Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) batman. válasza Chal (#103) üzenetére


batman.
senior tag

A medence az teljesen jó, ha választani kell az I és a B között az I szerintem általában jobb minőségű. Elképzelhető, hogy a két belső idomot meg kell venned hozzá.
Homokszűrőnél érdemes több dolgon elgondolkodni, ezekbe most nem mennék bele, de szerintem a legfontosabbak a „strapabíróság” és az alkatrész-utánpótlás lehetősége. Az első homokszűrőm cc 15 éve így nézett ki, csak sötétzöld színű volt.
A második évben elrepedt a tartály, nem lehetett hozzá venni, ment a kukába. Akkor vettem egy hayvardot, amihez azóta semmi nem kellett, de minden alkatrésze külön is megvásárolható, még mindig.
Szivattyúnál két dolog, ha közel van a szomszédság akkor csendes legyen, később ha rákötnél medencetisztító robotot elég legyen a teljesítménye. Ez egyébként sima manuális porszívózáskor is jól jön.
Amit linkeltél, ott vásároltam már többször, sok mindent jó áron ad.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.