Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#901) ingalls válasza k-adi (#900) üzenetére


ingalls
senior tag

(#897) hajbel és (#900) k-adi: Direkt nem reagálok. Tisztelet a véleményeteknek :R

(#902) borovi válasza hajbel (#891) üzenetére


borovi
aktív tag

Eléggé mellényúltál, cimbora. Sensut az egyik legnagyobb Stalker-fan és szakértő, akit ismerek. Ha járnál a Stalker topicokban, tudnád. Úgyhogy fölösleges itt serius sam jóskázni.

(#903) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Ezen kívül már több alkalommal leírta mindenki a véleményét
Van akinek bejön van akinek kevésbé
Szarnak nem mondható a játék, de megvannak a gyerekbetegségei
Olyanok is amik más AAA neveknél nincsenek és ez bosszantó
Pláne hogy pl gépigényben is többet kér a játék, mint társai
Lehetne jobb is szinte minden oldalról, de nem rossz. Azt hiszem ezzel mindenki egyetért
Ha nem most, akkor fél év múlva, mikor már lecsengett a "Metro" időszak

(#904) hajbel válasza borovi (#902) üzenetére


hajbel
addikt

Hol érdekel engem, hogy hol van jelen? Az, hogy valaki a Far Cryt nagyra tartja, már elmond egyet s mást az illető igényességéről. Az meg, hogy 2 óra után lesz*roz egy játékot, mert bugol lewarezolva egy másik hasonló tényező.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#905) Danecay


Danecay
őstag

Engem leginkább a játék következetlensége zavar, az, hogy nem tudni biztosra, hogy mikor és mit kell vagy lehet megcsinálni. Ilyen volt nálam pl. a Volga területén a mackó megszerzése. Láttam, hogy ott van a térképen és szándékomban is állt elhozni a kislánynak de mivel elég távol volt, már ha lehet valódi távolságokról beszélni egyáltalán, arra gondoltam, hogy mivel úgy is arra vezetnek a sínek majd amikor a közelben járok odamegyek és megszerzem, csak mint kiderült egy bizonyos trigger pont után már nincs visszaút és jön a következő pálya, amit előre honnan a bánatból tudtam volna, mármint, hogy nem lesz az adott pályán több megálló, ill., hogy melyik az a pont ahonnan már nincs visszaút? Ez történt a Kaszpi sivatag területén is, voltak ugye az X-el jelölt helyek a térképen amelyek közül volt amelyiket menet közben felkerestem és másra nem volt jó, mint, hogy ellövöldözzem az összes lőszeremet és elhasználjam az összes medi pack-emet, persze az is meglehet, hogy én nem voltam elég figyelmes és elmentem a lényeg mellett. Volt aztán olyan hely is a térképen ahová már direkt el sem mentem mert már viszonylag rég voltam kapcsolatban a fő történeti szállal, a jelölt hely pedig már eléggé a pálya szélén volt szintén a vasúti vonal mentén. Tartva attól, hogy az előző helyen is azért sem történt semmi különös mert pl. lehet nem triggereltem meg a területtel kapcsolatos küldetést, visszatértem inkább a fő szálhoz a vonathoz, és aztán persze megint jött a fentebb taglalt mackós eset és a nélkül, hogy fel tudtam volna deríteni a direkt későbbre hagyott területe már vitt is a vonat magával tovább a Tajgára. Na meg persze ott vannak ezek a változó kimenetelű történések amik néha akkor sem következnek be úgy ahogy az ember szeretné, ha direkt utánaolvas és ennek fényében csinál meg mindent, és mi van akkor ha az ember csak sodródik a játékkal. Ilyen volt pl. legutóbb Damir esete a Kaszpi területen, én lecsúsztam a zip line-n ő nem, ott maradt és jó eséllyel belehalt a robbanásba, de láttam, hogy van olyan alternatíva, hogy ő is lejön a zip line-en. Az rémlik, hogy mintha elhangzott volna valahol egy "don't kill" de, hogy ebből ott és akkor ki kellet volna, hogy derüljön, hogy ezen Damir életbemaradása fog múlni azt nem tudom, ha igen akkor az én nyelvtudásom nem elégséges a játék megértéséhez, de feltételezem ezzel nem vagyok egyedül, viszont így, hogy már tudom, hogy mit kellett volna máshogy csinálni, biztos nem fogom újrajátszani csak azért, hogy egy 5 másodperces(se) videó máshogy játszódjon le, ennyire azért nem jó játék. Egyébként persze el lehet vele lenni, vannak részei, megoldásai amik kifejezetten tetszenek de vannak olyanok is amik jól érezhető módon elmaradnak az AAA címektől.

