Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#751) dangerzone válasza SkyTrancer (#750) üzenetére


dangerzone
addikt

Bár gtx 970-nel, de nekem is meg volt a hasonló jelenség. Az első 2 pályán (Moszkva, Volga) high beállítással, full hd-ban, meg volt a stabil 60 fps. A sivatagos pályától kezdve pedig már egyre több helyen röccent. Bár nem tudom, hogy ez tényleg program bug vagy inkább a pályák sajátossága miatt van.

Amúgy a játék király. Vannak benne bugok, meg párszor, főleg a párbeszédeknél elég vontatott. De a hangulata nagyon ütősre sikerült. Nekem nagyon tetszettek a változatos pályák, a változatos szörnyek / ellenség. Az első két rész után előreléptek a srácok, pedig azok is jók voltak már. GTA V óta ez volt az első játék, ami annyira lekötött, hogy végigvittem. A Far Cry széria 4. és 5. része ezt a szintet nem érte el nálam.

(#752) hajbel válasza dangerzone (#751) üzenetére


hajbel
addikt

Kész röhej, hogy az ótvar FC 5, PS4, XO metacriticen magasabb pontszámon áll, mint ez. PC-n már kicsit jobb a helyzet 84/78 a ME javára.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#753) Szabi® válasza dangerzone (#751) üzenetére


Szabi®
addikt

A Far Cry-t én a 3-dik rész után pihentettem volna,már ott tartok hogy hányok tőle,amilyen jellegtelen unalmas loot/grind az egész,,egy őskövület engine-el.Hülyének nézi az Ubi az embereket.

hajbel Az a jó hamár nincs sok különbség,ez azt jelenti hogy a beta-ban már nem volt sok csiszolni való,bár tény kapott a játék egy kisebb downgrade-et,de ez kb manapság megszokható ,az ubisoft játékai eleve downgrade-el jönnek,és még patch-enként butitják is őket.Ez azokhoz még mindig egy iparos munka :)

[ Szerkesztve ]

(#754) TTomax válasza dangerzone (#751) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pontosan így gondolom én is,vannak hibák,nem tökéletes,vannak performance droppok is,sőt sokszor a látvány is felemás,de van amikor állejtő,viszont a hangulata az megvan,látszik foglalkoztak vele,sok sok apróság van benne.Méltó folytatás a szériának ahol elmondható,hogy előre léptek és nem vissza.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#755) k-adi válasza TTomax (#754) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem az Aurora-n lévő beszélgetések tetszenek a legjobban eddig. Meg persze a rádiós adások :D

Na meg sokszor egymás közt is beszélgetnek "rendes mapokon" és csak távolból hallom, hogy valami beszélgetés megy halkan

(#756) hajbel


hajbel
addikt

Ez van gyerekek:

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#757) laceszgamer válasza hajbel (#756) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szép gyüjtemény, miért lett három? Kis biznisz pár év múlva? :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#758) hajbel válasza laceszgamer (#757) üzenetére


hajbel
addikt

Láttam, hogy egy magyar gyerek 68 fontért eladott egyet ebay liciten, mondjuk az még a megjelenés hetében volt. Egy noname angol webshopban találtam 65-ért, rögtön rendeltem hármat, persze azóta kifogyott a PC-s verzió, ahogy mindenütt. Kettőt eladok, ha szerencsém van, azok bevételéből kijön az enyém ára.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#759) - = Zk = - válasza hajbel (#758) üzenetére


- = Zk = -
félisten

epic store kulcsosak?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#760) hajbel válasza - = Zk = - (#759) üzenetére


hajbel
addikt

Sajnos igen. Tudtommal minden lemezes epic store kulcsot tartalmaz, bár még nem bontottam fel egyiket sem.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#761) zbundy


zbundy
aktív tag

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem e a játékot, mert az atmoszféra nagyon megfogott, de valamiért mégis féltem tőle. Szemezgettem az Aurora Edition-el és úgy voltam, hogy ha sikerül beszereznem ezt a kiadást, akkor megveszem első nap, ha pedig nem, akkor jó lesz majd akcióban később az alap. Végül sikerült az Aurora Edition és egyáltalán nem bántam meg. A teljes 25ezer forintot is megérte ez a játék. A kiadás nagyon minőségi és szép. Szerencsére a játék is nagyon beszippantott. Lassan haladok, bár ahogy láttam van aki még lassabban. 10 óra után jutottam el a Volga környékéről és most a sivatagban vagyok kb 14 óra játékidővel.

