Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#201) sheep válasza Rony949 (#200) üzenetére


sheep
addikt

Szerintem minden marad a régiben, kódot kap, csak annyi hogy nem a steam-en fogja beváltani hanem az epic store-ban. De ha az előrendelés konkrétan azt mondja hogy steam kulcsot kapsz és már megvetted, akkor ott tudod majd aktiválni.
egyébként már a cd keys is frissült, ott is epic store van írva, uh innentől nincs steam.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#202) Rony949


Rony949
őstag

Itt a válasz, a dobozos is Epic kulcsos lesz. Na most el kezdtem gondolkodni hogy lemondom az Aurora előrendelést és megveszem Steam-en a Gold-ot. Nem tudom. :(

(#203) oriic válasza Rony949 (#202) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#204) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#205) batman91


batman91
őstag

Néztétek mostanában a hivatalos fórumokat? Tisztára meg vannak hülyülve az emberek az Epic store-ba való áthelyezés miatt. Olyan kommentek jönnek, hogy az már nevetséges. Nézzétek meg a 2033 redux és a Last Light redux steam-es értékeléseit. Tele van ezekkel a negatív szarságokkal és folyamatosan lehúzzák vele a játékokat. Mi a fenek köze van az első két résznek az Exodushoz? Értem én, hogy dühösek az emberek a hirtelen döntés miatt, de ez már túlzás amit csinálnak. Gondolom ezek is valami idióta, hugyos kisgyerekek akik itt élik most ki magukat.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#206) ForRedGlory válasza batman91 (#205) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hülyegyerekek, akik álomvilágban élnek. Le kell szarni

(#207) Rony949 válasza batman91 (#205) üzenetére


Rony949
őstag

A felháborodást értem, de ez a pontozzuk le a Metro 2033-at és Last Light-ot Steam-en, hogy ezzel bojkottáljunk az Epic Store ellen, egy kibaszott vicc. Aki ki akar baszni az Epic Store-al, az szimplán ne vegye meg a játékot, ennyi. Amúgy meg a bejelentés után még olyan 3-4 óráig lehetőség volt előrendelni Steam-en. Miután megtudtam hogy a dobozos is Epic Store kulcsot fog tartalmazni, lemondtam az előrendelést és előrendeltem Steam-en a Gold Edition-t, míg nem volt késő. Most már csak meg kell várnom február 15-ét és vígan játszhatok Steam-en. Örök boldogság.

(#208) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv emberek. Beruházok én is ebbe a fantasztikus játékba
Olvasgattam a sok gyerekes komenteket különböző oldalakon tiszta óvoda. Nekem mindegy melyik cliens adja ki oda. Megyek ahol olcsóbb meg kapni😂
Mit lehet a játékról tudni? Frankón őssze rakot? Biztos lesznek hibák de remélem ők hamar rendbe rakják

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#209) batman91 válasza kisselandras (#208) üzenetére


batman91
őstag

Előzőkkel játszottál? Megnézted a bemutató videókat? Mert akkor már kell valami fogalmadnak lennie róla. Ha nem, akkor pótold az előző részeket minél előbb. Amúgy jól össze vannak rakva és ahogyan néztem, ezzel sem bántak másként.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#210) kisselandras válasza batman91 (#209) üzenetére


kisselandras
senior tag

Bocsi sajnos nincs ebből a példányokból egy se battlefield sorozat van meg :D de néztem most pár videót ígéretesnek néz ki

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#211) batman91 válasza kisselandras (#210) üzenetére


batman91
őstag

Eretnek. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#212) #13056512


#13056512
törölt tag

(#213) HussarF válasza #13056512 (#212) üzenetére

Én is felmehetek bármelyik fórumra és előadhatom, hogy egy játék fejlesztője vagyok. De még ha úgy is van. Csak a logikus következtetéseket vonta le, nem fenyegetett.

