Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#19201) darvinya


darvinya
titán

Rossz topikba írtam.először

Kodi-ban lehet olyat, hogy ne puffereljen?
Konkrétan MyTv addon duplán töltődik, s emiatt 2x ismétli 30mp csatorna indításkor, s utána kimerevedik a kép, s kb. 1½perc mire észheztér lejátszás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19202) junkpod válasza gringoka (#19200) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tehát van egy film fajlod amit meg szeretnél valakiknek osztani, hogy nezhessek máshonnan is, azaz streamelni?
Vagy warez film oldalról streamelt filmet szeretnél nézni? Azaz stream-et nézni?

Box's don't touch!

(#19203) Melack


Melack
veterán

Feleségem kérdését tolmácsolnám: TLC-hez van vmi kiegészítő, vagy lehet valamelyik add-onban magyarul nézni Kodi alatt?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19204) darvinya válasza Melack (#19203) üzenetére


darvinya
titán

MyTv addon előfizető.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19205) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

Erre valaki?

annyi, ami furcsa, hogy az HBO GO kiegészítő dependecies fülön azt írja, hogy az inputstream.adaptive unavailable, pedig engedélyezve van a kiegészítő.

tipp valakinek, hogy mi a baja?

köszi

(#19206) gringoka válasza junkpod (#19202) üzenetére


gringoka
aktív tag

Köszi már sikerült megoldanom

(#19207) Aethel


Aethel
aktív tag

Üdv nektek!

Android TV-s Kodival próbálom összekalapálni a libtorrentes kiegészítőket, de sajna mindig kidob hibával. Ha Deluge-s verzíóval vagy más torrentessel próbálom, akkor beenged, tudok keresgélni meg minden. Persze letölteni nem mert nem fut egyik torrent program sem sehol.

Nade ha a sima verziót próbálom, akkor a "kizstorrent" nem akar futni. Feltettem a leírásban linkelt libtorrentet zipből, fel is ment bár az sem indul el, ledob ezzel: Failed to import python libtorrent.

Keresgéltem itt a fórumon, már másnak is volt ilyen problémája ahogy láttam, ott megoldódott valamilyen router beállítással de nem külföldről próbálkozom, illetve minden tűzfal ki van lőve a nettől a TV-ig.

Minden a legfrissebb, lehet pont ez a baj? :D

Kerestem a naplót ahova elvileg a hibát köpné de a Kodi naplójában semmi nincs ezzel kapcsolatban. Van esetleg egy másik napló fájl is valahol?

:R

(#19208) Jony2420 válasza tkomlosi (#19205) üzenetére


Jony2420
tag

hát,hogy bevaljam aj igazat, nekem sem megy ,elég siralmasan van összetákolva ez a HBOGO kiegészitő ( igazán maximális tisztelet a fejlesztő előtt) de van még mit javitani rajta ,ez a verzió olyan Demo, és csak a kodi 18 leilával indul,sajnos, azt hiszem majd a Kodi 19 Neptun-nal fog indulni hibamentesen addigra elkészűl a HBOGO finál verzió :)

(#19209) Mr Dini válasza Aethel (#19207) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Az Android és a bináris addonok/könyvtárak betöltése veszett ügy. Valamelyik verzióig működik, de egy Androidos korlátozás miatt az SD kártyáról/belső tárhelyről nem tudsz ilyeneket használni (ugyanis noexec-cel van csatolva). Maximum root mellett tudod használni.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#19210) LouiS22 válasza Jony2420 (#19208) üzenetére


LouiS22
veterán

Hajrá, adott a lehetőség: írj jobbat.

Hihetetlen, hogy képtelen vagy felfogni: ezt valaki a szabadidejében, teljesen ingyen hozta össze.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19211) tomsky


tomsky
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget ha kérhetnék!Telepítettem a számomra érdekes pluginokat,(mozicsillag,inda,stb),de nem találom,így nem is tudom el indítani!
Csak tv adások vannak!

Üdv!

(#19212) zoltan6 válasza tomsky (#19211) üzenetére


zoltan6
őstag

videó\kiegészítők menübe vannak

(#19213) ekrisztian válasza LouiS22 (#19210) üzenetére


ekrisztian
senior tag

+1

(#19214) gringoka


gringoka
aktív tag

Sziasztok. valaki tudna segíteni huncoretv beállításában ?

(#19215) tomsky válasza zoltan6 (#19212) üzenetére


tomsky
csendes tag

Üdv!

Sajnos csak az online stream jelenik meg,és abban csak,tv,rádió,kedvencek,keresés van!
A felsorolásban megtaláltam a plugineket,de egyik sem csinál semmit,csak frissíteni lehet,de megnyitni nem! A tv működik ,de az nem érdekel!
Help!

Köszi!

(#19216) Jony2420 válasza LouiS22 (#19210) üzenetére


Jony2420
tag

Figyelj semmi roszat nemirtam, csak megirtam a véleményemet a kiegészitőről, ez van...ez a fórum nem csak ,, miért , minek ? hogyan ? segitség- ről szól,akár egy vélemény nyilvánitásról...... igen lehet, hogy én vagy valaki más ir egy jobbat, egy dinamikusabbat , és majd aki fogja használni, tesztelni, nyugodtan megirhatja a véleményét, hogy mi is az ahol a hibákat kilehet javitani, csak igy lehet programot fejleszteni, de attóĺ még ugyan ugy tiszteletbe tartom a fejlesztőt, és hálás köszönet a munkájáért.

