Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#967) Retro11 válasza Tapsi (#965) üzenetére


Retro11
senior tag

Tapsi!

Nos ez tudod attól függ mennyire van rá keret!
Tudod a DSLR az nem olcso dolog!Gondolj bele: A kompakt az fixnem cserélhet (Kritikusok nem a zoom a fix:DDD :DDD :DDD) szoval ez a kategori rengeteg kompromiszummal jár viszon tanulonak már Fuji S9500/FZ30 is megfelel!Én inkább Fujit ajánlanám bár gondolom a képstabi miatt választod!
Szoval nagyon fontos lessznek e további 20ezreid a gépvásárlása után?
HA NEM: akkor nem vegyél DSLR-t hiszen azokhoz mindenféle OBit kell venni,Legyen az nagylátó,tele,makro, más és más zoom tartományokkal fényértékekkel..Ez nem játék hiszen 1rossz obival leronthadod az egész gépest...
És a DSLR az nagyon komoly szerintem tul sok ideig tartana mig rájönnél a dolgokra és ezeket használni is tudnád.Szerintem neked tökéletes kezdésnek 1Bridge aztán ha lessz lé,meg Experience akkor mehet a DSLR!!!

Ténleg fontos dolog a pénz!A DSLR világ az pénz temető!Egy jo obi ami mondjuk 10x nagyitásra képes akár 100ezrekbe is kerülhetnek,nem beszélve a szeb darabokrol..

Szoval lenne rá keret?Ha igen akkor te döntöd el belevágsz e vagy nem..Ha megteheted én azt mondom tedd,ha kevésbé tanuláshoz jo lessz a Fuji/Pana is!

Üdv: Retro11 :R

Ui:Bocsi amiért ilyen hosszu lett!:DDD :DDD!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.