Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#601) hajbel válasza Mr_no_Name (#577) üzenetére


hajbel
addikt

Szia! Szerintem ezt a Metrot Stalkeresre csinálták. Mondjuk sajnos itt csak felszerelést lehet találni, craftolni, de az éjszakai camp foglalás, mutánsvadászat, barangolás, alvás mind a stalkerre emlékeztetnek valamint még anomália is van, bár artifactek sajnos nincsenek anomáliák környékén.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#602) flash-


flash-
veterán

i5-3570k (4.4Ghz) és R9 290OC párostól fullhd-n meg se próbáljam?

hogy futna vajon?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#603) hajbel válasza flash- (#602) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem high vagy ultra preseten simán elfut majd ha minden mást kikapcsolt (hairworks, tesszelláció stb.)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#604) bazccka válasza flash- (#602) üzenetére


bazccka
tag

Vajon jól futna, amúgy meg ez a játéknak csúfolt valami annyit nem ér, hogy a tescós változatot letöltse az ember.

(#605) r92king


r92king
tag

Csak nekem tűnik a játék rondának? A texturák nagyon low resek. szinte ugyan azok, mint a 2033-ban. Kb. a fegyók meg a karakter modellek szebbek, meg ugye a fény. 1080P-ben nem mindenhol van 60 fps-em GTX1080-nal Ultrán. Ráfért volna egy új engine, mert már e felett is eljárt az idő. Jönnek az egyre rondább játékok, ezer éves engineket meg texturákat használnak, de valamiért mégis kérik a drága videókarit, ha nem lowon akarsz játszani. Azok meg persze egy kisebb vagyonba kerülnek lassan. :W

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#606) ΞΔGLΞ válasza r92king (#605) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyszerűen muszáj full maxra bekapcsolni mindent hozzá, hogy meglegyen a wow érzés, ez egyre jobban valószínűsíthető!

(#607) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyébként, nem vágom, hogy miért 60 ojró a játék ára. Én még 33-ért vettem itt, majd mikor megjelent, utána felment egészen 55-ig 33-ról, azóta lett 47 a legolcsóbb helyen, de ez egyszerűen nem ér annyit, főleg nem 18-20 ezer forint tájékán függetlenül, hogy steam-es, vagy nem, mint egyes helyeken.
Emiatt viszont megértem, hogy lewarezolják nagyon sokan, holott nem hinném, hogy, pl egy 29.99 eurós áron ezt megtenné az is, aki most a feltörtet nyomja ingyen, mert ennyiért már megvette volna. Nyilván van az a réteg, aki semmiért nem fizet.
Jó kis marketing felfogás.
Warez megjelenés után meg főleg csökkenteni kellene az árat, de biztos én gondolkodom hülyén...

[ Szerkesztve ]

(#608) hajbel válasza r92king (#605) üzenetére


hajbel
addikt

Pont a napokban vettem elő újra a Last Light Reduxot. Sokkal szebben néz ki az Exodus 4K-n, bár vannak benne furcsán ronda textúrák, valamint a mozgásanimáció nagyon béna még mindig szerintem. Ezen a felbontáson, alig fut rosszabbul Ultrán (minden más kikapcsolva).

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#609) ΞΔGLΞ válasza hajbel (#608) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

valamint a mozgásanimáció nagyon béna még mindig szerintem

Egyetértek, egyszerűen (ahogy írtam is) egy Resident 7, vagy re2 remake után ez valami ultra gagyi.
Szerintem, a REengine magasan a legjobban teljesítő motor manapság, nem nagyon van ellenfele.

[ Szerkesztve ]

(#610) RazoR válasza bazccka (#604) üzenetére


RazoR
veterán

Köszönjük az érdemi hozzászólást, szia!

(#611) HussarF válasza B.Á.L.!.N.T (#597) üzenetére

Többször végigvittem a 2033-at meg az LL-t, de sosem törekedtem a jó befejezésre. Sokan erre hajaznak, de én szeretem a saját döntéseimet meghozni és erre nekem jó útmutató Hunter ars poetica-ja:

Врагов надо истреблять

Vagy ahogy angolul, meglehetősen szabadon fordították: If it's hostile, you kill it.
Sosem éreztem azt, hogy az nekem jó lenne, hogy megfeszülök azért, hogy túlzott kegyelmet gyakoroljak azok felé, akik vadásznak rám.
Megnézem youtube-on a jó befejezést, annyi elég.
Deus Ex-ben van ugyanez, hogy ha nem ölsz meg senkit, az egy külön achi. De eszembe sem jutott soha arra hajtani.