Néhány észrevétel és kérdés:

- Sajnos a játék nem figyelmeztetett a Volgánál (vagy nem vettem észre), hogy az utolsó főküldetés előtt fejezzek be mindent, mert aztán automatikusan tovább visz a sztori másik területre. Pedig még volt legalább egy kérdőjeles terület, plusz néhány olyan hely ami nem kapott jelzést, de nem mentem el oda se. 1-2 órát még biztos el tudtam volna ott tölteni.

- Nem értem a lőszermennyiséget amit össze craftoltam a Volgánál, miért nem vihettem tovább? A sivatagos és az azt megelőző átvezető részt egy alap mennyiséggel folytattam, miközben elég szép mennyiséget össze craftoltam és lootoltam hardcore nehézség ellenére, mert ahol tudtam ott nem öltem.

- Ha már ölés. Aki már végigjátszotta vagy csak tudja a választ az meg tudja mondani nekem, hogy ha az ellenség megadja magát és utána leütöm őket (csak így tudom "kilootolni" őket) az befolyásolja az endinget?

- Nem mentem vissza egyetlen helyőrséghez sem amit egyszer már kipucoltam, de egyébként respawnolnak? A szörnyeket észrevettem, hogy igen, de az emberekben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#762) melega


melega
őstag

Na a 3-ból 2 barátom életét megmentettem a Volga hídjánál ketten ugrottunk a vonat tetejére, a nyári időszakban meg a barátomat nem lőtték le az erdő gyermekei, miután a medvével megküzdöttem.

A harmadikat nem sikerült megmentenem a sivatagi barátomat, hiába szabadítottam ki rabszolgákat egy melléküldetésben, főküldetés során a víztározónál is egyet megszabadítottam, csak néhány katonát ütöttem le, direkt vigyáztam a benszülöttek meg ne haljanak, a katonák észre sem vettek.
Internetről néztem hogy így kell megmenteni a barátomat

A végén mielőtt feljutottam Baronhoz a sivatagban a csatornában egy embert sem öltem meg.

Lehet hogy az volt a baj hogy mikor melléküldetésben 4 túszt megmentettem egy hajón katonák észrevettek és tömeggyilkosságot rendeztem. Nem tudtam a hajón észrevétlen maradni.

[ Szerkesztve ]

(#763) k-adi válasza zbundy (#761) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kérdéseidre a válaszok:

1. igen jó lenne egy figyelmeztetés mielőtt tovább megy a vonat
2. lőszer lesz elég később is
3. leütés nem, de alapvetően minden ami feketeképernyős az befolyásolja valamilyen szinten (ha nem ütöd le akkor pár perc múlva újra rád támad... velem már volt ilyen)
4. nem respawnolnak a katonák a bázisokon, csak a zombik, szörnyek néha (főleg este)

[ Szerkesztve ]

(#764) k-adi válasza melega (#762) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na végigvittem én is... nekem sokkal több időbe telt, nem rohantam, ahol tudtam mindenhol lopakodtam, meg stealth killeztem.... a bad endinget kaptam, de nem is vártam mást :D

story nem rossz, de a vége felé eléggé elmegy hülyeségbe, a medvés boss harcról meg ne is beszéljünk, ott a hajam téptem már majdnem :) ami amúgy az E3as trailerbe benne van módosítva.

A játék szép, a hangok jó, a párbeszédek érdekesek, vonaton és a rádióban is. A stealth kill animációk is jók, a 2 befejezés lehetősége is piros pont, illetve a crafting is érthető elsőre.
Jó lezáró rész, ebbe ennyi volt, vége.

(#765) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok! Megtenné valaki, legyen szíves, hogy lő egy screenshotot valami nagyon sötét helyen, és feldobja a fórumra. Fontos lenne kontrollnak, mert nálam kicsit mintha szemcsés lenne a képe, aggódom, h baj van a vga-mal. Köszönet érte! :R

[hasonló a kép nálam], bár tudom, h ez nem Metro, de ilyen a metroban is, csak nem tudok screenshotolni valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#766) zbundy válasza k-adi (#763) üzenetére


zbundy
aktív tag

Köszönöm a válaszod!

2. Persze lesz értem én, csak kicsit furcsa és nem indokolja semmi, hogy eltűnt a lőszerem fele. Legalább lett volna egy átvezető videó, ahol kilőnek pár tárat valamire vagy csak buliból. Enélkül érdekes. Egyébként pont a sivatagban nekem most sokkal szegényebbnek tűnik a loot, mint a Volgánál. Ott még néha bőséget éreztem, de ez a sivatag nagyon szegény.

