Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) ph2012 válasza Plazmacucci (#12650) üzenetére


ph2012
senior tag

Tudnál ajánlani konkrét típust?

(#12652) Plazmacucci válasza ph2012 (#12651) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pédául ez: [link]
Belépő szint, de már full HD kijelző. AMD variánst kerülni kell. Ezeknek a kasztnia ránézésre is masszívabb mint a Ideapad 1x0 széria. Esetleg kereshetsz olyan boltot vagy modellt amiben 8 giga RAM van.
A szervizről tájékozódni nehéz, nyilván csak azok írnak róla a neten akiknek nem sikerült elsőre megjavítani, de én ettől még nem válnék meg a márkától. Nincs szerviz amiről ne lehetne rosszat olvasni, és tudom, hogy itt imádnak lovagolni a sértettek.
Nekem személy szerint eddig nem volt negatív tapasztalatom, pedig mindig is Lenovot használtam és szerettek meghibásodni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12653) NGA


NGA
addikt

Én ezt vettem [link].

Simán viszi a Forza Horizon 3-at is a fiamnak, Adobe Photoshop, Premiere alatt is baromi gyors. Annyi, hogy beleraktam még 8 giga ramot, így 12 van benne. Na ettől szárnyra kapott. Egy dolog lassú benne, az a wifi, max 50-el megy. De lehet azért, mert a router nem ac-s

[ Szerkesztve ]

(#12654) Ianbond


Ianbond
tag

lenovo ideaPad 510 (80SV009PHV) i7-7700hq, 8 giga ram, nvidia geforce 940mx 4 gb, 1 tb hdd 160K-ért mennyire számít jó vételnek? mennyire alkalmas játékra? esetleg vkinek vmi tapasztalata van ezzel a géppel ?

(#12655) Energie X válasza Ianbond (#12654) üzenetére


Energie X
őstag

A geforce 940mx 384 shadert kapott, 64bites az adatbusza és ddr3-as memóriája van. Ha az aztali gpu-kat ismered akkor geforce gtx 750 szintje alatt van a teljesítménye. A mai játékokhoz nem tudom mennyire elég, talán alacsonyabb felbontáson 1366*768 low-medium beállításokon tudsz vele gamelni, vagyis inkább e-sport (cs:go stb) illetve pár éves játékok elfogadhatóan mennek vele de csak kompromisszumokkal.

Azt szerintem vedd figyelembe, hogy az ideapad 510-es vékony notebook! Játék alatt pörögni fog a ventillátor rendesen és melegedni a gép, pláne ha i7-es van benne (jav az szerintem 7500u lesz és nem hq :) ). Úgy tudom, hogy összesen 1 hőcső szállítja a meleget a prociról is és a videókártyáról is és 1 venti próbálja hűteni az egészet.

Az ára amúgy egész jó :)

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#12656) NGA válasza Ianbond (#12654) üzenetére


NGA
addikt

Nekem ez van. A Forza 3 low beállításokkal fut rajta. 8 giga ram kevés lesz kicsit.

(#12657) Ianbond válasza Energie X (#12655) üzenetére


Ianbond
tag

igen 7500U proci és én is elég jó vételnek gondolom ennyiért :)

a forza 6-is elindul csak úgy kb 3-4 verseny után ki is lép

(#12658) NGA válasza Ianbond (#12657) üzenetére


NGA
addikt

Akkor nem is nagyon merem megemlíteni, hogy én 2 hónaposan vettem novemberben 5 év garanciával 125e Ft-ért dobozában kompletten úgy, hogy 5 napot ment a hdd-je :-)

(#12659) Ianbond válasza NGA (#12658) üzenetére


Ianbond
tag

Nalam hasznalt alapbol kizaro ok nem bizok benne hiaba van ra gari

(#12660) Energie X válasza NGA (#12658) üzenetére


Energie X
őstag

Annyiért én is megvettem volna... :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#12661) NGA válasza Ianbond (#12659) üzenetére


NGA
addikt

Nem csak gyári gari volt rá, hanem 5 év töréskárra is érvényes biztosítás. Ami önállóan 52e Ft volt. Így megalkudtam azzal, hogy szeptember végétől pár napot más kezében volt.

