Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) gyimger válasza HummeRC (#1549) üzenetére


gyimger
őstag

Nálam teljesen ugyanezt csinálja az Injustice. Vártam 20 percet és elindult! :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1552) #45378816 válasza HummeRC (#1549) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tegnap volt mk9 party az ismerősökkel és tökéletesen ment nálunk online.
Vicces volt a "lassú" játékmenet. :D

Injustice-ból ebben a pillantban léptem ki, szintén online játszottam és megcsináltam a Hawk Girl challenge-t. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1553) gyimger válasza #45378816 (#1550) üzenetére


gyimger
őstag

Köszönöm a segítséget, mostanra végzett az ellenőrzés. Továbbra sem játszható a karakter. Az eladó 17-én jelentkezett be utoljára (valószínűleg az első vásárlói panaszkor), levélre nem válaszol. Nem fogom megint megvenni a játékot, de ezeket a karaktercsomagokat majd beszerzem valahogy.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1554) HussarF válasza gyimger (#1545) üzenetére

De akkor 2 kódot kaptál? Egy MKX és egy Goro kódot?

(#1555) Intel core33 válasza #45378816 (#1550) üzenetére


Intel core33
tag

De amikor beírja a kulcsot akkor kiírja hogy sikeres volt.Nála ahogyan kivettem a szövegből azt írta hogy sikertelen az aktiválás,már aktiválták.Ezzel nemtud mit kezdeni mert beírhatok én is valahonnan szerzett játék pl: CS:GO kulcsot amit már aktiváltak,nem a steam/játék hibája lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1556) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Fontos bejelentést kell tennem azok számára, akik esetleg visszaolvasva tudatosulnak az általam említett ún. ALL UNLOCKED modról... Az új patch sajna tönkrevágta és rájöttek a fejlesztők hogy a fájl manipulásával kikerülhető 1-2 dolog. A dolog ugyan működik továbbra is tehát azóta elkészült az új moddolt fájl.

Részemről én is inkább normál úton szerzem meg a cuccokat... Úgyhogy visszatérve a gyökerekhez épp Kitana Klassic skinjére hajtok...

Amúgy szerintem a játék kezd sokat javulni...Működik minden.... Ti hogy látjátok?

Később esetleg akinek kellene a skin szóljon mert tudok benne segíteni ("legális módon") semmi mod semmi... :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1557) HussarF válasza Carasc0 (#1556) üzenetére

Akkor most működik továbbra is, vagy behegesztették a kiskaput?

(#1558) Xerxész


Xerxész
őstag

Íme a DLC karakterek...ingame.

(#1559) Carasc0 válasza HussarF (#1557) üzenetére


Carasc0
őstag

Igen, már elkészült az új fájl amivel mükszik, bár azt hiszem a Samurai Pack DLC skinjeit már nem lehet feloldani (van egy check cucc valahol ami azt figyeli hogy az unlock sorok kézi módszerrel változnak-e. Ha igen egyből verify hiba jelentkezik)... De persze továbbra is csalódás hogy az unlockolt skinek nem működnek online-ba, mert az unlockolt fájl nem kerül mentésre az egyén accountjához tartozó cloud adatbázisba... Így online-ba jelentkezéskor az adatbázisból táplálkozik a játék.

Szerintem az a legjobb ha tiszta úton szerzem meg a dolgokat... Most már van mindenre lehetőség...kivéve a Mileena Klassic skin...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1560) gyimger


gyimger
őstag

Egy aktiváló kódot kaptam 14-én, amit márciusban rendeltem meg az eladótól. A kóddal aktiváltam a játékot, amit feltelepítettem és nincs benne Goro. Kérdeztem az eladót, nincs-e egy másik kódja is, mert a karakter állítólag külön kóddal aktiválható, de másfél hete se híre, se hamva az eladónak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1561) HussarF válasza gyimger (#1560) üzenetére

Ha Goro-t akarsz, ahhoz 2 kódot kellett volna kapnod. Az előrendelők is úgy kapták, hogy a dobozban volt egy Goro kártya, majd miután beaktiváltad steam-en a játékot, utána beaktiváltad még hozzá Goro-t. Ha csak egyet kaptál, akkor az csak az alapjáték, nincs Goro

