Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121501) Kaci84 válasza llacee (#121495) üzenetére


Kaci84
őstag

Az a táp a legrosszabb esetben is 70%-os terheltségen megy.
A cicergésről itt az összefoglalóban olvashattsz.

(#121502) SkyTrancer válasza drzozo (#121496) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Én az ilyen problémákat úgy próbálnám ki, hogy először mindent csupaszon kezdenék tesztelni
Ergo
1. csökkentett mód - ott tapasztalsz e hibát. Ha igen, akkor rendszer kilőve, valószínű hardveres gond
2. vga-t kivenném a gépből és csak procival használnám az egyes alkalmazásokat. Ott mit mutat.
3. RAM-ból egyet használnák csak, hol egyiket hol másikat, teszt erejéig.
4. Sata kábelek átnézése, cseréje. Ha több adattároló van, akkor azokat lehúzni, amire nincs szükség.
Alaplapon előfordul, hogy "tönkremegy" egy egy SATA port. Másikba dugd át, nekem is volt már ilyen
5. Bővítőkártyák kiszedése
6. Kölcsön tápegység, vagy ha az nincs, és van lehetőség rá, akkor másik ágak használata, mind PCI-e, mind pedig periféria vonalon.

Első körben ezeket nézném meg. Ha ezek nem oldják meg, akkor is van még sok lehetőség, de itt ki kéne már jönnie hogy mi újság

[ Szerkesztve ]

(#121503) Kaci84 válasza drzozo (#121496) üzenetére


Kaci84
őstag

Szia, én inkább a ramokat sejtem ludasnak a háttérben. Állítsd a ramokat alapra a biosban vagy az egész Biost alapra ha nem úgy van. 1 ramot próbálj csak egyszerre több foglalatban. Végezz Pendrivról indítható Memtestet. Terheld a procit Aidával és nézd meg mi lesz. Utánna indíts 3D Markot vagy Superposition benchmarkot! Ha még mindig rossz kábelezés átnézése csatlakozók ki-be stb.
Az oké, hogy nem a legpengébb táp de teljesen elfogadható minőség a géped 400W fogyaszt el kellene bírnia. Lehet csak szimplán gari érett a táp, de azért nem hiszem mert már a menüben megfagytál és ott még nincs is nagy áramfelvétel.

(#121504) llacee válasza Kaci84 (#121501) üzenetére


llacee
őstag

Köszi a választ, nagyon szomorú vagyok a hangja miatt.
Kicsit hangmániás vagyok és ez a "szokol rádió" hang nagyon idegesít.
Akkor a leírás alapján nem tudok vele mit kezdeni. :(

(#121505) Cs1csó válasza llacee (#121495) üzenetére


Cs1csó
félisten

Elégnek kellene lennie, persze egy 1080 mellé 550W-osat ajánlottunk volna. AMúgy melyik táp silver, gold, moduláris vagy nem moduláris?

Egyértelmű: CORSAIR ;)

[ Szerkesztve ]

(#121506) Kaci84 válasza llacee (#121504) üzenetére


Kaci84
őstag

Ha nagyon idegesít megpróbálhattsz egy gariztatást vagy esetleg egy használt cserét, használtan eladod használtan veszel. Nekem is volt valami cicergés régebben, talán magától elmúlt...

(#121507) drzozo válasza Kolbi_30 (#121498) üzenetére


drzozo
senior tag

Köszi, illetve a többieknek is köszi.

Esetleg egy életképes tápot tudnál ajánlani?

A ramokkal kapcsolatban annyit, hogy ezeket a fagyásokat GSKILL-el is produkálta, csak azzal még volt kékhalál is.

[ Szerkesztve ]

(#121508) llacee válasza Cs1csó (#121505) üzenetére


llacee
őstag

Silver, Moduláris PP10
Akkor még nem gondoltam a VGA cserére, mikor kérdeztelek Benneteket a vásárlás előtt és a 1060-assal tartalékkal ezt ajánlottad.
Most úgy jött ki a lépés, hogy sikerült egy ilyen kártyát cserélni, de gondoltam azért a két 12V PCI csatlakozó elbír egy OC-s 1080-al. (Zotac 1080 Amp! Edition)

Egyébként nagyon masszív és minőséginek tűnő táp.

