Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2799) szupra válasza zseniális19 (#2401) üzenetére


szupra
csendes tag

Hello

Az LCPOWER LC-35U3-Becrux külső ház-nak én is nagy sajnálattal láttam hogy csak két müanyag ék az ami tartja a hdd-t. A hdd így kotyog és nem áll stabilan a házban. A problémát két darab a hdd ház sínjébe vezethető alumínium lappal próbáltam megoldani. Az alumínium lapra pedig 3 furatot helyeztünk így a hdd az alu lapra csavarozható és ezzel együtt a hdd házba tolható. Az alumínium lappal a hdd stabilan van elhelyezve a házban semmi kottyanás. A hőelvezetésről pedig a alumínium lap gondoskodik. Pár furat az alumínium lapon és talán egy picit még jobb szellőzés érhető el. Képen mellékelve a megoldás.
/dl/upc/2014-11/04/521422_finrexel8yt5u40z_dsc01880_2.thumb.jpg
Ezt a házat csak olyanoknak ajánlanám aki rászánja az időt hogy bajlódik vele, mert enélkül nem stabil a hdd a házban.

[ Szerkesztve ]

(#2800) kurtuzov válasza szupra (#2799) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Emiatt vettem én LCPOWER LC-35U3 házat Becrux és Acrux utótag nélkül. Azok nem csavarosak és ráadásul nincs elöl bekapcsoló gombjuk.

(#2801) szupra válasza szupra (#2799) üzenetére


szupra
csendes tag

Bocs a kép lemaradt.

(#2802) King Unique válasza szupra (#2801) üzenetére


King Unique
titán

Micsoda ki szabadkézi műszaki rajz, akár összedobhattad volna AutoCAD-ben is, v más progiban, de célnak megfelel :C
Lemez csak 1,6 mm vastag? Bár elképzelhető, mert gondolom rack belsejében is ki van centizve a hely.

(#2803) King Unique válasza szupra (#2801) üzenetére


King Unique
titán

Az LC-Power 35U3 Becrux rackhez Ilyesmi belső ékeket készíthettél, legalábbis méretek alapján, gyorsan egy ilyet dobtam össze szemléltetés gyanánt.

(#2804) szupra válasza King Unique (#2803) üzenetére


szupra
csendes tag

Nagyon perfekt lett, Gratula :C
Autocad-ben lett rajzolva, melyik típusában, évszámba?

(#2805) King Unique válasza szupra (#2804) üzenetére


King Unique
titán

Gondolkoztam először AutoCAD-ben is, de jobban szeretek eleve 3D-s szoftverben tervezni és egy ilyen egyszerű, kevés méretet tartalmazó alkatrésznél, talán praktikusabb is. Egyébként Solid Egde ST6-ban készült.

Én csak jobban szemléltettem, az ötlet a tiéd. :R Gondolom a lemezt is házilag vágtátok méretre, egy sima átmenő furat meg ugye nem nehéz? Esetleg tudnál egy skiccet dobni a gyárilag hozzáadott lapokról, h azok mennyiben térnek el tőle, sima műanyagok??
De akár LC-Power supportnak is prezentálhatnád, h nem ártani vmi ilyesmi megoldást összedobni, ha már a gyári elég vékony... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.