Viszont egy javaslat: Érdemes a touchpadot lefóliázni, hogy késöbb ne kopjon.

Játékra nem érdemes használni, arra lassú, de pl Photoshopra megfelel, meg videoszerkesztésre. Csak a hdd-t érdemes ssd-re cserélni, a ramot meg ahogy írtam 12-re bővíteni.

[ Szerkesztve ]

(#12662) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, régebb óta van egy IdeaPad Z500-as laptopom (nyáron lesz 5 éves), az utóbbi időben a laptop jobb oldalán lévő 2x usb 2.0 port gyakran csinál olyat, hogy nem ismer fel dolgokat, amiket bedugok vagy ha már felismeri is, aztán bármikor ok nélkül lecsatlakozik és vissza (hallani a windowsban a hangot), ilyen pl. a wireless egér, vezetékes billentyűzet és pendrive-ok), a gép bal oldalán lévő usb 3.0-ás porttal nincs ilyen gond. Mi lehet szerintetek a baj? Találkozott már vki ilyen problémával? Köszi minden tanácsot.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12663) Plazmacucci válasza junior11 (#12662) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem USB panelt lenne érdemes cserélni. [link]
Ezen vannak olyan alkatrészek melyek idővel meghibásodhatnak (kondi), de a foglalat sem örök életű.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12664) junior11 válasza Plazmacucci (#12663) üzenetére


junior11
veterán

Köszi, lehet benne vmi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12665) Cöletibi válasza NGA (#12653) üzenetére


Cöletibi
tag

Szia!Mennyit bír az akksija?Érdemes megvenni?

(#12666) NGA válasza Cöletibi (#12665) üzenetére


NGA
addikt

Ha csak netezek, akkor 4-5 óra. Ha teljes terhelésen megy (játék), akkor 1 óra.
Nekem megfelelt, mivel a fullos változatot vettem, így sebesség gond nincs vele.

(#12667) Domi09


Domi09
újonc

Segítséget szeretnék kérni! Vásároltam egy Lenovo y510p-t.Milyen beállításban tudom kezelni a jbl hangrendszer sub hangerejét. Windows 10 pro, van rajta, realtek és nvidia driverrel kaptam,de sehol tudom beállítani. Előre is köszönöm! :R

(#12668) Lucko81


Lucko81
csendes tag

Sziasztok,

van egy Lenovo ideapad 320S-13IKB. (i5-8250, 8GB DDR4, 256SSD) Az a gondom vele, hogy a cpu-t korlátozza inkább 1,5-1,6Ghz környékére, ahelyett, hogy a ventilátor pörögne fel. Lehet valahol állítani, hogy fújja azt a k.va levegőt és ha nem képes lehűteni, csak akkor vegyen vissza. Mert nekem ez így nagyon nem logikus. Bár nem zajong szó se róla.
Nem találom sehol, hogy lehetne állítani a hűtési módját silent-ről performance-ra :(

Van valakinek ötlete?

Bios-t már átnéztem. És az energia gazdálkodás-speciálnál aktívon van.

(#12669) Casoli válasza Lucko81 (#12668) üzenetére


Casoli
őstag

Lehet, hogy TDP alapján állítja a frekvenciát.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#12670) unorbert


unorbert
újonc

Sziasztok!

Egy Lenovo g500s tulajdonosa vagyok. Egy eGPU telepítéssel kapcsolatos BIOS unlock után "sikeresen" ki kapcsoltam az alaplapi intel karit így fekete képernyő a tünet. A merevlemez dolgozik, RAM proci működik, sőt elvileg minden csak blind screen-em van..."csak". Próbáltam novo gombbal beugrani biosba, majd f9 f10 (default setting és save and exit) de nem működik illetve, power gombot 20 mp-ig nyomva tartani de az se vált be. Még a CMOS elemet is ki szedtem, áramtalanítottam egy órára de ugyanaz, fekete képernyő.