@Kaci84
Szerintem ezt garanciába nem cserélik 14napon túl van, meg nem is tudom mi lenne akkor jó helyette 600W?

[ Szerkesztve ]

(#121509) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok!

Van egy HP Compaq Elite 8300 I5-ös fekvő gépem.
Nézegetem a tápegységeket, ajánlanátok 10.000 Ft alatt egy megbízható csendes tápot?
Vagy melyik márkát érdemes?
Játékra nem használjuk a családdal a gépet gépet, viszont sokat megy bekapcsolt állapotban, de kicserélném mert nem egy erős tápegység van benne.
A fekvő gépbe is rakhatok bármilyet?
Köszönöm a segítséget! :R

(#121510) syberia válasza llacee (#121508) üzenetére


syberia
veterán

Sima coil whine amit hallasz a tápegységből, az a fontos hogy stabilan üzemlejen vele a géped, ezek a hangok a működéséhez hozzátartoznak. Terhelés alatt mennyire pörgeti a ventilátorát a Be Quiet! , gondolom nem túlzottan, nem kell paráznod, túlterhelés nincsen. :N

(#121509) zoltannagy: Fejlesztés nélkül nincs értelme kicserélni, jó minőségű a gyári is.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121511) syberia válasza zoltannagy (#121509) üzenetére


syberia
veterán

Miből gondolod hogy nem elég erős, alsó hangon 240 Wattos tápegységgel szerelték, ez egy i5 mellé bőségesen elegendő. Bármilyen tápegység nem megy bele, egyrészt 10k alatt nem kapsz minőségi SFF formátumút, és átalakítóra is szükség lenne, mert nem szabványos ATX az alaplapi tápcsati.

https://howbad.info/

(#121512) zoltannagy válasza syberia (#121511) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Rendben, akkor hagyom.
Csak volt aki azt írta, hogy ezekben a HP gépekben, ipari hulladék tápegység van amit én sem hinnék egyébként.
Meg mondom azzal nem veszítek, ha kicserélem bár ha felesleges akkor tényleg hagyom, köszönöm a segítséget!

(#121513) Kaci84 válasza llacee (#121508) üzenetére


Kaci84
őstag

A cseret nem a telejsítményre értettem hanem a hangra, mert nem mindegyik cicereg. Hidd el a teljesítmény elég. Nekem a 2080Tis gép kajált 370W-ot.
Igen ez a ciergő hang nem garis probléma de előfordulhat hogy nálad más miatt van vagy szerencséd van és cserélik, szóval ha csak amnyira zavar egy próbát megérhet.

(#121514) krokostamas


krokostamas
tag

Sziasztok,

A profilomban lévő gépben szeretném cserélni a közeljövőben az RX570-et egy GTX1070-re. Illetve még később lehet jön bele +8 GB memória.
Kérdésem, hogy a 400 Wattos be quiet! Straight Power 10 tápom mennyire karcos ezekhez? Elférne már esetleg egy 500-550 Wattos táp hozzájuk?

Nem tudom mennyire off, de inkább oda teszem.

Előre is köszönöm! :)

(#121515) Kaci84 válasza krokostamas (#121514) üzenetére


Kaci84
őstag

Egy 1070 konfig nagyjábóli fogyasztása 250W környéke. A tiéd meg pláne megcsak tuning sincs a procin.

[ Szerkesztve ]

(#121516) krokostamas válasza Kaci84 (#121515) üzenetére


krokostamas
tag

Akkor nincs értelme ezen izgulni.

Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#121517) newc8229


newc8229
tag

Sziasztok!

ezek közül a tápok közül melyiket ajánlanátok?!

ZALMAN 500W ZM500-TX FEKETE TÁPEGYSÉG

COOLER MASTER MASTERWATT LITE 500W MPX-5001-ACABW-EU TÁPEGYSÉG

CHIEFTEC SMART 500W CTGPS500A8 TÁPEGYSÉG

FSP 500W HYPER 500 TÁPEGYSÉG

Válaszokat előre is köszönöm!!!