[ Szerkesztve ]

(#906) ingalls válasza Danecay (#905) üzenetére


ingalls
senior tag

Minden szavaddal egyetértek. Amúgy egy darabig úgy voltam vele, hogy majd nekifutok újra, mert szórakoztató játék, de ahogy a végére értem...vissza nem megyek még egyszer a pókok közé, meg abba a rettenetes lagos sivatagba (nem akarom elhinni, hogy az erős közepes gépemmel 40 fps-sel kell futnia fhd egy sivatagban..). Legalább is nem mostanában. Elhiszem, h minden lehet hepi, de nem tud többet a játék. Töltöm is már a Witcher-t és nekifutok negyedszerre is. :K

(#907) RpPRO válasza ingalls (#906) üzenetére


RpPRO
őstag

A vasaddal 40 fps? Ott valami user gubanc kell, hogy legyen.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#908) gainwardgs válasza RpPRO (#907) üzenetére


gainwardgs
addikt

A sivatagos részre írta hogy 40 fps, és igen az a rész eszi a vasat :K

(#909) Danecay válasza gainwardgs (#908) üzenetére


Danecay
őstag

Éppen, hogy a Tajgára értem de nálam érzésre is és FPS számra is eddig itt a leglassabb a játék. Remélem majd helyrerázódik azért mert a játék elején az itt renderelt benchmark is gyorsabb volt ráadásul magasabb grafikai beállítások mellett is.

(#910) ΞΔGLΞ válasza gainwardgs (#908) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De a frissítések óta nincs már ilyen, ezek a bugok nyilván a warez szarok "tulajdonságai", ha meg eredeti a játék, akkor valami user és/vagy hardver gubanc lesz ott, vagy van...

(#911) gainwardgs válasza ΞΔGLΞ (#910) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nem tudom melyik frissítésre gondolsz, de a sivatagos résznél térdel a 1080, főleg mikor jön a homokvihar :K
Ez ilyen sajnos, de ennek ellenére végigtolom 2xor is

(#912) juliensorel


juliensorel
senior tag

[link]
[link]
kicsit azért túlzásnak érzem ezt az időtöltést :D

[ Szerkesztve ]

(#913) Szabi® válasza juliensorel (#912) üzenetére


Szabi®
addikt

Profi szerekezetlakatos a tag :D

(#914) joey04


joey04
titán

Hali!

Tolja valaki boxon bill-egér kombóval? Nincs vele semmi gond, megy szépen?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#915) ZrogNV


ZrogNV
tag

Sziasztok,
elnézést a kérdés szinvonala miatt.
Nem sikerült eldöntenem, hogy PS4 Prora vagy Pc-re (1080Ti) vegyem meg.
Mindenképpen DVD kiadást szeretnék venni, ebben az esetben minden alkalommal lemez szükséges a játék inditáshoz? (a gépben nincs optikai meghajtó)

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#916) RazoR válasza ZrogNV (#915) üzenetére


RazoR
veterán

Nem.
A dobozban egy kód lesz, a lemezen meg az epic launcher telepítője.

(#917) Gyula84


Gyula84
veterán

Hali

Valaki el tudná küldeni a regedit bejegyzését a játéknak? nem akarom újra letölteni :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#918) k-adi válasza Gyula84 (#917) üzenetére


k-adi
nagyúr

mi a gond?

(#919) Gyula84 válasza k-adi (#918) üzenetére


Gyula84
veterán

egyszerűen le akarta tölteni újra, 1megabites nettel gázos leszedni 50gigát

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#920) Danecay válasza Gyula84 (#919) üzenetére


Danecay
őstag

Epic Storte-os?

(#921) Gyula84 válasza Danecay (#920) üzenetére


Gyula84
veterán

igen :K

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#922) Komi28 válasza Enton (#853) üzenetére


Komi28
senior tag

Én itt elakadtam. meghúzom a kart de nem mutatja, hogy vissza kellene menni a vontatóhoz.(néztem egy videót ott meghúzta és mehetett vissza) Mintha kellene még valamit csinálni. Viszont nem tudom mit. Mindenki halott, bejártam már vagy 4x de nem látom még mit kellene tenni. Valami ötlet? Köszi

(#923) Enton válasza Komi28 (#922) üzenetére


Enton
addikt

Ha a vonat elől a racsot felhuzta a banditáknál, akkor már csak annyi hogy a kismozdonnyal rá kell állni majd csatlakozik aztán lehet visszamenni a nagyvonathoz. Esetleg a macit a tárolók tetejéről elhozhatod.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#924) Komi28 válasza Enton (#923) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, este megnézem, macit meg megkeresem :)

Ja még valami előző küldetésnél ahonnan a gyerek és az anyja kijött ott volt 2 ajtó amit nem tudtam kinyitni. Az egyik az emeleten(onnan jött ki valami jajveszékelés) a másik meg lent a csónaknál volt egy ember aki mindenáron leakarta lövetni magát :) és az mellett volt egy helység ami nem nyílt.

