Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#401) chris0000 válasza #61111040 (#399) üzenetére


chris0000
őstag

hi.4K-ba fullon minden...nézted esetleg?h jönnek ki az fps számok? :)

(#403) melega válasza RazoR (#400) üzenetére


melega
őstag

Nemtudom én felraktam a Nvidia Geforce GTX 1050 Ti 4 Gb gddr5-ös kártyá driverét letöltötem a legfrissebbet internetről letöröltem Darksiders e-at, dark souls 3-at, Lords of The Fallent, bezártam mindent és lássanak csodát futott a játék.

Amúgy a lőszer tényleg kúrva kevés easy fokozaton játszom, és mindent bejárok tudjak lőszer szűrőt, meg gyógyszert kraftolni.

[ Szerkesztve ]

(#404) Peace válasza melega (#403) üzenetére


Peace
nagyúr

Easy-n is kevés a lőszer??? Én normálon indítottam, mert az előtte lévő két nehézség nagyon csicskának tűnt. De azt írják, hogy normálon is piszkosul kevés a skuló..... :(

(#406) laceszgamer válasza #61111040 (#405) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez a két előző részben is így volt na meg a katonai lőszerek... lője el az ember, vagy vásároljon belőle. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#407) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Tök fasza kis game :K

És bitang jól van optimalizálva, legalábbis az előző részekhez képest :K

(#408) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

:DDD

/s

(#409) nejad


nejad
aktív tag

Juj kevés a lőszer a játékban, god mod ne legyen benne vagy mit vártak itt páran? Ha túl nagy kihívást jelent inkább a könyvet kellett volna megvennetek ;]

(#410) chris0000 válasza wjbhbdux (#408) üzenetére


chris0000
őstag

hi.erre vtam kiváncsi,h az eddig legyártott dobozos példányokkal mit csinálnak...átcímkézték az összeset...besz@rok... :U steamen próbáltad aktiválni esetleg kíváncsiságból? :)

(#411) Peace válasza nejad (#409) üzenetére


Peace
nagyúr

Ne essünk át egyből a ló másik oldalára. ;) Last Light is normálon lett végig csinálva és ott is akadt pár szitu, mikor 3-ból 2 fegyver már üresre lett lőve. Ezzel teljesen kivagyok békülve, ennyi izgalom kell. De ha mondjuk az Exodus-ban normálon folyamat az lesz, hogy mondjuk a sivatagi zombi dögök 3-an csapkodnak, nekem meg 0 lőszerrel kéne közelharcban puskatussal legyűrni őket és emiatt folyamat fekszem, az nekem már nem FUN. Na mind1, a vonaton kellett félbehagynom tegnap reggel. Holnap reggel meglátom mennyire necces ez a nehézségi szint kinn a nagyvilágban.

u.i.: A könyveket is beszereztem a játékon fellelkesülve. :DDD

(#412) sheep válasza Peace (#411) üzenetére


sheep
addikt

El tudom képzelni hogy esetleg jön egy peccs a lőszerre, ha sokan fognak sírni emiatt. Legalábbis a könnyű fokozaton.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#413) Peace válasza sheep (#412) üzenetére


Peace
nagyúr

Azért lepődtem meg, hogy easy-re panaszkodnak lőszer miatt. Mivel a nehézségi fokozat mellett írja, hogy lőszer és szűrő az bőven rendelkezésre áll. :F Na mind1. PS4-en toltam végig most a LAst Light-ot a héten, értelem szerűen sokkal bénábban lövök, mint PC-n. Itt sem biztos, hogy kiérdemlem majd a mesterlövész érdemérmet, Exodus is PS-re van meg.

[ Szerkesztve ]

(#414) Xorith


Xorith
tag

Egy kis videó tőlem.
Eléggé összerakott játék lett. Már eljutottam egy nyíltabb területre és azt kell mondanom, hogy jobb mint gondoltam. Az embert nem csak a történet viszi előre, hanem a kíváncsiság, de óvatosság húzza vissza amit a félelem okoz mert bárhol lehet bármi gonosz. ;)
Metro Exodus | Kezdet | 1.Rész

(#415) Reaper válasza Peace (#413) üzenetére


Reaper
őstag

Egész jól el lehet lenni szerintem, lopakodás, fejlövés, túltöltött légpuskákkal és akkor nem kell szórni ezrével.
Plusz nem kell minden ellent megpróbálni lelőni amit látsz, sok watchman nem támad meg, hacsak nem mész nagyon közel hozzá például.
A Shotgunt még nem próbáltam, elég a revolver, Kalash, Tikhar. Ráadásul utóbbihoz nagyon olcsón tudsz lőszert csinálni.
Egyszóval, ha normálisan halad valaki és nem lő mindenre ki 2 tárat, akkor simán elég normál fokozaton is. Véleményem szerint. :)

Ja és a GTX 970 nagyon jól bírja, ultrán, FullHD-ben, Blur low, hair off, vsync off. Persze sokszor leesik 30-ra az fps, de teljesen játszható.

