Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125601) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok,

egy Ryzen 2400G, vagy 3400G-hez elég lehet egy chieftec cps-400s 1 darab 4 pines csatival? Meglepődtem, hogy nincs rajta 8 pines.

Ezt néztem, vagy esetleg a Cooler master Elite V3 400W-t.

Vagy esetleg mit tudnátok ajánlani, 300-400W körül? :) Bruttó ~15.000 Ft-ig jó. DGPU jelenleg nem lesz, később esetleg egy 1050 Ti szint, esetleg.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#125602) syberia válasza hackeeeee (#125601) üzenetére


syberia
veterán

A Chieftec nem rossz, halk és megbízható.

FSP HEXA 85+ 350W Bronze jobb minőség, dc-dc kapcsolással

https://howbad.info/

(#125603) hackeeeee válasza syberia (#125602) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 4 pinnel nem lesz gond a cpu betápnál? Mehet, gond nélkül?

Őszintén szólva a Hexa-t néztem először, csak olvastam, hogy dícsérik itt a Chifit, hogy halk. :)

Véleményem szubjektív...

(#125604) syberia válasza hackeeeee (#125603) üzenetére


syberia
veterán

Nem lesz gond, nem fogyasztanak sokat a felsorolt procik.

Tényleg halk, ismerősnél is ez a táp van.

https://howbad.info/

(#125605) _Atesz


_Atesz
addikt

(#125606) szasanyi válasza _Atesz (#125605) üzenetére


szasanyi
félisten

Jónak tűnnek, és kategóriájukban az áruk sem rossz.

(#125607) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Szerintetek egy Be Quiet! Pure Power 10 400W táp az alábbi konfignak elég lenne?

- valami 1151es lap
- i5-9400F
- vagy GTX 1060 vagy 1660Ti
- 16 gb ddr4 ram
- 512es M2 ssd
- 2 ház venti

Nem lenne húzva semmi, játék is menne a gépen természetesen.

Ez a tápom már megvan egy gyenge konfiggal egy jó házban. Szóval ha lehet akkor a házat és a tápot megtartanám, ha azt mondjátok, hogy elég lesz biztosan.

Köszi a helpet előre is!

(#125608) _Atesz válasza oba (#125607) üzenetére


_Atesz
addikt

Üdv, elég lesz.

(#125609) oba válasza _Atesz (#125608) üzenetére


oba
addikt

Köszönöm :)

(#125610) _Atesz válasza szasanyi (#125606) üzenetére


_Atesz
addikt

Kb. a SS Focus+ Platinum ellenfeleként lehet elképzelni. A SS Prime azért szvsz jobb és a gari is több 2 évvel.

(#125611) szasanyi válasza _Atesz (#125610) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de azt már elég borsos áron mérik (és még úgy is sok, ha +2 év garival adják). No de mindennel úgy van ez, hogy akinek csak a legjobbak közül kell azzal meg is fizettetik.

Egyébként tudtad, hogy a Seasonic PRIME ULTRA TITANIUM lett a Best PSU Series, és European Hardware Awards 2019 díjat nyart? De azok tényleg horror árúak.

[ Szerkesztve ]

(#125612) syberia válasza szasanyi (#125611) üzenetére


syberia
veterán

Megérdemelten kapta ezt az elismerést. Szerintem az ára sem túl vészes, a csúcsminőséget meg kell fizetni egy tápegység esetén is.

(#125605) _Atesz: Érdekes módon nem lett hasonló a végkövetkeztetésük. Bár azt már megszoktam, hogy Tomék a kákán is csomót keresnek.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#125613) dwd1


dwd1
tag

Sziasztok!

Otthoni gépembe keresek olyan jó ár/érték arányú tápegységet, aminek a ventilátora az alábbi konfigurációval még nem kapcsol be (0 dB):

ASUS Prime Z270-A
i7-7700K
Noctua NH-D15 hűtő 2 ventivel
Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3333MHz HX433C16PB3K2/16
4 db SATA HDD
2 db SSD (SATA ill. m.2)
2 db ház venti

Az Antec P8 házban maximum 240 mm hosszú táp fér el és moduláris legyen.
A későbbiekben elképzelhető egy AMD RX 580 kaliberű videókártya.