(#214) juliensorel válasza #13056512 (#212) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ja persze, biztos :D Miért is érné meg ez nekik? Dacból, büszkeségből? Hagyjuk már, a kiadó meg a "pénzemberek" úgyse engednék, nem egy szaros fejlesztő dönti el, hogy mi és milyen piacon/platformon jelenik meg.
Ha egyáltalán ez igaz is, akkor ez a dev. kb. behisztizett és olyan szinten van mint a kölkök akik az epic miatt sírnak.

(#215) vhw


vhw
addikt

Azért nem gáz egy picit, hogy egy hónapok óta beharangozott, steamen saját lappal rendelkező, trailerekben, képeken steam matricával marketingelt játék alól a megjelenés előtt 2 héttel elegánsan kihúzzák a steames "vörös szőnyeget"? Amin gyakorlatilag felvonult a PC-s játékos közönség elé (felhasználva a steam felületét, hogy eljussanak az userekhez; trailer, screenshot stb.) Mindezt úgy, hogy a leghalványabb utalás sem volt sehol ideiglenes exkluzivitásra a megjelenés után.

Nem lennék meglepve, ha ezt a mutatványt bíróság elé vinné a Valve.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#216) ForRedGlory válasza vhw (#215) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:DDD

(#217) Bennyboy


Bennyboy
őstag

most írták fb-n:
The recent decision to move Metro Exodus from Steam to the Epic Game Store was made by Koch Media / Deep Silver alone.

The recent comments made by a member of the 4A Games development team do not reflect Deep Silver’s or 4A Games’ view on the future of the franchise. They do reflect the hurt and disappointment of a passionate individual who has seen what was previously nothing but positive goodwill towards his work turn to controversy due to a business decision he had no control over. We respectfully ask that any and all valid feedback over this decision is directed at Koch Media / Deep Silver, and not the developers at 4A Games.

The future release strategy of the Metro series lies with Koch Media / Deep Silver. Our decision to partner with Epic Games was based on the goal of investing in the future of the series and our development partner at 4A Games. We have every intention of continuing this franchise, and a PC version will always be at the heart of our plans.

Tessék nyugodtan leírni a véleményeket nekik: [link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#218) sheep válasza vhw (#215) üzenetére


sheep
addikt

Sajnos ilyen világot élünk..nyilván az Epic fizetett nekik nem keveset, ők meg úgy voltak vele hogy a pénz fontosabb mindennél.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#219) Brenor


Brenor
aktív tag

Brutális a gepigénye! I5 6500 és rx470 4gbal 1080pben minimum grafon 30 fps körül fog vajon eldöcögni? Szomorú, ha igen.

(#220) mcwolf79 válasza vhw (#215) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert biztos a Steam nélkül senki még csak a játék lètezèsèről sem tudna...
Szánalnas ez a hiszti, ami megy. Egy birka elkezdi, a csorda meg követi. Fel kell tenni még egy klienst, Úr Isten!!! El kell menni, és rágyújtani a házat a fejlesztőkre és a kiadóra!! Nyilvánosan ki kell őket herèlni!!! Sőt, megetetni velük a saját herèjüket!!

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#221) wjbhbdux válasza batman91 (#205) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az a köze, hogy a pénz ugyanahhoz a kiadóhoz megy.

ha egy náci Németországban gyártott sört vettél volna akkoriban, akkor a gyilkosok gazdaságát növelted volna, hiâba egy becsületes paraszt préselte a komlót.

