Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15201) lajafix válasza Integra (#15199) üzenetére


lajafix
addikt

:D természetesen ez nem, csak annyi biztos, hogy ezen btk cselekedetek elkerülése az ő feladatuk lett volna ELSŐSORBAN!

hasonlóan ahhoz hogyha van egy ketrecgyártó vállalkozásom és hagyom, hogy művezető meg a hegesztők kilopják alólam a céget. Ott is a tulajdonos sara, rajta röhög mindenki.

vagy ha a földeden nem vágatod le a parlagfüvet.

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#15202) Versus82 válasza lajafix (#15201) üzenetére


Versus82
aktív tag

most akkor a tagoknak be kellett volna járkálni mondjuk hetente a mávhoz és ott elszámoltatni mindenkit meg átnézni a könyvelést?:DD

[ Szerkesztve ]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#15203) Integra válasza Versus82 (#15200) üzenetére


Integra
titán

szvsz meg pont fordítva van:)
szalonban nem indít be igazán, de az utakon gyönyörű
meg baszott széles lett, nagyon jót tett neki

egy bajom van viszont ezekkel az új autókkal, az összessel..
akkora kerékjárati ívek vannak rajta, hogy a 18as elkell alá, hogy kinézzen valahogy.
teljesen értelmetlen és felesleges.
egy kis kategóriás dobozon is már 16 meg 17-es felni van néha, vicc

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15204) gaborbol válasza lajafix (#15201) üzenetére


gaborbol
őstag

Igazából nem az bánt ,hogy most bebuok 10-20k-t, nem érdekel, csak ez volt az utolsó csepp. Úgy jössz ezzel a tulajdonosi felelősséggel mintha ez bármit is jelentene.Itt egy behelyettesített példa, na pont ennyit ér.

[máv biztosító = állam] [egyesületi tag = állampolgár]

Különben meg tényleg igazad van előre kellett volna gondolkodni. Amikor 2002-ben Usából hazaköltöztem és a visszaúton megálltam Londonban 1 hétre,na ott csesztem el, rögtön ott kellett volna maradnom.Ennyi, de majd korrigálok, nemsokára. :R

[ Szerkesztve ]

(#15205) Versus82 válasza Integra (#15203) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát kellett is szélesíteni, nagyon keskeny volt. direkt lőttem egy képet anno egy előző gen. accord és s60 állt egynás mellett, nagyon feltűnő volt a különbség. kívülről nem sok bajom van vele, az eleje szép, a hátsó lámpák viszont nagyon keskenyek és nem tetszenek, ezért esett ki nálam az új 3mas is...

jaja, enyémen is 17-es felni van azt olyan mintha nem is lenne rajta...

[ Szerkesztve ]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#15206) Integra válasza lajafix (#15201) üzenetére


Integra
titán

na de itt nem lopták ki alólad a céget, pont hogy fordítva volt, itt vitte felülről az egészet:)
én mai napig csak egyen döbbenek meg, amin mondjuk nem értem miért..
hogy hogy lehet ennyi pénzt csak úgy ellopni, illetve, hogy az állam oldaláról, mikor már rég tudták, hogy nagyon nincsenek rendben a dolgok, mégis, miért hagyták

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15207) Integra válasza Versus82 (#15205) üzenetére


Integra
titán

ízlések és pofonok, a most kifutott accord úgy gyönyörű ahogy van.
tipikusan az a forma és megvalósítás ami 5 év múlva is gyönyörű marad.
azon nem csodálom hogy a hármason mit össze farigcsálnak, amióta bangle elkúrta, azóta csak egy vicc az egész. kerek szemek, táska szemek, ívelt táska szemek... lol

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15208) lsc válasza gaborbol (#15204) üzenetére


lsc
nagyúr

Mondjuk a máv biztosító nem egyenlő állam , a többire sem igaz . A pszáf hányszor függesztette fel a mávot ? Akinek ez nem volt elég az így járt , az olcsó húsnak híg a leve most is bejött . A nyugati jóléttel nem kellene jönni , a jelzáloghitel botrány ha jól hiszem tőlünk nyugatabbra , fejlettebbnek mondott államokban történt .