(#121518) Cs1csó válasza newc8229 (#121517) üzenetére


Cs1csó
félisten

FIGYELJ!
- írd le milyen konfig alá szeretnél tápot
- van e speciális igény pl. fekete legyen, moduláris legyen stb.
- CSAK egy boltból veheted - ott van kapcsolatod az van a szomszédban stb. - vagy BÁRMILYEN bolt játszik
- MENNYIT szánnál rá

Most pl. a Bitfenix Formula 450W-os és az 55W-osa is jó vétel.

(#121519) subaruwrc válasza newc8229 (#121517) üzenetére


subaruwrc
félisten

ezek közül hyper 500

(#121520) prabhu válasza newc8229 (#121517) üzenetére


prabhu
senior tag

+1 az FSP-re. Ha jól látom + 1000 Ft-ért van félmoduláris is belőle.

[ Szerkesztve ]

(#121521) syberia válasza newc8229 (#121517) üzenetére


syberia
veterán

FSP HEXA 85+ 450W 80+ Bronze jobb választás lenne, minőségibb, magasabb hatásfokú (DC-DC) belső, halkabb hűtés.

https://howbad.info/

(#121522) Dagadtmaci


Dagadtmaci
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni gépem tápcseréjéhez.
Gép:
Asus maximus X
i7 8700k
rtx2080
2 ssd
1 nvme m2ssd
1 hdd
1 proci vízhűtő (kompakt)
1 led szalag (ez csak azért mert gondolom ez is fogyaszt áramot)
gépház: cooler master mastercase 5, csak a kábel hosszúság miatt.

Jelenlegi tápom chieftec 750W , elég idős már és újabban a gépemen tapasztalok mikro laggokat(nem csak játékoknál) arra gyanakszok hogy nem kapna elég áramot valamelyik alkatrész.

Tudnátok ajánlani egy olyan tápot ami megbízható és elbírja a fent leírtakat?
Értékhatárra nem igazán gondoltam, mert bízom abba,hogy mindenki ár/érték arányban a legjobbat próbálja ajánlani . :) De ha nagyon muszáj akkor 30-70 között legyen.
Előre is köszi :)

(#121523) Cs1csó válasza Dagadtmaci (#121522) üzenetére


Cs1csó
félisten

(#121524) Dagadtmaci válasza Cs1csó (#121523) üzenetére


Dagadtmaci
újonc

Köszönöm a gyors választ, attól tartok egy kicsit hogy kevés lenne a teljesítménye (watt).
De ha javaslod a seasonic tápokat akkor körbe nézek közöttük. :)

(#121525) SkyTrancer válasza Dagadtmaci (#121524) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Legalább ennyit fogyasztó gépem van , vinyókkal, tele, plusz hangkártyák, ráadásul szénné húzva és a venti még be sem kapcsol 650Es EVGA g2 650W gold tápon
Ergo rengeteg tartalék van benne

Ez mind Stressz-teszt alatt, tehát 100% kihasználtság vga és CPU is egyaránt
650 elég kényelmesen !!!

[ Szerkesztve ]

(#121526) Cs1csó válasza Dagadtmaci (#121524) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kevés? Számold ki itt saját magad: beQuiet! PSU kalkulátor

A "tuning" opció bekapcsolásával jött ki kb. 500W elméleti maximum fogyasztás amivel egy ilyen minőségi 650W-os táp simán elbánik. Amúgy ezt az 500W-ot sem igen fogja elérni mivel ez egy elméleti maximum, amikor minden alkatrész csutkán megy de ilyen nem nagyon van pl. nem fog játék alatt sem minden háttértárad maxon dolgozni stb.

De majd olvassák többen és adnak mások is tanácsot, ebben a topikban ez a jó hogy nem csak egy tanácsra kell építeni hanem ha kételkedsz akkor lesz aki megerősít vagy módosít az ajánlaton.

Mint látod mire én ezt megírtam már jött is SkyTrancer egy megerősítéssel, hogy elég a 650W, sőt ő szintetikus stressz tesztet is tolt amivel nagy nehezen az elméleti fogyasztást is lehet súrolni.

