Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) pohár válasza oriic (#386) üzenetére


pohár
félisten

hát ez a Tremor gyerek nekem még nagyon új, a 3-mal kezdtem anno, bár csak osztálytársamnál tudtam vele játszani, de abból sem rémlik, szóval lehet valamelyik töltelékrészben volt, később :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#402) HussarF

Remélem azért valami DLC formájában jön Spawn is.... Nekem ő az örök kedvenc képregényhős

Amúgy az előrendelőknek járó pólókról lehet tudni valamit? Azt néztem, hogy elég jól néz ki, és talán lehet olyan minőségi, hogy nem csak edzéshez veszi fel az ember. Lehet majd méretet kérni, vagy lesz amilyen lesz, azt' csá?

(#403) Xerxész válasza HussarF (#402) üzenetére


Xerxész
őstag

Szerintem ha lesz is még DLC, akkor abban már nem lesz vendégkarakter.
Spawn a következő MK játékra lesz esélyes.

(#404) HussarF válasza Xerxész (#403) üzenetére

Most ezt találtam youtube-on:

Spawn and Freddy are in the second kombat pack for the summer! Ed said it on twitter.

Amikor megkérdezte valaki, hogy melyik posztban, akkor azt a választ kapta, hogy:

Not confirmed, but heavily hinted by him [link]

Bár így lenne....

[ Szerkesztve ]

(#405) oriic válasza HussarF (#404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, köze nincs a posztnak a játékhoz szerintem. Egyszerűen csak csodálkozott hogy az MK szériához adták a Spawn-t...

Live-Die-Respawn

(#406) Xerxész válasza HussarF (#404) üzenetére


Xerxész
őstag

Úgy van, ahogy Orichalcos írta...Boon csak csodálkozott.
Még egy Kombat Packot el tudok képzelni, de hogy abban még 2 vendégkarakter legyen...teljesen valótlan. Azért nem csinálnak vendéglátóhelyet a játékból.
Freddyt meg 101%, hogy mégegyszer nem raknák bele, ráadásul ismét DLCként.

(#407) HussarF

:(( :((

Akkor a francnak kellett egy ilyen 20-ad rangú ZS-kategóriás horror szereplőt belerakni, mint Jason. Jöhetett volna helyette Spawn.

(#408) kissd01


kissd01
tag

Üdv.

Van valami esély szerintetek Sector és Noob bejelentésére? Sajnos olvasom, hogy Cyrax kimarad! :( Pedig ők a kedvenceim.

(#409) Z10N


Z10N
veterán

Kijott a #12. A cleric Havik (mk6) :) Mavado-t kivegzik. Reiko Shang Tsung szigeten rendezkedett be. Jon a #13.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#410) Xerxész válasza kissd01 (#408) üzenetére


Xerxész
őstag

Hivatalosan nincs megerősítve, hogy kimarad, de több, mint valószínű...mivel a Test Your Luck játékmód keretein belül választható egy olyan opció, hogy Cyrax bomb assist...vagy valami hasonló kifejezés, de a lényeg, hogy a neve említve van...ahogy Rain, Stryker és Kabal neve is, ezért ők sem valószínű, hogy benne lesznek.

(#411) batai15


batai15
félisten

Hát én várok. Gépemen nem tudom fog e normálisan futni, vagyis fps el. Alant adatlapomon a konfig.

(#412) Z10N


Z10N
veterán

Fogynak a helyek, lehet tippelni hol lesznek a dlc-k.

Scorpion Kold War community skin.

Emlekeztek meg ERRE?

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#413) FefeeX


FefeeX
veterán

Azért elég szomorú, hogy a játék még kint sincs, és már arról megy a dolog, hogy legalább két DLC lesz hozzá, ráadásul az első tartalma már meg is van, ergo adhatnák a játékhoz is. Ez a totális lehúzás példája.
Kicsengetsz 20 ropit egy játékért (nesze neked nem emelkedtek az árak évek óta), plusz már a megjelenés pillanatában készítheted a plusz 10 ezret, hogy megkapd az amúgy teljes játékélményt.