[ Szerkesztve ]

(#612) juliensorel


juliensorel
senior tag

Lőttem egy jó kis komcsi propagandát ;]

(#613) hajbel válasza bazccka (#604) üzenetére


hajbel
addikt

Ha már ezért a csodálatos hozzászólásért regisztráltál, érdekelne, hogy szerinted mi az ami nem "játéknak csúfolt valami"?

(#612) juliensorel: Nagyon jó lett :C

(#609) ΞΔGLΞ : Én pedig ezzel értek egyet :)

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#614) bazccka válasza RazoR (#610) üzenetére


bazccka
tag

nagyon szívesen ;) puszi

(#615) bazccka válasza hajbel (#613) üzenetére


bazccka
tag

ha már kérdezed, a The Division 2 pl. kimondottan tetszik.

(#616) Szabi®


Szabi®
addikt

k-adi Én a 25 év pc-s múltammal ilyennel nem találkoztam hogy valaki letölti kipörgeti és megveszi,(azt hittem ez csak urban legend) hál istennek ha van ilyen,ez a studio még meg is érdemli,,az ubisoft "játékgyáros" már kevésbé..Sajnos még a jóöreg Cod4-et is nagyon nagy tömeg seedeli,,,pedig a tescoba 990-ft volt jó sokáig :)

kwzatz már akkor le vagytok húzva amikor még csak a gamestar vga mantráit olvassátok,,megveszel egy 1080-at és a legjobb esetben 2 évig élvezed.
A mai csúcs vga-k már nem arról szólnak hogy megváltod a világot,hanem a szintetikus tesztek pontszámairól,ezért inkább erre vannak kihegyezve :)
A mai nagy nyitott világú,esetleg még rosszabb optimalizálású játékoknál kb a legdrágább vga-val is szar lesz a hatásfok,futni fog,de nem azon a szinten ahogy az user/noob elvárná.

SkyTrancer Ott tartunk 2019-ben hogy a mozgás animáció nulla,nincs motion cap,vagy csak részleges,az még hadján hogy a saját karakterem egy lomha fos aki mindenbe elakad/beszorul stb,de a legnagyobb illuzió rombolás hogy a társaim animációja 2013-as szinten van.A grafika meg erős downgrade-en esett át,persze erre a tesztekben még véletlenül sem térnek ki.

[ Szerkesztve ]

(#617) SkyTrancer válasza Szabi® (#616) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

azért nem egészen van az úgy hogy "ott tartunk"
csak itt nem sikerült megoldani, sőt alulmúlták az átlagot
meg lehet nézni a Tomb Raider-t
Mérföldeket ver a metro-ra ilyen téren "is"
[link]

[ Szerkesztve ]

(#618) kwzatz válasza Szabi® (#616) üzenetére


kwzatz
őstag

"már akkor le vagytok húzva amikor még csak a gamestar vga mantráit olvassátok,,megveszel egy 1080-at és a legjobb esetben 2 évig élvezed"

Alapvetően totálisan másról beszéltünk, játékokról/fejlesztőkről/kiadókról volt szó, de legyen.
Nem veszek túlárazott, éppen slágerterméket kb. semmiben, úgyhogy rám ez pont nem hat. Ahogy írtam a mikrotranzakcióval, itt is azt lehet lehúzni, aki hagyja. Vagy ha valaki tényleg hajlandó 2-300+k-t kiadni egy sokkal rosszabb ár-érték arányú kártyára, mert neki az aktuális csúcs kell, akkor az az ő döntése, semmi közöm hozzá. ΞΔGLΞ is írta a topicban, hogy RTX 2080Ti-je van, de tökéletesen tisztában van vele, hogy túlárazott. Most akkor ez "lehúzás" vagy nem?

Kicsivel több, mint 2 évig megvoltam 1080p high/very high-on egy RX470-nel, öcsém kártyája tönkrement, 58-ért vettem 3 év garival egy új RX570-et, a 470-et meg nekiadtam. Ahogy nézem, még ezzel mindig bőven megleszek 2-3 évig, annyi, hogy high-ról visszanézek a játékok kb. 1%-ában mediumra (ami persze olyan lesz, mint eddig a high/ultra, és nekem már bőven túl van a "megfelelő" fogalmán). Szóval tökéletesen úgy működik, ahogy elvárom.

