Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#951) Weareus válasza wjbhbdux (#950) üzenetére


Weareus
addikt

Nem, ez kizárt.

Most akkor mar ad az, hogy írok a supportnak, de mégis mit?
Ki fogja ezt elhinni nekem?

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#952) Weareus


Weareus
addikt

Mindenesetre írtam a supportnak, érdekel, hogy ebből mi lesz.
Egyszer már jártam hasonlóan a Dead Space 3-mal.
Nem emlékszem már, hogy ott hogy volt - Origines -, de ott is volt valami gebasz, aminek folyományaként nem tudtam használni az eredeti lemezeimet.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#953) juliensorel válasza Weareus (#949) üzenetére


juliensorel
senior tag

Szánalmas...na ez pl. elkerülhető lett volna Steam-en. Volt hasonló sztorim de nem játékkal, hanem valami shitty szoftverrel (talán valami dvd író progi az ősidőkben), én se emlékszem már, hogy oldódott meg, de valami netes bug volt, ugyanilyen account csinálós szarság...
Kitartás, drukkolok! Remélem a rohadékok segíteni fognak, elvégre ott a lemezes original játékod :W

(#954) chariot válasza RpPRO (#948) üzenetére


chariot
csendes tag

Igazatok volt. Újraraktam, így már van esély a váratlan támadásoknál. Nem sok :), de jó reflexekkel és kevesebb, mint 0,1 másodperces gomb lenyomással már 1x-1x győzni is enged. :)

(#955) adamssss válasza Weareus (#949) üzenetére


adamssss
veterán

Ez az Epic Store is hiányzott mint a falat kenyér. Kitartást.

Egyébként ami feltűnt, hogy DX11-be megszűntek a kifagyások és az óriási fps droppok. A játék átlag 6-8 fps-el lassabb lett viszont élvezhető. Ez is valami :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#956) FLATRONW válasza Weareus (#949) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ezt én is majdnem beszoptam. A lemezen lévő alkalmazás a webes felületre küldött, hogy adjam meg a kulcsot.
Szerencsére már korábbról telepítve volt az alkalmazás, és steam-es berögződésem miatt inkább ott kerestem meg a kulcs aktíválása funkciót.
Egyébként tényleg érthetetlen, hogy hogyan rendelte hozzá a kulcsot bármihez is, ha nem is voltál bejelentkezve.

(#957) Weareus válasza FLATRONW (#956) üzenetére


Weareus
addikt

Egyébként tényleg érthetetlen, hogy hogyan rendelte hozzá a kulcsot bármihez is, ha nem is voltál bejelentkezve.

Igen, pontosan ez az érthetetlen az egészben...
A support csak annyit válaszolt, hogy "this code has been redeemed".

Vagyis ez a kód már megváltott, azaz használatban van.

Persze, hiszen én írtam be tegnap este, de mint írtam, úgy engedte beírni a webes felületen, hogy sem bejelentkezve, sem regisztrálva nem voltam akkor még az oldalon.

Kérdés akkor, hogy KIHEZ tudta hozzárendelni a kódot???

A support meg teljesen hülye választ adott...
Pedig érthetően leírtam, mi a kánya.
Most írtam nekik újra, mellékletként befotóztam a játék tokját a kis füzettel és a dvd-lemezzel együtt, hogy látsszon a kód is és mellé írtam a nevemet, hogy lássák, tényleg én vagyok.

Megmondom őszintén, ezzel együtt sem reménykedem túl sok jóban...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#958) Weareus


Weareus
addikt

Semmi válasz nem jött a supporttól, most mit csináljak?
Vegyem meg még egyszer a játékot? :U

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#959) adamssss válasza Weareus (#958) üzenetére


adamssss
veterán

Usd a vasat!
En nem hagynam annyiban. Ha meg nagyon nem megy toltsd le! Vagy vedd meg egy erzesert 1 ev mulva.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#960) Liner


Liner
aktív tag

Sikerült felfedeznem egy titkos helyet. Mondjuk valami bónuszt is odarakhattak volna ha már csináltak egy ilyen poént... Spoiler? A játék elején amikor leugrasz a metróról be lehet ugrálni a metro mellé majd kis skillel ha jól ugrasz felkapaszkodik Artyom a metro tetejére Annak a tetején van még 1 metro meg egy jópofa hely...