Az élet kegyetlen .

(#15209) Integra válasza lsc (#15208) üzenetére


Integra
titán

ki járt így, és az hogy járt?
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15210) nofi


nofi
őstag

Üdv!

Használtautó-vásárlás elött állok és jó lenne pár tipp a témában járatosabbaktól :R Pár szalont bejárva és netes adatbázist átvizsgálva kezd körvonalazódni mit is szeretnék, de hátha innen is jut egy-két tapasztalat.

- 1.5 - 2 millió körül
- 3 - 5 ajtós
- 2004-03 -mas évjáratig
- 1.4 - 1.6 -os motor

Ez persze nagyon tág, de nem is konkrét ajánlatokat várok, csak esetleges tanácsokat. Eddigiek alapján talán a Focus, Leon, Ibiza amik esélyesek, valamint felszereltségben, nagyságban, teljesítményben és kinézetben is közel állnak ahhoz amit szeretnék

Xbox GT: nozsolt

(#15211) Majstor


Majstor
senior tag

Tesla Motors
Hivatalos Oldal: [link]
Origo: [link]
YouTube: [link]
Jól jönne egy ilyen talicska :U :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#15212) lsc válasza nofi (#15210) üzenetére


lsc
nagyúr

Egy tipp .

Az élet kegyetlen .

(#15213) nofi válasza lsc (#15212) üzenetére


nofi
őstag

Na ez pl egész jónak ígérkezik, ha minden igaz itt van a közelben, szerintem jövő héten megvizsgálom közelebbről is, köszi! :R

Xbox GT: nozsolt

(#15214) lajafix válasza Versus82 (#15202) üzenetére


lajafix
addikt

ha a tagok képesek erre, akkor lehet ezt is. :)
de szerintem nem képesek, ua a közgyűlés a felügyelet huhogásait sem vette komolyan.

Rock'n Roll

(#15215) lajafix válasza Integra (#15206) üzenetére


lajafix
addikt

Integra, nem az állam hagyta...

Rock'n Roll

(#15216) lsc válasza lajafix (#15215) üzenetére


lsc
nagyúr

Egyszerűbb mindent az államra kenni .

Az élet kegyetlen .

(#15217) lajafix válasza gaborbol (#15204) üzenetére


lajafix
addikt

"Úgy jössz ezzel a tulajdonosi felelősséggel mintha ez bármit is jelentene."
nem bármit, hanem mindent. Csak szorgos népünk még mindig nem érti.

"Amikor 2002-ben Usából hazaköltöztem és a visszaúton megálltam Londonban 1 hétre,na ott csesztem el, rögtön ott kellett volna maradnom."
Akkor csak több eszed van mint nekem, egyszer már sikerült lelépned. :)

Rock'n Roll

(#15218) lajafix válasza lsc (#15216) üzenetére


lajafix
addikt

erre lett szoktatva szorgos népünk...

Rock'n Roll

(#15219) Integra válasza lajafix (#15215) üzenetére


Integra
titán

természetesen igazad van, akkor nevezzük bárhogy azt a felügyeletet amely arra hivatott részben működni, hogy ha szabálytalanságot, gondot, illegális tevékenységet fedez fel, jelezzen és ha kell beavatkozzon.
így már helyes?:) vagy helyesebb?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15220) Integra válasza lsc (#15216) üzenetére


Integra
titán

te beszélj inkább arról, hogy ki járt "így" és mit jelent ez:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15221) lsc válasza lajafix (#15218) üzenetére


lsc
nagyúr

Igen , és sokan ezt a részét visszasírják , de az élet már csak ilyen .
Ja és ez off , nem igazán ide tartozik .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#15222) lenox válasza Integra (#15220) üzenetére


lenox
veterán

Hat pl. aki majd sajat zsebbol fizeti a kart, vagy elveszik a forgalmijat, esetleg a bonuszat, az mind igy jart.