Találkozott valaki hasonlóval vagy tud releváns infókat/egyéb módokat BIOS reset-el kapcsolatban? A Lenovo-s kézikönyvekben nuku infó. Angol nyelvű fórumokon BIOS újraírást (chip szintű...) javasolnak, az nem 5 fillér, nem ér annyit az egész, Lenovo szervíz új alaplapot akar velem vetetni ami egy 4 éves konfignál nem játszik.

(#12671) Dhampir válasza unorbert (#12670) üzenetére


Dhampir
félisten

Önmagában a prociba integrált grafikus meghajtót nem lehet kikapcsolni, legalábbis felhasználói szinten, még ilyenről nem hallottam.

Esetleg kérdezd meg KillHates-t, hátha tud segíteni.

(#12672) unorbert válasza Dhampir (#12671) üzenetére


unorbert
újonc

Ez egy unlocked és whitelist removal utáni moddolt Insyde H20 bios, alapjáraton közöm nincs az ilyen jellegű beállításokhoz, moddolás után manuális port átírást is engedélyezett. Az volt az alap probléma, hogy az mpcie nem érzékelte csak a gyári Centrino Wirelesst, semmi más eszközt még whitelist eltávolítás után se. Illetve az unlocked BIOS-ban 3 helyen is lehetett mókolni a videókártyákkal, mire átfutott az agyamon mit tettem, már ment is a save and exit...sajnos ez lett a vége :(

(#12673) doriri


doriri
csendes tag

Sziasztok!

Ezt a notebookot néztem ki: Lenovo IdeaPad 720s 15 81AC001EHV

A gond az, hogy sehol sincs kiállítva, így nem tudok rajta benchmark tesztet futtatni a vásárlás előtt. Néhány héten belül szeretnék vásárolni egy notebookot, de így látatlanban nem merem megvenni. Jó lenne tudni valamit erről a konfigurációról, de az interneten még tesztek, review-k sincsenek fent, a gyártónak a honlapján sem szerepel ez a modell, mintha csak Magyarországon árulnák.

Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a termékkel? Úgy általánosságban milyen elvárásokkal fordulhatok egy Lenovo géphez?

Grafikai munkákhoz, videovágáshoz, 3D modellezéshez, animáláshoz használnám, időnként játszanék is rajta, így fontos a jó videokártya (nem kell VR ready, de lehessen munkára használni). Szempont még az IPS kijelző, a szállíthatóság, hogy mindenképp SSD-s legyen, bővíthető legyen a RAM ha nem lenne elég. Ami még borzasztó fontos, hogy stabil, megbízható gép legyen, ne zörögjön, ne essen szét, ne forrósodjon, egyszóval jó konstrukció legyen.

Köszi előre is!

(#12674) Lucko81 válasza Casoli (#12669) üzenetére


Lucko81
csendes tag

Semmi sincs kizárva, de a win10 újrahúzása megoldotta a problémát. És a frissítések tiltása. :(

(#12675) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, az utóbbi időben eléggé merül az akksi a laptopomnak (Lenovo Z500 i3-3120M, 850 EVO SSD, 1TB HDD, 4GB ram, Nvidia 635M), csak a böngészőt használva min. fényerővel kb. 2-2,5ó körül van, néha egy kicsit több (MS Edge-dzsel, Chrome kb 2ó). A rendszer Win10 Home 64bit, pár napja volt újratelepítve más okból, júniusban lesz 5 éves a masina. Van vmi tipp, hogy tudnám esetleg megnövelni az akksiidőt vagy vmi megbízható programmal megállapítani az állapotát? Áramról használva kb. 55-60%-ig szokott lenni feltöltve. Köszi minden tanácsot.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12676) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Sziasztok! Van egy lenovo idepad z51 laptopom. Tudnátok segíteni? Van egy olyan gondom, hogy bizonyos billentyű leütésekor duplán írja a betűket pl: a t lenyomásakor tr- t, az m-re nm-et ír a szóközre entert üt. Külső usb billentyűről teljesen normálisan működik. Próbáltam egy vadi új Belső billentyűzetre a cserét, de ugyanezt a hibát csinálja. Próbáltam a bios visszaállítását alapértelmezettre egy új op. rendszer telepítést, de ugyanaz a hiba mindig. Próbálkoztam a regeditbe is állítgatni dolgokat a billentyűzettel kapcsolatpba (pl: initialkeyboardindicators 2-ről 0-ra állítását bounce Time 0, majd gép újrainditással, de a hiba változatlan. Valami ötletetek van, mi lehetne csinálni?

