Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#1001) - = Zk = - válasza FLATRONW (#999) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nincs monitorozóm... összeakadt 1-2 játékkal (RTSS) így legyalultam.....csak az MSI AB....

(#1000) gainwardgs
jah, külf fórumokon is azt írták... kérem is vissza a pézem, amit lehet ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1002) FLATRONW válasza - = Zk = - (#1001) üzenetére


FLATRONW
őstag

Akkor honnan tudod, hogy hogyan fut a játék?

(#1003) - = Zk = - válasza FLATRONW (#1002) üzenetére


- = Zk = -
félisten

feladatkezelő... vagy háttérben néha HW info64

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1004) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#998) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

ha egy mag megy 100% on írhatja hogy 50% a kihasználtság, de az hogy a gpu 1-3% az lehetetlen, mert úgy nem menne 70fps fölött, de még a doom3 sem :)
MSI afterburnerel nézd meg, és listázd ki minden magot és a gpu-t is feszültségekkel, hőfokokkal együtt
A gpu is visszaveszi az órajelet, ha nincs szükség rá, így ott is csalóka a százalékos érték
ergo teszem azt 1200Mhz-en járó gpu 50% nál még nem a teljes gpu 50%-a
Feladatkezelő nem rossz, de a gpu-nál is 4 féle érték van 2d, 3d, stb stb
Msi afterburner képet küldj játék közben ezekkel a paraméterekkel beállítva

(#1005) Saucony42


Saucony42
újonc

sziasztok elekdtam néztem a végig játszást de nekik nyitva ez vízből kijövő ajtó.. nekem meg zárva :([link]

(#1006) _Gugu_ válasza Saucony42 (#1005) üzenetére


_Gugu_
tag

Kövezz meg, de kicsit pontosítsd, hogy hol van ez az ajtó :)

(#1007) SH4D0W2011 válasza _Gugu_ (#1006) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ez az a hely, viszont nem tudom, hogy küldetésen kívül be lehet-e oda menni. :F

(#1008) Shkiz0 válasza SH4D0W2011 (#1007) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A kulcs nélkül, ami nyitja bent az ajtót, ahol az éjjellátó van biztos, hogy be lehet, de nekem nem voltak rácsok sose a bejáratnál alul, pedig az elején én rögtön megvettem a játékot mikor kijött, és nem volt még akkor ennyi WT, és nem tudtam, hogy kell bejutni, és elsőnek gyalog akartam alul.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1009) SH4D0W2011 válasza Shkiz0 (#1008) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én már annyira nem emlékszem, február-márciusban játszottam vele. Most így kicsit utána olvasva el kell jutni a történetben addig, amikor a vagont kell elhozni a vonathoz, előtte nem említették a bejutást.

(#1010) RpPRO


RpPRO
őstag

Azért nincs nyitva még az a kapu, mert nem játszott eleget a pályán. :) Nekem is zárva volt. Körbe kellett néznem egy kicsit.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1011) Saucony42


Saucony42
újonc

köszönöm mindenkiek a segitséget akkor próbálkozok tovább :)

(#1012) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Én most kezdtem el játszani vele. Alapvetően tetszik, de túl sok a movie scene benne. Nem lehet ezeket átugrani? Nekem E-re nem reagál, és az intrót sem tudom elnyomni.

(#1013) hajbel válasza #48613632 (#1012) üzenetére


hajbel
addikt

Nem megnyomni, hanem tartani kell az E-t, ha jól emlékszem. Azért ajnálott megnézni ezeket az átvezetőket, hogy tudd, miről van szó benne, mivel könyvadaptációról van szó. Egyékbént csak az elején van benne sok átvezető.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1014) #48613632 válasza hajbel (#1013) üzenetére


#48613632
törölt tag

Egyébként tetszenek az átvezetők, csak keveslem a játék élményt mellé.
De ha változik az arány , akkor rendben lesz.

(#1015) SkyTrancer válasza #48613632 (#1014) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

rajtad múlik mennyi a játékélmény mellé :)
Én pl ahol csak lehetett úgy mentem végig, hogy senkit nem öltem meg ( lehetőleg elkábítás sem... )
Jó lassú volt, de szórakoztató és hangulatos
Pláne azért, mert így nem zavartam meg a párbeszédeket, amik néhol rendkívül mókásak voltak
Javaslom a Stealth módú játékot. Nem mellesleg így könnyebb is, mert soha nem lesz nyersanyag problémád :D

[ Szerkesztve ]

(#1016) hajbel válasza SkyTrancer (#1015) üzenetére


hajbel
addikt

Én már egyszer végigvittem így, jó végigjátszással. A DLC előtt majd kitolom rambó üzemmódban is egyszer :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1017) #48613632 válasza SkyTrancer (#1015) üzenetére


#48613632
törölt tag

De azt úgy hogy? Én nem tudtam, hogy van benne ilyen pacifista játék menet is.