[ Szerkesztve ]

(#619) Fitzgerald válasza Szabi® (#616) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"már akkor le vagytok húzva amikor még csak a gamestar vga mantráit olvassátok,,megveszel egy 1080-at és a legjobb esetben 2 évig élvezed.
A mai csúcs vga-k már nem arról szólnak hogy megváltod a világot,hanem a szintetikus tesztek pontszámairól,ezért inkább erre vannak kihegyezve :)
A mai nagy nyitott világú,esetleg még rosszabb optimalizálású játékoknál kb a legdrágább vga-val is szar lesz a hatásfok,futni fog,de nem azon a szinten ahogy az user/noob elvárná."

Összességében véve szerintem nem olyan szar a szitu, mint ezelőtt 10-12-15+ évvel, amikor az egyre gyorsuló grafikai fejlődés miatt az éppen aktuális csúcshardver fél-egy év múlva már nem nagyon akart megbirkózni a legújabb játékokkal maximális beállításokon, az akkoriban elterjedt felbontásokon. Aztán léteztek már akkoriban is nagy, nyílt világú, nem fragmentált játékok, amelyek lehet hogy nem voltak annyira komplexek technikailag mint a maiak, de az akkori csúcshardvereknek befűtöttek alaposan, sőt.
Ehhez képest ma egy mittomén...K-s Ivy i7/GTX 980 kombó még mindig tisztességes teljesítményt nyújt full HD-ben, maximális, vagy ahhoz közeli beállításokon. Előbbi 7 éves, utóbbi 5.
Éppen ezért (illetve a brutálisan elszállt hardver árak miatt) én ma egy frissen megjelent, 150000-nél drágább új VGA-tól el is várom, hogy legalább 2 évig kiszolgáljon 1440p-ben maximális beállításokon (egy 100 ropi körüli processzortól meg 4 évet várok), főleg mivel az is árnyalja a képet, hogy a grafikai fejlődés nagyon nem olyan ütemű volt az elmúlt 12 évben (Crysis óta), mint ahogy arra akkoriban számítottunk.
Amelyik játék nem ugorja meg ezt a dolgot a leírt időszak alatt, az egyszerűen igénytelen, és nem éri meg a pénzemet. Hacsak nem hoz olyan mértékű grafikai fejlődést, hogy leteszem tőle a hajamat (erre a 200x-es években még bőven volt példa).

[ Szerkesztve ]

(#620) hajbel válasza bazccka (#615) üzenetére


hajbel
addikt

Na annak aztán kukába való lesz a singleje, mint minden ubisoft játéknak az utóbbi néhány évben.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#621) Szabi®


Szabi®
addikt

SkyTrancer A Tomb Rider tényleg jól sikerült,de ha megnézed a mai AAA-s gémeket hááát legtöbbjük nagyon messze van egy Uncharted vagy Detroit become Human-tól animációilag,,,és ugye itt nem arról van szó hogy azért élethüek az apróbb mozdulatok is,mert konzol cimek,,,ennek ma már minden platformon természetesnek kéne lennie,nézd meg egy Ac odessey-t ezekhez a cimekhez képest,vicc (pedig pont árulom is itt fent) :D
Több studionál már azt látni bele dobál egy nagy térképet sok loot-al és kapsz egy félkész férc müvet ami egy óra után repetitiv és vér unalmas lesz ,tisztelet a kivételnek (rockstar)

kwzatz Nem vagy lehúzva ha az épp aktuális játékok kihasználják a kártyák extra többlet erejét,azonban ez nincs minden esetben igy,jó pár gépet össze raktam én is és nem filléreztem,de azt vettem észre hiába bir az aktuális kártya hatalmas erröforrással,ha egyszerüen nem használja ki az aktuális játék.
Legutobb pont olvastam egy több játékból álló tesztet ahol azzal zártak a végén hogy a 1060-ast nem tudták bele rakni a felemás teljesitménye miatt,,,,Ez elég lelombozó igy...

[ Szerkesztve ]

(#622) bazccka válasza hajbel (#620) üzenetére


bazccka
tag

Persze, tisztában vagyok vele, hogy a két "játék" ilyen tekintetben össze nem hasonlítható. Valaki pedig abbéli aggályait fejezte ki a gyors törés miatt, hogy ez hatással lesz (minden bizonnyal) a későbbiekben arra, hogy egyre kevesebb lesz a single player game. Nos. Ha ilyen "oroszos" cuccok nem fognak a közeljövőben megjelenni, hát akkor... (én is azt mondom, hogy) annyi baj legyen.

