Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213951) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Februárban már bekérdeztem de akkor talán túl komolyan vettem, hogy kell Isofix.
Szóval vissza kell adni egy 1 literes 1gen Yarist, kell helyette egy rohangálós válságautó minél olcsóbban, a határ valahol 500 környékén van.
A felhasználás módja ovijárat és vásárlás falun belül, heti 1-2 út tizen kilométeres távra.
Nyilván benzines kellene.

Az elvárások nagyon minimálisak:
- 2 gyerek elférjen hátul
- 4-5 ajtó, nem 2-3.
- Kormány és fékszervó
- Klíma jó lenne, de nem életbevágó

És ami a leges legfontosabb lenne: megbízható legyen, ritkán és keveset kelljen rákölteni.
Illetve nem olyan kocsit keresünk, amit ugyan most csak 500-ba kerül megvenni, de egy év alatt rá kell költeni még annyit.
Nem tudom, hogy kéne keresni. Ha mondjuk 350-500 közt keresek, akkor az 500-ra lealkudható autók kiesnek a pixisből. Régebben hallottam, hogy 1 millióért amit hirdetnek azok álmodozó 500 ezres kocsik.
Arról a vágyálmomról, hogy elkerüljem a seftes önjelölt 'tudjukkik' neppereket gondolom lemondhatok, de hogy tőlük nem veszek autót az biztos, sőt ha ingyen írnák a nevemre sem kéne.

Tudnátok mondani tipikus válságautókat?

Olyan autótípus, amiből a kínálat közepe-felső 3/4-e nem fér bele az 500-ba, gondolom nem talácsolható, hiszen valószínűleg az állapota jelentősen rosszabb és sokat kell rá költeni a jövőben.
Gondoltunk pl Fabiára, de mivel az igazán szépek bőven 1 felett vannak, 500ért lepusztultak lehetnek csak nem?

https://tinyurl.com/rasoapro

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.