Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) Lalikiraly válasza itouchfan (#13850) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

A kisebb méret kisebb akkumulátort tartalmaz és az biztosan nem bővíthető. A ramban továbbra sem vagyok biztos hogy 2x4 van benne... De sajna erre csak úgy tudsz választ ha nézel youtube videót ahol felboncolják az adott típusú masinát.

A másik dolog, hogy figyelj rá hogy Windows 10 S van ám a 14 es gépen, ami azt jelenti, hogy csak Windows store os progikat lehet futtatni rajta, tehát külső sima telepítés le van tiltva. Bár nem tudom hogy létezik e ez a korlátozás még, ennek újfent utána kell komolyabban nézned nehogy kútbaesés legyen a vége.

Amúgy teljesítményre bőségesen elegek lesznek. Amúgy a dual channel ramnak igazából a GPU veszi hasznát, ha nem játszol ilyesmi, akkor igazából nem sokat fogsz észrevenni, bár a proci is szereti az tény, de csak akkor jön ki ha bőven kihasználod, de amit te leírtál, hát szerintem nem kell kaparni miatta. A 8GB ram viszont ma már alap az biztos.

Szép napot :) És majd használd egészséggel az adott masinát. :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13852) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ja igen még két apróság.
A 14 esen a billentyűzeten nincs numpad rész ha ez fontos neked én utálom...

A 15 ösön az S145 ön meg nincs type C csatlakozó csak három sima USB amiből 2 3.0ás.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13853) awexco válasza itouchfan (#13848) üzenetére


awexco
őstag

szia !

Ez lényegesen gyorsabb lehet mint az általad linkeltek .

[link]

te is látod a difit kb ...

[link]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13854) Lalikiraly válasza awexco (#13853) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Milyen igazad van. Az IGP teljesítményéről ne is beszéljünk.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13855) awexco válasza Lalikiraly (#13854) üzenetére


awexco
őstag

Az itt annyira nem látszik ... amúgy nekem az Amd-s változat van .

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13856) Frawly


Frawly
veterán

Szerintetek IdeaPad Flex 5 15,6"-ost honnan lehetne beszerezni 16 GB dual channel RAM-os, Ryzen 4700U-s, IPS FullHD kijelzős kivitelben? Vagy valamelyik másik gyártó hasonló, ennek megfelelő modelljét? Egyedül csak Amerikában találok, de azon ANSI billentyűzet lesz, nem ISO, és a gatyám ráfizetem az importköltségekre és a gari is problémásabb lesz.

Helyileg UK-be rendelném, de akár magyarból is hajlandó lennék rendelni. Valami miatt UK-be nem hozzák ezeket ki, inkább az egyel régebbi, Ryzen 3xxxU-s generációt nyomják a kereskedők, hogy az fogyjon.

Próbáltam Portugália, Németország, de ott meg ha van is, akkor is csak vagy 4500U-s verzió, vagy csak 8 GB RAM-mal, stb.. Nem értem miért hiánycikk ez.

(#13857) awexco válasza Frawly (#13856) üzenetére


awexco
őstag

Több gond is van . US változat adaptere szerintem 110v os szerintem UK ban 220 van . Bár ebben nem vagyok biztos .

Jól sikerült az AMD 4xxx mobil sorozata nagyon .... És keveset rendeltek belőlük procit az oem gyártók. AMD meg az előzetes rendelések alapján gyártatott . Szal mindenki kifogyott .

Ez a fő gond . Ez nem csak a Lenovot érintette . Drágább üzleti modellekből lehet neked megfelelő .

pl ez :

[link]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13858) Frawly válasza awexco (#13857) üzenetére


Frawly
veterán

Kösz a választ, én is ilyesmit sejtettem. Megnézem ezt az E15-öt. Szerintem a hiányba a COVID helyzet is belejátszik. Persze az AMD is hibás, mert ha tudja előre, hogy ilyen ütős lesz az új genes mobilproci, amivel ennyire leverik az Intelt teljesítményre és fogyasztásra is, meg IGP-re, akkor gyártsák. Minek fejlesztették ki, ha nem gyártják, nem lehet kapni? Ott van a drágán kifejlesztett termék, ott áll a drágán telepített üzemi gyártósor hozzá, és erre nem gyártják? Akkor felesleges volt a kutatási-fejlesztési pénzeket beletenni, arra, hogy kihozzanak egy kevés demódarabot.