(#15223) tildy válasza Integra (#15219) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, miért jut eszembe a máv bizt. egyesületről az illferros csapat:U
szerintem az állami hatóságoknak bejelentés után van joguk eljárni ilyen ügyekben, illetve apeh, vagy büntény vagy egyéb ügyekben. De szerintem nem kötelesek csakúgy odaállítani:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15224) Integra válasza lenox (#15222) üzenetére


Integra
titán

vezessen most fokozottan óvatosan, erre csak ennyit tudok mondani.
mindenki figyeljen jobban a következő 2 hónapban a másikra.
egyébként meg amúgy is ráférne az emberekre ez a hozzáállás, mert amekkora birkák vannak az utakon..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15225) lajafix válasza Integra (#15219) üzenetére


lajafix
addikt

:) Nem vagyok isten, hogy mindig igazam legyen! :)

A felügyelet pontosan a dolgát tette, abból kifolyólag, hogy a tulajok korábban nem a gondos gazda módján jártak el... (gondos gazda általában = a menedzsmenttel, de ez kies országunkra nem vonatkozik)
Az összefoglaló mindent elmond.

Rock'n Roll

(#15226) viharhozo válasza lajafix (#15185) üzenetére


viharhozo
addikt

Barmennyire hihetetlen, pedzegetik a Pszaf felelossegre vonasat. Fene tudja, melyik ugyved mondotta, h ha egy mavos kenytelen lesz sajat zsebbol allni a kart, perelheti ezert a felugyeletet.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15227) Integra válasza lajafix (#15225) üzenetére


Integra
titán

ehhez képest jó sokáig ültek a valagukon...
és ezt ők is tudják, ezért ferde nekem ez az egész és merül fel azt gondolom teljesen jogosan a kérdés, hogy miért húzták eddig..

ha pedig ez ilyen nyőgve-nyelősen megy, akkor miért nem változtatnak a rendszeren?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15228) tomsics válasza nofi (#15210) üzenetére


tomsics
senior tag

szia itt van egy ami egész jó vétel lehet:
http://www.hasznaltauto.hu/2154416_mitsubishi_carisma_2000-szerintem jó gép nekünk is ilyen van jól is megy,keveset is eszik,kényelmes is és hát a helykínálat na az van rendesen,nagyon nagy csomagtartó
És nem utólsó sorban a carisma és az EVO VI alapja ugyan az.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#15229) Integra válasza tomsics (#15228) üzenetére


Integra
titán

kari jó kis autó!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15230) lajafix válasza viharhozo (#15226) üzenetére


lajafix
addikt

igazi lol lenne, ha sikerülne :)

Integra, állami szervként ez gyors cselekedet volt...

szerk: nagy I basszus elírtam!

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#15231) nofi válasza tomsics (#15228) üzenetére


nofi
őstag

Köszönöm a tippet :R , de sajnos sedan és az évjárata sem nagyon bíztató, sőt ezzel a 94000 km-rel meg egyenesen ijesztő, mert majdhogynem képtelenség, hogy egy mitsuval mindössze ennyit gurultak :F

Xbox GT: nozsolt

(#15232) AMD Power


AMD Power
titán

Picit off a kérdés de kíváncis vagyok a véleményetkre. (Ha tud valaki erre egy spéci topicot kérem írja meg nekem.)