Nem azért írom, mert egyedi a dolog, de ez az üzleti modell egy elég rohadék rendszer szvsz, és ilyen szempontból rajtam az sem segít, hogy más is ezt csinálja. Vannak olyan cégek, akik nem követik a rohadék módszereket, bár elég kevesen.
Ez kicsit persze olyan dolog, mint a politikusoktól azt várni, hogy majd egyéni jószándékból nem fognak lopni tovább egyszer csak, annak ellenére, hogy a nép jóváhagyja, sőt kvázi díjazza a lopásukat.

(#414) Xerxész válasza Z10N (#412) üzenetére


Xerxész
őstag

Olvastam olyan verziót, hogy a 2 karakter között, az első sor felett lesz az 5 DLC, és hogy 2 sor lesz, 15 harcossal.
Ami szerintem írtó sok, bár meg tudnék vele barátkozni, mert akkor beleférne Fujin, Baraka és Reiko is.

Valaki elmagyarázná, hogy MI ÉRTELME van a random karakterválasztónak azon kívül, hogy elfecsérelnek vele egy karakterhelyet?

[ Szerkesztve ]

(#415) ayo válasza Xerxész (#414) üzenetére


ayo
addikt

lehet abból jön a legördülős DLC? esetleg rejtett karakter, mint régen

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#416) oriic válasza Xerxész (#414) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csinálhatták volna úgy mint anno MK2-ben, hogy két gomb megnyomásával volt random karakterválasztás. :)

Live-Die-Respawn

(#417) FefeeX válasza Xerxész (#414) üzenetére


FefeeX
veterán

" MI ÉRTELME van a random karakterválasztónak azon kívül, hogy elfecsérelnek vele egy karakterhelyet"

Egymás ellen például, ha nagyon tud mindkettőtök, vagy éppen nagyon nem tud, tök jó dolog a random. Persze mikor végigviszed, egyedül játszogatsz, tétre játszol ez meg sem fordul a fejedben, de azért nem rossz ha van ilyen.

A hol lesznek a karakterek részt háromszor kellett elolvasnom, hogy értelmezni tudjam :)
Szóval a 2 alap sor felett középen lesz 5 oszlopnyi még két sor a DLC karaktereknek :)
Én a 3x3-at jobban el tudnám képzelni :)

[ Szerkesztve ]

(#418) ayo válasza oriic (#416) üzenetére


ayo
addikt

tuti van vmi magyarázat, hogy így oldották meg, már csak 23 nap és kiderül :)

(#417) FefeeX: nem a randommal van baj, hanem a kialakítással...eddig is simán meg tudták oldani pár gombnyomással és nem foglalt helyett a képernyőt

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#419) Xerxész válasza FefeeX (#417) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem mondtam, hogy így lesz. :) Nincs még végleges.
Csak hogy találgatások mennek.

(#420) MaYDaN


MaYDaN
tag

Az mennyire biztos, hogy lesz és ha lesz mennyi a feloldható karakter? Mert én itt olvastam a fórumon erre vonatkozó dolgokat. De nagyon nem láttam eddig, hogy mondták volna. Persze, ha az előző MK részekből indulunk ki akkor szinte egyértelmű, hogy lesz unlockolható kari. :)
A fent berakott karakterválasztó menü üres helyei már elkeltek elvileg nem? Csak még bejelentve nincs külön mindegyik. De itt-ott feltűntek már. De nagyon úgy tűnik, hogy Liu Kang (bár nekem kicsit kérdőjeles a dolog, mert a "tornyos" képen kívül nem nagyon volt róla semmi), Jax, Jax lánya Briggs, Kenshi, Shinnok, Erron Black, Sonya lesznek ott. S valószínűleg, ami kérdőjel Goro helye, mert szerintem az egyértelmű, hogy DLC helyen lesz az Ő képe. Nekem a tippem Barraka, bár sokan mondják Fujint is. De lehet, hogy nem jól gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#421) Xerxész válasza MaYDaN (#420) üzenetére


Xerxész
őstag

Na kérem, akkor az újak kedvéért. :)

Játékmenettel bizonyított, felfedett karakterek:

Cassie Cage
D'Vorah
Ermac
Ferra/Torr
Johnny Cage
Kano
Kitana
Kotal Kahn
Kung Jin
Kung Lao
Mileena
Quan Chi
Raiden
Reptile
Scorpion
Sub-Zero
Takeda