Amerikából rendelésnél még a fesz/konnektordugó eltérése a legkisebb probléma, mert a modern tápok multivoltosak, támogatják mind a 110-120 és mind a 220-240V-os üzemmódot, meg az 50 és 60 Hz-es áramhálózatot is, az amerikai villásdugó meg adapterrel átalakítható bármilyen más konnektorcsatira, vagy ha nem így lenne, rendelnék valahonnan kompatibilis európai töltőt. Nem ez a része problémás, hanem:
1) sokára érne ide, lehet hónapokat is kell rá várni, míg a rendelt áru COVID miatt a határon áll
2) nagyon magasak az importköltségek, főleg egy ilyen drága gépnél rúgnak iszonyat nagy összegre, azért 200-400 ezer forint körüli összegről beszélünk, és 20-30% importköltségről, mert ezen az értéken már mindent az ember nyakába vágnak, áfa, vám, vámkezelés, stb..
3) ezzel tipikusan bukom a garit is, ez már önmagában no deal nálam
4) egy soros amerikai Enter, amivel nem lenne baj, de cserébe nincs dedikált billentyű a bal Shift mellett az í-nek (helyette az beleolvad a bal hosszú Shiftbe), az ű-nek megfelelő gomb meg kikerül a billentyűzet legszélére, emiatt nem felel megy a magyar gépírásszabványnak, ami ISO kiosztással dolgozik. Pedig nem ragaszkodok magyar billentyűzethez, mert úgyse nézek le mi van a billentyűkre írva, így bármilyen ISO kiosztás lehet fizikailag (szoftveresen átkapcsolom magyarra), de az ANSI körülményes, az í-t csak Altgr+J kombóval lehet elérni, az ű-ért meg nagyon messzire kell kinyújtóznia a jobb kisujjnak. Ezt meg nem akarom bevállalni, ha nagyon nem muszáj, mert oltári nagy szívás.

(#13859) coro


coro
csendes tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek erről a gépről?
Lenovo IdeaPad C340
(érintő kijelző 14",10.gen i5,8gb ram, ssd)

(#13860) awexco válasza coro (#13859) üzenetére


awexco
őstag

Link ?

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13861) awexco válasza Frawly (#13858) üzenetére


awexco
őstag

Ezt nézd meg ([link]) bár átszámolva jóval drágább mint az enyém de legalább a kijelző sokkal fényesebb ... ill a bill is kapott háttér világítást ... ill atom durva aksi időt ...

[ Szerkesztve ]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13862) májkimiki


májkimiki
őstag

Sziasztok!
Mennyi az esély arra, hogy egy Lenovo G50-45 és Lenovo G50-30 kijelzője és felső része kompatibilis egymással? Mindkettő 16:9 HD/1366x768 fényes.
A G50-45 panelja csíkos, a G50-30-as meg alaplaphibás (a kijelzője viszont jó).
Arra gondoltam, hogy egy az egyben kicserélem a két felső részt.

(#13863) Plazmacucci válasza májkimiki (#13862) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha jól emlékszem tök ugyan olyanok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13864) májkimiki válasza Plazmacucci (#13863) üzenetére


májkimiki
őstag

Az ige szóljon belőled :) . Köszi.

(#13865) modflow


modflow
veterán

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy ilyen gépet;
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 81Y4004GHV

Ez szerintetek is rossz választás?
A milyen laptopot vegyek topikban nem tartották jónak a kiszemelt gépemet.