Jelenleg 50 (ötven) W-ot fogyaszt a gép, a BeQuiet kalkulátora a videókártyával együtt 550W-ot ír rá.

Magamtól a Zalman ZM1200-ARX -re gondolok, mert arról tapasztalatból tudom, hogy nem kapcsol be a venti alacsony terhelésnél, de várnám a további tippeket!

Köszönöm!

(#125614) Cs1csó válasza dwd1 (#125613) üzenetére


Cs1csó
félisten

"a BeQuiet kalkulátora a videókártyával együtt 550W-ot ír rá." ?

Ha játszós gép és nem stressz teszteket futtatsz akkor 400W esetleg 450W kíváncsi lennék egy fogyasztásmérő mennyit mutatna játék alatt. Egy játék soha sem lesz stressz teszt.

Játékon kívül elenyésző a fogyasztása, talán 150W, hogy ezen teljesítményen is néma legyen már egy 550W-os is elég, de 650W-os ideális a játék alatti terhelést nézve. Valami minőségi legalább GOLD hatásfokú táp egység: Seasonic Focus Plus, vagy Prime, Corsair RMx, Bitfenix Whisper

Nem tudom milyen ez a Zalman de ennyi pénzért ekkora tápot adni nem lehet valami nagy eresztés. Amiket ajánlottam - kb. fele teljesítménnyel - is többe kerülnek. pl.: [link] vagy [link] vagy [link]

Játék alatt lehet beindul a venti, de ott bömbölni fog az RX 580 tehát kb. mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#125615) _Atesz válasza syberia (#125612) üzenetére


_Atesz
addikt

Megnéztem tételesen a kifogásolt pontjaikat:

A 12V-os terhelés szabályzás: 1%-os össz eltérés, ami 12V-on 0,12V-ot jelent. Kissé magasra rakta a mércét a Seasonic, de ezzel a fesz szabályzással még bőven jó a táp. Az ultra precíz tuningolóknak lehet csak rossz választás, de őket talán nem is lehet százalékban kifejezni a potenciális vásárlókat tekintve. (ők amúgy is a legjobbat veszik, tehát a Prime Titanium-ot)

A túláramvédelem magasra van belőve: ez relatív, láttuk a Vegák esetében, hogy ez előny is lehet, ha nem lövi le a tápot egy kis megugró áramfelvétel.

Alacsony hatékonyság 2%-os terhelésnél: 2%, azaz 10W, alvó módban tudom elképzelni ezt a terhelést. Ha valaki folyamatosan altatja a gépét 1 éven keresztül, akkor olyan 500ft pluszt jelent, egy jobb hatékonyságú modellhez képest .. de ugye ez megint nem életszagú. Sokkal valószínűbb, hogy ennek töredéke lesz csak.

5VSB hatékonyság\vámpír fogyasztás: azaz amikor nincs bekapcsolva, vagy készenléti módban van a táp (S3). Tized wattokról van szó, egész évre vetítve, ha folyamatosan stand by a táp, akkor is csak kb. 200ft pluszt jelent, de ugye olyan kb. nincs is.

Kis távolság a Sata csatik közt: 12cm, szerintük 15-nek kéne legalább lennie. Most lemértem mérőszalaggal, a Fractal Design Define Mini házamban 3 vinyó slotot is átölel a 12cm, tehát bőven elégnek kell lennie slot és slot közt.

Szóval teljesen igazad van, kicsit túllő a tom's.. Főleg ha az árazást nézem, akkor pláne.
Jelenleg az 560p 37,5k
Az ellenfele a Prime Platinum 42k, a Focus plus Platinum 36k körül lenne, ha lenne az Alzában, máshol meg nem adják meg a 10 év garit.

