Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#651) HussarF válasza ForRedGlory (#648) üzenetére

Egy hónap még és teljesen jól optimalizált játék lesz, nem elviselhetetlen számú buggal

(#652) Seangaijin válasza Seangaijin (#645) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Már az 1080p elérhető, lesz nem soká 4k is.... :C

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#653) ΞΔGLΞ válasza HussarF (#651) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A warezolóknak meg kell várni azt a törést, mert nekik nem jön update. :) Kétszer sem mondom, hogy ez az update pont a krekkelt game miatt/ellene jött.

(#654) chris0000


chris0000
őstag

Ti azt észrevettétek,h az ezredesnek (mikor felébred Artyom) "cyberpunk" lábai vannak... :Y :U én nem,csak sokadjára...a tesztelgetés miatt...

[ Szerkesztve ]

(#655) hajbel válasza chris0000 (#654) üzenetére


hajbel
addikt

Persze, onnan ismerik fel, full fedve van az arca.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#656) Fitzgerald válasza Seangaijin (#635) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szarrá konvertált 1080p-ben aztán nagyon sok minden fog belőle látszódni. Egyébként ahogy látom csak az elején a havas részen elnagyoltabbak a textúrák, amikor ott a nem tudom hol vannak (mocsárban?) a játék későbbi részében, ott már majdnem megüti látványban a 2017-es E3-as bemutató szintjét a látvány. Particle effektekből vettek vissza leginkább.

Szerk. Ja hogy ez 4K lesz. Arra lehet várhatsz még egy darabig, van hogy napokig konvertál a YouTube 4K-ra, sőt. Nekem a július 2.-i, Galaxy S9+ -al lőtt 4K videóim pécéről még mindig csak 1080p-ben érhetőek el, ami azért mókás, mert telefonról meg 4K-ban is.

[ Szerkesztve ]

(#657) flash- válasza ΞΔGLΞ (#644) üzenetére


flash-
veterán

nálam is ugy van(egy csatornát viszek hogy mit az mindegy) feltöltöm a fullhd-t aztán kell negyed óra fél óra hogy ki is lehessen választani felbontásnak, addig csak gyengébbet lehet.
emellett hiába töltöm fel az 50mbites videót, a youtubeon már csak kb 10mbites..
másoknál ugyancsak nem csinálja ezt a minőség rontást...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#658) shotika válasza Szabi® (#616) üzenetére


shotika
őstag

"Én a 25 év pc-s múltammal ilyennel nem találkoztam hogy valaki letölti kipörgeti és megveszi,(azt hittem ez csak urban legend) "

Közelmúltbeli példám, hogy 3 napja el kezdtem az új Tomb Raidert, és mikor eljutottam a gyerekkori részhez, megállítottam és azt mondtam magamban, hogy "na ezt annyira faszán összerakták, hogy ezért most megveszem a játékot, mert megérdemlik", mindezt hajnali 2kor. És még aznap este el is vittem eddig a részig és picit tovább.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#659) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Értem én hogy újítani kellett, meg azt is hogy az játék elején még izgalmas újítás hogy a lőszert Craftolni lehet, De hogy szinte már csak ott érdemes, és már unalmas is hogy Hardcore-n elég sok skúló kell az enemybe, és sokszor elfogy,emiatt futkosni kell vissza a munkapadhoz. A játék közepe fele már idegesítő nagyon.
Az upgradelés táskából pedig nagyon jó lett. Ha nappal van a revolvert átalakítom inkább dmg/accuracy-ba , ha meg sötét van és lopakoni kell, mehet rá a hangtompító.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#660) Szabi® válasza shotika (#658) üzenetére


Szabi®
addikt

Tisztelet a kivételnek :R :)

(#661) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

"Én a 25 év pc-s múltammal ilyennel nem találkoztam hogy valaki letölti kipörgeti és megveszi,(azt hittem ez csak urban legend) hál istennek ha van ilyen...."
én évek óta ezt csinálom amelyik játéknak nincs hivatalos demoja.... :B kapásból 2 játékot hozok fel: Remember Me, Railway Empire...