(#13866) Lalikiraly válasza modflow (#13865) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Szerintem egész jó kis gép. Egy dolog van benne ami negatívum, vagyis kettő.
A kicsi SSD ha tényleg játszol az hamar betelik, viszont szerencsére M.2 es... Nem nagy kunszt nagyobbra cserélni.
A másik pedig a RAM. Ugyancsak ha gamelsz akkor az biza nem túl sok a 8 sőt inkább mostmár kevés.
A bővítésénél az lehet az akadáj, hogy nincs másik ram slot tehát ezt az egyet kell kicserélni nagyobbra, javaslom ennek nézz utána.

Így mindent egybevetve nem rossz, de nem a is a legjobb. Pedig én Lenovo fan vagyok.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13867) modflow válasza Lalikiraly (#13866) üzenetére


modflow
veterán

Azt láttam neten, hogy lehet beletenni sata hdd-t is, elvileg gyári tartozék a kábel. Kérdés Hun-ba is az-e.

A fő aggályom, hogy azt mondják, hamar elromlik.
Meg hogy nagyon reped a burkolata.

Ezek nekem nagyon fura dolgok....

(#13868) Lalikiraly válasza modflow (#13867) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát burkolatrepedés és hamar elromlást én nem tudok mondani, ugyanis három darab Lenovo laptop van nekünk otthon, és egyiknek sincs baja, pedig valamelyik már bő két éves és a használat nyoma sem látszik rajta, pedig párom használja meg én is bőszen.
Barátoméknál is van kettő, ott is hasonló a szitu. Jó ezek nem gamer notik...

Amúgy sok helyen azt mondják a gamer notikra, hogy már gyárilag érdemes újrapasztázni, annyira szar a gyári paszta rajta...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13869) modflow válasza Lalikiraly (#13868) üzenetére


modflow
veterán

Köszi a választ.

(#13870) Lalikiraly válasza modflow (#13869) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nincs mit! Majd írj mi lett végül!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13871) uisz1


uisz1
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy Lenovo ideapad 330-15ich gépet.
Az a kérdésem hogy NVMe m.2 2280 as SSD tudok bele venni? :R

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13872) Lalikiraly válasza uisz1 (#13871) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Így helyből nem tudom. A 330-asokban még nemigen van slot neki. Nézzél meg youtube szétszedős videót, vaygy kapd le a gép hasát. cca 12 csavar meg egy plasztikkártya...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13873) uisz1 válasza Lalikiraly (#13872) üzenetére


uisz1
csendes tag

Ezt láttam 🤔😃 szerinted?

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13874) uisz1 válasza Lalikiraly (#13872) üzenetére


uisz1
csendes tag

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13875) konenlevono


konenlevono
újonc

Sziasztok! Újonnan beszereztem egy Flex 5-15IIL05 (81X3) ideapad-ot, (i5-ös 10. gen. proci Nvidia mx330-al és 8 gb ram-al) imádom a funkcióit és nagyon gyors, nagyon kompakt, de hihetetlenül fel tud forrósodni egy "sima" játéktól. Nem állítja le magát, de az én bőröm már égeti közben, bár ha vége a játéknak, elég hamar vissza is hül. Nem annyira értek ehhez a témához, ezért gondoltam megkérdezem itt hogy vigyem vissza garanciális szerviz alapon vagy ez ilyen lesz? :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#13876) Lalikiraly válasza konenlevono (#13875) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Gratulálok a géphez!

Ez kb ilyen lesz.
Annyit lehet segíteni a dolgon, hogy újra kell pasztázni, mert a gyári paszták elég silányak...
Sok fokot lehet vele nyerni. De amúgy igen így fel tudnak forrósodni sajna.
Megszoksz vagy megszöksz van semmi más.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13877) Lalikiraly válasza uisz1 (#13874) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen az az szerintem is. Elvileg a sok kis érintkező két részre van osztva az egyik oldalon csak pár darab van. Balra ott az ezüst csavarhely. :)

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13878) konenlevono válasza Lalikiraly (#13876) üzenetére


konenlevono
újonc

Szia Lalikiraly,

rendben, köszönöm a tippet! Van király pasztám úgy hogy ma meg is csinálom.