(#1018) hajbel válasza #48613632 (#1017) üzenetére


hajbel
addikt

Ha össze-vissza lövöldözöl mindenkit, nem kapod meg a jó befejezést. Elvileg ha megpróbálsz lopakodni, de észrevesznek, gyakhatod őket, én is így tettem és a jó befejezést kaptam. Sokszor kapsz pozitív karma pontot beszélgetések végighallgatásáért is, de ez a játék már nem olyan szigorú, mint az előző kettő. A lényeg, hogy csak üsd le és ne késeld a neked háttal állókat ha lopakodsz.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1019) #48613632 válasza hajbel (#1018) üzenetére


#48613632
törölt tag

És ez minden nehézségi szinten működik?

(#1020) hajbel válasza #48613632 (#1019) üzenetére


hajbel
addikt

Igen

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1021) juliensorel válasza #48613632 (#1019) üzenetére


juliensorel
senior tag

Javaslom az első két rész végigjátszását is ;)

(#1022) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Valaki találkozott már olyannal, hogy a játék fut 60-80fps-el és kb 2-3 percenként megfagy egy másodpercre?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#1023) Rony949 válasza nyozo (#1022) üzenetére


Rony949
őstag

Ha Dx12-ben vagy, rakd át Dx11-re. Ha jól emlékszem nálam ez oldotta meg a gondot, de cserébe semmilyen látható módon nem változott a látvány.

(#1024) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Tegnap vettem meg, még mindig nem volt olcsó (Xboxon pedig game pass-os már, de fps-t játsszon a halál kontrollerrel).

Elsősorban azért szereztem be, mert tudni akartam, mire képesek a mai grafikus motorok. SZÉP. A textúrák viszont gyakran elnagyoltak. Játékmenet: tíz perc szkript után egy darab perc egy csőnél is lineárisabb közegben. Ez így nagyon nem oké.

Folytatom, remélem a játékban jelentős változás áll be a QTE, szkript és egyéb sallangok kárára. Jónak mondják, jónak kell lennie. Ahogy tízmilló légy sem tévedhet...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#1025) Crytek válasza muxi-muxi (#1024) üzenetére


Crytek
veterán

Van pc game pass is és ott is benne van :DD

Minden embernek más az izlése.ezt ne feled ha 500 ezer ember azt mondja jó tuti lesz 3millió akieg azt mondja neki nem tetszik xy okok miatt.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#1026) SH4D0W2011 válasza muxi-muxi (#1024) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ne 11 perc játékidő után mondj ítéletet. :)) A játékban váltakoznak az ilyen csőpályák meg a nyitottabb területek, az eleje az pont eléggé zárt.

(#1027) Redneck


Redneck
veterán

Gondoltam kipróbálom ha már bekerült a Game Passbe. Hát ez valami eszméletlen erős az első 2 óra tapasztalata alapján. Kicsit féltem a szabad világtól és a kraft rendszertől, de alaptalanul. Nagyon hangulatos! A Metro hangulat mellett a Stalker CoP is visszaköszön itt-ott. Az időjárás és a napszak változás, az anomáliák, a lények, nagyon tetszenek. Remélem a folytatásban is ilyen lesz. Egyelőre nem sokáig jutottam, most csúszok le a kötélen a darus fickóval.

Egy dolog nem tetszik, de az is a Microsoftnak köszönhető. Nem lehet DirectX módot váltani, de beletörődtem, nyomom Dx12-ben. 1080p@85Hz-en High beállításon tolom 16xAF-el és bekapcsolt tesszellációval, és elég jól fut, plusz szép is.