7700K+2080 1440p ultra minden és azért néha be-be röccen a játék. gpu fixen 70-75 fokos... RT+DLSS nekem itt, ennél nem jött be.. ha olyan lett volna mint a BF5-ben, akkor oké... bevallom én azt is vártam, aztán látom, hogy... :U
még csak az első résznél járok, ahol megállt a vonat... eddig tetszik, fura, a kraftolás... bugok akadnak... idétlen mozgások stb stb... megszoktam, orosz gém.. STALKER-rel mit szenvedtem anno és még mindig bugos :D... szinkron is fura.. élettelen, felolvassák... de az első kettő is ilyen volt, ha jól emlékszem....

összességében adja eddig.... lehet be kell szereznem az ezzel kapcsolatos könyveket elolvasni :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#662) Weareus


Weareus
addikt

Az előző részekhez hűen itt is van good ending-bad ending-lehetőség?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#663) pandras83


pandras83
senior tag

dx11 vs dx12 között nvidiával mit tapasztaltok teljesítményben? Illetve látványban ultra vs extreme között?

Cyberfuck Patchrunner

(#664) HussarF válasza Weareus (#662) üzenetére

yepp

(#665) SkyTrancer válasza pandras83 (#663) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

ultra és extreme preset között leginkább a látótávolság ami számottevő
Ultrán nem látsz "semmit" kb 50m-rn túl
Extreme preset alatt meg kitárul a világ :)
Ennél kisebb beállításokon tűnik el az árnyék a fű alól stb
DX11v12ről nincs tapasztalat
Csak 12 ben próbáltam eddig még nem volt ezzel gond ( fagyás, stb )

(#666) pandras83 válasza SkyTrancer (#665) üzenetére


pandras83
senior tag

Hát én csak a - 20fpst érzékeltem 1070-en de akkor jobban megnézem. Dx12 - ben nálam sincs fagyás, ultra preset, advanced physics és tessalation bekapcsolva, 60 fps átlag megvan többnyire ryzen 5 2600 mellett. A kártyát (msi quicksilver 1070) kifűti rendesen, ez az első game ami 70 fok fölé viszi 5 db házventi mellett.

Cyberfuck Patchrunner

(#667) juliensorel válasza Szabi® (#660) üzenetére


juliensorel
senior tag

Te 25 év alatt nem láttál ilyet, úgyhogy nem is létezik szerinted...annyira tipikus :U Te inkább megveszed, kipörgeted, aztán 2 nap múlva eladod (gondolom olcsóbban).
Én meg ilyet nem láttam képzeld és az értelmét se látom, de mondjuk nem is érdekel.

(#668) Szabi® válasza juliensorel (#667) üzenetére


Szabi®
addikt

A véleményed sem érdekli a lőtéri kutyát sem :) Amúgy meg azzal mi a baj hogy kipörgetem és eladom :F
"én még ilyet nem láttam" Te hol élsz romániába ? Nem hinném hogy ezek a mai alkotások olyan mélységesek lennének hogy 10-20 évig örizgessem . :C

(#669) juliensorel válasza Szabi® (#668) üzenetére


juliensorel
senior tag

Hova? Romániába.
Hol? RomániábaN.
;)

(#670) Szabi® válasza juliensorel (#669) üzenetére


Szabi®
addikt

Jól vissza vágtál :D Addig told el a biciklit amíg szét nem olt valaki,mert majd megint szaladhatsz a modikhoz :N :U

[ Szerkesztve ]

(#671) juliensorel válasza Szabi® (#670) üzenetére


juliensorel
senior tag

Tudhatnád milyen nehéz nem válaszolni. :)
Csak helyesbítettem, nem hinném, hogy ez bárkinek is zavaró lenne.
Sosem szaladtam semmilyen "modihoz", nem tudom miről beszélsz.
Amúgy ez miért vág témába nálad?