(#1562) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Kérdés:

Nem lehetne versust is játszani a szobába, mert a KotH nél ritka unalmasabb mód nincs.
Az meg külön öröm volt, amikor mégis rászántam magam, hogy benézzek, nem fértem be, mert max 4 emberes volt a csoport. Konstatáltam hogy továbbra is szar a KotH és inkább kiléptem.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1563) ayo válasza rexsimus (#1562) üzenetére


ayo
addikt

Vs hez nem kell nagyon szervezni, azt bármikor játszhatsz bárkivel, csak felveszel pár arcot a szobából. ált eu westben szoktak lenni a többiek, az ált. 80-90 játékossal bír.
amúgy nem tudom mit néztél, de king of the hillből nincs 4 emberes

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1564) Intel core33 válasza rexsimus (#1562) üzenetére


Intel core33
tag

Ami még szóba jöhet az a Tower.Minap játszottam másokkal Tower-t ami annyiből áll hogy mindenki külön egy megadott idő alatt tower-ezik aminek a match-eiben vannak módosító tényezők.Szerintem ez még jó alternatíva lenne...

(#1565) Elmör


Elmör
senior tag

A második patchel kicsit jobb lett az online rész, de a Kryptben most már egyik kapcsolóm sem működik, ugyanaz a bajom, mint ebben a videóban látható: youtube
:F

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1566) atidzsiforc válasza rexsimus (#1562) üzenetére


atidzsiforc
őstag

vmi 8 vagy 10 slotosak a koth lobbik amugy...

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1567) AS


AS
félisten

Scorpoin Subs dumák xd
Ez nagyon jó :C

"you teleporting whore"
- "frozen bitch"

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1568) ßrainiac válasza AS (#1567) üzenetére


ßrainiac
addikt

- Anyway, everyone's skipping these
- I love you!
- I know..

:))

(#1569) #45378816 válasza AS (#1567) üzenetére


#45378816
törölt tag

I WANT AN ICE CREAM !!! :D :C

(#1570) FefeeX válasza Carasc0 (#1556) üzenetére


FefeeX
veterán

Nulláról nem két perc volt felhúzni az első lvl40 karaktert...
Amúgy, ha érdekel egy kis "segítség", lehet hogy már írtam korábban, de a program glitch-ből adódóan naponta össze lehet szedni akár 120 soult is, és akkor ugye nyithatsz arany karaktereket :) Újra be kell jelentkezni a WBPlay-jel, annyi a lényeg, hogy előtte ha összeszedted a soult, akkor még egy meccset tolj bejelentkezés előtt, mert gyakran elveszíted az utoljára szerzett cuccokat (így max 1000 lóvét buksz), cserébe húzhatsz egy napi kártyát meg kapsz még három napi küldit :)

(#1571) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt csak úgy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1572) AS válasza oriic (#1571) üzenetére


AS
félisten

Most akartam épen én is :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1573) Carasc0 válasza FefeeX (#1570) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali!

Ha jól sejtem te már a skin boldog birtokosa vagy. :P Irigykedem....Én akartam az első lenni büszkén belinkeli az unlock feliratot...

Amúgy több napig próbáltam összekapcsolni a WB accomat PC és mobil között, mert mobilon állandóan error 4-et írt ki... Ezt sikerült kiküszöbölnöm, azóta amióta az összekapcsolás sikerült nem merek kijelentkezni, komolyan. Annyira félek hogy nem fog belépni újra... Vagy ha már egyszer összekapcsolta onnantól nem lehet gond?

Mert akkor kipróbálom a trükködet, bár tök mind1 mert az a karakter akit 40-es szintre fogok emelni az ezüst, tehát már nincs értelme aranyra váltani... Max annyi hogy gyorsaban leverni a tornyokat...

Tehát mi is a sorrend a trükkel kapcsolatban?

1. log out...
2. nyomjak 1 db fight-ot
3. log in...?

:R

Ja apropó nekem a Mimo skin-t nem unlockolta.... Why? (Bár azt írták neten, hogy log out majd log in és akkor beadja) Amúgy ha PC-n logolok be akkor is adnia kellene vlaami mimo karaktert mobilra, de ez sem történt meg pedig ott többször próbáltam...