Van-e értelme belépni a magyar autókluba? Ha igen melyik tagságot érdemes választani szerintetek?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#15233) Khelben válasza AMD Power (#15232) üzenetére


Khelben
nagyúr

én akkor voltam tag, mikor francia :W kocsim volt, párszor jól jött... :O

(#15234) Integra válasza Khelben (#15233) üzenetére


Integra
titán

"rönő, kreátű' dö ötömöbíííl" :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15235) dragonfx válasza TayRol (#15187) üzenetére


dragonfx
veterán

2 ember véleménye sokat mond ám...amugy soha nem lesz prémium auto se az accord se bármelyik honda.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15236) TayRol válasza dragonfx (#15235) üzenetére


TayRol
veterán

Csak erdekes volt latni/hallani a velemenyeket.

p.s.: matol at lehet szerzodni a MAV-osoknak, a netrisken pl. van olyan opcio, hogy `azert kotom ujra, mert a mav megszunt...`

[ Szerkesztve ]

(#15237) lenox válasza dragonfx (#15235) üzenetére


lenox
veterán

Megkerdeztunk egy szakertot...

Csak ugy kerdeznem, hogy te amugy tudod, mi az, hogy premium auto, meg ismered a honda modeljeit elejetol a vegeig? Csak mert szerintem egyik sem, de lehet tevedek...

(#15238) Rick4 válasza lenox (#15173) üzenetére


Rick4
félisten

hogy igazoltatasnal bizonyitanod kell valamivel, hogy van kotelezod.......... nem kell csekkel, felhívhatod a feleségedet, faterodat is, hogy ő is mondja be a kihangosított telefonba, hogy tényleg van biztosításod. a szabály úgy szól, hogy a rendőr ellenőrizheti, hogy a kötelezős érvényes-e, de azt nem írja le, hogy milyen módon kell ezt megtennie. pl ha ehhez a biztosítókat kell végigtelefonálnia, akkor ilyen módon csinálja, a csekk csak egy egyszerű megoldás.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#15239) Versus82 válasza lenox (#15237) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát szerintem sem prémium a honda, max. a legend. de ez miért baj? a honda inkább teljesítmény orientált volt mindig is szerintem...

és a 10-15 éves szarrászakadt mercik+bmw k sem prémium autók:DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#15240) Dare2Live válasza viharhozo (#15226) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem itt is absz nem lenne helytelen a pszáf (és ha a tvi szabályozás szar akkor a tvi szabályozást) felelőségét feszegetni. Mit csinált a pszáf, hogy csak az utolsó percben és akkor is csak egy kvázi véletlen miatt bukott ki az eset?

Hozzátenném a PSZÁF ennél durvább esetekben (amik elöttünk zajlanak) is lényegében soha nem csinál semmit.
Nagyon durva eset pld amikor Győr eladja a Rába csomagját 2050ftért amikor a tőzsdén 2800ért megy. Azért 2050ftért áll az indoklásban mert szakmai stratégiai befektetőnek adja el(aha concorde). A röhely az egészben csak annyi, hogy abban a napban amint concorde megkapta a csomagot azonnal el kezdte eladni, egy nap alatt a rvek 5%át szorta ki kb 2500ftért azaz egy nap alatt keresett xszázmillió ftt.

Ez itt elöttünk, szemünk láttára és rendszeresen. Külön kedvencem volt a vegyépszer/ibrahim/ezüthajós gyönyör de nehogy csak multból idézzek most is van csoda ld M6 amit testközelből látok mint Pécsi és ahogy hallom az is furcsa, hogy nálunk 1km Metro 3*annyiba kerül mint Spanyolországban.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15241) tomsics válasza nofi (#15231) üzenetére


tomsics
senior tag

Hát nem tom mi szeptemberben lessz öt éve hogy vettük.akkor volt benne 98 ezer párszáz km.az autó 1998-as.eddig annyi volt a problémája,hogy vezérműszíjat kellet cserélni semmi mást.De ahogy érzed te pénzed te autód lessz.Amúgy meg mi a bajod a sedanokkal? :)

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#15242) tomsics válasza Integra (#15229) üzenetére


tomsics
senior tag

szerintem is elég jó de ha tehetném inkább egy mitsu 3000gt vagy nissan 300zx,de a honda legend coupet se vetném meg,no meg az integra typeR,ezek ám az autók :)
ha minden jól megy 3 év múlva valamelyik már a tulajdonomba lessz...