[ Szerkesztve ]

(#925) adamssss


adamssss
veterán

Tudom hogy no warez de talan ez egy pozitiv pelda.

Szoval szanom banom leszedtem a jatek CPY verziojat. Elegge sok idot beleraktam es annyira megtetszett (valamint patch-ek nelkul annyira rosszul fut) hogy meg szeretnem venni, hogy tamogassam a fejlesztoket mert megerdemlik. A kerdesem az, hogy a mentesemet szerintetek at tudom vinnni a jelenlegi verziobol az ujba?

Koszonom

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#926) k-adi válasza adamssss (#925) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha már eldöntötted, hogy megveszed akkor végülis totál mindegy már, meglátod úgyis.

(( Viszont nem értem miért raktál bele sok időt ha rosszul fut és ez zavar is ))
Valamint, honnan veszed, hogy a patchektől sokkal jobb lesz a teljesítmény ha nincs összehasonlítási alapod?

sok itt a kérdés.. áh mindegy.

Amúgy a játék nem hosszú, így ha újra is kell kezdened, "nem akkora gond"

[ Szerkesztve ]

(#927) TTomax válasza k-adi (#926) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem ez egy eldöntendő kérdés volt... igen/nem,de lehet tévedek.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#928) adamssss válasza k-adi (#926) üzenetére


adamssss
veterán

Jogosak a kerdesek.
1. Ha nem kehet atvinni akkor varok a vetellel, mert csomo jatek all a ps-en amit szinten ki akarok jatszani igy tolnam azokat ezt meg megveszem egy leertekelesnel. Amugy sem szeretnen most rogton ujrakezdeni mert a metro nekem olyan hogy egyszer legyek tul rajta mert utalok “digitalisan” felni magyarul utalom az ilyen horrorisztikus jatekokat de a sztori annyira jo meg az atmoszfera hogy az osszeset kijatszottam.

2. Tuti hogy szarul optimalizalt a jatek. Vannak helyek ahol stabil 60fps-em van es 70%on megy a gpu es van olyan ahol beesik 20 ala es 100-on teker. Ez egy huzott 1070-el es ryzen 1600-al. Ez valami olyan hiba amit ha akarnak patchel tuti lehet orvosolni.

3. Vannak olyan bugok is amelyek az elorehaladast hatraltatjak. Pl a pokos palyan nem volt elemlampam. Gondolhatjatok mekkora elvezet volt minden masodperc utan menteni... :D

Na szoval meg fogom venni a kerdes h mikor. Ha atviheto a mentes akkor nagyon hamar ha nem kesobb.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#929) chris0000


chris0000
őstag

vki próbálta már az RTX-et bekapcsolni a játékban,az alábbi v.kártyákon?nem a 20-as szériára gondolok,hanem a 10-esre...és eredeti játékra!thx.üdv.
RTX support video cards update!

(#930) Enton válasza chris0000 (#929) üzenetére


Enton
addikt

Csak egy páran:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#931) juliensorel válasza adamssss (#928) üzenetére


juliensorel
senior tag

Én is a cpy-t játszottam végig, aznap leszedtem, ahogy megjelent. Semmi bugom nem volt, egy rosszul betöltött script jeleneten kívűl, továbbá teljesen játszhatóan futott gtx1070+1600X. Visszavettem szépen a grafot, a sivatagban se voltak gondok. A játék iszonyat rövid szerintem és kevés a tartalom az előző részekhez képest, ráadásul a végét leszámítva nem is horror, ne vedd még meg, majd csak ha valami mega akció lesz és dlc-k is.

(#932) adamssss válasza juliensorel (#931) üzenetére


adamssss
veterán

Semmi bug? :)

Ezek a hiheto sztorik mivel ha megnezed a ranger update patch notes-at akkor nem egy es nem ket bugot javitottak. Mondom nekem olyan is volt ami a jatek menetet befolyasolta nem is kicsit.

Nem volt a sivatagban fps drop? Meg rtx2080-as kartyakkal is panaszkodnak. (Legalabb is a yt szerint). De mondom en AB-vel monitoroztam es bezuhant 20 fps-ig.

