Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15178) Stanlee válasza venom8888 (#15175) üzenetére


Stanlee
őstag

En vezetnem, hogy mibol mennyit vesztek UK-ben, utana megneznem a legkozelebbi magyar tesco online shopjaban, hogy az mennyibe kerul. Arra radobnek kb 20%-ot (ez a felar, ha kisebb telepulesen vasarolsz boltban). A kaja az amugy nagyon haztartas fuggo, lattam par forumtars havi etelfogyasztasat, mi pl. negyedannyi hust eszunk, de ahogy a pelda is mutatja, van akinek a Pick teliszalami kell minden reggel, ami hosszutavon viszi a penzt :-)

A net, telekommunikacio szerintem Mo-n dragabb videken, de az helyszinfuggo lesz. Aztan vill. energia olcsobb, gaz meg dragabb. Mar mas is irta, hogy egy szigeteletlen regi haz az viszi a penzt telen.

Ha par dolgot meg tudsz csinalni magad a hazon, akkor az jo, ha mindenert hivnod kell valakit, akkor az penztemeto szintre emeli a lakhatast, foleg videken.

Az elet Mo-n mar nem olyan olcso, mint ahogy az ember sokszor gondolja. En mondom ezt ugy, hogy nem Mo-n elek, de ha lehet akkor sokat vagyok otthon...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.