[ Szerkesztve ]

(#623) kwzatz válasza Szabi® (#621) üzenetére


kwzatz
őstag

Ezek a tesztek nagyon szélsőségesek és bizonyos szempontból lehet is rájuk úgy tekinteni, hogy erősebb hardver vásárlására sarkallnak (sőt, már maguk az extra beállítások is). Ultra, 4-8xMSAA stb. beállításokat használnak és minden játék sokkal nagyobb gépigényűnek tűnik, mint amilyen valójában. Látványban alig lesz különbség egy high/very high, kicsit visszább vett árnyék mellett (ez utóbbi jó példa arra, hogy néha amikor lejjebb veszem gyakorlatilag jobban néz ki), fps meg a fele. Motion blurt fixen kikapcsolom, mert idegesít, az is plusz néhány fps rendszeresen. Nincs olyan különbség a medium és a max. között, mint amilyen 15 éve volt (akkor gyakorlatilag olyan érzésed volt, hogy két különböző játékot látsz).

Nem tudom, hogy az általad linkelt tesztben mit csinálhattak, de szinte minden tesztben pengén működik az 1060 még ma is 1080p-ben. Ahogy Fitzgerald is írta, sokkal jobb a helyzet, mint mondjuk 10-15 éve ilyen szempontból. Én azt is megkockáztatom, hogy ha valaki nem akar nagyobb felbontásra lépni, és képes minimális kompromisszumra, akkor nagyon sokáig meglesz 1080p-ben az olcsóbb kártyákkal is.

(#624) hajbel válasza bazccka (#622) üzenetére


hajbel
addikt

Jó, akkor most megyek és széttrolkodom a Division 2 topikját, hogy remélem nem jelenik meg lehúzós UBI játék soha többé és nem ér semmit a single. Ja, bocs mégsem. Közben eszembe jutott, hogy elmúltam már 12 éves.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#625) bazccka válasza hajbel (#624) üzenetére


bazccka
tag

Az mit jelent? Idén töltötted be a 13-at? Jaj, de szívedre vetted ezt a Metrót. XD A véleményközlés mióta trollkodás?Nem indokoltam meg? Na és?! Megtették már előttem jópáran.

(#626) hajbel válasza bazccka (#625) üzenetére


hajbel
addikt

Sajnos jó rég volt már 13.-ik születésnapom is, úgyhogy megtanultam: Bölcsebb hallgatni, ha nem tudsz érdemben hozzászólni egy témához.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#627) bazccka válasza hajbel (#626) üzenetére


bazccka
tag

De azért sikerült "beszólni" nyeretlen kétéves módjára annak, akinek éppen (hogy-hogy) nem egyezik a véleménye a tiéddel. El tudom képzelni, hogy milyen csalódást és erkölcsi törést jelenthetett neked, kvázi ős-metrósnak az, hogy miután drága pénzen megvetted ezt az ukrán "műremeket", ami grafikában és játékmenetben kb. a 2000-es éveket idézi, a megjelenést követő 5 nap múlva már minden pc tulajdonosnak a gépén ott "figyelt". Én csak megjegyeztem, hogy annyit nem ér az egész, hogy 50 GB. adattartalmat leszedjen az ember, mert ha még ne adj' isten túl is (kín)szenvedi magát valaki a vonatos jeleneten, utána, az open world-nél (hogy min?) tuti biztos, hogy uninstall lesz a vége. De ne legyen így! És mindegy is, örülök annak, hogy nem kellett pénzt áldoznom ezért a kacatért, te pedig hirdesd csak az igét, és nyugodtan pörgesd végig 20X a cuccost, a retard szinttől az extreme hard-ig és vissza, ha téged ez megvigasztal.

(#628) hajbel válasza bazccka (#627) üzenetére


hajbel
addikt

Akkor leírom érthetőbben: A lehető legnagyobb ívben teszek a véleményedre és a problémádra. Az zavar, hogy a fórumon a hosszú évek folyamán kialakult egy kultúra, megszokott, hogy nem böfögnek be hülyeségeket, nem trollkodnak be más fórumokra, ez nem az ipon ,sg stb.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#629) HussarF válasza bazccka (#627) üzenetére

Nyilván nem bálványimádók járnak a topikba, ezért leírták azt is, ha valami hibája van a játéknak, de az volt mindenki konklúziója, hogy ez egy nagyon jó kis játék. Akkor miről beszélsz?