A hossza szerintem attol fugg h mennyire derited fel az open mapokat. Persze meg nem vittem vegig majd utana mondok verdiktet de egyelore tetszik.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#933) k-adi válasza adamssss (#932) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem is cpy volt megjelenés napján (epic store buli miatt), semmi patch mellé.. teljesítmény sem volt rossz, sima gtx980 bírta simán maxon full hd-ban (persze ha 4k zni akarsz akkor kell a kakaó)

1 animációs bug volt a sivatagban a barlangnál, a társam nem tartott bakot és emiatt nem haladt a küldetés tovább... egy sima checkpoint újratöltés megoldotta azt is (túlságosan előreszaladtam és a az ugró script nem indult el valamiért :D )

Én elszöszöltem a helyeken és a vonaton is, de 3-4 nap alatt lenyomtam még így is, szóval szerintem vidd végig így, aztán ha még mindig úgy gondolod akkor később akcióban vedd meg hogy támogasd őket

[ Szerkesztve ]

(#934) juliensorel válasza adamssss (#932) üzenetére


juliensorel
senior tag

A darus fickó egyszer eltűnt amikor felmentem hozzá, de a monológot még mondta tovább a hangja - egy korábbi mentés megoldotta. Textúra hibák voltak néhol persze, de kb ennyi.
Kicsit droppolt a sivatagban nekem is igen, de nem volt zavaró, 90 helyett kb 40-60 fps-ek voltak és kész.
Minden kérdőjeles helyre elmentem, és lopakodni szoktam a metrokban, tehát nem rohantam végig. Nekem ez kevés volt, de nem akarok spoiler-ezni...

(#935) adamssss


adamssss
veterán

Erdekes amiket irtok. Nekem tenyleg hemzseg a jatek a bugoktol. Aprosagok de feltunnek.
Pl az ellenfelem es koztem egy kitort uveg volt es nem latott es hasonlok.

Spoiler: a sivatag az a jatek kb hany szazaleka?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#936) k-adi válasza adamssss (#935) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az kb. a fele már (caspian sea).. jön a tajga és "kész vagy"

az utolsó pálya kb. végig csak séta és cutscene technikailag

[ Szerkesztve ]

(#937) RpPRO válasza adamssss (#935) üzenetére


RpPRO
őstag

Szintén zenész, semmi bug, gtx1070, a homokvihar minden gpu-t lenulláz, no para. :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#938) juliensorel válasza k-adi (#936) üzenetére


juliensorel
senior tag

Mellesleg az utolsó pálya a legjobb. Az lenne egy metro játék....basszus ha azt a várost kigyúrják inkább open world jelleggel akár, az odab@szott volna, bár ennyi erővel Moszkvával ugyanez

(#939) chariot válasza juliensorel (#878) üzenetére


chariot
csendes tag

Csak most jutottam el oda, hogy az egész volgai pályát újra kezdjem, hiába. A darun ücsörgő faszihoz én nem tudok eljutni. Mehetek akárhova, ha a hozzá vezető úton bármi úton átmennék a romos házon, előkerül egy kib..szott szkriptelt mutáns és agyonver. És ennyi. Asszem hagyom a fenébe már az egész gémet, ennyi idegeskedést nem ér meg :(

(#940) juliensorel válasza chariot (#939) üzenetére


juliensorel
senior tag

Nem tudok mit mondani, telepítsd újra az egész játékot és kezd elölről, lehet megoldaná.
A billentyűzeted jól működik? Reagál a nyomogatásra mikor ilyen scriptelt hadakozás van? A billentyűkiosztásban esetleg tedd át más gombra...ilyenek jutnak eszembe
Eredeti a verzió? Ha igen, én már az eladónak/kiadónak írnék komolyan :(((

[ Szerkesztve ]

(#941) chariot válasza juliensorel (#940) üzenetére


chariot
csendes tag

CPY verzió. A szkriptes részek alatt semmilyen billentyű nem működik. Sem a mozgás (nyilak), sem semmi más. A kézitusa "V" gomb sem, pedig ahhoz nem nyúltam. Akkor még azt kipróbálom, hogy visszaállítom alapértelmezettre és hátha úgy. Csak hát balkezeseknek a a WSAY vagy mi az egy K nagy kitolás!