[ Szerkesztve ]

(#121527) Dagadtmaci válasza Cs1csó (#121526) üzenetére


Dagadtmaci
újonc

Köszönöm a válaszokat! Én csak azért kételkedtem ebben mert 1 nem ismertem ezt a lehetőséget amivel kitudnám számolni a teljesítmény igényt, 2. pedig az hogy a videó kártya és a processzor is fel van húzva jócskán az alapértékekről.
De alaposabban áttanulmányozom az általad küldött oldalt és még várok egy két hozzászólást. Aztán majd meglátjuk mire jutok :)

Még egyszer köszönöm a segítségeteket!

(#121528) Grave_444 válasza Dagadtmaci (#121527) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem szénné húzva is simán elégnek kell lenni a mostani tápnak.
Persze ha régi ajánlott a csere, de nem feltétlen nagyobbra, inkább minőségibbre.

[ Szerkesztve ]

(#121529) rup1u5 válasza Dagadtmaci (#121527) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Csak úgy példaként ;)
Én egy 10 éves, 525W-os 82+%-os Enermax táppal hajtom az adatlapomon lévő konfigot és még sosem hallottam a fentit felpörögni rajta. Xeon E5-1650v2 @ 4,5GHz-en (i7-4930k megfelelője) 130-150W-ot simán kajálgat, GTX 1070 fogyasztás maxra tolva GPU 2150Mhz körül, 1HDD, 1SSD, Hangkártya, 4db RAM modul, vízpumpa és 3db eLoop venti, +1 házventi.

Szóval no para!
Egyébként mostanában tervezek majd én is új tápot egy EVGA 650W G2 vagy G3 személyében de lehet, hogy csak 550W-osat fogok venni, mert az is bőven elég. Nem mintha bármi bajom lenne a mostani Enermaxal de 10 évente tápot cserélek és amúgy is már jóideje fáj a fogam egy full moduláris tápra.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#121530) Johny26


Johny26
tag

Heló. Cougar gx-s 750 erről a tápról mi a vélemény?Mennyit érne ez meg használtan?

(#121531) jeni válasza Johny26 (#121530) üzenetére


jeni
félisten

Ez alapján HEC belsőt takar. Komoly DC-DC áramköri felépítéssel,GOLD kategória.
Ha van gari még rá akkor annyi +1000Ft. Ha moduláris kiépítés nem feltétel akkor nem lehet hátránya a megvételének. Kérdés mennyit ment?

Érték és következtetés:
Pozitiv:
A Cougar GX-S550 58,70 eurós áron szállít, ami körülbelül 66,10 USD. Jelenleg nem érhető el az Egyesült Államokban.
Nagy teljesítmény-per-bájt arány
Teljes teljesítmény 46 ° C-on
Hatékony
Terhelési szabályozás + 12 V-on
Csendes (normál üzemi hőmérsékleten)
Kompakt méretek
Elég jó minőség
Pontos Power Ok jel (az alacsony rögzítési idő ellenére)
Negatív:
Tartási idő
A másodlagos oldalon a Teapo SC-knél jobb minőségű sapkák láthatók
EMI zaj alacsony frekvenciákon
Nagy beáramlási áramok
Csuklós csapágyventilátor
Nincs moduláris kábel és rövid távolság a perifériás csatlakozók között

[ Szerkesztve ]

(#121532) Underhun


Underhun
csendes tag

Sziasztok, a képeken látható configom van körülbelül 3 éves és a táp úgy néz ki, hogy megadta magát, az lenne a kérdésem , hogy mit ajánlanátok ami esetleg tovább bírja és tuti, hogy elég erős.

(#121533) Johny26 válasza jeni (#121531) üzenetére


Johny26
tag

Köszi a választ. :R Esetleg még erről mi a vélemény? Antec vp700p. Melyik lenne a jó választás?

(#121534) syberia válasza Underhun (#121532) üzenetére


syberia
veterán

FSP HEXA 85+ 450W Bronze [link]

be quiet! Pure Power 11 400W Gold [link]

A géped fogyasztása 200 W környékén tetőzik, nem érdemes túlméretezni.

(#121533) Johny26: Nem a legjobb minőségű, milyen géphez keresel?

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121535) Underhun válasza syberia (#121534) üzenetére


Underhun
csendes tag

Szóval akkor az előző 500-as is bőven erős volt?
A kettő közül amit belinkeltél szerinted melyik a jobb? Látom, hogy árban a be quiet egy kicsit magasabb, de meg is éri az árkülönbséget?

