Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- MasterDeeJay: Comet lake (10gen) és DDR3 - mert ilyet is lehet!
- talmida: Változások 2. rész
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
válasz
marositech
#7045
üzenetére
Jól ismerem az SG05-öt, nekem is olyanom van.

Venti fordítás jó ötlet elvileg a "gyengébb" procikhoz elegendő ha csak a táp ventije húzza le a prociról a meleg levegőt persze más kérdés hogy ez mennyire tesz jót a tápnak."Nyílván a procinak nem mind1, hogy 55 fokon van vagy 40 fok alatt, 24/7 üzemidőben."
Hát non-stop üzemre nem egy ilyen gépet szokás építeni.
, de gratula hozzá. 
(#7046) xeon.Szab
Big Shuriken-t én sem azért vettem mert jó eredményeket produkált a tesztekben hanem mert mint a tied is egy fokkal halkabb a gyáritól ill. biztam benne hogy némileg hűti majd a chipset bordát is.
Igaz elfeledkeztem hogy csak parlagon hever még a géped.
Múltkor néztem egy tesztet és abban kb. + 15-20 fok különbség mutatkozott de majd kiderül nálad mennyire megy majd fel mert ugye ház és ház közt is sok különbség lehet és még ott a szellőzés milyenségi tényező is.(#7047) HeavyToys
Paneltáposban nem nagyon tudnék hirtelen ilyen házat megemlíteni.

Azon típusú házaknál inkább a Slim ODD a jellemző.
Ha nem ragaszkodsz a max. 120W-os tápegységhez akkor a pl. SPIRE PowerCube - SPM210B 300W ajánlanám.(#7050) marositech
Ha így tennéd a Samut akkor elférne vagy nem?
Esetleg vedd le a ramokról a bordát azt hiszem azok amúgy is csak ártanak.
Csak vicceltem, nyilván nem azért vetted hogy levedd róluk!
,de egy próbát megér.
(#7052) user137
"urak, most én is utánanéztem a dolgoknak - az SG05/ban a fron venti nem szabályozós??"
Nálam szabályzós.

Gyári venti közösen használja az alaplapi aljzatot egy Coolink swif 120P-el és mindkettő szabályzott. Nem lehet hogy nálad nincs engedélyezve pl. a BIOS-ban a opció?
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen okostelefont vegyek?
- E-roller topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- AMD FX
- Dell notebook topic
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- iPhone topik
- A TCL egyebek mellett egy 1040 Hz-re képes monitorral készül az idei évre
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S24 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z690 i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6750XT 12GB ASUS A31 PLUS TG ARGB Seasonic750W
- Beszámítás! Logitech G920 Driving Force Racing kormányszett + váltó garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 11 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4494, 100% Akkumulátor
- Honor X8a / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

, de gratula hozzá. 



