Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#51) HussarF válasza HussarF (#48) üzenetére

És itt is a 2. rész :)

(#52) xtro válasza HussarF (#51) üzenetére


xtro
aktív tag

:C :C :Y

(#53) Weareus válasza oriic (#46) üzenetére


Weareus
addikt

Consural nickname-mel futó yt-os kolléga hozzászólása az általad linkelt videó alatt:

A Metro Exodus Poem

My PC is ready
My body is ready
My boner is ready
Release the fucking game already!

:DD

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#54) HussarF

Itt a 3. rész is :) Talán még 2 vagy 3 lesz és befejezem :D

(#55) HussarF

Végre itt az utolsó, 6. rész is. Ezzel befejeztem a beszámolót. Most már el lehet egyben olvasni :)

(#56) Weareus válasza HussarF (#55) üzenetére


Weareus
addikt

:R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#57) Weareus


Weareus
addikt



Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#58) smc válasza Weareus (#57) üzenetére


smc
addikt

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#59) Weareus válasza smc (#58) üzenetére


Weareus
addikt

What does it mean?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#60) smc válasza Weareus (#59) üzenetére


smc
addikt

Azt hogy állat, kell, akarom! :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#61) Weareus válasza smc (#60) üzenetére


Weareus
addikt

Me too, me too!

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#62) xtro válasza HussarF (#55) üzenetére


xtro
aktív tag

:C :C :R

(#63) Weareus


Weareus
addikt

Áh, ezt nem kellett volna megnéznem...

Ezt sem...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#64) xtro válasza Weareus (#63) üzenetére


xtro
aktív tag

:O

(#65) Weareus


Weareus
addikt

Állítólag van ph-s kolléga, aki már előrendelte.
Hol mikor hogyan? :F :B

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#66) xtro válasza Weareus (#65) üzenetére


xtro
aktív tag

Azt a kollégától kéne megtudakolni :))

(#67) Weareus válasza xtro (#66) üzenetére


Weareus
addikt

Hát lehet.
Amúgy itt írta, de lehet, hogy én értettem félre valamit...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#68) Weareus válasza Weareus (#67) üzenetére


Weareus
addikt

Nah, megvan, én is előrendeltem.
Mostantól nyugodtan alszom. :DDD

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#69) xtro válasza Weareus (#68) üzenetére


xtro
aktív tag

Egy linket kaphatunk ide :)

(#70) Weareus válasza xtro (#69) üzenetére


Weareus
addikt

Persze, de csak közvetett linket, nem akarom, hogy reklamáljanak a modderek és kibannoljanak ez miatt (főleg most, hogy ilyen szép avatarom lett...).
Én is ezen hozzászólás alapján találtam meg: [link]
Akinek ennyiből nem sikerül, írjon privit, segítek. :R

Egyébként az egész topik nincs 50 hozzászólás: [link]

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#71) xtro válasza Weareus (#70) üzenetére


xtro
aktív tag

Ár nélkül?

(#72) Weareus válasza xtro (#71) üzenetére


Weareus
addikt

Úgy néz ki.
Én beírtam, hogy kiszállítás előtt kérek egy sms-t.
Akkor még rá tudok nézni az árra, ha 2x annyi mint máshol, még mindig visszamondhatom.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#73) scope2007


scope2007
addikt

Újra megneztem a videót, trailer
Brutál :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#74) xtro válasza scope2007 (#73) üzenetére


xtro
aktív tag

és még oly messsze :O :O

(#75) Weareus válasza xtro (#74) üzenetére


Weareus
addikt

Remélem, ezt elírták 12 hónappal:

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#76) xtro válasza Weareus (#75) üzenetére


xtro
aktív tag

Az ott szerintem csak place-holder.

