Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Xerxész válasza pohár (#200) üzenetére


Xerxész
őstag

Ezt mikor mondták?
Én nem hallottam... :F

Viszont legalább egy új pályát megmutattak...meg Reptile kivégzését végig.

(#202) pohár válasza Xerxész (#201) üzenetére


pohár
félisten

a legvégén utaltak rá nem is kicsit :DDD

"it will be brutal"

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#203) pohár


pohár
félisten

most gyorsan végigzongoráztam a különböző boltok kínálatán, 2 hete még nem volt Special Edition, s lám, megérkezett :C (pont a steelbookra vágytam, meg az előrendelői dolgokra, de előbbi csak a gyűjtőiben volt)

GameShop
- Mortal Kombat X Day 1 Edition + Poszter - ár nem ismert még
- Mortal Kombat X Special Edition - ár nem ismert még

KonzolVilág
-
Mortal Kombat X Day 1 Edition + Ajándék Kulcstartó + Poszter - ár nem ismert még
-
Mortal Kombat X Special Edition - ár nem ismert még

KonzolokSzervize
- Mortal Kombat X - Goro DLC, poszter, matricacsomag - 10.890Ft

PlatinumShop
- Mortal Kombat X
+ Goro DLC + ajándék poszter + matricacsomag
- 9990Ft

576kbyte
- Mortal Kombat X - Goro karakter & poszter a készlet erejéig - 12.999Ft

CDGalaxis
- Mortal Kombat X - Goro karakter + poszter + MK póló - 12.990Ft

úgy hirtelen ennyi :D

az előrendelést mindenhol ingyenesen szállítják ki!

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#204) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mortal Kombat X - egy karakter, aki biztos nem tér vissza

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#205) FefeeX


FefeeX
veterán

(#206) Z10N


Z10N
veterán

Predator DLC
Spawn DLC
Liu Kang

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#207) Xerxész válasza Z10N (#206) üzenetére


Xerxész
őstag

Nagyon remélem, hogy a Predator tényleg benne lesz.

(#208) Xerxész


Xerxész
őstag

Tanya és Shinnok kiszivárgott volna?

(#209) Xerxész válasza Xerxész (#208) üzenetére


Xerxész
őstag

Visszavonva...kiderült, hogy kamu. :(

(#210) Z10N


Z10N
veterán

Kitanaba bele lesznek integralva Jade mozdulatai, ezert nem lesz benne az X-ben.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#211) pohár válasza Xerxész (#208) üzenetére


pohár
félisten

Tanyát amúgy is rühelltem, a kicseszett vinnyogással, ami a MK4-ben volt neki... broáf :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#212) Xerxész válasza pohár (#211) üzenetére


Xerxész
őstag

Újragondolva lehet belőle egy normális női harcost csinálni szerintem.

Shinnokot és Fujint nagyon várom a MK4-ből, de egyre kevesebb esély marad rájuk, ahogy jönnek a jól megszokott régiek...még jó, hogy ígértek újakat. Ráadásul állítólag Fujin megpusztul a képregényben, ez még jobban csökkenti a megjelenési esélyeit. Pedig úgy reménykedtem benne azok után, hogy már az MK9-nél megvolt az audio felkonfja. Csak aztán végül nem lett belőle DLC.

[ Szerkesztve ]

(#213) pohár válasza Xerxész (#212) üzenetére


pohár
félisten

Fujin olyan semmilyen volt nekem (na jó, MK4-ben az térddel előre repkedés jó volt :D), Shinnok meg nem volt egy nagy valami, sose voltam odáig érte :N

a robotokat is visszahozhatnák, azokat bírtam nagyon a 9-ben, meg Kenshit, de őt nagyon

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#214) pohár válasza pohár (#203) üzenetére


pohár
félisten

na, az 576 akciózik, 12-ért vihető a játék, és adnak még hozzá egy exkluzív Scorpion pólót

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#215) Xerxész


Xerxész
őstag

(#216) Z10N


Z10N
veterán

Jonnek a Brutality-k.