(#416) Peace válasza Reaper (#415) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez biztató!!! Nagyon kivagyok idegileg, hogy csak belenézhettem tegnap reggel és holnap reggel tudok csak újra leülni elé. De vigasztal a tudat, hogy hétfőtől 3 napon át otthon vagyok nyugiban és csak a játékra kell koncentrálnom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#417) RazoR


RazoR
veterán

Lehetne spoiler gomb de ennek hiányában nem tudom hogyan kérdezzem meg, de a templomban a bezárt ajtókat ki lehet valahogy nyitni? :DDD

(#418) Xorith válasza RazoR (#417) üzenetére


Xorith
tag

Hááát. Ha már "bezárkóztak" előled akkor nem hiszem.

(#419) RazoR válasza Xorith (#418) üzenetére


RazoR
veterán

Ja hogy előlem zárkóztak be...
Én meg ott szerencsétlenkedtem, mert ki akartam szabadítani őket... :D

(#420) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Vki tudja hogy menet közben milyen gombal veszed le táskát, hogy tudjak craftolni??

Köszönöm

(#421) Xorith válasza RazoR (#419) üzenetére


Xorith
tag

Az elején én se vágtam le a dolgot, de ja. Ott egy közösség tagjait likvidáljuk. Férjeket, apukákat. Durva. :)

gainwardgs: Hosszan tartsd rajt az i betűt.

[ Szerkesztve ]

(#422) RazoR válasza Xorith (#421) üzenetére


RazoR
veterán

Minek b@szakodtak...:D
Én a prédikátor urat is fejbepuffantottam, ő kérte! :)

(#423) Darth_Revan válasza wjbhbdux (#408) üzenetére


Darth_Revan
veterán

És mit mond a Steam ha beírod a kulcsot? :))

Orosz Steam kulcs aktiválásához tudom hogy kell VPN, de azután a játék elindításához is kelleni fog?

(#424) Xorith válasza RazoR (#422) üzenetére


Xorith
tag

Akkor neked is osztogatni fogják, hogy eretnek meg a sátán útját járod. :D
Valaki talált már benzines kannát ami nem volt üres? :))

(#425) Zsohi


Zsohi
őstag

Sziasztok,

A Half-Life óta nem volt olyan fps játék ami ennyire megragadott volna, a történet hullám elkapott és csak sodor előre, már most az év játéka lennem nálam, ha nem lenne tele technikai hibákkal amik nem tudom, hogy csak nálam vannak jelen, vagy másutt is. DX 12 módban a játék olyan kőkeményen megfagyasztja a gépet aminek már az XP-s korszak óta nem voltam szemtanúja, a léptek hangjai össze-vissza szólnak, Atmos van, de ilyen bűn rossz hangi megvalósítást én még életemben nem hallottam egy AAA játéktól és az ami igazán fájó az a mérhetetlenül ostoba M.I.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#426) melega válasza Zsohi (#425) üzenetére


melega
őstag

Ugyanaz a véleményem.
Habár nekem már nem fagy ki a játék
Az én kezemet sem engedi el a játék már a summer nyár időszaknál járok, az elejétől kezdve nagyon izgalmas.

[ Szerkesztve ]

(#427) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Ez a játék áhh... Ez a minőség.. BRUTÁLIS. Nem akartam megvenni de tegnap a konzolvilág fele jártam és kísértésbe estem... Ez ez iszonyat kemény.. 12 ezer de minden forintot megért.

Szerk;
Nálam 2070-en minden ok szerencsére, hiba eddig egyszer sem volt.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#428) Darth_Revan válasza Kicsimix (#427) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A szívem szakad meg hogy még tudtam volna venni Steam-re de nem tette mivel azt mondták hogy Aurora-ban Steam kulcseez es inkabb azt rendeltem elő :(

(#429) juliensorel


juliensorel
senior tag

Na, az előrendelők elmentek, akkor beszéljünk a játékipar gombáról. ;]
Aki még nem vette meg/nem is fogja, itt jól elszórakozhat addig :DDD ;]
Nagyon beteg meme-ek vannak :C

(#430) chris0000


chris0000
őstag

Steameseknek ha lemaradtál...

Megjegyzés: A Metro Exodus Steamen való értékesítése megszűnt egy kiadói döntés miatt, hogy a játékot exkluzívvá tegyék egy másik PC áruházban.

A fejlesztő és a kiadó biztosított minket, hogy minden korábbi Steames vásárlás a Steamen lesz teljesítve, és a Steames tulajdonosok hozzá fognak férni a játékhoz és minden jövőbeni frissítéshez és DLC-hez a Steamen keresztül.