3. Ez a fekete képernyő mi? Ha indokolatlanul ölök besötétül a kép? Nem találkoztam még vele. Mondjuk ez lehet jó jel :D

(#767) batman91 válasza ingalls (#765) üzenetére


batman91
őstag

Film Grain effektnek hívják, nem kell beszarni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#768) ForRedGlory válasza melega (#762) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondjuk, ha már itt spoilerezel megtehetnéd, hogy ki is írod. Majdnem végigolvastam a hülyeségedet. Kösz utólag is. :W

(#769) melega


melega
őstag

Spoiler:
Srácok a 2 embert akit offban írtam sikerült megmenteni a 3-ból és Artyommal a jobb befejezést kaptam meg 2. végigjátszásra.

A volga völgyben a hídon megmentettem a barátomat, az erdőben is Olga nem minősített gyilkosnak, a sivatagban meg nem sikerült.

3-ból 2-őt kell megmenteni a jobb befejezéshez.

[ Szerkesztve ]

(#770) melega válasza k-adi (#764) üzenetére


melega
őstag

Hát kiforrta magát teljesen a játék.
Szerencsére a 3 emberből 2-őt elég volt megmentenem pozitív befejezéshez.
Ez 2. végigjátszásra sikerült.

A sztori szerintem is jó, a medvés bossfightnál amikor még újdonság volt én is a hajamat téptem.
Második nekifutásra tudtam mire számíthatok.

[ Szerkesztve ]

(#771) juliensorel válasza ingalls (#765) üzenetére


juliensorel
senior tag

Semmi furát nem látok, nem zajos. Ezzel lőttem neked: DX12, Extreme, 1080p, Tesselation ON, Motion blur LOW, hairworks OFF

+1 BUG :D

[ Szerkesztve ]

(#772) ingalls válasza juliensorel (#771) üzenetére


ingalls
senior tag

juliensorel: köszi! Nekem sokkal zavarosabb a kép, köszönöm!

(#767) batman91: BF-ben kivettem az effektet, mégse változott a kép

(#773) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki PS4-en játszik?
Ha igen, megnézné/kipróbálná nekem, hogy nála jönnek-e hangok a kontrollerből? Hangfalakkal játszom, illetve ez az opció is be van pöttyözve, de még nem hallottam, hogy a kontrollerből szólt volna bármi is. :F

(#774) juliensorel


juliensorel
senior tag





(#775) dangerzone válasza juliensorel (#774) üzenetére


dangerzone
addikt

Marha jól néznek ki ezek a képek. Jók a fényhatások nagyon.

(#776) szepsy


szepsy
senior tag

Hali.

Eltünt a mentésem...
Amikor a hajóra át megyünk a liftben csináltam egy Quick savet (nem kellett volna).
Ezután loadoltam és a liftben ragadtam, se fel se le, a kar se működik.
Valakinek ötlet?
Honnan tudnék szerezni mentést?

(#777) k-adi válasza szepsy (#776) üzenetére


k-adi
nagyúr

Last checkpoint hol volt? Annak a lift után kéne lennie 1nek

(#778) Zin


Zin
senior tag

Hol tudnám megvenni a jatekot?Valoban csak marcius végén lesz ujra kaphato?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#779) Rony949 válasza Zin (#778) üzenetére


Rony949
őstag

PC-re? Jelenleg Epic Store-on. Ha Steam-re kell, akkor 2020 februárjában.

(#780) szepsy válasza k-adi (#777) üzenetére


szepsy
senior tag

Rámentettem véletlen arra meg :W :W

Ha valaki itt tart kb az másolja már ki a mentés könyvtárat legyenszíves ha lehet. :B

(#781) Szabi® válasza Zin (#778) üzenetére


Szabi®
addikt

Árulták itt fent is minden platformra,bontatlant is,xbox-ra én is :)

(#782) Steven


Steven
addikt

A játék atom bugos , és rövid és nagyon durván szét van scriptelve nem érte meg a 12 ezer ft ot

Viszont szép ... amihez kell egy atom drága gép vicc....

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#783) Shkiz0 válasza Steven (#782) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én már 2. alkalommal tolom és érdekes, nem futottam bele egy nagyobb bugba sem.
Nekem steames Gold van, ami huszon pár ezres volt, és szerintem meg megérte.
Nem mind1, hogy milyen módon játszassz, végig lehet vinni 20 óra alatt is, meg 50 alatt is, de speedrun módban 10-12 óra is elég.
Később amúgy is jön majd DLC, plusz azért el lehet lenni nem túl nagy géppel.
8g ram, egy Q6600/Q6700 és egy 1060-al is el lehet játszani vele, és még úgy is kellően szép marad.
Ezek a hardverek meg 2019-be már nem egy olyan dolgok, amik elérhetetlenek.
Az viszont tény és való, hogy ez nem azon játékok közé tartozik, ami elfut akár egy kenyérpirítón is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#784) k-adi válasza Shkiz0 (#783) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem is csak 1 bug volt, konkrétan nem akart bakot tartani az egyik társ mászás-scriptnél a sivatagban a főküldetés során, de egy checkpoint visszatöltése megoldotta a dolgot.
Ezen kívül még volt 1-2 semmiből előteleportáló ellenfél eset...stb..de inkább vicces volt, mintsem zavaró annyira.

