Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4343) satz18


satz18
őstag

Az nekem a szívfájdalmam, hogy olyan emberek hülyéznek le, akik pontosan ugyanolyan géppel bírnak mint és. Szóval, ha nem feltételezzük, hogy tök random vettem y580-at, hanem azt, hogy meg volt rá a jó okom. Ez az ok az , hogy fél éve ez volt a legjobb gép a piacon, akkor ezek, akik engem lehülyéznek, azok pontosan ugyanolyan hülyék, mint én. Ez az egyik. A másik, hogy a felbontást nem lehet visszavenni, ugyanis, ahogy itt többen helyesen leírták, a full hds panel hdban homályos, a hd hdban sokkal szebb, mint a full hd hdban, szóval ha full hdsat veszel, akkor úgy döntöttél, hogy te full hfban fogsz játszani, és feladod a részletességet és az fpst. Amúgy tapasztalatból mondom, hogy a 1600X900 már nem igazán homályos. Szóval én is rengeteget vaciláltam, de sztem nagyon jól döntöttem amikor a full hdt választottam, mert ég és föld. Szóval összehasonlíthatatlanul jobb a full hd játékra. Aki azt írja hogy csak hdban szabad játszani az sztem még sosem látott játékot full hd ba. Nekem a régebbi pl unreal emgine 3 as játékok minden maxon full hd ba kiakadnak 60 fps el (pl me 3, dishonored), de d3 is megy 55 fpsel., de pl fc 3 hitman és társaik is mennek full hdban mediumon 40 fps felett, eddig egyedül a witcher 2 mint 30 alá, azt tesóm emiatt 1600X900 ban tolja, ezért mondtam hogy az sem homályos. Tesómnak is y580-a van, előtte y560 volt neki. Én sztem a 40 fps az király, lehet az ue 4 nél boszopom, de ezt kockázatot vállaltam, amikor a full hd sat vettem meg. Egyenlőre nagyon nem bántam meg. És most jöhetnek tovább a fikázó hozzászólások.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.