(#942) chariot válasza juliensorel (#940) üzenetére


chariot
csendes tag

Kipróbáltam, ha alapra állítom a billentyű kezelést, akkor sem történik más. Belépek, rám támad, onnantól nincs a kezemben fegyver, felrúgom, megtámaszkodok az ajtófélfában, majd hanyatt lök és agyonver. Eközben villog a képernyőn az E betű, de hiába nyomom, semmit nem csinál. És semelyik másik billentyű sem.
Nagy reménység volt nekem ez a játék, de újra kezdeni elölről, csak mert nincsenek közbenső mentések? Hát játsszon vele a programozó jó édes jó anyja! Élete végéig!
Amúgy meg, ha az nem volt elég, hogy az egész volgai fejezetet újra kezdtem, akkor semmi garancia nincs arra, hogy az egészet újra kezdve nem pont itt fogok állni jó néhány órai újrajátszás után! :(

(#943) RpPRO válasza chariot (#941) üzenetére


RpPRO
őstag

WASD-re gondolsz? Én is balkezes vagyok, én ezzel tolom. :) A szkriptnél tuti van egy billentyűnyomogatás. Ha már abban a pillanatban elkezded tapicskolni, amikor a képernyőn megjelenik a mutáns, akkor mennie kell és nem fogsz meghalni. Ha mégsem, akkor reinstall game.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#944) FLATRONW válasza RpPRO (#943) üzenetére


FLATRONW
őstag

Egyébként a beállításokban be lehet állítani, hogy ne kelljen nyomkodni a billentyűt, hanem egyszerűen csak nyomva kell tartani, vagy egyszer megnyomni a gombot. (Hold, Press, Tap)

[ Szerkesztve ]

(#945) TTomax válasza chariot (#942) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mielőtt odaérsz nyomj el ALT-TAbot majd vissza...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#946) chariot válasza RpPRO (#943) üzenetére


chariot
csendes tag

Hát, akkor én nagyon béna vagyok! Kerítettem mentéseket. El is jutottam egy sivatagi településre, ahol ugyanez. Romház, benne rádió hang csapdába csalogatni. Emeleti rácson át ha kimegyek felülről rámugrik egy ipse és hanyatt lök. És megvárhatom, míg elővesz egy fejszét, odajön és belém állítja. Amit tudok: nézhetem. Milyen gombot kéne nekem itt nyomogatni, vagy lenyomva tartani? Kiírja, hogy "E", de hiába nyomom, semmi hatása. Én még ilyen frusztráló gémmel nem játszottam! :(

(#947) juliensorel válasza chariot (#946) üzenetére


juliensorel
senior tag

Hibás nálad a telepítés és/vagy futtatás, nem ilyen a game eredetileg, ennyi.
Mondjuk mivel tört ez benne van pakliban, bár nálam tökéletesen futott végig, mint már mondtam csak a darus csávó nem töltött be egyszer.
Ne magadat hibáztasd. Telepítsd újra, nem hosszú a daruig eljutni, vicc az egész. Ha megint beakad akkor vagy hagyd a píbe vagy vedd meg eredetiben.

(#948) RpPRO válasza chariot (#946) üzenetére


RpPRO
őstag

Erre a jelenetre emlékszem, írja a gép, hogy melyik betűt nyom(kod)d, ha mégis belédvágja a baltát, akkor ott valami nem oké. Én is javasoltam, mások is, telepítsd újra a játékot!

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#949) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Segítséget kérek. Nem tudom feltelepíteni a játékot.
Eredeti, lemezes, most bontottam ki a celofánból.
Beraktam a dvd-t, kellett telepíteni valami Epic Games Launcher nevű alkalmazást, ami elindításkor egyből egy netes felületre megy. Itt kérte tőlem a játék kódját, megadtam, elfogadta.
Utána be kellett jelentkeznem, de mivel nem tudtam bejelentkezni - acc hiányában - ezért beregeltem.
Most, ha elindítom az ikont, újra kéri a kódomat, de ha beírom akkor már használt kódnak írja.
Ilyet még nem pipáltam.
Most hogyan tovább?
Fel sem tudom telepíteni.

Most, ha elindítom a dvd-t, akkor bead egy netes felületet, ahol kéri a kódot és ezt írja:

"The content will be bound to your Epic Games account forever, so make sure you sign in to the correct account when prompted".

Na de én egyáltalán nem voltam bejelentkezve még, amikor beíratta velem a kódot, akkor ki a f@xomhoz rendelte hozzá a kódomat mégis? (Amit most már bejelentkezett állapotban nem fogad el!?!?).

Szorri, szétb@x az ideg. :W

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#950) wjbhbdux válasza Weareus (#949) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem volt a gépeden valaki eleve egy másik fiókkal belépve Fortnite vagy az Epic által osztogatott ingyen játékokhoz?

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.