Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#585) tonsila


tonsila
csendes tag

hát akkor torok, orr, garat témakörbe ne menjünk bele, nekem a zárójelentésemen is az van hogy idült garatmandula gyulladás, és biztos hogy a torokmanduláimat vették ki...az orr-garat, meg a sima garat szerintem nem ugyanaz, lehet hogy a torokmandulát is hívják simán csak garatnak...de hogy őszinte legyek, engem ez már rohadtul nem érdekel :)

Rékácska, jól értem hogy te dolgozol?!?! nem vagy betegállományban két hétig?!?!
igyekszel 10-11 körül ágybe kerülni?!?! én egy hétig nem igyekeztem, hanem kb non-stop ágyban feküdtem, mert annyira gyenge voltam, semmit nem bírtam csinálni...de a második héten se ugráltam mitagadás, sőt, az első munka hetemen (harmadik hét) is nagyon elfáradtam, pedig ülök egész nap a gép előtt...

az orvosról még annyit, hogy az én dokim is az SZTK-ban rendel ahol lakom, de ott vannak többen, én mindegyiknél voltam már párszor, és végül szimpátia alapján őt választottam, és abba a kórházba mentem, ahol ő műt...de szerintem fül-orr-gégészt is sokan úgy választanak mint nőgyógyászt a nők, hogy ajánlás alapján, mert azért ez nagyon nem mindegy, szerintem nem jó csak úgy beesni valakihez...én is lecsekkoltam a dokim miután már hozzájártam, és mindenki áradozott róla, amiben igazuk is lett...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.