Köszönöm még egyszer! :R :R

(#13879) Lalikiraly válasza konenlevono (#13878) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na ezigen! Belevaló vagy! Csak óvatosan és kíváncsi leszek az eredményre és nem kell agyonpasztázni, az többet árt mint használ. Le a kalappal! :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13880) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sziasztok, problémám lenne, Lenovo 530S-14ARR notebook, amint bekapcsoló gombon levő led fehérről narancsra vált, azaz 20% alá merül, még a bekapcsolás is 1 percre nő, az alap 10 mp helyett, feladatkezelő 5-8 mp alatt jön be, Chrome meg kínlódás, 4 ilyen gépet vettünk csak ez csinálja, akku, ssd, ram cserebere megtörtént, vagy 5 windows telepítés és mindig rossz, szerviz egy nap alatt vissza küldte, hogy tesz oké, de sajnos nem az. Küldjem el megint? Biost frissítettem, az se segített. Ilyenkor a torrent töltés is vissza lassul pl., kellemetlen a működése.

(#13881) Plazmacucci válasza #TOTTI (#13880) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hi!

Ha tud gyorstöltést, azt kapcsold ki a Lenovo Vantage appban. Valamiért egyszerre nem tudnak gyorstölteni meg turbo órajelen járni. Valszeg TDP keretet megeszi a nagyobb áramfelvétel.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13882) uisz1


uisz1
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek érdemes ezt a gépet megvenni a mostani Lenovo ideapad 330 helyett?
Legion Y540 laptop
▪️Intel Core i5-9300H (4C / 8T, 2.4 / 4.1GHz, 8MB)
▪️NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
▪️1x 8GB DIMM DDR4-2666
▪️15" FHD IPS 144hz kijelző
▪️128GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe + 1TB HDD 7200rpm 2.5"
:R

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13883) Lalikiraly válasza uisz1 (#13882) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Attól függ az Ideapad 330 ban mi van?

Amúgy há hogy a viharba nem? :D Viccelsz? Csurgó nyállal futnék érte a boltba ha meglenne rá a guba :D
Nekem már csak jövőre lesz meg a gamer gépem.

Egyébként annyit változtatnék ezen a gépen, hogy +8GB RAM és a vinyót kiraknám belőle és egy nagyobb SSD inkább.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13884) uisz1 válasza Lalikiraly (#13883) üzenetére


uisz1
csendes tag

Hali!
Ez van a 330 gépben
Specs:
Processzor: Intel Core i5-8300H 2.30 Ghz
Vidókártya: GTX 1050
Tárhely: Samsung SSD 860 EVO 250GB
Kijelző: 15.6" (1920 x 1080)
Memória: 12 GB DDR4
:R

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13885) Lalikiraly válasza uisz1 (#13884) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát így már más a tészta.

A CPU egy gennel újabb. De az integrált videóvezérlője ugyanaz.
A videókártyában nagyobb a különbség, de ha arra vágysz, hogy a legújabb gameket annyira fullba vigye a 1650 sem megváltás sajnos.
Az SSDn nagyon nem lehet hova fejleszteni az egyik legjobb ami neked van.
Memória hogy jött a 12? 4 volt az alaplapon és raktál bele még 8 at? Esetleg ha olyannal foglalkozol figyeld a memóriahasználatot. Például afterburnerrel monitorozd, lehet ha egy 16 os lenne benne még segítene valamicskét, bár fpst már nem hoz a konyhára az biztos.
A legion előnye az elég jó hűtés, a világító billentyűzet, a hátul lévő csatlakozók, a ram alapból 8 és hozzá még 8 at ha beleraksz.
Mennyibe kerülne most a Legion? Mert ahogy néztem a Gamer laptopokat, nem a legjobb ár érték aránya van most.
Nézzed meg a Lenovo Ideapad Gaming 3 notit. Szolidabb kék háttérvilágításos és sokszor jobb hardverrel szokott lenni néha akcióban 250 körül ... Vagy az L340 ből is van tápos változat de az meg csak egy ram slotos.