Ui: Az MKX kepregenyt amugy kovetitek, most volt 8. szam (Rain megsutese, Goro karjainak levagasa, stb.)

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#217) Z10N


Z10N
veterán

Tremor community DLC

Videok
Peticio

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#218) Z10N


Z10N
veterán


Kitana variaciok

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#219) Z10N


Z10N
veterán

Brutality Muhahaha ;]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#220) Xerxész válasza Z10N (#216) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen...az érdekes is, hogy ha a képregényben az összes karját levágják Goronak, akkor hogy lesz mégis játszható a játékban? :)

Remélem, ma kapunk azért egy új karaktert is a Brutality mellett...akár Jax, akár Mileena, akár Liu Kang, de a legjobb lenne egy tényleg új harcos vagy még MK4-beli. :)

[ Szerkesztve ]

(#221) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mortal Kombat X - Brutality és új karakter leleplezés ma

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#222) Z10N válasza gyuromoj (#221) üzenetére


Z10N
veterán

#1
#2
:U

Amugy a brutality teljesen mas lesz mint az mk3/umk3-ban. Ott ugye a brutalis kombon volt a hangsuly. Itt szerintem egy eXtreme X-ray-t fognak csinalni az ellenfelen, amibol tobbet nem kelnek fel :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#223) Xerxész válasza Z10N (#222) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, sanszos a X-Ray megoldás...a hangok is ezt erősítik meg.
Viszont akkor remélem, hogy mindenkinél más lesz a Brutality és az X-Ray mozdulatsor.

(#224) Z10N válasza Xerxész (#223) üzenetére


Z10N
veterán

Azert az eleg amator lenne, ha ugyanabbol allna (MK4-es utoerzes :DDD)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#225) pohár


pohár
félisten

az utolsó 10 percet csíptem el a streamből, a bemutatott brutality-k jófélék voltak :C

új karakter nem volt bemutatva, de azt mondták, hogy sok karakter jön majd, hamarabb, mint azt gondolnánk

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#226) Xerxész válasza pohár (#225) üzenetére


Xerxész
őstag

Jók a brutalitik, de ezek nem klasszikus értelemben vett brutalitik, hanem gyors kivégzések.
Szóval gyakorlatilag kapunk egy karakterhez olyan 5-6 kivégzést...ami mondjuk nem rossz. :) Merthogy több mint 100 brutality lesz a játékban.

Brutality montázs.

Várom a bejelentendő karaktereket... :))

[ Szerkesztve ]

(#227) Xerxész


Xerxész
őstag

(#228) Xerxész


Xerxész
őstag

(#229) oriic válasza Xerxész (#228) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Király lesz, de ebből hogy jött ki az 5 karakter? Cassie már korábban is ismert volt, aki újdonság az Jacqueline Briggs, Takashi Takeda, Kung Jin.

Live-Die-Respawn

(#230) Xerxész válasza oriic (#229) üzenetére


Xerxész
őstag

Még nem tudni...
Még megy a találgatás, hogy azok közül, akik a trailerben benne vannak, kik lesznek játszható karakterek...illetve ki az az 5, aki hivatalosan be lesz jelentve.
Én mondjuk még nem láttam az előzetest, mert a munkahelyen le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#231) oriic válasza Xerxész (#230) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, plusz egy fő, mert ott van Mileena is.
Szerk:

Meg Shinnok, Sindel, Rain, Nightwolf, egy új skin Sub-Zero-hoz, meg Scorpionhoz...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#232) Xerxész válasza oriic (#231) üzenetére


Xerxész
őstag

Meg Shinnok, ahogy olvasom máshol.
Elvileg ők vannak az előzetesben:

Jacqui
Kung Jin
Takeda
Erron Black
Sindel
Rain
Mileena
Shinnok

(#233) FefeeX válasza oriic (#231) üzenetére


FefeeX
veterán

Cyrax az scorpion, csak csuklya nélkül..., Shinnok (mondjuk Raiden bezárja egy medálba, de ez ugye nem jelenti a véget), Sindel van még a videón :)

A maszk nélküli Sub-Zero pedig nagyon epic... :)

pohár: először én is visszatekertem, hogy Baraka-e, de aztán láttam, hogy az két Tarkatan harcos pengék nélkül.

