Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15027) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Noti hűtőpadot eszkábálnék össze, a lényeg hogy egy 12 vagy 14cm-es házventit akarnék hűtésre használni, ennek kellene megoldani a tápellátását. Arra gondoltam, hogy van itthon régi mobilnak töltője, annak levágom a végét és összekötöm a megfelelő színű kábeleket. Ez így működne? Továbbá, a legjobb lenne ha így nézne ki: venti 3 pines csatija --> zalman fan mate 2-be dugva --> ehhez egy 3 pines ventihosszabító --> előbbi végét és a mobiltöltő végét levágom és összekötöm a kábeleket. Így lehetne szabályozni a fordulatát is. USB-s tápellátásról lebeszéltek, így marad a 12V-os adapteres, ami teljesen jó, mert asztalon lesz használva, konnektor lesz a közelben. Javaslatokat, véleményeket kérnék!
Ja és nem venni akarok, tudom hogy vannak jók pl. az U2, én most direkt építeni akarnék egyet az itthoni alapanyagokból. :))
Továbbá, ilyen lyukacsos rácsot ami a gyári coolpadoknál a venti előtt van, azt külön honnan lehet venni úgymond táblában, vagy méretre? Valami mesh a neve talán.

Üdv

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.