Hivatalos DLC karakterek:

Goro
Jason Voorhees
Predator
Tanya
Tremor

Képpel és/vagy videóval bizonyított, de nem felfedett karakterek:

Erron Black
Jax
Jacquie Briggs
Kenshi
Shinnok
Sonya Blade

Egyéb módon bizonyított, de nem felfedett karakter:

Liu Kang

A történetben biztosan szereplő, de nem biztos, hogy játszható karakterek:

Baraka
Fujin
Rain

Ez a jelenlegi biztos állapot. Mindezeken túl lesz legalább egy feloldható karakter, ami a történet végigvitelét követően lesz elérhető. Tehát 1 biztos, de lehet hogy 2 feloldható lesz, úgy mint a MK9-ben is volt.
Gorón és a Kombat Packon túli további DLCről nincs hír.

(#422) MaYDaN válasza Xerxész (#421) üzenetére


MaYDaN
tag

Köszi szépen ezt a kis összefoglalót. :R
Igazából akkor kijelenthetjük, hogy nagyon sok kérdőjel nem maradt. Max. a feloldhtó karakterek a kérdések, meg hogy Goro helyére ki kerül, már ha kerül valaki és nem marad ott. :)
Szerintem a Kombat Pack után már nem valószínű, hogy lesz újabb DLC. Ahhoz nagyon kellene pörögnie a játéknak, bár mit lehessen tudni...:D
Kiváncsi leszek a multiban erre a Faction-os részre, hogyan van kitalálva. Van erről esetleg kicsit konkrétabb infó? Mi lesz a lényege? Számít-e melyikben vagyunk? Válthatunk-e frakciót vagy csak egyszer lehet választanunk? :) Jajj, de lassan jön el az az április 14. :DDD

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#423) batai15 válasza Xerxész (#421) üzenetére


batai15
félisten

Kevesen lesznek sajna..

(#424) Xerxész válasza batai15 (#423) üzenetére


Xerxész
őstag

Asszem a MK9-ben összesen, mindent belevéve 32 karakter volt...a MKX-ben jelen állapot szerint 1 feloldható karakterrel számolva 30-nál tartunk.
Ed Boon még tavaly nyilatkozott egy olyat, hogy kb. a MK9 karakterszáma körül lesz a MKX is. Ha tartja a szavát, akkor ilyen-olyan módon még 2 harcosra talán lehet számítani.

(#425) ayo válasza Xerxész (#424) üzenetére


ayo
addikt

szerintem bőven elég amennyi mk9 ben volt. akinek több karakter kell az menjen vissza szörnyülködni a mk: armageddonhoz :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#426) FefeeX válasza Xerxész (#424) üzenetére


FefeeX
veterán

Az alap volt a 32 vagy a DLC-kkel együtt?

Ki volt a két feloldható a MK9ben? Nekem csak Cyber Sub rémlik. Egyébként a 30 is 32 körül van meg a 34 is. :) Tehát akár benne is lehet még egy DLC. (meg hát az ugye pénz, az Injustice-ban is már eléggé elszálltak a mindenféle kinézeti csomagokkal)

(#427) Xerxész válasza ayo (#425) üzenetére


Xerxész
őstag

Nekem elég, ha a maradék 3 ismeretlen karakter pont az a 3, akiket feljebb is írtam: Baraka, Fujin és Rain.
Mindháromnak új a külseje, szóval még akár igaz is lehet, viszont pl. Rain ellen szól, hogy a Kustom Kombat (Test Your Luck) módban említve van a neve, ami meg inkább kizárná őt.
Fene tudja...
A remény hal meg utoljára, avagy The Hope Fish Plus Last. :DDD

(#426) FefeeX
DLCkkel együtt.
Az alap asszem 25 volt. Aztán 2 feloldható, 4 DLC, 1 exkluzív...
2 feloldható: Quan Chi és Cyber Sub-Zero
4 DLC: Rain, Kenshi, Skarlet, Freddy Krueger
1 exkluzív: Kratos

[ Szerkesztve ]

(#428) Xerxész


Xerxész
őstag

Még a múlt heti streamben észre lehetett venni néhány karakter 2. kivégzésének nevét:

Takeda: Head Cage
Reptile: Acid Bath
Scorpion: Who's Next!
Raiden: Conducting Rod
Ferra/Torr: Play Time
Kung Jin: Pinned Down (ezt láttuk képen)
Kano: Knife to Meet You
Mileena: Tasty Treat

(#429) HussarF

Nekem meg pont elég, ha az elkövetkezendő karakterekből legalább egy Spawn. A többi már nem érdekel. Benne van mindenki, akit akartam és még a Predator is.