Sok jó másodlagos ruhát mutatnak egyébként a vidiben, pl Reptile is jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#234) pohár válasza Xerxész (#232) üzenetére


pohár
félisten

lehet lesz Baraka is (ha már a fajtája a videóban is benne van), de ki aprítja szét a fejét a Terra/For kettősnek? mintha valami exosuit lenne rajta, és a karjából kijön valami vasostor :DDD

ez 1:33-nál van, mielőtt Reptile-t szétaprítja az íjászgyerek

Fefeex... hol van Cyrax? én sehol sem láttam még :N

ez a gyönyörűség ki a halál? :DDD

elvileg Takeda Kenshi fia, Jacqueline Briggs meg Jax lánya

pedig úgy viszontláttam volna Kenshit, de így már biztos nem lesz :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#235) FefeeX válasza pohár (#234) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha nem nézed meg újra, lehetne akár Cyrax, főleg, hogy Scorpiontól nem megszokott a csuklyátlanság :)

(#236) pohár válasza FefeeX (#235) üzenetére


pohár
félisten

hát lehetne, de én még nem sok emberi Cyraxet láttam az előző játékokban, meg annak kardja se volt szerintem :D

amúgy az új képregényekben benne van Rain is, szóval valószínűleg benne lesz ő is, meg ahogy olvasom, Baraka hangját aki adta, megerősítette, hogy ebben a részben is szerepelni fog

egy jó Reiko kéne már, MK4-ben imádtam :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#237) FefeeX válasza pohár (#236) üzenetére


FefeeX
veterán


Oké hogy néger, de azért hasonlít :) Meg esélyegyenlőség :)
Kardja tényleg nem volt, de első nézésre túl sok az infó ahhoz, hogy mindent tökéletesen átláss :)

És akkor marad a kérdés, hogy ő kicsoda:

[ Szerkesztve ]

(#238) pohár válasza FefeeX (#237) üzenetére


pohár
félisten

a sorozatban benne volt, hogy hogy lett létrehozva a két robot, de már annyira nem rémlik... mintha katonák lettek volna, csak elkezdtek velük kísérletezni talán

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#239) FefeeX válasza pohár (#238) üzenetére


FefeeX
veterán

Az egész Lin Kuei klánt átalakították robottá, mert a robotok nem gondolkoznak, hanem engedelmeskednek. Volt aki önként vállalta (Sektor), volt aki kevésbé (Cyrax)
Magyarul nindzsák voltak, illetve Sub-Zero szerint Scorpion a nindzsa, ők meg a Lin Kuei :)

A szenzorom a korábbi ki kicsoda képpel magasfokú egyezést mutat :)

[ Szerkesztve ]

(#240) pohár válasza FefeeX (#239) üzenetére


pohár
félisten

áá... a sorozatban totál más volt emlékeim szerint a robotosdi, elég sok a verzió :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#241) FefeeX válasza pohár (#240) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem rémlik, hogy lett volna a sorozatban Cyrax és Sektor, de már nagyon rég néztem, szóval bármi lehet :)

(#242) pohár válasza FefeeX (#241) üzenetére


pohár
félisten

egy egész rész van nekik :K

igazad van, én emlékeztem rosszul, tényleg mindkettő ninja volt itt is (és a színész, aki Kano-t játszotta, egy hónapja meg is halt 42 évesen :( )

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#243) Xerxész válasza FefeeX (#237) üzenetére