Megmondom őszintén én nem erre váltanám le a gépedet. De persze nyilván nem kívánok a pénztárcádban turkálni és nyilván te hozod meg a döntést.
Az új Asus Rog strixeknél is nézzél szét, vagy Acer Nitro 5 bár a 2020 as változatba egy gyalázatos képernyő került ( a tesztek szerint) Vagy Asus TUF 505 ös széria. Ha nem vagy márkahű.
Én részemről sokat nézelődtem mostanában mert a szerény Pentiumos Ideapad L340 emet fogom leváltani de majd csak jövőre szülinapomra és nekem pl fontos a 17 es képernyő, de más lehetőségek is vannak.

Ja igen. Még annyit, ha nagyon gamelni akarsz az 512 SSD már legyen alap. persze M2 NVME

Kíváncsian várom válaszodat! :)

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13886) #TOTTI válasza Plazmacucci (#13881) üzenetére


#TOTTI
őstag

Végül garanciális szerviz lett, egyelőre várom vissza, 4 ilyen gépet vettünk egy időben, csak ez csinálja.

(#13887) chege


chege
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodom Idead 3 15" vásárlásán. Telekomnál volna szerintem egy (talán) számomra nemrossz ajánlat: LENOVO IDEAPAD 3 81W40044HV. Viszont csak 4gb memóra van benne. Szerintetek ez bővíthető, vagy csak "forrasztott" van benne? Köszönöm!

(#13888) Lalikiraly válasza chege (#13887) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia! Attól függ melyik változat.
Az általános az, hogy van egy slot amiben csücsül egy ram és max azt cseréled ki. Ez főleg a Celeronosokra jellemző. A tiédnek az adatait nézve, szinte biztos hogy van üres slot. AMD nek pláne nagyon kell a jó ram.
De a nagy átlag az hogy forrasztva van 4GB és van egy üres slot, abba akár 16 os modult is rakhatsz. Hát mindenképpen bővítsd a 4 már nagyon kevés.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13889) chege válasza Lalikiraly (#13888) üzenetére


chege
aktív tag

Köszi! Majd azért valahogy megpróbálok bele nézni a szellőzőkön :)) Hátha lehet valamit látni.
Azért kérdeztem utána, mert igaz ez Ideapad 5 és intel (na hasonlítom az almát a tésztával.. :U ), de viszont itt azt mondják, hogy:
"Unfortunately, upgradability is a bit poor. All of the memory is soldered to the motherboard"
[link]

(#13890) Lalikiraly válasza chege (#13889) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na várjál. Az előbb még az Ideapad 3 ról volt szó...

A szellőzőnél semmit sem fogsz látni. Főleg hogy fém sapka van a ramok fölött, az se mindeggyiknél :D

Ez meg az ideapad 5 slim változat. Ott a videó is. Csak az M2 es SSD cserélhető. Minden más forrasztott.
Annyi, hogy úgy tudom, az ideapad 5 és a 3 egyes típusai most a csúcstartók a 90% os képernyő helyfoglalási arányukkal. Ennyire durva egyik laptop sincs.

Szóval nem mindeggy melyik változatot akarod, ezért mondtam, hogy változó, hogy van a ram. Ideapad 320 és 330 nál a Celeronosnál 1 slot van és abban a ram, míg Core i3 nál pl lapra forrasztva 4 vagy 8 és egy üres slot. AMD nél meg van ahol két slot van. L340 17 es gépem van nem a gamer. Ebben volt egy üres slot. A gamerben meg egy slot van és abban van a ram. Szóval nem kicsit kaotikus a helyzet.

Ellenben amit a Lenovótól nem értek, hogy honnan a picsából szedik még ezt a sok szenny VGA webkamerát, komolyan akkora truváj lenne egy nyomorék FHD webkam? Na mindeggy. Nekem a másik amiért váltani fogok valószínű ettől független L340 gamingre, hogy egyrészt FHD képernyő, másrészt nem TN+Film, hanem WVA paneles és van dedikált videókártya az meg nekem stream és hasonlókhoz nagyon kell.

