Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-02 17:15:42

LOGOUT.hu

Program letöltése:
- Google Sketchup hivatalos letöltési oldal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1427) Dani_kp válasza HookR (#1426) üzenetére


Dani_kp
őstag

:R

Izgatottan várom az új generációs APU-kat és csalódott vagyok, hogy idén nem mutatják be, jó lett volna tudni mit tud teljesítményben, plusz talán jövőre az ára is lement volna. Na mindegy.

Közben "befejeztem" a beépített szekrény átalakításáról a terveket. Még megmutatom az asszonynak, illetve anyámnak, hogy mit szól(na) hozzá :D (mivel az Ő lakásában élünk, csak nélküle).
Persze semmi sem végleges, legfőképpen méreteket nézve, sajnos nem tudtam rendesen lemérni, hogy mekkora is az egész ahova ezt terveztem.
De körülbelül a nettó méretek:
magasság: 275 cm
szélesség: 115 cm
mélység: 55 cm

Ezekből jön le a faanyag vastagsága, itt mindenhol 2 cm-el számoltam/modelleztem.
TV 40", ami még nincs meg, illetve inkább egy 43" szeretnék :DDD . Monitor 22", de idővel ezt is cserélni akarom.

Végül a képek:
kép01
kép02
kép03
kép04

Gépház nincs a képen, mivel tervezés alatt :P . De amúgy a monitor mellé menne.
Várom a véleményeket, ötleteket, tippeket és kérdéseket mindennel kapcsolatban (elrendezés, méretezés...stb.).
Programhasználatot tekintve a kezdő alatti szinten vagyok, még csak ismerkedem vele.

szerk.:még egy hifi tornyot kellene valahova tenni a 2 hozzá tartozó hangfallal, mivel szeretném a TV-re kötni és filmnézésnél azt megszólaltatni. Gyors mérőszalag használat után a hifi hangfalak 32 cm magasak, elvileg pont elférne a Logitech hangszórók felett :D . Csak félek, hogy túlzsúfolt lenne.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.