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#961) Liner válasza Weareus (#957) üzenetére


Liner
aktív tag

Nekem is érdekes volt finoman szólva a reg. üvöltöztem vagy fél óráig. Takkernő azt hitte megőrültem.. :-) Mert nem akart bejelentkezni először a google accountommal. azt utána meg automatice csak rá kellett klikkelnem. Érdekes volt... Még mindig nem értem... Őszinte részvétem. Főleg ha csóró vagy. Ha nem akkor vedd meg még egyszer mert nagyon jó a gém.
Nekem tuti szétdurranna a fejem. Nagyon idegesítenek ezek a variálások. Valamiért pénzt adok akkor nehogy már még szó szerint melóznom kelljen, hogy használjam.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#962) Gyula84


Gyula84
veterán

hali eltűnt a game a libaryból nem is tudom indítani a játékot, de nem is tudok a launcherbe se semmit se csinálni nem reagál semmire :W újratelepítettem már

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#963) C64


C64
őstag

hát ez nem volt valami túl hosszú game, 10 óra alatt ki lehetett pörgetni.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#964) Gyula84 válasza Gyula84 (#962) üzenetére


Gyula84
veterán

egyszer csak elindult... :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#965) Komi28


Komi28
senior tag

Segítség kellene. Gyereket kergettem de elünt, visszamenni nem tudok de nem is férek át a kis résen. Mit kell itt csinálni? Köszi

(#966) C64 válasza Komi28 (#965) üzenetére


C64
őstag

A kukába lesz a gyerek :D

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#967) _Gugu_


_Gugu_
tag

Nem mondom, hogy a legjobb játék életemben, de a hangulatot megint nagyon eltalálták szerintem. (persze más ,de abszolut nem ártott neki hogy nem csak metro alagutak vannak)

(#968) Gyula84 válasza _Gugu_ (#967) üzenetére


Gyula84
veterán

nem rossz de ez a nyilazás nem tetszik :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#969) Komi28 válasza C64 (#966) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, érdekes lett a játék vége :)

(#970) Gyula84


Gyula84
veterán

nektek megy rendesen ez a launcher? store be se jön libraryben semmi settings se jön be :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#971) FLATRONW válasza Gyula84 (#970) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nálam megy.

(#972) bexinho23 válasza C64 (#963) üzenetére


bexinho23
őstag

Fura, mert en pont most tartok 10 ora korul, de meg csak most fejeztem be a sivatagos palyat. Mondjuk nagyon kenyelmeseb, szepen mindent vegignezve, vegignyomkodva haladok a jatekban.:)

(#973) Gyula84 válasza FLATRONW (#971) üzenetére


Gyula84
veterán

nálam se könyvtár se store se settings semmi sem megy a játékon kívül :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#974) C64 válasza bexinho23 (#972) üzenetére


C64
őstag

Hát ha a sztorizásokat is beleszámolod akkor lehet több idő :D

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#975) Gyula84 válasza Gyula84 (#973) üzenetére


Gyula84
veterán

kitoltam a játékot most már mindegy hogy megy e vagy nem, mert le is törlöm

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#976) bexinho23


bexinho23
őstag

Valami tudja esetleg, hogy az admiralisnal (tea parti) gitarozott dallamnak mi a cime? Shazam nem talalta, spotifyon sem leltem... a jatek soran tobbszor elhangzik.

(#977) Shkiz0 válasza bexinho23 (#976) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Dawn of Hope

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#978) FLATRONW válasza Shkiz0 (#977) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ugyanaz, mint az Exodus Blues, csak kicsit másfajta feldolgozásban,

(#979) Shkiz0 válasza FLATRONW (#978) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen, ezt játsza a vonaton is, az átvezető videóban, amikor a tajgára tartanak, csak kicsit gyorsabb verzióban, de amúgy igen OST-n pedig Exodus Blues néven található meg illetve kicsit insturmentálisabb verzióban a Dawn of Hope is ez.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#980) FLATRONW válasza Shkiz0 (#979) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nagyon eltalálták ezeket a zenéket. Ahogy a Race Aigains Fate és a Dawn of Hope illeszkedik a jelenethez, az valami zseniális.

(#981) Shkiz0 válasza Shkiz0 (#979) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Amúgy pianón játszva sem rossz, feláll az ember hátán a szőr :)

(#980) FLATRONW
Igen, teljes mértékben egyet értek, szerintem az összes Metro közül ennek lett a legjobban eltalálva a zenéje.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#982) bexinho23 válasza Shkiz0 (#977) üzenetére


bexinho23
őstag

Nagyon szepen koszonom!