Viszont az árát nem éri meg, de maga a játék szépnek mondható legtöbbször az tény (bár azért találtam pár elnagyolt textúrát, meg úgy az egészről nagyon érződik az oroszos megközelítés de ez nem meglepő)

(#785) Steven válasza Shkiz0 (#783) üzenetére


Steven
addikt

ez is egy vélemény ... de míg egy doomba is van 80 órám addig ebbe 12 :D

pedig az egy buta lövöldözős játék ....

és emlékeim szerint az előző részek hosszabbak voltak ... vagy akár egy stalker azzal egy hétig el voltam...

Azt meg ,hogy nem futottál bele egy bugba se azt nemtom hogy csináltad ... volt egy olyan bugom is , hogy egy részt előrlőről kezdtem mert eltűnt a textúra és csak úgy töltött be.

De elég volt csak kinézni a vonatból és a mező felett lebegett a fű :D

fizika is szar volt össze vissza lognak az emberek.. szörnyek.. néha falból kifelé stb.... elakadtam a metros résznél és ugrottam volna át a másik metro szerelvény felé erre egy láthatatlan falba ütköztem és úgy estem bele a vízbe...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#786) Shkiz0 válasza Steven (#785) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

1 textúra hibám volt, ahol egy ilyen "híd" szerű valami indult a földből egészen az égig.
Viszont az csak az első alkalommal, így nem tudom, hogy mi okozta, akár a vga drivere is, vagy maga a játék.
Ezen felül lehet volt, 1-2 vicces dolog, de nem olyan ami a játékmenetet befolyásolta volna, nem volt olyan sem amit itt már korábban mutatott, hogy átteleportált a karakter a barlangból a vonathoz.
Ezen felül viszont tényleg semmi különös nem volt.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#787) Bennyboy


Bennyboy
őstag

aki tud normális áron (12k) pc-re, légyszi szóljon. thx

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#788) zbundy


zbundy
aktív tag

Én úgy vagyok ezzel a megérte e kérdéskörrel mindig, hogy ha annyit beleteszek, hogy órára lebontva egy ezresre kijön, akkor nekem megérte. Moziba is szeretek járni és (itt vidéken) kb 1500 ft egy film, ami másfél két óra, innen az elméletem :D Metro Exodusból az Auror Editiont vettem és most értem a Tajgához 20 óra alatt. Nekem már megérte, és tetszik is a táj, a hangulat, a játékmechanika. Hardcoreon játszom és sunnyogok ahol lehet, benézek mindenhova egy kis alapanyagért, néha meg csak megállok fotózni egyet. Úgy gondolom, aki ezt a játékot könnyű nehézségen játszotta végig csak a story miatt, annál már kimarad egy élvezeti faktor biztosan.
Xboxon viszont ez a 20 óra alatt már legalább 10x fagyott a játék. Olvastam mástól is ezt a hibát, de olvastam olyat is akinek egyszer se volt. Érdekes, mindenesetre csak ennél a játéknál fordul elő nálam. Illetve egyszer vissza kellett töltenem egy korábbi mentést, mert az egyik bandita táborban csak a banditák árnyéka volt meg, a testük nem. Horloktak, járkáltak az árnyékok, de észrevenni nem vettek. Be is adta a leütés/leszúrás kombinációt az árnyéknál, de nyilván nem ért semmit :D

(#789) SkyTrancer válasza zbundy (#788) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Szép elmélet ez, hogy egy ezres óránként, csak az a gond ezzel, hogy azt az órát máshogy, más játékkal is eltöltheted ingyen, ami szórakoztatóbb :)
Lehet az az óra ( kidobott pénz ) is ilyen alapon ;)
Ez a Metro játék bennem nem hagyott mély nyomot
Nem volt rossz, de annyira kimagasló sem. Látni, hogy próbálkozott a csapat és nem is lett rossz, de azért ennél sokkal jobbakat is láttunk már.
A Végére meg teljesen "elfogyott" az ötlet

