Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2678) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Csókolomsztok!

Én tuti megveszem, és PC-re, csak még azt nem tudom, melyiket... Eszeveszettül rá vagyok függve a ME univerzumra, trilógiát "3,3x" (Háromféleképp, és az 1. részt kétszer toltam ki ugyanúgy, corruptálódott a save és nem tudtam átvinni 2. részbe) vittem végig, szóval úgy gondoltam hogy Andromeda megérdemelné a Deluxe-ot... Csak aztán azt kellett látnom, hogy key-es oldalakon 35-40 euro közt kapható az alap verzió, Deluxe meg csak Originről, 70-ért... Szóval innentől nem 10 euróval több a Deluxe, hanem (majdnem) 2x annyi mint a sima :D :(

Arról amúgy van esetleg infó, hogy hány órakor van release? Mert azért az se mindegy. :D

(#2677) olymind1 --- Jólvan, akkor nem csak nekem volt fura az a ledobott (meg még szóban meg is említett), majd azonnal robbanó turret. :C

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.