/s

(#222) vhw válasza mcwolf79 (#220) üzenetére


vhw
addikt

Lehiggadtál?
A birkázás és ostoba vagdalkózás nem szánalmas?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#223) juliensorel válasza Brenor (#219) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ki kell majd probalni, Ha igy is lesz, akkor az ugy elvezhetetlen.
Mikor a 2033 kijott epp nem volt asztalim csak egy dedikalt nvidia-s core2duo notebookom. ;]
Tudtam, h eselytelen de Letoltottem a jatekot, mert persze nagyon adta trailer alapjan es kb 20fps-el LOW grafon vegig nyomtam mert annyira beszippantott. De borzaszto szenvedes volt, akkor el is hataroztam, h ehhez ossze kell dobni egy asztalit, nincs mese. :D Es akkor par honap mulva epitettem egy i5 4590 +gtx770 es gepet, azon mar hasitott es meg vagy 10x kijatszottam az evek soran :))

(#224) mcwolf79 válasza vhw (#222) üzenetére


mcwolf79
veterán

Inkább ez a műbalhè szánalmas, amit a neten egyesek leművelnek. Nem kell lehiggadnom, én teljesen nyugodt vagyok.
Nem rád gondoltam mint birkára, hanem azokra akik ezeket gerjesztik. Ha nem tennék, szerintem semmi cirkusz nem lenne . Lennének morgók, de a többi szépen feltennè az Epic kliensèt és boldogan játszana a játékkal.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#225) wjbhbdux válasza mcwolf79 (#224) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Igen, ha mindenki birka módjára felrakja a piacra ilyen erőszakkal betörő boltot akkor az Epic szép sorba felvásárolja az majd az összes játékot, letörlik őket a többi boltból, és nézhetünk. A jó hangos rinyálással meg elérték azt, hogy a következő kiadó aki eladná a lelkét kétszer meggondolja előre, így megmarad a választás lehetősége a vásárlóknak, talán.

/s

(#226) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#227) smc válasza oriic (#226) üzenetére


smc
addikt

:Y
Nagyon király lett!

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#228) gainwardgs válasza oriic (#226) üzenetére


gainwardgs
addikt

Azanyját

2080ti feküdni fog
De kb minden

(#229) smc válasza gainwardgs (#228) üzenetére


smc
addikt

Ez nem hiszem hogy gameplay lenne, inkább csak egy hangulatfokozó még a végére.

Sőt, nagyképernyőn megnézve egyértelmű. :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#230) juliensorel válasza oriic (#226) üzenetére


juliensorel
senior tag

Nagyon ötletes, ez már filmes gondolkodás, nem is pc játék.
NA de várjunk csak, pár dolog: Ha jól emlékszem Artyomot eddig sose láttuk még maszkban sem, itt azért szemszín, bőrtónus, vonások ilyesmi előjönnek, szerintem ez illúzióromboló és elveszi a lényegét a szótlan, arc nélküli hősnek.
(Azt már eddig is megfigyeltem, hogy a csaja valahogy nem is így nézett ki a last light-ban....)
Ez most akkor valami zombis játék lesz inkább? Már a hóban is élőhalottak futkosnak, ahol eddig semmi ilyen nem volt, gondolom az alagutakban is elképzelhető ezek szerint. :U

@gainwardgs: ez egy renderelt videó, semmi köze a gépigényhez, amúgy az eddigi részek is kb. így néztek ki, mindig is nagyon erős, hibátlan grafja volt.

(#231) gainwardgs válasza smc (#229) üzenetére


gainwardgs
addikt

4k-ra akkor is kevesek a mai hardverek ide :K

(#232) Bennyboy válasza oriic (#226) üzenetére


Bennyboy
őstag

nekem kicsit felállt :Y

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#233) Patrick válasza oriic (#226) üzenetére


Patrick
addikt

Rég láttam ilyen jó, hangulatos videót játékról. Kőkemény. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#234) milan18


milan18
aktív tag

(#235) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Sziasztok,
kis segítséget szeretnék kérni. Úgy emlékeztem hogy még anno előrendeltem az Aurora edition -t aztán kiderült hogy mégsem. Lehet még valahol kapni a megjelenés időpontjában vagy mindenhol elfogyott? :(((

Üdv: László

(#236) batman91 válasza milan18 (#234) üzenetére


batman91
őstag

Én is ekkora harcsát akarok kifogni. :))

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#237) Bennyboy


Bennyboy
őstag

hogyan készült videók:
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#238) juliensorel válasza Bennyboy (#237) üzenetére


juliensorel
senior tag

Én csípem a játékot mint szórakoztató terméket egy pc előtt ülve, de a valóság kicsit árnyaltabb.