(#121536) Johny26 válasza syberia (#121534) üzenetére


Johny26
tag

I7 4790
palit gtx 1070 super jetstream
16giga ddr3 1600mhz
1terás vinyó...stb(ventik,ledszalag)
Az antec a jelenlegi tápom :)
De coil whine-om van mióta 1070-re váltottam és fontolgatom a tápcserét hátha megoldódik.

(#121537) cinikus


cinikus
csendes tag

Sziasztok! Köszönöm a táp ajánlásokat. Iszonyat hasznos volt és baromira boldog vagyok, hogy semmi problémám nincs azóta.

A választásom végül egy Bitfenix Formula 450W Gold tápra esett.
Eddigi problémáim, hogy teamspeak3 fagyás, játékok crashelése. Random fps droppok. Eddig megszűntek. 4 Óra csgo alatt nem éreztem semmi problémát + Pubg alatt se vettem észre hasonlót.

Az első dolgom az volt, hogy lefuttattam egy furmarkot aminél ezelőtt az elején már laggolt de utána úgy szépen lassan beállt és okés volt. Most pedig egyből jó volt.

Köszönöm a segitségeteket!

(#121538) syberia válasza Underhun (#121535) üzenetére


syberia
veterán

Elég erős volt, nem alul méretezés miatt adta meg magát. A Be Quiet! a Gold hatásfok miatt jobb, minőségben egy szinten mozognak.

(#121536) Johny26: Ha minden igaz Fsp a belseje a tápodnak, szerintem nem szűnne meg a 1070 karidnak a cicergő hangja másik táppal sem. Gyakran előfordul ilyen hangjelenség videokártyáknál, tápegységeknél, a felépítésükből adódik.

(#121537) cinikus: Köszönöm a visszajelzésed, ennyit számít a stabil áramforrás megléte a játékélmény szempontjából. Egy darabig nem kell a táp miatt aggódnod, jól választottál. :)

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121539) EVL2


EVL2
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 2 éves Corsair RM550x tápegységem amit nagyon megkedveltem és bevallom őszintén nem szívesen cserélném le ha nem muszáj, de most gép fejlesztés előtt állok és egy 9700k mellet döntöttem. Az alaplap, ram és a procin kívül egyenlőre más nem változik a gépembe.
Tehát a következő képen nézne ki a konfig:

- I7 9700k

- Aorus Z390 Pro

- G.SKILL Trident Z RGB DDR4 3200MHz CL16 KIT F4-3200C16D-16GTZR

- és egy két éves Gigabyt 1060 G1 Gaming 6G

A kérdésem a következő lenne:
- a jelenlegi tápomnak van e esélye elvinni ezt a konfigot minimál tuningal vagy a nélkül?
- ha nem, akkor milyen tápot ajánlanátok hozzá?
- a jövőben tervezek agy RTX2060-at beszerezni, amivel sejthető hogy már tényleg kicsit alul méretezett lehet ez a táp vagy még ez is csücskösen beleférhet?

Köszönöm a válaszotokat!

(#121540) Cs1csó válasza EVL2 (#121539) üzenetére


Cs1csó
félisten

Elég kb. 400W lesz a gép fogyasztása, ez a táp még siheder az életkor alapján.

(#121541) wasdffafaaff


wasdffafaaff
junior tag

sziasztok ezen 450w-os tápon gondolkozok hogy megveszem [link]

az a kérdésem hogy ha késöbb fejlesztem a gépet akkor tudnom kéne hogy akkor is elég lessz e a teljesitménye ezt kitudom számolni csak akkor ha valaki segít abban hogy a táp mennyit fogyaszt?