Szerintem nyugodtan lehet ajánlani az ion+ szériát, már akinek egy picit több jut mondjuk egy Focus Plus Gold tápnál. Ez viszont elég ritka, tekintve a júzerek' 90%-nak bőven jó az a szint, jelenleg pedig 29,3k.

Ja igen, nagyon ráérek, mielőtt valaki megkérdezné. :D

[ Szerkesztve ]

(#125616) _Atesz válasza szasanyi (#125611) üzenetére


_Atesz
addikt

4,5k a különbség az Ion+ és a Prime Platinum közt, már ami az 550w-osokat illeti. A +2 év gari, a nagyobb név, a jobb teszteredmény (még ha csak egy picit is) simán megérhet egyeseknek kevesebb, mint 5k-t.

Azt nem tudtam, hogy díjat nyert idén, azt viszont igen, hogy a legjobbnak tartott táp. Jómagam is annak véltem a megjelenése óta. :K
A horror ár relatív, pl. akinek van 2080Ti kártyára 350k+, annak nem jelent komoly gondot. Főleg nyugatabbra levő közönséget céloz meg a táp, itthon azért mi jobban nézzük az ár\értéket.

(#125617) Paxker315 válasza _Atesz (#125605) üzenetére


Paxker315
addikt

óh, az Aris-féle review-kat úgy érdemes nézni, hog extra kritikus. Simán felsorol hat kontrát egy Focus Plus Goldnál, és szélsőségesen "kötekedős". Így úgy szoktam lenni, hogy az általa 3.5 v magasabb osztályzatú cucc nyugodtan ajánlható.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#125618) _Atesz válasza Paxker315 (#125617) üzenetére


_Atesz
addikt

Hogy kritikus még rendben van, nem árt, ha emelve van a léc az iparnak.
Nekem a súlyozása nem tetszik, az ION+ széria 5/3,5 értékelése nevetséges.

(#125619) Piloss


Piloss
senior tag

Üdv

Max 30k-ig keresek tápot egy R9 280x és egy I7 4770k alá, ami a jövőben cserélődhet Ryzen 3700 / Vega64-re (tuninggal).
Nagyon indokolt esetben picit feljebb tudok menni 30k-nál
Szempont lenne a moduláris kialakítás.

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#125620) Paxker315 válasza Piloss (#125619) üzenetére


Paxker315
addikt

Bitfénix Whisper M 650 ;) nagyon halk, Gold hatásfok, kiváló cucc, teljesen moduláris, hét év gyártói garival.

Corsair TX650M (kevésbé nívós, félmoduláris, de, erre legalább megadják a teljes gyártói - hét éves garit.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#125621) syberia válasza Paxker315 (#125620) üzenetére


syberia
veterán

Tuningolt Vega64 mellé talán a BitFenix Whisper M 750W sem túlzás. :)
Ahogy nézem egy árszinten van a Whisper 650/750

(#125615) _Atesz: Suzerintem is jól sikerült széria lett az ION+, a minőségi alkatrészek és a gondos tervezés megmutatkozik a magas stabilitásában és a hatásfokát sem érheti komolyabb kritika. Az SSD meghajtók korában a gép "altatása", vagy hibernálása értelmét vesztette szvsz.

Mivel most jelentek meg, a megbízhatóságot illetően még nem tudjuk a biztos választ. A Sirfa elektronika azért eléggé megbízható név a tápos szegmensben, a hosszú garanciaidő is megnyugtató.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#125622) Tybor99


Tybor99
tag

Sziasztok van egy gépem .
I3-6100 2x3,7ghz
xfx AMD r9 380x
1x 7200rpm sata vinyó
1x sata ssd
1x m.2 ssd
2x8gb ddr4 2133 mhz kingstone hyper x ram
jelenleg egy használt fos HKC USP5550 tápom van ami kezd haldokolni mivel vga problémát jelez az alaplapom ami szinte kizárt mert volt hogy game közbe újra indult az egész gép és van hogy nincs hiba jelzés (bios) indításnál ami érdekes így a táp biztos hogy kuka lesz ....