(#672) hajbel


hajbel
addikt

Van az epic launcherben ilyen "verify integrity of game files" szerű dolog? Steamen már megvan a játék, viszont az Aurora edition amit berendeltem, gondolom epic launcheres lesz. Könnyebb lenne átmásolni a fájlokat és ellenőrizni, mint újra letölteni az egészet.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#673) Szabi® válasza juliensorel (#671) üzenetére


Szabi®
addikt

A korrektúrázásodra értettem,mobilról ejt hibákat az ember :)

(#674) Reaper


Reaper
őstag

No, én is a végére értem, szerencsére egyből good ending. 55 órát ír a Steam, de ebből egy 10es szerintem alt-tabon volt :)
Szerintem ez a játék szenzációs lett, bár értem, hogy miért csalódottak az open worldöt váró játékosok. Viszont mint a széria legújabb tagja, véleményem szerint zseniális az egész, megvan a hangulata, tetszettek az vonatos átvezetések is. Mindegyik évszakban oda-vissza bejártam mindig, kiálltam az elejére, néztem a tájat, belehallgattam a rádióadásokba (érdemes, kapni visszajelzést itt-ott az eseményekről, miután elhagytunk egy-egy helyszínt).
Mindegyik helyszín fantasztikus a maga módján, talán a sivatag tetszett a legkevésbé, de az sem volt vészes, csak az a fránya respawn ne lett volna annyira durva a szörnyecskéknél.
Nekem megérte az árát a játék teljesen, elégedett vagyok és már várom a DLCt :)

(#675) Fitzgerald válasza Reaper (#674) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tehát olyan 45 óra körül van a játékidő? Ez ilyen mindenhova benézős végigjátszás volt? A Prokhorov azt mondta tavaly, hogy olyan 25 óra alatt játszotta végig 2x is, de ő a rendezője a játéknak, nyilván tudja hogy mi merre van, úgyhogy én olyan 35 órára tippeltem volna a nettó játékidőt. A 45 az jól hangzik.

(#676) Reaper válasza Fitzgerald (#675) üzenetére


Reaper
őstag

Igen, az utolsó bokorba is benézős, ahol lehet lopakodós és sokat nézelődős. Volt olyan, hogy arra mentem rá, hogy egész nagy táborokat úgy nullázzak le, hogy mindenkit csak kiütök :) Plusz amit találtam logot végigolvastam/meghallgattam, meg a beszélgetéseket is, amiket sok npc egymás között intézett is.

(#677) Crytek válasza Fitzgerald (#675) üzenetére


Crytek
veterán

Ha csak végigmész mintha "cod" lenne 15 óránál nem több. A game time minden játékosnál más és más.

Next PC Upgrade: 2022

(#678) gainwardgs válasza Crytek (#677) üzenetére


gainwardgs
addikt

Cod egy 0 ehhez képest :K

(#679) Fitzgerald válasza Reaper (#676) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Akkor hasonló a játékstílusod az enyémhez, én is volt hogy végigálltam 8 percet mint egy phasz amíg egymással szövegeltek az NPC-k a korábbi Metro játékokban. Remélem 40-45-öt én is kihozok belőle.
Viszont ami elriaszt egyenlőre a játéktól az az, hogy láttam olyan lol dolgokat videókon, hogy az AI pl. akkor is megadja magát ha 2 szinttel feletted van az épületben, és nem is láttátok még egymást. Meg áll melletted 2 méterre, rád céloz, de nem lő, stb.

@Crytek

Eszembe nem jutna Metro játékot CoD-ként játszani.

[ Szerkesztve ]

(#680) Atla


Atla
senior tag

Sziasztok. Ultra 40-50 Fps-ről, elég sűrűn gondolja úgy a játék, hogy be esik 20-25-re.
Másnál is ilyen vagy próbálkozzak esetleg dx11-el? 2560x1080 radeon r9 290 , többi az adataimnál.

(#681) Crytek válasza gainwardgs (#678) üzenetére


Crytek
veterán

A lényeget érti mindenki képzelj oda bármi mást akkor.. A lényeg ha nem tökölsz és nézel meg minden mm-rt 15 óra se lesz.. Ezért irtam minden ember máshogy játszik.