(#983) adamssss


adamssss
veterán

Nem értem a végét...

SPOLIER: Mi fenéért haltam meg!? Minden megtettem mindenkit megöltem aztán én is meg Miller is megfingik. Mit kell ahoz csinálni, hogy pozitív vége legyen a sztorinak? :F

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#984) Shkiz0 válasza adamssss (#983) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A Tajgán pl senkit se megölni, illetve a fegyvertelen embereket, valamint akik megadják magukat szintén nem megölni az alapja.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#985) adamssss válasza Shkiz0 (#984) üzenetére


adamssss
veterán

Aha... mondjuk ez mind szep es jo csak hat nem mindig kivitelezheto... gondolom a Taigab csak azokat az “osembereket” nem szabad megolni, a banditakat lehet?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#986) Gyula84


Gyula84
veterán

ja hogy két véglet van jó tudni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#987) k-adi válasza Gyula84 (#986) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, 2 van
attól függ miket csinálsz, ki hal meg, stb.

(#988) Shkiz0 válasza adamssss (#985) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Banditákat lehet.
Amúgy onnan tudod, hogy valami nem ok amikor rossz embert ölsz, hogy egy pillanatra ilyen szürkés effekt tűnik fel a képernyőn.
De ezt nézd meg ebben benne van minden mi kell a good endinghez.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#989) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Amikor megjelent megvettem és kemény egy órát játszottam. Idegesítő volt a sok videó. Aztán tegnap, unalmamban elővettem. Volt valami update. Azóta egy perc játék után lefagy. Olyan szinten, hogy csak reset gombra reagál a gép. Azt hiszem továbra sem fogva kedvencem lenni.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#990) adamssss válasza Gyula84 (#986) üzenetére


adamssss
veterán

Ne is mondd!

Anno vegigvittem a LL-t es ugye meghalt a fohos. Erre az Exodusban ott van Artyom. Mondom mi van? Aztan gyorsab megneztem egy yt gyorstalpalot... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#991) Gyula84 válasza k-adi (#987) üzenetére


Gyula84
veterán

kipurcantam a végén :O :D

(#990) adamssss
én elkönyveltem hogy ez van :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#992) Komi28 válasza Gyula84 (#991) üzenetére


Komi28
senior tag

Én is így jártam, fentebb írtam, hogy érdekes a vége (csak nem mertem beírni hogy meghaltam :) )
Akkor a Tajgásat kellene újrakezdeni és ha jól sikerül akkor megmaradok és jöhet majd a következő metró? :D

(#993) Gyula84 válasza Komi28 (#992) üzenetére


Gyula84
veterán

mondjuk ezt jó lenne tudni, mert lehet elkezdem onnan én is :F

aki megadta magát azt mind leszedtem, mert mondom ha meghagyom tuti rám támad alapon :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#994) RpPRO válasza adamssss (#985) üzenetére


RpPRO
őstag

Ha valaki megadja magát és nem leütöd, hanem megölöd, akkor pillanatra mintha elsötétülne a kép és bizarr hang van. Én is mindenkit öltem az elején, aztán a fentiből gondoltam, nem kéne. Végén nem haltam meg. :)

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#995) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Jött infó, hogy kb. mikorra várhatóak a DLC-k: Expansion Pass Roadmap.

(#996) hajbel válasza SH4D0W2011 (#995) üzenetére


hajbel
addikt

Egyébként most szépen le van árazva a játék Epic Storeban.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#997) k-adi válasza hajbel (#996) üzenetére


k-adi
nagyúr

N -n is tart az akció még :D ;]

(#998) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok

miért van az adott gépemmel 1-3% gpu kihasználtság, míg a cpu 50-55%-on csavar.. 1 mag 98%-on folyamatosan... FPS 72+...
1440p, ultra minden, egyedül a RT OFF....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#999) FLATRONW válasza - = Zk = - (#998) üzenetére


FLATRONW
őstag

Frissítsd a monitorozó programot. Ha RTSS-t használsz, akkor azt, nem biztos, hogy a régi már támogatja az RTX sorozatot.

(#1000) gainwardgs válasza - = Zk = - (#998) üzenetére


gainwardgs
addikt

Kevés a Cpu ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.