(#12677) Yodafon


Yodafon
senior tag

Jegcsapoktol csillogo, tanyasi ereszeket terhelo, harmatos jo reggelt!

Valaki probalta mar a Lenovo 3000 N200 -at 8 giga rammal megetetni? Intel csak max 4-et ir erre a lapra de forumokon lattam olyat akinek mukodhetett 8-al is. Barmi tapasztalat?

I'm gangsta!

(#12678) dshepi


dshepi
újonc

Sziasztok!
Megvettem az első notebookomat egy Lenovo IdeaPad 510-est, annyira nem értek még a notebookokhoz, de úgy áll a dolog, hogy van benne egy integrált Intel HD Graphics és egy NVIDIA 940MX és azt szeretném tudni, hogy van-e rá mód, hogy mint a PC-knél itt is mindent az NVIDIA kezeljen és az integráltat kiiktathassam vagy muszáj, hogy az Intel kezeljen mindent és az NVIDIA-t csak a játékokra állíthatom be?

(#12679) Gyulu25


Gyulu25
tag

Sziasztok!

Ez mennyire ajánlott (vagy nem)?
Lenovo IdeaPad 510-15IKB 80SV010VHV

Köszi

(#12680) nonosmr


nonosmr
csendes tag

Sziasztok!
Lenovo Yoga 520-ról mi a vélemény? Mennyire igaz, az hogy strapabíró fém az egész?

(#12681) Energie X válasza nonosmr (#12680) üzenetére


Energie X
őstag

Tökre műanyag az egész, ma már a drága üzletiek is azok (csak kicsit vastagabbak)

Gyulu25: Menj el egy műszaki boltba és próbáld ki milyen. Mindegyik újfajta consumer gépnek 2-3 éven belül lesz baja, nincs jó választás sajnos :/ Ha tetszik és jónak találod az árat akkor gondolkodj el a megvételén.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#12682) Pagi79


Pagi79
tag

Ideapad 320 - Touchpad

Sziasztok,
apumék vettek egy Ideapad 320-15ABR 80XS laptopot.
Raktam rá Win10-et és nem megy a touchpad. Neten utánanéztem, legyalultam újra, raktam fel friss chipset drivert, majd utána felraktam a touchpad drivert is, de a winfos nem láltja. Mármint az eszközkezelőben ha odamegyek az "Egér"-re nincs "Touchpad " rész.

Valakinek valami ötlete?

(#12683) Plazmacucci válasza Pagi79 (#12682) üzenetére


Plazmacucci
félisten

AMD chipset driver kell neki. SIO vagy PIO vagy valami ilyen hülye neve van. A gyártó támogatói oldal ezért van, hogy beszerezd az illesztőprogramokat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12684) Becksman


Becksman
őstag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne , hogy r4es és R5 videokártya van egy adott laptopba. Hogyan lehetne azt megoldani hogy az r5ot használja a játék? Amd control panelbe teljesítmény módba van , de a játék az R4et írja a beállításokba.
Lehet nem ide kapcsolódik a kérdésem mivel egy G50-45 laptopróll van szó, de nem találok rá más topikot.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#12685) bszotak


bszotak
tag

Sziasztok,

Itt is megkérdem, hátha van tapasztalata valakinek:

Abban kérném a segítségeteket, hogy honnan tudhatom meg, vajon a notebookom tud-e kezelni 2TB-os belső HDD-t?
Típus: Lenovo Idepad Z500 (20202)

Kerestem már fórumokban információt róla, néztem a Lenovo honlapján a specifikációkat, kerestem vmi elérhetőséget a Lenovo support-hoz, de nem sok sikerrel jártam.