Szerk:
Ja még egy dolog. Amikor elkap valami szörny és nyomogatni kell az E-t, az valahogy nem frankó, többször is meghaltam. Nyomogattam a bal klikket is mellé, és úgy valahogy sikerült túlélnem, de ez a része nálam furcsa.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1028) gainwardgs válasza Redneck (#1027) üzenetére


gainwardgs
addikt

Lehet directx módot váltani, ott az opciók közt.
Csak egy játék újraindítást igényel :K

(#1029) Redneck válasza gainwardgs (#1028) üzenetére


Redneck
veterán

Ha Windows Store-os a játék akkor nem. Nálam legalábbis nem megy, de másoknál sem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1030) gainwardgs válasza Redneck (#1029) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nálam epic store és megy

Passzolom akkor

(#1031) Nyethuszar válasza Redneck (#1027) üzenetére


Nyethuszar
tag

Szia ! Te mit csináltál,hogy le tudtad tölteni ? Mert Nekem azt sem engedi...
Holott van aktív GamePass-om... De ahogyan olvastam, nem egyedi eset..
Direkt ez miatt vettem pedig.. :((( :(((
Minden mást enged letölteni.. kivéve EZT... :U :(( :((

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#1032) Redneck válasza Nyethuszar (#1031) üzenetére


Redneck
veterán

Semmi extrát. Frissítettem 1809-ről 1903-ra, és felraktam az Xbox béta appot. Kifizettem a 300 Ft-ot, mert a májusban 3 hónapra befizetett Play Anywhere erre nem volt jó, és rákattintottam a telepítésre. A letöltés felénél szüneteltettem, mert Forzáztam, de utána se törölni, se tovább szedni nem tudtam. Egy újraindítás megoldotta, magától folytatta a letöltést.

Az fix, hogy ebben a formában sem a Store, sem az Xbox app nem lesz a kedvencem. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1033) kerti008


kerti008
aktív tag

Valakinek van otlete miert nincs kontraszt a jatekban? A blurt-t mar kikapcsoltam teljesen de a sotet reszek inkabb szurkek mint feketek. Monitoron jatszom 1080p-ben egy 2060-assal.

(#1034) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valaki nem tudja mikor jön már az első dlc? :U

(#1035) hajbel válasza gainwardgs (#1034) üzenetére


hajbel
addikt

Idén nyáron kéne jönnie :U

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1036) gainwardgs válasza hajbel (#1035) üzenetére


gainwardgs
addikt

A "nyár" fogalom látom nekik kissé relatív...

Kb mindjárt ősz :))

(#1037) Shkiz0 válasza gainwardgs (#1036) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mit vársz tőlük, amikor anno kiadták a gamet és ígérték a DLC-t, konkrétan azt se tudták, hogy pontosan mi lesz benne :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1038) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Holnap (!!!) érkezik a The Two Colonels DLC. :Y
Metro Exodus - The Two Colonels - Inside Xbox Reveal Trailer

(#1039) gainwardgs válasza SH4D0W2011 (#1038) üzenetére


gainwardgs
addikt

Végre :C

(#1040) beef


beef
őstag

Valaki belefutott már a WIndows appos verzióban, hogy a billentyűt eldobálja néhány másodpercenként, ha játszol vele?
Úgy jelentkezik, hogy még a numlock-ot is lekapcsolja, ha épp akkor rányomtam az "A" gomba, akkor elkezd a végtelenségig balra menni, amíg nem nyomo valami másik gombot meg.
Volt úgy, hogy az egér bal gomb egyszeri megnyomására kilőtte az egész tárat, mint ha végig rajta tartottam volna az ujjam.
Ezzel így eléggé kihívás játszani :)

A billentyűzet/egér/usb port hibátlan, minden más programban jól működik, csak itt hülyül meg.

(#1041) Gubu0101 válasza SH4D0W2011 (#1038) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pc-n még semmi :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1042) SH4D0W2011 válasza Gubu0101 (#1041) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

PlayStation Store-ban sem találtam még. Talán majd este 7 után, de ez is csak tipp.

(#1043) Motyi válasza SH4D0W2011 (#1042) üzenetére


Motyi
senior tag

Már elérhető (PC) :)

[ Szerkesztve ]

(#1044) gainwardgs válasza Motyi (#1043) üzenetére


gainwardgs
addikt

Terjedelembe mekkora? :R

(#1045) hajbel


hajbel
addikt

Várom majd a véleményeket. :R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1046) SH4D0W2011 válasza Motyi (#1043) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:R Közben PS-en is elérhetővé vált. :)

(#1047) batman91 válasza hajbel (#1045) üzenetére


batman91
őstag

Jobb mint az alapjáték. Nem viccelek! Ilyennek kellett volna lennie az egésznek.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1048) batman91 válasza batman91 (#1047) üzenetére


batman91
őstag

Teljes mértékben visszaadja az előző részek hangulatát. Végre nem kint kell mászkálni, hanem az alagutakban.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1049) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valaki már játszik vele?

Megvettem, de játékban mégis letiltva mutatja a dlc-t?? :U

GG Epic store :W

(#1050) Danecay válasza gainwardgs (#1049) üzenetére


Danecay
őstag

Indítsd újra a klienst!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.