A másik amit szintén nem értek miért erőltetik a k merevlemezt ennyire. Még ebből a gépből is kiveszem és rakok SSDt bele... Egyszerűen türhő egy fos merevlemez. Egyrészt hallatszik a hangja, pedig a gép ventilátora nem megy, tehát a vinyó hangos alapból a forgása. Másrészt amikor nem csinál a gép semmit állandóan parkoltatja a fejet... Persze azért vettem így a gépet, mert a tárhely meg kell. Na de kinek nem :D De viszont jövő héten épül a home adattároló serverem, így a notikba elég egy kis rendszer SSD és viszlát.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13891) chege


chege
aktív tag

Ideapad 3 lenne a kiszemelt, viszont Ryzen 4300U val nem találtam róla semmi adatot. A #13887 hszben linkeltem a konkrét típust nem tudom erre gondolsz? Meg van utána írva ez a brutál hosszú betűso ami nem sokat segít nekem, vajon ennek is 15ARE05 volna a típusa, vagy a Ryzen 3 miatt más? :D

(#13892) uisz1 válasza Lalikiraly (#13885) üzenetére


uisz1
csendes tag

Hali!
Maradok inkább annál ami van.. 😃 Igen a memória 12GB úgy jött ki ahogy írtad.
Inkább egy + SSD a ben gondolkozom :) :R

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13893) Lalikiraly válasza chege (#13891) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Az az ideapad 3 baromi jó a 4300U val hisz az most a legújabn.
A ramot szinte biztos hogy tudod bővíteni, meg kell is.
Egy dologra figyeltem fel, az egyik helyen W10S et írnak. Az baj lehet mert csak a store ból lehet rá bármit telepíteni. Erre kérdezz rá.
A másiknak biztosan más a típuskódsora.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13894) Lalikiraly válasza uisz1 (#13892) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Azért miattam nem muszály, de jelenleg jól teszed. Inkább egy új Ryzenes típusra cseréld. 4000 res szériára. Na az lenne az elörelépés.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13895) awexco válasza chege (#13891) üzenetére


awexco
őstag

Nekem 4500u val van ...

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13896) uisz1 válasza Lalikiraly (#13894) üzenetére


uisz1
csendes tag

Nem vagyok híve a Ryzen processzoroknak :)

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13897) uisz1 válasza Lalikiraly (#13894) üzenetére


uisz1
csendes tag

Inkább ez :)
Intel® Core ™ i7-8750H processzor

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#13898) awexco válasza chege (#13891) üzenetére


awexco
őstag

Ez van nekem .

[link]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13899) awexco válasza uisz1 (#13897) üzenetére


awexco
őstag

Ezt majnem hozza az amd 15 w-ból ... az inteles 35w
vga terén az amd sokkal erősebb

[link]

Vagy még a 4700u is igen jó ...

[link]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#13900) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Nem tudok belépni a Lenovo Magyarország segítségkéréshez. Kéri a sorozatszámot, beírom és azt mondja nem létező sorozatszám! Ezért itt kérdezem, hátha valaki tud segíteni.
2019 végén, karácsonyi ajándéknak vásároltam egy IdeaPad 330 81D600HYHV, Amd A4-9125 proci, Memória 4Gb, VGA Radeon 530 2Gb, laptopot a MediaMarktban. Win 10 került rá. Mostanában egyre sűrűbben úgy indul, hogy "rácsrendszer" van csak a kijelzőn. Az egér kurzor viszont mozgatható. Ezért kizárnám a kábel törést a zsanérnál.
Elsőre újra raknám a win10-et. De ha már újratelepítem, előtte kicserélném a hdd-t, ssd-re. Mert rohadt lassú! Kérdésem, ez garanciális ügyintézést kizáró tényező? Inkább küldjem el garanciáztatni? Ha igen, hogyan? Mivel ahhoz is kellene a sorozatszám... Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.