[ Szerkesztve ]

(#121542) Paxker315 válasza wasdffafaaff (#121541) üzenetére


Paxker315
addikt

könyvjelzőzd a BQ PSU kalkulátorát.

https://www.bequiet.com/en/psucalculator

meg fogsz lepődni, mennyire elég a 450. Kis túlzással az 550 már szinte mindenhez IS. Egyébként más tápon nem gondolkoztál? Bitfenix Formula 450, whisper M, esetleg kisebb árfekvésben FSP Hexa 85+ 450, netán BeQuiet PurePower 11 500w-os.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#121543) Cs1csó válasza wasdffafaaff (#121541) üzenetére


Cs1csó
félisten

Először is ez a táp IPARI hulladék, tehát ezt nem szabad megvenni. Másodszor MILYEN a jelenlegi géped amibe vennéd add meg a főbb paramétereit: elsődlegesen a VGA és a CPU a fontos de beírhatod mennyi ventilátor van a házban és hát db HDD, SSD van a gépben van e folyadékhűtés.

Itt magad is ki tudod számolni: beQuiet! PSU kalkulátor itt ha kiszámoltad azután ha lepörgeted vannak ajánlások és egy százalékos csúszka mutatja hogy kb. mely tápot milyen mértékben terhelné maximális fogyasztás esetén az ideális mondjuk 70% egy drágább minőségibb tápnál lehet mondjuk 80% is. Ha ide bírod a géped fogyasztását akkor kapsz ajánlást valami megfelelő tápra.

(#121544) wasdffafaaff válasza Paxker315 (#121542) üzenetére


wasdffafaaff
junior tag

én nem értek hozzá azért nem gondolkoztam hogy mit vegyek
be írtam az áru keresőbe ezt a márkát és a legolcsobb 450-est kiválasztottam

5 perce rendeltem meg mert nem válaszoltatok akkor lemondjam?

[ Szerkesztve ]

(#121545) Cs1csó válasza wasdffafaaff (#121544) üzenetére


Cs1csó
félisten

Írd be ide a géped alkatrészeit.

(#121546) wasdffafaaff


wasdffafaaff
junior tag

a házra az van írva hogy delux és a tápra a házhoz járt 450 wat
ddr5 gt1030
i7 7100 2 magos
legolcsobb legujabb kingston ssd 120gigás
250 giga merevlemez sata3
ism 11 h110 pro vd alaplap
2x4 gb 8gb 2133 mhz ddr4
gyári hütés vana gépház oldalán egy nagy ventilátor mert ha nem lenne akkor a vidokártya felmelegedne 80 fokra mert passzív
vane gy 27 colos ip monitor az új fajtából philipsz meg egy 850-es logitech z623
valami dragon aula bilentyü kéken világit vagy zőlden vagy lilán de a lilát nem szeretem
van egy logitechegerem emg egy jó fajta alátét hozzá

(#121547) Cs1csó válasza wasdffafaaff (#121546) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az i3 7100 inkább. Ez a konfig - kapaszkodj meg - maxon 150W-ot sem fogyaszt. Ha valamit fejlesztenél a jövőben az melyik alkatrész lenne? Kiszámoltam hogy a 1030-ast kicseréltem egy 1060-ra és még akkor is megállt a fogyasztás 250W-nál.

Ha nem akarod fejleszteni:
- be quiet! Pure Power 10 300W Bronze

Ha fejleszteni akarod - ez a VGA nagyon gyenge mondjuk egy 1050Ti-re legalább (de még a 1060-at is simán vinné) - akkor:
- be quiet! System Power 9 400W Bronze
- be quiet! Pure Power 10 400W Silver

[ Szerkesztve ]

(#121548) wasdffafaaff válasza Cs1csó (#121547) üzenetére


wasdffafaaff
junior tag

vga csere kéne majd 1060-ra

amugy azt elfelejtettem kihagyni hogy a konektorba van egy ilyen is most bedugva
arrol megy a gép [link]

szoval mielött krédeznétek hogy még hogy hogy nem ment tönkre a gépem a gagyi táp miatt arra ez a válaszom

[ Szerkesztve ]

(#121549) Cs1csó válasza wasdffafaaff (#121548) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor válaszd a 400W-os PurePower Bronze vagy Silver tápot
Ez egy túfeszültségvédő, nem probléma, a géped fogyasztását nem befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

(#121550) wasdffafaaff válasza Cs1csó (#121549) üzenetére


wasdffafaaff
junior tag

jó lenne valami 400 wattos táp csak én árukeresőbe nézelödök hogy van e olcsobb mert még rájön a szálitási költség is szoval ennyi pénzt nem akarom má költeni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.