Jelenleg 1TB-os winchester van benne, és ha van rá mód, nem külső megoldással szeretném bővíteni a tárhelyet.

Köszi!

(#12686) Casoli válasza bszotak (#12685) üzenetére


Casoli
őstag

Miért ne kezelné?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#12687) Lalikiraly válasza Pagi79 (#12682) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Az fn+f akárhánnyal előbb be kell kapcsolni. Már jártam így :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12688) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Ideapad 320 17 collos noti. Amd e2 9000 rel. Nekem volt egy fél napig de megadta magát. Plusz olyan hűtése volt, hogy egy- három másodpercig megy a venti utána leáll és 5 másodperc múlvaa megint ez. Ezek ilyenek? Mert lehet szemeznék megint egy ilyen géppel. Vélemények?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12689) Plazmacucci válasza Lalikiraly (#12688) üzenetére


Plazmacucci
félisten

AMD felejtős. Egy azonos árú Inteles variáns gyorsabb és még a driverekkel sincs szopó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12690) Lalikiraly válasza Plazmacucci (#12689) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jól van, köszönöm szépen! :R :(

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12691) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

A hétvégén lesz egy új Ideapad 320 17 collos új notim
AMD E2-9000 és Radeon 520M 2GB dedikált videókártyás.
Driver és ilyesmi telepítésnél mire figyeljek? Illetve, ilyenkor, hogy működik a videókártyák közötti váltás? Vagy az APU ban lévőt nem is használja?
Illetve a gyári driverek közül a lenovo oldaláról miket rakjak fel?
Természetesen Win10 Home fog rá kerülni.

https://euronics.hu/termekek/lenovo-ideapad-320-80xw001fhv/p/213653

Előre tájékozódnék, hogy ne legyen akkora szenvedés. Gondolom a Catalystot az AMD től töltsem le az egész pakkot...?

Előre is köszönöm szépen a tanácsokat!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12692) Plazmacucci válasza Lalikiraly (#12691) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mindent a Lenovo-tól tölts le, ha Windows telepítés után nem menne a touchpad akkor chipsetet is, ezek a gépek sokszor már csak így működnek... Aztán BIOS-t is frissíthetsz, nem véletlenül jön ki havonta új verzió. Egyébként a Windows 10 magától leszedi a szükséges illesztőprogramok nagy részét (Randeon softvare, audio, ilyesmi), egy pár dolog amit nem szokott, pl.: energiagazdálkodás, touchpad.
Arról, hogy mikor melyik grafikus proci megy azt senki sem tudja megmondani, mert egyrészt olyan gyenge mindkettő, hogy szignifikáns különbség nincs, másrészt pl egy hétköznapi Furmark tesztprogram többnyire ki sem tudja olvasni a mobil Radeonokat.
Utoljára amikor méréseket végeztem Z50-75 FX procis gépekkel, akkor ha a dual grapics be volt kapcsolva valami 15%-al magasabb pont jött ki 3D Mark-ban... Szóval játszani így sem úgy sem lehet vele, max ilyen 2006-2008 megjelenésű címekkel (már ha komolyabb fps vagy autós játékokról beszélünk). Biztos lesz aki szerint a Crysis is játszható rajta 480p-ben és a 20 fps sem gáz, de szerintem ne rontsd ilyenekkel majd a kedved :)
Arra még fel lehet készülni, hogy az ilyen alsó kategóriás konzumer gépekbe elég lassú HDD-ket tesznek, egy jól belakott Windows betöltési ideje is percekre nőhet. Ha majd gépet bővítenél, mindenképpen érdemes egy SSD-re benevezni, sokkal többet dob a felhasználói élményen mint mondjuk kétszer ennyi RAM vagy egy izmosabb CPU.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12693) Lalikiraly válasza Plazmacucci (#12692) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Rendben köszönöm szépen!