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#15243) nofi válasza tomsics (#15241) üzenetére


nofi
őstag

Nem is arról van szó, hogy félek, hogy egy év múlva nem indulna be, azért egy Mitsuról ilyet sose feltételeznék :) Mindössze első autóvásárlásom lesz, ráadásul használt, így még több szabályt kell magamnak kikötni, hogy ne beszéljenek rá az első szalonban rögtön valamire, egyszóval bizonytalan és gyanakodó is vagyok ;]
Az eddigi szemlélődésem alapján egy olyan négykerekűt szeretnék ami kb max 4-5 éves. Ahogy elnéztem abban az árkategóriában amit belőttem magamnak már ki lehet fogni pár alsó-középkategóriás járgányt. Tudom vannak jobbak, erősebbek is, de nem szívesen költök egy évtizedes kocsira. Nem gyorsulásra meg hasonló autógyilkos élvezetkre lesz, hanem hogy eljussak a melóhelyre, meg pár nagyobb utat is bevállaljak amit eddig az 1.3mas, 18éves Samarámmal már nem szívesen.
A sedanokról meg csak annyit, hogy manapság azokból kevesebb fogy, látszik hogy nem úgy tervezik a kocsikat, sőt legtöbbször a sedan verziók utólag jönnek ki. Szóval ez csak olyan hákli, amit most megpróbáltam észérvhez kötni :B

Xbox GT: nozsolt

(#15244) Integra válasza tomsics (#15242) üzenetére


Integra
titán

de addig a kari is jó, nem?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15245) Integra válasza lenox (#15237) üzenetére


Integra
titán

megkell hagyni a saját realitásában, az már elég torz úgyis :)
amúgy az utolsó nagy fal ledöntés a következő generáció lesz, mert az már hátsókerekes lesz. onnantól lesz teljes értékű prémium autó.
akkor pedig lehet majd rettegni igazán. bár így sincsen miért szégyenkezniük már.
de a szó szerinti prémiumhoz kell már a hátsókerék hajtás, mese nincsen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15246) TexT-BoY válasza dragonfx (#15235) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ültem a minap az uj legendbe, meg ültem Lexus IS 350be is, és régebben egy fullos 5ös BMW-be is. (természetesen egyikbe se volt több 10.000kmnél). Nekem nem tünt gagyinak a Honda, és nem haza beszélek............... Mind1 beszélj a 316mögül:).

az uj accordrol még nemtudok semmit, nem ültem benne, de 2héten belül itt lesz a tesztautó, majd lövök képet hogy csorgasd a nyálad:).

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#15247) tomsics válasza nofi (#15243) üzenetére


tomsics
senior tag

Értem sok sikert a vételhez,néz körül a japán autok között is mert ha jól tudom van amelyikre 5 év gari van
Integra:nekem kezdő autonak simán jó a kari

[ Szerkesztve ]

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#15248) AMD Power válasza Khelben (#15233) üzenetére


AMD Power
titán

Milyen kártyád volt? Illetve milyen szolgáltatásokat vettél igénybe és mennyiért?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#15249) lsc


lsc
nagyúr

A Toyota az idei első félévben 4,8 millió autót adott el, amivel a világ legnagyobb autógyártója lett, megelőzve az eddig vezető amerikai General Motorst, amely 4,5 millió kocsit értékesített .
Forrás : HVG .

Az élet kegyetlen .

(#15250) dragonfx


dragonfx
veterán

most akkor a legújabb álláspont szerint el kell hagyni a mávot aug 15.ig bezárolag és másnapól már a másiknál van kötelezőm??.de akkro az meddig lesz érvényes hóköztől? :U

és a befizetett mávos csekkemmel mi van?bukó??? :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.