"Viszont büszkék a végeredményre már csak a tájak és a szláv kultúra megjelenítése miatt is."

Ezt mondjuk nem igazán értem, milyen szláv "kultúra" jelenik meg ebben a játékban? Az atom miatt tönkretett világ és a vodka asztalra csapkodása?! Néhány ortodox templom maradvány és Matrjoska baba?!
Büszkék lehetnek egy olyan kultúrára ami ezt a teljes kelet EU régiót tönkretette...
Elég szomorú, hogy a saját közeli környezetükből tudnak épületeket, hangulatokat meríteni a fejlesztők egy ilyen borzalmas világhoz/atmoszférához. Magyarországon se nehéz hasonló helyeket találni és sztem ez rendkívül kínos...mindezt az oroszoknak /szovjeteknek/ köszönhetjük...
Ez akár Artyom szülővárosa is lehetne a valóságban: [link]

(#239) Rony949 válasza juliensorel (#238) üzenetére


Rony949
őstag

Ööö...ez egy videójáték topik, hogy jön most ide a politika?

(#240) juliensorel válasza Rony949 (#239) üzenetére


juliensorel
senior tag

Csak reflektaltam egy fejlesztoi bts videora, koltoi kerdes volt, ne torodj vele.
Ma mar egyebkent nem csak annyibol allnak a videojatekok, hogy mario csoveken ugral....

(#241) batman91


batman91
őstag

Most nézegettem youtube-ot és már azt látom, hogy valaki játszik vele. Bele is néztem kíváncsiságból és azt kell, hogy mondjam eléggé ígéretes amit láttam. Alig bírom kivárni ezt a pár napot.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#242) gainwardgs válasza batman91 (#241) üzenetére


gainwardgs
addikt

Link

(#243) chris0000


chris0000
őstag

én is rászánom azt a 12ezret...szerencsére nem szálltak el az árával...csodálkoztam is mert már pc-re is 15-19 ezer egy játék...sok játékot megvettem erdetiben de csak leárazva,humblesokat...még szerencse,h azon keresztül hozzá lehet jutni sokszor nagyon olcsón....aztán meg lehet,h vehetem hozzá a hardvert mert nem is fog úgy menni ahogy kellene... :DDD

(#244) Xorith


Xorith
tag

Valaki már streameli: Metro Stream

(#245) oriic válasza Xorith (#244) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

US streamer, szóval valahol idő előtt árulják már a játékot úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#246) Xorith válasza oriic (#245) üzenetére


Xorith
tag

Mindenesetre meglepődtem, hogy valaki tolhatja már. Nem nagyon láttam, hogy más streamelte volna.
Bár nem akartam magamnak nagy spoilert csinálni ezért nem is nagyon kerestem utána, de ezt valahogy feldobta. Arra jó volt hogy meglássam milyen egy alap pálya méret. Jó lesz ez!

(#247) gainwardgs válasza Xorith (#244) üzenetére


gainwardgs
addikt

Sejtem hogy hamar felkerül valahová....

De itt előrendelve :K

(#248) Xorith válasza gainwardgs (#247) üzenetére


Xorith
tag

Már előrendeltem én is. Nagyon jónak néz ki. És végre nem vitték el a teljes dara irányába. Tök nyugis mászkálós részek vannak benne.

(#249) gainwardgs válasza Xorith (#248) üzenetére


gainwardgs
addikt

Jaja, nehéz lesz péntekig :DDD

(#250) Xorith válasza gainwardgs (#249) üzenetére


Xorith
tag

Mondjuk ahogy nézem meglepően kevés itt az akit érdekel a game.
Lassú lesz a hét az tuti :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.