Illetve hogy lehet multizni mobilon? A mileena klassic meg megszerezhetetlen mivel nincs ladder :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1574) FefeeX válasza Carasc0 (#1573) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem kell logoutolni, szerintem nem is lehet, egyszerűen logire mész, megadod újra az emailcím, jelszó kombót, és vagy sikerül egyből vagy errorozik. Tökmindegy, mert nem jelentkeztet ki, szóval ki nem lép, viszont pár napja nem nagyon dob már hibát. Bejelentkezel újra, elejére nyomod, nyitod a kártyát :)

Mármint a ninja mime skint? Sajnos ez megint csak a szerver hiba, bejelentkezgetsz azon az eszközön amin nem adta meg (mármint amin nem vette be), és egyszer csak meglesz :)

Egyelőre nincs aktiválva sem a multi, sem a challengek. Majd lesznek, de ugye a fene tudja mikor. A barátosdi is másfél hét után került aktiválásra (pedig abból a pakkból is szórja a bronz karikat, meg pár ezüstöt is); szerintem ahogy kezd visszaállni a rendszerük, úgy adják az új kontentet.

[ Szerkesztve ]

(#1575) Carasc0 válasza FefeeX (#1574) üzenetére


Carasc0
őstag

De nekem azt írja, hogy már associálta az accot...Magyarán nem történik semmi...
De tény hogy húzhatok úgy kártyát, de soul-t nem ad... De ez jó trükk :P Sőt, ha épp betalálom az UPGRADE kártyát akkor meg húzom fel a karakterem.... Haláli vagy :R :C

És most ezt akárhányszor megcsinálhatom??? LOL

Neked beadta a MIME skint? Meg a Kitana-t is? CSak megnyugtatásképp :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1576) FefeeX válasza Carasc0 (#1575) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem magától adja a soult, hanem ad még 3 új napi feladatot amivel szerezhetsz soult, megcsinálod őket, és újra asszociálod. Tökmindegy hogy azt írja hogy már asszociáltad :)

Ninja Mime:

Sokat kellett rontani a minőségen, hogy végre fel lehessen tölteni a hülye képeket...

[ Szerkesztve ]

(#1577) Carasc0 válasza FefeeX (#1576) üzenetére


Carasc0
őstag

Most is bejelentkeztem mobilon is meg PC-n s a pipákat nem tette bele az Unlock cuccba... :F Ennyire sokszor kellene próbálgatni a log in log out játékot??? Omfg

Ja és 1-2 unlock hatására kaptam PC-re coint.... ki is írta csak épp nem adta hozzá LOL :D

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1578) FefeeX válasza Carasc0 (#1577) üzenetére


FefeeX
veterán

Megadja majd csak szar a szerver
Lesz farmer Jax is ;)

Ez a konkrétan iPadről beillesztett kép jobbnak tűnik, mint amit én rontottam le Painttel, átmásolás után :)

[ Szerkesztve ]

(#1579) Carasc0 válasza FefeeX (#1578) üzenetére


Carasc0
őstag

Hmm....De ha próbálgatom a log in log out-ot akkor az segít? Vagyis segíthet??

Amúgy látom nagyon ráértél vele játszani. :)

Hussarf: Nem lehet! :N

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1580) HussarF

Én ezeket inkább kiszedem a krypt-ben.

(#1581) FefeeX válasza Carasc0 (#1579) üzenetére


FefeeX
veterán

Hetente egy nap van ilyen pénzszerző challenge, ahol lehet meccsenként 5500at is kaszálni :) Na azokat a napokat szoktam megnyomni :)

(#1582) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Nyitottam Mk hungary szobat, varom a nepet.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1583) 1nsan1ty


1nsan1ty
tag

Miért lehet az, hogy gtx 660-al 50-60 fps-em van és össze vissza akadozik a kép ? :(

(#1584) rexsimus válasza atidzsiforc (#1582) üzenetére


rexsimus
aktív tag

3 embert látok a szobában, és nem tudok csatlakozni a KotH be. :/

[ Szerkesztve ]

(#1585) AS válasza 1nsan1ty (#1583) üzenetére


AS
félisten

Mert kell a fix 60 fps a játéknak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1586) 1nsan1ty válasza AS (#1585) üzenetére