Én személy szerint vagy késő tavaszra vagy őszre várom. :))

(#77) Weareus válasza xtro (#76) üzenetére


Weareus
addikt

Én meg idén karácsonyra. :DDD

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#78) xtro válasza Weareus (#77) üzenetére


xtro
aktív tag

:DD :DD

(#79) xtro


xtro
aktív tag

Új videó úgy látom a rádiós részt átvették könyvből :K

(#80) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Ezt nálunk nem lehet előrendelni? (még soha nem rendeltem elő semmi, de ezt szeretném)

(#81) Weareus válasza Tuhajohn (#80) üzenetére


Weareus
addikt

Én már előrendeltem.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#82) Weareus


Weareus
addikt

Srácok, már a játék ára is megvan, de nem tudom, ez mennyire biztos.
[link]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#83) batman91 válasza Weareus (#82) üzenetére


batman91
őstag

Én ezt egy kicsit soknak tartom, ha igaz. Ennyi pénzt egyik játék sem ér, akármennyire szeretem is azt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#84) Weareus válasza batman91 (#83) üzenetére


Weareus
addikt

Nézd, én ezen nem vitatkozom. Valahol igazad is van. Persze most több dolog is felmerült bennem. Itt vannak pl. a hardverek. Annó 2012-ben a piros csúcs-kártyát 150k körül meg lehetett venni, ami egyébként akkor durván alázta az Nvidiát. Most 240k egy csúcs Nvidia kártya. Ram-árak az egekben. Csúcs-alaplapok ("csak" gémer lapokról van szó, nem szerver, stb deszkákról) 50-60k-ról indulnak alaphangon. 100-150k-t is elkérnek a tényleg prémium gémer alaplapokért.
Ne érts félre, egy szóval sem mondom azt, hogy ez jól van így, de mocskosul drágul minden.
A másik része: a pc-s játékoknál a konzolos játékok (természetesen ugyanazon játék esetében is) mindig drágábbak, tehát nekik, konzolosoknak még többe fog kerülni. Már aki konzolos.
Harmadik dolog: kiadják mondjuk ennyiért, első hetekben-hónapokban csúnyán fog esni az ára, ebben biztos vagyok.
Most nem arról van szó, hogy igazam van. (Mert nincs: tényleg nem kevés pénz), de több új pc-s játéknál láttam már hasonló árcédulát megjelenéskor évekkel ezelőtt is. :R

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#85) xtro válasza Weareus (#84) üzenetére


xtro
aktív tag

+++++

(#86) Weareus


Weareus
addikt

Végre megjött a videokarim, teljes a setup. Már csak 2018 08 08-at kell megvárni. Addig is - előhangként - beizzítottam a Last Light-ot, elvagyok, mint a befőtt. Mekkora játék, áááááá.
:)
Túlélő + HC Ranger, of course... Párszor újrakezdtem, most a banditás résznél vagyok, itt lehet felpumpálni a MG-ammót 1000 fölé...
Csak kell elég medkit. :K

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#87) Weareus


Weareus
addikt

Metro Redux Launch Trailer.

Ez sem rossz... :))

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#88) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metro Exodus képek

Live-Die-Respawn

(#89) Patrick válasza oriic (#88) üzenetére


Patrick
addikt

Best of lesz nálam... :) A képek nagyon hangulatosak. :K

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#90) xtro válasza oriic (#88) üzenetére


xtro
aktív tag

:Y :C

(#91) milan18


milan18
aktív tag

(#92) Patrick válasza milan18 (#91) üzenetére


Patrick
addikt

Elképesztően jó lesz. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#94) batman91 válasza oriic (#93) üzenetére


batman91
őstag

Jó néz ki az biztos.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#95) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metro Exodus kiszivárgott képek:

Live-Die-Respawn

(#96) smc válasza oriic (#95) üzenetére


smc
addikt

És a videó? ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#97) HussarF

Ez így már inkább egy Stalker lesz, mint Metro :D

(#98) batman91 válasza HussarF (#97) üzenetére


batman91
őstag

Nem baj az, mind a kettőt szeretem.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#99) Rony949


Rony949
őstag

(#100) smc válasza Rony949 (#99) üzenetére


smc
addikt

Valahogy nem kapott el a metro hangulat, lehetne Locomotive a címe, de azért várós. A fegyverek nagyon jól néznek ki, szerencsére nagyon villogtatják a beta feliratot a pókhálóknál, mert azok viszont szörnyűek.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.