[ Szerkesztve ]

(#430) gyimger válasza HussarF (#429) üzenetére


gyimger
őstag

Én egy MK-idegen karaktert sem tennék bele. Az egész univerzum annyira összetett, hogy az eredeti karakterekre kellene tenni a hangsúlyt. Bár Freddy története tetszett, ezek a karakterek nem sokat adnak hozzá az élményhez.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#431) HussarF válasza gyimger (#430) üzenetére

Lehet, hogy neked nem, de elég sokan vagyunk Spawn fanok, és hidd el, ő nagyon is jól passzolna az MK-ba. Jobban, mnit egy Jason Vorhees vagy Freddy Krueger.

(#432) Eagl3


Eagl3
veterán

Milyen gamepad beszerzése ajánlott a játékhoz? :)

(#433) pohár válasza Eagl3 (#432) üzenetére


pohár
félisten

én nemrég vettem X360-as kontrollert (Debrecenben, 8k), szerintem ez a legjobb hozzá ennyiért

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#434) batai15 válasza pohár (#433) üzenetére


batai15
félisten

Nekem van hozzá arcade Stick :P igaz 360 kontrolerből. Bár az igazi mksok billentyűzetre esküsznek.

(#435) FefeeX válasza batai15 (#434) üzenetére


FefeeX
veterán

Az igazi MK-sok vesznek normális tournament sticket 50ezerért ;)
A 90-es évek warez MK-sai a billentyűzetre esküsznek.

Szerintem átmenetként az XB36 és XBO kontroller tökéletes (célszerűen mondjuk a XB36-ból Aberdeen Controllert kell venni, aminek javított DPAD-ja van) Ugyan MK-t még nem játszottam vele, de 8 helyett 10 körül XBO kontrollert vennék inkább, még akkor is, ha PCvel jelenleg csak microUSB kábellel használható. Óriási volt a fejlődés a generációk között.

Aki megengedheti: Madcatz Fightstick Tournament Edition

(#436) ayo válasza Eagl3 (#432) üzenetére


ayo
addikt

logitech gamepadokat tudom ajánlani, ezerszer jobb a stickje meg a d-padja az Xbox360-hoz képest (egyedül a trigger lehetne jobb, de tökéletes pad sajna nincsen) vagy ha pro akarsz lenni, akkor fightstick. jön ki egy MK kiadású pad is, ami a régi 3-3 gombos design-t követi, de azt még le kell tesztelni, hogy mennyire éri meg :)

szerk.: billentyűzet? Sok sikert... :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#437) FefeeX válasza ayo (#436) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem tudom milyen stick jön ki a MK-hoz, de a Tekken stick pl csak ár/érték arányban volt jó, mikor épp be lehetett (volna) szerezni kb 5ezerért. A tesztek szerint komolyabb lagja volt többek közt. Sajnos itt igaz az, hogy minél drágábbat veszel, annál jobb lesz.

A Logitech dologgal meg nem értek egyet. Volt egy Cordless Rumblepad-em, de eladtam, mert az XB36 joy sokkal jobban feküdt. Analógkarral, elrendezéssel meg gombokkal együtt, egyedül a DPAD volt rajt jobb. Namost, ehhez képest az Aberdeen-en már egész jó a DPAD, az XBO kontrolleren meg sokkal jobb az analóg stick is (bár MK-t sosem játszanék kontrolleres analóg karral). Ja, van egy Razer Onza TE-m is, ha profi dolog kell, csak sajnos annál szériahiba a tartósság hiánya (ideges emberek hamarabb tönkrerakják, mint a többi kontrollert - mondjuk a precizebb műszereknek alapból ez az ára szerintem)

