolom, hogy ott nagyobb az esély, hogy lesz póló és nem mondják azt, hogy kifogyott a készlet. Vagy ez nem jó szempont?

(#498) pohár válasza HussarF (#497) üzenetére


pohár
félisten

én a KonzolVilágos steelbookos verzióra megyek majd rá, annyira nem izgat a póló :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#499) Xerxész válasza FefeeX (#493) üzenetére


Xerxész
őstag

Azért nem egy az egyben Shang Tsung másolat.
De ha már másolat, akkor:

Takeda --> Scorpion
Kung Jin --> Nightwolf
Kitana --> Jade
Erron Black --> Stryker

Persze, hogy felhasználnak mozgásokat, mert költség- és erőforráskíméő dolog. Sőt, asszem maga a stúdió nyilatkozta, hogy a kimaradt karakterek mozgásait felhasználják az újaknál.
Teljesen egyedi mozgást úgysem tudnak már kitalálni, alapból elég sok egymásra hasonlító mozdulat van minden MK játékban.

Cirkuszi bohóc? Mégiscsak neki van az egyik legjobb X-Ray mozdulatsora...persze ez szubjektív. Óriás csontvázkezes kivégzést is várok tőle. :)
A T-Rex kezek valóban kicsit satnyán néznek ki, de maga az ötlet jó...esetleg még a fejét lehetett volna kicsit elkoponyásítani, de csak egy részét, amolyan terminátorosan. :) Persze akkor meg az lenne baj, hogy majmolja a Terminatort.

Én elégedett vagyok vele, legjobban a Necromancer változata tetszik, imádom a isteni (csontvázi?) közbeavatkozásait. Csak a kivégzései is legyenek istenien jók. :)

SZERK:
Ja és a "google-t beírod a google-ba, akkor kiakad?" esete, hogy milyen helyzet áll elő Shinnok Impostor variációjánál Mirror Match esetén???? :DDD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#500) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Nagy adag MK X vidi

Vigyázat van benne spoileres!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.