Ti milyen tápot ajánlotok ? én jelenleg ilyen 650-700w körüli tápokat néztem mivel a jövőbe nézve sose lehet tudni mikor mondom azt hogy alaplapot és procit cserélek vagy pl combosabb vga-t

linkelek pár darabot amit néztem

[link]
[link]
[link]

amit rá szánok kb 15.000-24.000
Sose volt még minőségi tápom így e téren szeretnék javulást mivel a gépem élletartama elég fontos számomra . Köszönöm a segítségeteket előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#125623) _Atesz válasza Tybor99 (#125622) üzenetére


_Atesz
addikt

Üdv, tessék: [link]

(#125624) syberia válasza Tybor99 (#125622) üzenetére


syberia
veterán

nJoy az cseberből vederbe választás lenne, bár a nevéből ítélve kellemes tápegységnek tűnhet, a valóságban inkább kellemetlen tapasztalatokkal gazdagíthatja a tulajdonosát.

A mostani tápodnál amúgy kb minden jobb, csoda hogy eddig bírta a 380X társaságában. :Y

https://howbad.info/

(#125625) Tybor99 válasza syberia (#125624) üzenetére


Tybor99
tag

Őszinte leszek :( 3 éve raktam össze a gépet és ez került bele használtan :( szóval örülök hogy még üzemel minden porcikája , csak az alplap lett cserélve ugyan erre a tipusra csak m2 foglalattal mert a vga miatt meg az x1 pci slot miatt nem lehet m2 adaptert csatlakoztatni mert én barom vettem egy jó minűségű m.2 ssd-t és utána láttam hogy használhatatlan és mindenképp cserélni akartam a satás ssd-t szóval eléggé cumi a helyzet

(#125626) syberia válasza Tybor99 (#125625) üzenetére


syberia
veterán

Mind hibázunk, nincs ezzel gond. Az a fő hogy megúszta a masina az apokaliptikus HKC tápegységgel töltött időt, remélhetőleg minden alkatrész. A kolléga által ajánlott BitFenix Formula 650, galaktikus ugrás lenne minőségben és megbízhatóságban. :K

https://howbad.info/

(#125627) Tybor99 válasza syberia (#125626) üzenetére


Tybor99
tag

Mostanság csak néha böngészésre van használva és 1-1 csgo menet illetve néha képek kiszerkesztése ,,, a tápot akkor megrendelem szerintetek addig merjek még 1-2 néha játszani ? ? ? viszább vettem az fps-t 25-el azóta 2-3 game után se indul újra és játék közbe nem nagyon akadozik de pl sony vegas pro-ba nézni se tudom a videót annyira megfogja a táp miatt .

(#125628) _Atesz válasza Tybor99 (#125627) üzenetére


_Atesz
addikt

Vedd ki a videókártyát és használd az IGP-vel. Amíg megérkezik az új táp, addig kihúzod.

(#125629) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok!

Mi a különbség a Corsair RM és RMx széria között?

Az RMx szériánál gyárilag a Vga, a 24ATX, a 8ATX vezetékeken vannak plusz kondenzátorok. Ezek feltétlenül szükségesek? Abból gondolom, hogy nem, mert a gyári corsair harisnyázott kábeleken meg már nincsenek.

Köszi előre is!

Bogyóka

(#125630) fasyrt


fasyrt
őstag

Talált már valaki a neten seasonic termékcsalád táblázatot? Annyi féle van, hogy nem látom át. Tpu-n vagy Tom-on találtam eddig '17-est, de az már nem aktuális.

Illetve ami engem még meglepett, hogy olyan kábelt adnak a táphoz, amin 2 pci-e csati van. Awg18-as kábelt nem csak ilyen 6-8 amperral lenne szabad terhelni? Nem véletlenül van két csati a kártyán... :U

(#125631) syberia válasza TomiLi (#125629) üzenetére


syberia
veterán

Az új RM tápokban gyengébb Hong Hua ventilátor van, az RMx jobb választás.

