Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#169017) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok!

Egy jó ideje lassan már nincs PC a háznál, teljesen lemaradtam ebben a témában, így hozzátok fordulnék tanácsért!

1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
Csak játékra. De azon belül semmi komoly, WoW menne sokat, RTS játékok főleg.

2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
Van egy GTX1070em amit szeretnék belerakni a gépbe, tehát VGA most nem kell.

3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
Igazából csak a gépre, minden periféria + a VGA már megvan.

4. Mennyi a kereted rá?
300-400 VGA nélkül. De nem feltétlen szeretnék high-end közeli gépet, szóval teljesen meggyőzhető vagyok, hogy az én igényeimhez olcsóbban is összerakható valami alap konfig.

5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
4k, 60Hz, van rajta többnyire mindenféle csatlakozó.

A segítséget előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.