1nsan1ty
tag

az jó :)

(#1587) ayo válasza rexsimus (#1584) üzenetére


ayo
addikt

gondolod 1 vs 1-re gyere :) és még vagyok egy félórát

http://jateknaplo.blog.hu

(#1588) atidzsiforc válasza rexsimus (#1584) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Meg mindig bugos. :(

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1589) rexsimus válasza atidzsiforc (#1588) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Szomorú. :(

[ Szerkesztve ]

(#1590) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Hoppá. :D

[ Szerkesztve ]

(#1591) AS


AS
félisten

J CAGE combo video......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1592) ayo válasza rexsimus (#1590) üzenetére


ayo
addikt

sikerült beadni online is, menő cucc. tuti többi pályán is van ilyen csak le kéne tesztelni

http://jateknaplo.blog.hu

(#1593) HussarF válasza AS (#1591) üzenetére

Na ezt kéne nekem betanulni, mert JC a kedvencem és vele megyek legtöbbet. Igaz én a fistcuffs változatát szoktam használni. Bár látom előre, hogy nem fogom én ilyen profin nyomni soha, sok energia és idő lenne, ami másra is kell. Ilyenkor sírom vissza a boldog béke éveket, mikor még gimis voltam és ott voltak a hosszú nyáriszünetek, amiben semmi dolog nem volt, csak játszani :D

[ Szerkesztve ]

(#1594) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Tesom nemreg telepitette a jatekot, de problemak vannak a sebesseggel. Laptopon probalta, konfig: i7-4510u, 8GB, Geforce 840M 2GB. Barhogy allitgattuk akadozott a jatek, patchek fenn vannak. Ez ennyire szarul optimalizalt, vagy nalunk van valami gaz? Probaltuk az Auto Configot is, de eleg viccesen allitotta be, mintha az MK4-et lattam volna :D.

(#1595) ayo válasza Ronam (#1594) üzenetére


ayo
addikt

szia

azon a gépen nem hiszem hogy fog menni, havernak is ilyen aszem Lenovo gépe van és sehogy se akart + fórumban is olvastam, hogy a 840m az kevés volt másoknak is.

persze lehet hogy később egy patch megoldja, de szerintem nem sok az esély rá, mert az egy gyenge gpu, mk9-et is csak nagyon low beállításokkal tudod játszani rajta.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1596) Ronam válasza ayo (#1595) üzenetére


Ronam
addikt

Az előbb felraktuk a legfrissebb Nvidia drivert, és így majdnem max beállításokon is tökéletesen fut. Nem igazán akartuk telepíteni, mert problémák voltak belőle anno (BSOD), csak a Dell által kiadott driverrel futott rendesen a gép, de most úgy tűnik probléma nélkül megy minden. Pontosabban majdnem minden, mert a Resident Evil Revelations 2 most meg akadozik, de nagyon csúnyán, pedig előtte meg nem volt vele semmi probléma. Ilyenkor azért örülök, hogy csak és kizárólag konzolon játszok :).

[ Szerkesztve ]

(#1597) ayo válasza Ronam (#1596) üzenetére


ayo
addikt

szerintem akkor a hétvégi patch lesz a megoldás, mert mi múlthéten a legfrissebb driverrel néztük és használhatatlan volt. majd havernak bent mondom, mert akkor ez az jelenti, hogy a benti gépen is menni fog... je :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#1598) #45378816


#45378816
törölt tag

My desktop. :B

(#1599) Elmör válasza Ronam (#1596) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor ez olyan jelenség, mint pc-n amd kártyával játszani, egyik játékhoz egyik driver a másikhoz másik driver volt jó. Egyébként egy olyan pc ami kijön annak a laptopnak az árából már nagyon szépen viszi. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1600) Z10N


Z10N
veterán

Hetvegen kijott a #17. Semmi ujdonsag, helyben topogas. Amilyen jo volt az elejen most mondhatni olyan unalmas. a DLC-krol van valami hir? A kriptaban minden sirt felnyitottam (jopar titkosat es rejtettet is), viszont a oltarnal meg mindig adja a tartalmat.

NPC unlock PC mod
Android verzio
MKX vs comic

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.