(#125630) fasyrt: 280X, RX 580 Nitro+ egy kábelről kapta nálam a kraftot.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#125632) Piloss válasza Paxker315 (#125620) üzenetére


Piloss
senior tag

Így hogy ugyanazon áron van, a 750 lesz
:R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#125633) TomiLi válasza syberia (#125631) üzenetére


TomiLi
addikt

Köszi szépen az infót! :R

A vezetékekről mi a véleményed?

Bogyóka

(#125634) stfreddy

Sziasztok,

Az alábbi konfighoz szerintetek egy Seasonic Focus Plus Gold 650W (esetleg Platinum) elegendő lenne?
- Ryzen 3900x
- 2x HDD 7200rpm
- 1x sata ssd
- 1x nvme ssd
- vega 56 vga
- 4-5x 14cm házhűtő
- nh d15s léghűtés

Köszönöm.

(#125635) 0801mug


0801mug
újonc

Sziasztok!

1 év alatt összehordott konfigomhoz keresek új tápegységet.

A konfig:
-Asus ROG B450-F
-Ryzen 5 2600
-Asus Rog Strix rx580 8GB
-480GB Crucial BX500 SSD
Ezen kívül van benne 2db 14centis és egy 12centis ventilátor

Jelenleg egy FSP Hyper 600W hajtja a gépet.

Csere oka: A jelenlegi tápegységem elég nagy zajt ad le a gépnek, főleg nagy terhelésnél,
amit átvesz az M-Audio M-Track 2x2 külső USB hangkártyám és hallható a fejhallgatómon és a hangfalakon is. :W

A hang erős sercegésre hasonlít, magas FPSnél, és reagál néha az egérmozgatásra is játék közben. :F

A tápon kívül minden cserélve lett a gépben az 1 év alatt.

Szeretném jobb minőségebbi tápegységre cserélni. keret: 27-37k az sem baj ha felső határ felé közelít a
legfontosabb, hogy megszűnjön, mérsékelődjön ez az idegesítő zaj jelenség. (jelenleg FPS korláttal használom a gépet, úgy el birom nyomni hangos zenével)

Kiszemeltek:
-Corsair RM650x
-Seasonic Focus Plus 650W Gold
-Seasonic Focus Plus 550W Platinum

De minden opcióra nyitott vagyok. :K

(#125636) syberia válasza stfreddy (#125634) üzenetére


syberia
veterán

Elég lesz.

0801mug: Seasonic Focus Plus 550W Platinum optimális lenne.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#125637) stfreddy válasza syberia (#125636) üzenetére

Köszi!

(#125638) bitpork válasza _Atesz (#125481) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na jó, megrendeltem a corsair 450-st. Bízom bennetek, remélem hosszú ideig jól szolgál majd.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#125639) _Atesz válasza bitpork (#125638) üzenetére


_Atesz
addikt

Ez már röfi! ;)

(#125640) bitpork válasza _Atesz (#125639) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azért nagyon kívánTSi leszek rá mert elméletileg az én tervezett konfigom messze túl megy majd a 100W-s passzív határon.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#125641) Szancsó


Szancsó
aktív tag

Sziasztok!

