Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2947) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Felbontás és teljesítmény: itt az eredeti cikk, ahonnan a "nemlesz-elég-a-GTX-1060" kép származik.
A végén írják hogy "We have asked Nvidia for clarification on these results and to list the resolution they used for their testing."
Reméljük frissítik a postot vagy valami, ha az nVidia egyáltalán veszi a fáradságot és válaszol. Ha nVidia lennék, én nem válaszolnék, eléggé AAA név a game ahhoz, hogy mindenki szaladjon 1070est venni a max élmény érdekében. Én már csak azért is morcos vagyok, mert a recommended 1060-ról szólt, és én ennek tudatában teljes nyugalomban vettem egy 6 gigás 1060ast (kizárólag az Andromeda miatt).

Eccóval erősen remélem, hogy a cikkben lévő számok 1440-re vonatkoznak (mert 1080p-ben játszom, 1060-asom van, amit 60 FPS reményében vettem).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.