(#790) ΞΔGLΞ válasza SkyTrancer (#789) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hasonló nálam is az észrevétel...
Normal-on vittem végig, elsőre a jobb befejezéssel, szinte mindenhova elmentem, felszedtem, vagy kinyírtam, illetve leütöttem, megmentettem, akit csak lehet, kib..szott szép a game, bár néhol a 2080ti is megfeküdt tőle kimaxolva 3840X1600-as felbontáson 38-cas 21:9 monitoron döbbenetesen nézett ki gyakran, bár voltak csúnya részek is.
Viszont nincs az Isten, hogy én ezt még egyszer kitoljam. A végét, ahol még nem tudtam, hogy vége lesz, ott már többször mondtam, hogy legyen már vége. Ettől függetlenül az árát nagyon is megérte, mert 10-ből 7-et simán megért nálam, de újra nem kezdeném, azt csak a resi 7 biohazard tudta elérni, hogy 130 órát elcseszzek Jack családjánál.

(#791) k-adi válasza zbundy (#788) üzenetére


k-adi
nagyúr

Megéri-e... óránként ezer.. háááát

Úgy gondolom hogy egy game akkor éri meg, ha később is visszanézel (van miért visszanézni? lesz dlc? stb) vagy van multija amit hónapokig tudsz tolni (vagy évekig). A metro esetén egy 20-30 órás kampánnyal számolhatsz (2 befejezéssel) és ennyi.

(#792) ΞΔGLΞ válasza k-adi (#791) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Úgy gondolom hogy egy game akkor éri meg, ha később is visszanézel

Ha így nézem, akkor nem érte meg! :DDD

(#793) zbundy válasza k-adi (#791) üzenetére


zbundy
aktív tag

De ezt meg tudta mindenki előre, hogy singe player játék 20-30 óra játékidővel, de mégis megvették és most megy a sírás mert nem tetszik. Vártatok volna 1 évet és akkor töredék pénzért hozzá jutottatok volna. Akkor már a ti elvárásotoknak is megfelelt volna és a ti értékrendetek alapján is megérte volna. Tudatosabb vásárlás emberek!!

Ez nem konkrétan neked szólt, vegye magára akinek inge.

(#794) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

1 év múlva ez a játék annyit sem fog érni mint most ( ár / értékben )

Lesznek még jobbak, még szebbek. Nem mintha most ne lennének ennél jobbak, szebbek
Szóval az ilyeneket most kell kipróbálni mindig, amíg meleg.
Részemről mint mondtam, nem rossz a játék, de nem is kimagasló. olyan 10/7

Mondom mindezt úgy hogy egyébként nekem egy forintomba nem került úgy játszhattam végig....

(#795) Kupszi válasza SkyTrancer (#794) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Kinek mi, akinek nem jön át a metro világa, értelemszerűen nem fogja magasra pontozni. A játék és a story jó, a gépigény pedig brutális.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#796) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Alza még talált néhány Aurora Edition-t a fiókban: [link]

Szlovák és Magyar feliratos doboz (azaz ugyanaz ami Magyarországon volt forgalmazva).

2db van helyben azonnal a bp-i boltban, illetve 1-et tudnak hozni a szlovák raktárból.

[ Szerkesztve ]

(#797) zbundy


zbundy
aktív tag

Most érek egyébként a végére és szerintem pont a vége agyfasz miatt nem fogom többet elővenni én se. Amíg a realitás talaján van a játék működik számomra, de miért kell az összes metroba ez a spirituális agyfasz?

(#798) zbundy válasza zbundy (#797) üzenetére


zbundy
aktív tag

Egyébként elsőre a jó befejezés sikerült. Igazából minimálisan öltem meg bárkit is a játék során, szóval erre számítottam és csodálkoztam volna ha a rossz befejezést kapom.

(#799) Steven válasza zbundy (#798) üzenetére


Steven
addikt

Szerintem ez is szomorú ,hogy egy shooterbe nem lehet halomra lőni az ellent , ahhoz hogy a jó befejezést kapj.

Annyira kevés mostanában a jó kis lövölde felhozatal single téren , hogy vágytam egy kis akcióra, de.. ez játék csak ilyen morzsa ... kidobott csont volt számomra :)

Nem is tudom ,hogy idén jön e valami értelmes még ezen kívül ... far crytól már falra mászok ... sikerült lehúzni még egy kibaszott bőrt ua arról :D

és megveszik az emberek...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#800) Shkiz0 válasza Steven (#799) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A pioneereken kívül, illetve a fegyvertelen embereken kívül elvileg kényedre kedvedre lövöldözhetsz.
Legalábbis a katonákat, és a zombikat elvileg mindenféle retorzió nélkül

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.