(#630) Szabi®


Szabi®
addikt

Legalább addig ne szidjátok amig el nem adom :D :D :D

(#631) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát, nem rossz a játék, de olyan sután oroszos. Azok a beszélgetések és gesztikulációk, egymás szavába ordibálnak folyamatosan, a mimika röhejes, na meg amikor visszatérünk a metróba az elején és a csapattársak üdvözölnek... mondom mi ez a gagyi szar, mindenki kalimpál mintha repkedni akarna szárnyak nélkül, ehh... Egyszer végigjátszom azt annyi volt. :DDD

https://geekpulse.hu

(#632) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Jött egy 4 gigás update :B

(#633) juliensorel válasza bazccka (#627) üzenetére


juliensorel
senior tag

De miért vagy ennyire berágva erre a játékra? Van és lesz is jobb, rosszabb is. Játékok jönnek-mennek, ennyi.

(#634) HussarF

Azért most valami nekem is megütötte a szemem az nVidia fb-jén.

Itt ez alábbi kép. Nem értem a bekarikázott részeket. Most tényleg lebeg a tető a fal felett? Mármint ez nekem glitchnek néz ki és nem valami poszt apokaliptikus romlásnak. Meg a fal így belemegy az ablakkeretbe? Az ablak alatti lyukat sem értem, bár abból kevés látszik ahhoz, hogy tényleg azt mondjam rá, hogy glitch. Talán más perspektívából vagy körbejárva in-game a helyet látszódna, hogy mi akar ez lenni, de ez í]y elég fura nekem :F

(#635) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Hát a textúrák nagyon gagyik. Annyira bénán néz ki minden, GTX1080 minden maxon....
VIDEÓ ITT :( :U

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#636) HussarF válasza Seangaijin (#635) üzenetére

Lol, ez egy 360p videó....

(#637) ForRedGlory válasza HussarF (#636) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mivel meg konvertal a youtube... Majd 1-2 ora mulva 4K lesz.

(#638) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#637) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez elég furcsa lenne, mivel ezt a yt azonnal megcsinálja a feltöltés után a feldolgozással.

(#639) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#638) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem.

En a szutyok 1440p videomra a feltoltes utan 2 orat vartam legalabb.

[ Szerkesztve ]

(#640) ron8


ron8
senior tag

Van arra lehetőség, hogy high beállításoknál legmagasabb textúrákat állítsunk be? Esetleg valami config fájlban?

(#641) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#639) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lehet, hogy ez csak YouTube partnereknek jár? :U
Mert nekem azonnal megcsinálja.

(#642) chris0000 válasza ΞΔGLΞ (#638) üzenetére


chris0000
őstag

dehogy csinálja...próbálj meg feltölteni egy videót...később lehet választani...sajnos ilyen szar a rendszere a youtubenak…
akkor ott a pont,igazad van...én is mindig vártam nem olyan sokat és átrakta...vagy mikor mennyit kell... :U

[ Szerkesztve ]

(#643) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#641) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor te csókos vagy, az egészen más. ;]

(#644) ΞΔGLΞ válasza chris0000 (#642) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lényegében 2 csatornán is futunk, hogy mi az lényegtelen.
20 és 23 ezer feliratkozokkal és feltöltés után, mikor kiirta, hogy feldolgozás kész, ami kb 1 perc... akkor a videó is azonnal elérhető a legnagyobb felbontásban.

Akkor viszont ez lehet. Az átlagnak, nevezzük így, várnia kell.

(#645) Seangaijin válasza ΞΔGLΞ (#644) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Lehet nem egyformán adja akkor az erőforrást mert ez is 4k videó de sjanos még csak 360p-ban elérhető.
Minél több a feliratkozó lehet annál nagyobb a videó prioritása...

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#646) chris0000 válasza ΞΔGLΞ (#644) üzenetére


chris0000
őstag

és azt nem szeretnéd,h még több feliratkozó legyen?lehet,h itt se ismerik jópáran vagy fordítva... :))

(#647) TTomax válasza gainwardgs (#632) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,4.11GB nekem éppen szedi,látott valaki valahol changelogot?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#648) ForRedGlory válasza TTomax (#647) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#649) TTomax válasza ForRedGlory (#648) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm szépen! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#650) ΞΔGLΞ válasza chris0000 (#646) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nézd...
A PH-hoz még foszlányokban sincs köze, én meg maradnék továbbra is (itt) inkognitóban. :)
Talán annyit, hogy az egyik egy music channel és inkább a 70-80-as, talán elvétve max 90-es években született embereknek tetszenek azok a zenék.

-----------

(#645) Seangaijin

Ok, Közben látom már fhd-ra váltott a videód. Azt én is írtam, szerintem már elsőnek, hogy vannak a játékban durva kontrasztok, de azért inkább illik rá, hogy gyakran brutálisan néz ki, mint néha.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.