Régebbi konfighoz keresek tápot: Asus P7P55D-E LX lap, i7-870 proci (95W), NV GTX660 (140W), azon kívül csak "apróságok" (Hitachi 2TB HDD, SSD, BD olvasó, stb.)
Zalman Z3 alsó tápos házba lesz, alaplap miatt 24 + 4 tűs extra tápcsati kell rá (az alaplapon 8 tűs az EATX csatlakozó, de van 4->8 átalakítóm amit valószínűleg amúgy is használni kell, mert tuti nem fog felérni - pont legfelülre sikerült tenniük), 2 SATA és 1 molex is minimum kelle (bár ezt kb. mind tudja), 1 VGA vezeték elég, kábelharisnya nem hátrány.
Jó lenne minél halkabb ( de nem kell passzív - a köv. kitétel úgyis kizárja :) ) és 10e alatt/körül kellene maradni. 400-450W körülieket nézegettem:
CHIEFTEC IARENA 400W GPC-400S, 450W GPA-450S8/GPB-450S
ANTEC 400W VP400PC
COOLER MASTER 400W ELITE V3
vagy kicsit drágábban FSP 400W HEXA+. (Nem tudom megéri -e a pluszt, ennek az elődje pusztult el most nálam - mentségére szóljon azért nem 1-2 éve van meg és lehet még az alaplapot se vitte magával, bár ez még nem 100%)
Ezek között mi lenne a sorrend, vagy van olcsóbban jó?

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#125642) _Atesz válasza Szancsó (#125641) üzenetére


_Atesz
addikt

Üdv, ezek közül ami értékelhető, az a Chieftec GPC-400S, de ennek rövidek a vezetékei alsó tápos házba, továbbá nincs rajta PCI-e csati.
A Hexa+ 400W megfelelő, de csak közepesen csendes.

(#125643) _Atesz válasza Szancsó (#125641) üzenetére


_Atesz
addikt

Ez lenne a legjobb választás: [link] (ha elég a 6pin PCI-E)

[ Szerkesztve ]

(#125644) Tybor99


Tybor99
tag


Nos nem régiben írtam hogy ti milyen tápot ajánlotok a jelenlegi rossz minűségű táp cpu-s 4 pines csatija épp hogy elért a videó kártyával trükközve amíg kell a ti általatok ajánlott

BITFENIX FORMULA 650W kábel hosszai elegek lesznek szerintetek úgy kb. :)) ?

(#125645) Szancsó válasza _Atesz (#125643) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Elég a 6 pines, köszönöm.
( Árban még egy picivel feljebb kerültünk - olyan 2 hét múlva esedékes, remélem addig csak olcsóbb lesz, illetve hogy a kölcsön kapott leseírommilyen cucc kihúzza addig :) )

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#125646) Tybor99


Tybor99
tag

A nagy hkc 550 😂 tegnap semmi gond nrm volt a géppel ma mondom lehúzom az ssd-t meg a vinyot nehogy elbaszodjon nem bírtam magammal mondom játszok eggyet néha 1-2 zöld csík mondom ebből baj lesz jött a kékhalál ami eddig nem volt csak újra indulás szóval most inkább ki is vettem a gépből és inkább nem használom az új tápig 😂
v

(#125647) _Atesz válasza Tybor99 (#125644) üzenetére


_Atesz
addikt

Elég hosszúak a kábelei.
A HKC tápod igazi keményvonalas, régi vágású passzív PFC-s monster, talán tényleg jobb, ha nem használod.


Szancsó

Akkor jó lesz. Tuningolnod azért nem nagyon kell majd, úgy elég lesz a 350W is.


bitpork

A passzív mód általában a netezésre, filmnézésre szokott elég lenni, játékok alatt be fog indulni a venti.

(#125648) Tybor99


Tybor99
tag

Viszont a jövőbe nézve fejlesztés szempontjából szeretnék egy kicsit még combosabbat a 650 től nehogy vegyek pl új lapot procit és legyen Tuning [link]
Az ár max 28k körül

(#125649) syberia válasza Tybor99 (#125648) üzenetére


syberia
veterán

SilverStone Essential Gold ET750-HG jobb választás a MWE-nél. Ennél a tápnál az elektronikán spóroltak, az Elite gyártmányú kondenzátorok élettartama nem fogja be a márkás japán gyártmányokat.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#125650) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Jelenleg Cooler Master G650M - Be Quiet! Pure Wings 120mm Cooler(a gyárit kihajítottam) tápegységem van és az aprón láttam jó árban Corsair RMx RM650x-et. Mennyire érné meg leváltani és van értelme Bronze vs. Gold? :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.