(#438) ayo válasza FefeeX (#437) üzenetére


ayo
addikt

pedig ég és föld a Logitech F széria és az XBox 360-as pad. stickje kuka, d-padja meg gyenge minőség. és itt nem arról van szó, hogy kinek mi fekszik jobban, mert az spec szokás kérdés. Én egyedül még az új PS padot akarom megnézni, ha kijön az X, mert azt még nem teszteltem ilyen térten és a streamben meg azzal tolják, tehát érdekel, hogy mit tud... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#439) batai15 válasza FefeeX (#437) üzenetére


batai15
félisten

Az a baj szerintem hogy míg egy tekkebbe vagy sfbe úgymond pörgetni kell a Sticket, itt le fel van stb és nekem nem állt kézre. Persze ehez meg gamer Bill kellene mert 3 gombot tudnak a sima cuccok aszem.

(#440) FefeeX válasza batai15 (#439) üzenetére


FefeeX
veterán

MK1-et és 2-t anno nagyon sokat toltuk Arcade gépen, és a billentyűzethez képest is sokkal jobb. A kontrolleren a mini analóg kar nálam bunyós játéknál nem játszik.

(#441) batai15 válasza FefeeX (#440) üzenetére


batai15
félisten

Na igen. De a Stick ami van nekem azon csak bot van. Mondjuk eleve csak sfre készült.

(#442) FefeeX válasza batai15 (#441) üzenetére


FefeeX
veterán

Sikerült megnyitni a képregényeket? Nekem még nem volt időm megpróbálni sem sajna :(

(#443) Z10N válasza FefeeX (#442) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig erdemes elolvasni, mert igy lesz kerek a tortenet. Foleg, hogy most Havik bekerult a kepbe. Reiko szerepere kivancsi vagyok, mert jelentos. Ha Tanya belekerult a listaba, Reikonak es Fujinak kotelezoen ott kell lennie.

Ui: Illetve, hamar Tremor benne van, akkor meg szinte alap.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#444) batai15 válasza Z10N (#443) üzenetére


batai15
félisten

valahol nem fordítják le véletlenül?

(#445) Z10N válasza batai15 (#444) üzenetére


Z10N
veterán

Nem hiszem. Amugy nem nehez a nyelvezete (alap angol). A szoftver mar Gold allapotban van, a kepregeny nem tudom hany reszes lesz. Par het es minden kiderul.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#446) Xerxész válasza Z10N (#443) üzenetére


Xerxész
őstag

Tremornak mi köze a MK4 szereplőihez?
Haviktól amúgy most ne várj sokat szerintem...játszható biztos nem lesz, mert nincs új külseje. Talán a történetben megjelenik majd, de semmi több.

Bizonyos jelek arra mutatnak, hogy Erron Black lesz pénteken leleplezve.
Ez a Boon tweet:

Meg ez:
"any clues what to expect Friday ? EB: AC/DC :)"

Fekete képernyő...meg az AC/DC Back to Black c. dala...erősen hajaznak Erron Blackre. :)

(#447) pohár válasza Xerxész (#446) üzenetére


pohár
félisten

én azt se tudom, hogy ki ez a fődember :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#448) Xerxész válasza pohár (#447) üzenetére


Xerxész
őstag

Én se nagyon. :)
Azt hittem, Tremor először csak a MK9-ben volt a toronyban egy kihívás, közben meg már korábban a Special Forces-ben is szerepelt állítólag.
Máris érdekesnek találom, mert ő is egy elemnek, a földnek a "mestere". :)
A tűz Liu Kang...ő lesz. A víz Rain, a szél Fujin, na ők ketten hiányozni fognak...ha nem lesznek játszhatók.

(#449) gyimger válasza pohár (#447) üzenetére


gyimger
őstag

Fekete Sárkány tag, valószínűleg még korábban valamilyen ninja-klán tag, Jax egyik ellenfele volt Special Forces-ben. Az egyetlen dolog, amivel össze tudom kapcsolni a néggyel, hogy a negyedikből a hiányzó Kano helyére (szintén Fekete Sárkány tag) Jarek került be, ebben meg ő.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#450) Z10N válasza Xerxész (#446) üzenetére


Z10N
veterán

Az MK SF-ben szerepelt (MK4 verzio). Ugy ertem, ha mar O bekerult a listaba akkor a tobbieknek is van letjogosultsaga. Persze, Havik majd az X2-ben lesz.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.