Úgy gondoljuk, hogy a játék eltávolítása tisztességtelen a Steames felhasználókkal szemben, különösen egy hosszú elővásárlási időszak után. Elnézést kérünk azoktól a Steam felhasználóktól, akik várták, hogy február 15-i megjelenési dátummal elérhető legyen megvásárlásra, de csak nemrég tájékoztattak minket a döntésről, és kevés időt kaptunk mindenki értesítésére.

milyen jó,h csak lazán elnézést lehet kérni egy ilyen global,nemzetközi érintettségű dolognál is... :U
de hát nem újdonság ez...a mai világban kb.bármit meglehet tenni az emberekkel...
a steamen nem lett volna annyira "ekszkluziv" mert vagy csak 200millió regisztrált tag van... :Y

[ Szerkesztve ]

(#431) HussarF válasza chris0000 (#430) üzenetére

Erről a siránkozásról lehetne valami 1st world problem meme-et csinálni.

(#432) Reaper válasza Xorith (#424) üzenetére


Reaper
őstag

Ha az ajtóhoz kell, akkor ott van az épületen kívül, ahol maga a generátor van :)

(#433) chris0000 válasza HussarF (#431) üzenetére


chris0000
őstag

itt a hozzáállásról van szó a kiadó részéről...és a játékiparról...azért ezt ne felejtsd el! :U ;)

(#434) Xorith válasza Reaper (#432) üzenetére


Xorith
tag

Oh köszi. Visszamegyek érte akkor. :) :R

(#435) Rony949


Rony949
őstag

Egy picit off, de itt egy új szerzeményem. :)

(#436) melega


melega
őstag

Végigjátszottam mindent megcsináltam amit tudtam, de a szomorúbb befejezést kaptam meg.
Nem tudtam kimaxolni, vagy mindenkit megmenteni szerintem.

2 délutánom ment rá a játékra.

(#437) Rony949 válasza melega (#436) üzenetére


Rony949
őstag

Ne már hogy ilyen rövid! Legalább 20-30 órára számítottam.

(#438) Darth_Revan válasza melega (#436) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ilyen rövid lenne ?!
Ranger hardon ment vagy easyn rohanva ?

(#439) HussarF válasza chris0000 (#433) üzenetére

(#440) melega válasza Darth_Revan (#438) üzenetére


melega
őstag

Easyn de beltettem legalább 14 órát.

A hardda vagy ranger harddal azért nem nyomom mert olyan fokozaton játszottam ki a last ligtot és a mutáldott rákhoz meg utána lévő ellenségekhez öröklőszer, öröktüzelés kód kellett. Úgyis 1,5 végigjátszásom volt 50 óra annyim volt a Last Lightban.

[ Szerkesztve ]

(#441) Xorith válasza Darth_Revan (#438) üzenetére


Xorith
tag

Én normálon kezdtem, de hardcore-ra állítottam. Így kb 8 órám van benne és az első nyílt területen vagyok. Persze szinte mindent átnézek. :)

(#442) batman91 válasza melega (#440) üzenetére


batman91
őstag

Nagyon ügyes lehetsz, ha csalás kellet hozzá. Azért nem olyan nehéz ranger hardcore-on a last light. Csak egy kis figyelem kell és könnyen teljesíthető az egész.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#443) nejad válasza Rony949 (#435) üzenetére


nejad
aktív tag

hajnalban majd kopogtat a három betűs cég ;]

(#444) melega válasza batman91 (#442) üzenetére


melega
őstag

Sőt te is olyan vagy gondolom hogy a legtöbb mai játék már hard fokozaton sem kihívás a régiekhez képest. Gondolok itt Mafia 1 korabeli játékok.

Kicsit off:
Ajánlom figyelmedbe a soulsborne játékokat ha könnyűnek tartod a maiakat dark souls, Bloodborne, Nioh 200 órát belefektetnek a Dark Souls 1,2-be míg megtanulnak ilyenekkel játszani. Amúgy a Dark Souls 1. része a legnehezebb ezek közül igazi kihívás.

[ Szerkesztve ]

(#445) RazoR


RazoR
veterán

Tikhar-ra csak én nem találok távcsövet vagy nincs is?

(#446) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

#399 hozzászólás miért lett törölve?
A "kolléga" csak annyit kérdezett, megérte-e a pénzt a 2080ti és, hogy teljesít?,
Mivel elkezdtem írni a választ már akkor, de csak ma fejeztem be, mert annyira nem volt időm semmire, meg jó pár észrevételt azóta a játékról is, szóval nem keveset, erre az arcomba tolja ezt a kiszabott képet 403-as kóddal.

Persze, amit írtam az elveszett, de mindig nem értem, hogy abban mi volt olyan kérdés, amiért törölni kellett?

(#447) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#446) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A komplett csavot toroltek hozzaszolasokkal egyutt mindenhonnan. :D Gondolon visszajaro uj reg.

(#448) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#447) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah és ilyenkor a hozzászólások is törlődnek?
Oké kivágják, de kissé furcsa, nem inkább gáz, hogy az engine az arcomba röhög és ezzel elveszik minden karakterpötyögésem!
Kösz az infót. :)

[ Szerkesztve ]

(#449) HussarF válasza ForRedGlory (#447) üzenetére

Furcsa, mert amúgy egy régi reg volt.

(#450) oriic válasza HussarF (#449) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Régi?

"2019-02-08 16:02, azaz 8 napja - újonc"

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.