Next PC Upgrade: 2022

(#682) Reaper válasza Fitzgerald (#679) üzenetére


Reaper
őstag

Igazából, ha azt látom, hogy jön valami állat, aki lassítás nélkül szedegeti lefele a társaimat és ebben a játékban lennék, akkor én is megadnám magam, akárhol is vagyok az ellenhez képest. Ez egyébként ahogy láttam harci területekre vonatkozik, ami általában nem túl nagy, tehát a következő házaknál már megint lőni fognak, de figyelni kell.
Azt, hogy rám néz, céloz, de nem lő, nem vettem észre. Én legtöbbet lopakodtam és amint kiszúrtak már ment is a balhé. Ehhez elég volt, hogy rám világítson a sötétben :) Viszont az is igaz, hogy nappal volt, hogy magas fűben is meg tudtam bújni és úgy se vettek észre :)

(#683) TTomax válasza Atla (#680) üzenetére


TTomax
nagyúr

Tesszelációt kapcsold ki,én is ultran játszok,DX11ben mindenféle nvs fivsör kikapcsolva...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#684) shotika válasza Szabi® (#668) üzenetére


shotika
őstag

Mondjuk a "kipörgetem és eladom" kategória se generál túl nagy forgalmat a kiadónak/fejlesztőnek

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#685) hajbel válasza Atla (#680) üzenetére


hajbel
addikt

Mindent kapcsolj ki advanced physx-en kívül (hardware unboxed ajánlása). A tesszelláció és a hairworks különösen zabálja az AMD gpu-t.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#686) Imilenni


Imilenni
addikt

Jó kis játék lett, tetszik az "open world" világ is!
Viszont nem értem, a bal alsó sarokban mi az a számláló?

Press "F" to pay respects.

(#687) TTomax válasza Imilenni (#686) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az megtett út hossza eddig ha jól látom.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#688) Szabi® válasza shotika (#684) üzenetére


Szabi®
addikt

Jogos,de a nívósabb gémeket természetesen megtartom én is,csak azt adom tovább amibe nem látom az újrajátszahatóság lehetöségét. :)

(#689) Bennyboy


Bennyboy
őstag

nem tudom mennyit rendeltek ide de bp-en már nem lehet kapni 12k-ért pc-re ami vicc. Többet meg nem fogok fizetni egy single játékért.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#690) juliensorel válasza Bennyboy (#689) üzenetére


juliensorel
senior tag

De miert nem veszel online?

(#691) Bennyboy válasza juliensorel (#690) üzenetére


Bennyboy
őstag

mert ahogy írtam nem fogok 15k-t fizetni érte és sehol sem lehet ennél olcsóbban kapni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#692) zalman90


zalman90
őstag

Sziasztok

Másnál is volt ez a glitch ? :D LINK

Chapter 5 - Yamantau

Aki még nem tartana itt, és nem akar spoilerezni, ne nézze meg.

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#693) Gubu0101 válasza zalman90 (#692) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nálam nem,kötél után fejbe lőttem ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#694) zalman90 válasza Gubu0101 (#693) üzenetére


zalman90
őstag

először énis de volt az a bad karmás hang, mondom ujra kezdem :U

szerk: elirtam mert ez már chapter 6 :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#695) ΞΔGLΞ válasza zalman90 (#692) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, ilyennel nem találkoztam. Nem lehet, hogy ez a warez verzió egyik "különlegessége"?

(#696) Fitzgerald válasza Reaper (#682) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Olyat is láttam, hogy oldalasan sasszézott az ellen nyílt terepen csigalassúsággal, miközben a srác közben oldalról folyamatosan lőtte. De az valahogy nem akart se fedezékbe vonulni, se visszalőni, vagy úgy egyáltalán tudomást venni róla.

@Bennyboy

Őket hívtad? 12 rongy, Westendben van készleten azt írják. Este 9-ig nyitva is vannak ha pösti vagy.

[ Szerkesztve ]

(#697) Szabi® válasza Bennyboy (#691) üzenetére


Szabi®
addikt

De nálam :D

(#698) Bennyboy válasza Fitzgerald (#696) üzenetére


Bennyboy
őstag

1db van de az is félrerakva. Mind1, várok leárazásra. Végül is nem sürgős csak division 2-ig jó lett volna vmi apex mellé :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#699) Kupszi


Kupszi
aktív tag

PC-n melyik gombal, vagy kombinációval kell váltani robbanófejes nyílvesszőre? Egyszerűen végignyomkodtam már mindent. De semmi.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#700) B.Á.L.!.N.T válasza Kupszi (#699) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nyomva tartod a TAB-ot, aztán R. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.