Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6954) Allien válasza Allien (#6953) üzenetére


Allien
veterán

Kicsit kalandos történet. Március 5.-n rendeltem meg. Feladni kb 5 napig nem adták fel... Követési szám nem létezőt írt a dhl oldala... :((( Nem szeretem az ilyet, de vártam türelemmel. Aztán, feladott státuszú lett, de a dhl még mindig nem létezőt írt. 16-n fél 10-kor vette fel a csomagot a dhl. Kaptam is sms-t, hogy várhatóan 18-n lesz a szállítás. Mondom, azt hogy? De, tényleg sikerült Nekik! :Y 18-n 1 fele hívott a futár, mondom porta átveszi. Örülök!
Ha dolgoztam volna, és jó címre hozta volna ki a futár... még meg is kaphattam volna. :W Ma bemegyek a munka helyre (oda rendeltem), csomag sehol se. :O Mindenkit megkérdeztem, napom elcseszve (ráadásul, szülinap, pihenő nap, csak ezért mentem be). Hívom, egyeztetünk. nem stimmel.. De, szerencsére rá jöttem, hogy kb 300 méterre van egy másik telep helye a cégnek. Igaz, a cím nem stimmel teljesen. :DDD Oda vitte. No, elmegyek oda, és tényleg, ott van a csomagom. Eddig sose tévedtek el a csomagjaim. Végül is, megkaptam. :))
A termékről annyit, hogy meglepő volt a súlya. Nehezebb, mint gondoltam, bár, 1,4 kg nem nevezném nehéznek. ;] Magasság meglepő! A szállítási csomagot/dobozt lemértem, az volt 43cm! Gyorsan szét nyitottam, a közép oszlop teljesen kihúzva (két részes ráadásul) már szem magasság feletti (nekem, 174 cm lennék). Van egy oldalsó csavar, amivel meg lehet pluszban oldalról szorítani a közép oszlopot, hogy biztos stabil maradjon. :DDD
Egyedül, a táskája nem tetszik. Egyszerűen csak egy zsák, vékonyan bélelve, és egy vékony vállpánt. Asszem, ezt cserélni fogom. :B De, érzésre tetszik. Tesztelni meg talán hétvégén lesz rá időm. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.