Tehát első dolog ugye hogy a Windows feltelepül. A touchpad az egyik ilyen hasonló gépnél sem működött, ergo azt tuti telepíteni kell. Utána akkor rögtön frissítsek egy BIOSt? Mert megnéztem a Lenovo oldalán és van hozzá kapásból most Májusi. A másik, hogy chipset AMD hez nincs. Gondolom, mert ugye a Videókártyáéval együtt van. A többit meg majd megnézem eszközkezelőben.

Igazából egy napig volt egy hasonló gépem, csak vissza kellett vinni mert megdöglött a hűtése, kicsit megbolondult a gép. Ott a vinyó egész gyorsnak tűnt, mellesleg a volt gépemben is szinte dettó ilyen vinyó van volt. De tény ami tény, hogy az SSD többet dob, mint a többi együttvéve.

Tehát, akkor ha jól értem a videókártyása semmi figyelmet nem kell fordítani, majd ő intézi magának.

Köszönöm segítségedet.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12694) Plazmacucci válasza Lalikiraly (#12693) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elméletileg függhet az energiagazdálkodási beállításoktól, de tápról a nagyobb teljesítményt adó beállítást kell használnia.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12695) Lalikiraly válasza Plazmacucci (#12694) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Oké.

Közbe kiderült, hogy nem is jó gép rendelődött meg, mert az Euronics ma nagyon döglődött, így a 15 collos lett és nem a 17 így most mókolhatok velük. Meg kellett rendeljem a 17 collost.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12696) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Lenne még kérdésem. Ugye szépen felkészülök előre a telepítésre.
A Lenovótól leszedtem az összes drivert. Viszont az Amd nél is ott vannak a frissebbek.
Az viszonr miért van, hogy az AMD oldalán a pakk 320 MB a Lenovonál meg 500?
Továbbá az ilye Lenovo utility meg hasonlókat felrakjam?
Meg ACPI ből is kétfajta van...

Driver oldalda

Köszi előre is :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12697) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Én tegnap vásároltam egy Lenovo notebookot AMD E2-9000 csodával :)
Most igazából csak egy problémám van.
Windows 10 telepítéskor felraktam a legújabb full csomag drivert. 18.5.1 et.
De ez a marha Windows szépen visszarakja utána a 17.7 et.

Továbbá ti a telljes csomagot szoktátok felrakni, vagy a webes minimált? Melyiket miért érdemes?

Köszi előre is :)

Bocsi, a Radeon topicba akartam...

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12698) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Lenne még egy kérdésem.

A gép könyve azt írja, hogy alapértelmezett esetben a bekapcsológombot pár másodpercig nyomvatartva alvó állapotba lép a gép. Ez oké működik.

De ha 5 nél tovább nyomvatartom, akkor úgy kapcsol ki hogy leválassza az akksit. Ezt, hogy lehet visszaállítani, hogy úgy működjön, ahogy a könyv írja?

Köszi előre is.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12699) Energie X válasza Lalikiraly (#12697) üzenetére


Energie X
őstag

AMD Driverral nekem az a tapasztalatom lenovonál hogy:

1. Gyári lenovo amd vga driver feltelepítésével kezdd (vagy a lenovo honlapjáról vagy ha kaptál cd-t akkor arról)

2. Ha van a vidokártyához frissebb driver az amd weboldalán akkor azt letöltöd és ráfrissíted. Itt már mindegy, hogy minimal setup vagy ful csomag a lényeg a frissítésen van (nem előző driver uninstall!) A minimal setup talán kényelmesebb :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#12700) Lalikiraly válasza Energie X (#12699) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Oké köszönöm!

Másodjára is felnyomtam az adrenalint. Így most tökéletes. :)

Nyilván e2-9000 nél sokat úgysem számít :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.