Xerxész
őstag

Ő Takeda.
És akkor az 5ből megvan 2 játszható karakter: Takeda és Kung Jin.
És bár nem mutattak játékmenet bevágást, de szerintem Jacquie is játszható lesz...szóval legyen 5ből 3 eddig.
Ki lehet a maradék 2? :)

Ja és Baraka is látható az előzetesben...megbújik, de lehet látni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#244) Xerxész


Xerxész
őstag

Ed Boon azt írta a Twitteren, hogy a rajongóknak kell kitalálni a trailerből, hogy ki az az 5 harcos, akik játszhatók lesznek majd, ő nem fogja elárulni.

Ők biztosak, mert mutatnak velük játékmenet videókat:

Jacqui Briggs
Kung Jin
Takeda Takahashi

A maradék 2 pedig több mint valószínű, hogy Mileena és Shinnok.
Az érv egyszerű: az előzetesből ők azok, akik egy-egy felvillanásnál több jelenetet kapnak. Ez persze nem jelenti azt, hogy pl. Erron Black, Baraka, Rain, Sindel nem lesznek játszhatók, de ez az előzetes nem rájuk lett kihegyezve, nem rajtuk volt a hangsúly.

Amit még olvastam - és ez is egy jó észrevétel - külföldi oldalakon, hogy túl sok a jó vagy semleges karakter...kevés a rossz.
A földiek jók: Cassie, Jacquie, Kung Jin, Takeda, Raiden.
Kotal Kahn bandája valószínűleg semleges (és/vagy később jók lesznek): Kotal, D'Vorah, Ferra/Torr, Erron Black, Reptile, Ermac.
Rosszak: Quan Chi, Kung Lao, Mileena, Kano, Goro, Shinnok.

Sub-Zero (semleges?), Scorpion (rossz?), Kitana kérdéses, de az arány így is elég rossz a rosszak tekintetében jelen állapot szerint. Úgyhogy lassan jöhetnének a Quan Chi által feltámasztott földi lelkek (Jax?, Liu Kang?) vagy más gonosz karakterek...pl. a trailerben látott Baraka, Rain, Sindel...esetleg a képregény alapján Reiko.

Szóval, a probléma, hogy általában ugye a gonoszok vannak sokkal többen, ehhez képest most igencsak megcsappant a számuk. :)

(#245) pohár válasza Xerxész (#244) üzenetére


pohár
félisten

hol van Rain a videóban? párszor már megnéztem, de nem sikerült még rátalálnom :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#246) Xerxész válasza pohár (#245) üzenetére


Xerxész
őstag

Rain a videóban 1:20-nál van, lerúgja Kotal Kahnt egy épület tetejéről.

Baraka pedig ihun van, ni:

Erron Black és Sindel gondolom egyértelmű. :)

(#247) pohár válasza Xerxész (#246) üzenetére


pohár
félisten

áá, szóval az Rain... totál másról hittem, hogy ott rugdalózik a tetőn :D

Barakával úgy voltam, hogy biztos benne lesz a játékban így, vagy úgy, ha már a trailerben a fajtáját is szerepeltették

utóbbi 2 egyértelmű, 1. nézés alkalmából mintha Tanyát és láttam volna valahol, de csak képzelődtem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#248) oriic válasza Xerxész (#246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az biztos Baraka? Nem csak egy random Tarkatan? Volt a videóban több is.

Live-Die-Respawn

(#249) Xerxész válasza oriic (#248) üzenetére


Xerxész
őstag

Így van, jól láttad. :) A videóban több tarkatan is van, konkrétan csak azon a képen is több van, amit linkeltem.
Viszont...ha megnézed, egyik tarkatan harcos karján sincs kard (vagy szúróeszköz). És ki az az egyetlen, akinek a karjaiból kiáll a szúrófegyver?
Baraka. ;)

Persze attól, hogy benne van a trailerben, még nem jelenti azt, hogy játszható lesz...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.