- bagyusz: Sony Xperia SP CM11 Zárt Bootloaderre
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bambano: Bambanő háza tája
- bobalazs: Microsoft Copilot és hasonló hülyeségek egyszerű kigyomlálása /örök megoldás/
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
toldy
őstag
Igen az a ház rögzíthető hátul, ilyen csavarokkal. De a rögzítési megoldást elnézve egy kis ügyességgel ez a ház is felszerelhető úgy.És így sokkal jobban hozzáférhetőek az usbk. Elvileg van az a pico psu, az hány wattos? mert ha tényleg csak 60w akkor jobb egy olyan LCpowert felbarkácsolni és abban van egy 75w táp is így egy jw minix és egy athlon II X2 240e, 2gb rammal és egy ssd/noti hdd.
Az a 75w így is necces ( 45w proci, 30w vga stb) biztonságos működéshez egy ilyen elkélhet.
Osibaa: az új 9300 enged némi alulfeszt, a h55 lapok mindegyike enged ( hol joban hol kevésbé) illetve a JW lapok is engedik ( én így tudom)
Új hozzászólás Aktív témák
- Horgász topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- No Rest for the Wicked
- OTP Bank topic
- Milyen széket vegyek?
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Robotporszívók
- Vigneau interaktív lokálblogja
- bagyusz: Sony Xperia SP CM11 Zárt Bootloaderre
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