(#19217) LouiS22 válasza Jony2420 (#19216) üzenetére


LouiS22
veterán

Egyébiránt a kiegészítő tökéletesen működik. Igen, két kattintás beállítani, de ha követed a leírást és teljesülnek a szintén világosan megfogalmazott követelmények, akkor műödnie kell és működni is fog.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19218) Buga-Jakab válasza aky01 (#19112) üzenetére


Buga-Jakab
csendes tag

Nálatok megy a rajzfilmek online? Nálam hibát ír és nem indit semmit.

(#19219) Aethel válasza Mr Dini (#19209) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszönöm a választ! :)

Van egy NAS itthon, beüzemeltem rajta a Deluge-t. Belőttem mindent rajta ahogy kell.
NCTV Deluge elindit, belép szépen, válogatok a stuffok között:
Viszont ha elindítanék egy filmet, Hiba történt a Deluge megszólításakor. Errno 111
Ez miylen hibára utalhat?

Alapvetően kicsit nem értem hogy az ideiglenes, illetve letöltendő fájloknak miért kell helyet megadnom a kiegészítőn belüli beállításokban. Naívan azt gondolnám hogy 1:1-ben átad mindent a hálózaton futó Deluge-nak ahol már konfigolva vannak ezek a dolgok.

Persze megadtam neki belső tárhelyes elérési utat, hogy oda szemetelhet.

(#19220) Mr Dini válasza Aethel (#19219) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha jól tudom - bár ebben KIZS kolléga a kompetens személy -, az addon mindenképp leszedi libtorrenttel lokálisan a torrentet (ezért tud 'streamelni' [a gyakorlatban nem egészen stream]). Másik kliensnek csak a visszaseedelés miatt adhatja át a kiegészítő a fájlt.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#19221) Aethel válasza Mr Dini (#19220) üzenetére


Aethel
aktív tag

Értem, végül is nem probléma, csak mint érdekesség érdekelt :)

Lőttem egy képet a beállításokról, hátha valami fatális dolgot írtam el.

A NAS-n futó Deluge-n belül engedélyeztem a Remote Connections, illetve 58846-os portra van rakva ahogy kell.

Próbáltam így is a címet: 192.168.1.70:8112, így viszont Errno 7-t dobott.

Itt egy kép a hibáról is.

[ Szerkesztve ]

(#19222) Mr Dini válasza Aethel (#19221) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Próbáld ki ezt az addont. Ez is Go alapú, azaz bináris, de nagyobb eséllyel működhet. Ahogy néztem (nem próbáltam), a magos provider sem gond neki, csak be kell patchelni ezt a PRt.

És bár Ő is mindenképp cachel, a NAS-ra is ráküldheti szintén seed céljából a linux iso fájlod legálisan beszerezhető dokufimed... ;)

Egyébként meg ha már Droidos a box, én mindenképp rootolással indítanék. Utána pedig csak egy újracsatolás az egész. :))

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#19223) Aethel válasza Mr Dini (#19222) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszi! Kipróbáltam, szépen felment majd be is állítottam a magot de sajna bármelyik dokufilm elindításakor azt írja "Nem sikerült egy linket sem találni"

Ha a publikus forrásokat bent hagyom, akkor talál szépen sok mindent de ugye egyik sem magyar content.

Sebaj, használom a NAS-t mint letöltő aztán onnan helyi hálón leosztom a leszedett cuccot majd simán lejátszom DLNA-n keresztül.

Csak hajtott a kíváncsiság hogy működik "ingame" Kodiban a filmkeresés/nézés. Meg ugye kényelmesebb mint külön gépen elindítani a töltést stb.

Bár a Deluge-s KIZS féle addont még próbálgatom, hátha sikerül összehoznom valahogy.

Sajnos nem külső droidos boxom van, hanem egy Philips Smart TV, android rendszerrel. Egyébként meglepően stabil és pörgős, megszerettem. Ez az első dolog ami kifogott vele. Próbáltam utánanézni hogy lehetne rootolni, de nem igen találtam használható infót.

Egy gyors kérdés, a "be kell patchelni" -t úgy értetted hogy leszedem zippelve a script.elementum.burst 0.0.16-os verzióját és csak simán Kodin belül telepítés ZIP-ből?

[ Szerkesztve ]

(#19224) kmarci25 válasza Jony2420 (#19216) üzenetére


kmarci25
veterán

Egyébként mi a baj az HBO Go kiegészítővel? Miért írod, hogy alpha/demo? Milyen plusz lehetőségekre lenne szükséged? (Tényleg érdekel, mert én pont jól elvagyok vele...)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19225) kovabor


kovabor
tag

Sziasztok, lehet már feltették párszor a kérdést, és lehet, hogy van rá megoldás, de...

A youtube addon miért nem akar bejelentkezni? Jobban mondva elmegyek a,

youtube.com/activate

ami átdob a

https://accounts.google.com/signin/oauth/usercode?flowName=DeviceOAuth

beírom a kódot, végigviszem, stb, aztán úőjra kezdi a KODI-n, hogy írjam be a kódot....

Előre is hálás köszönetem

(#19226) tkomlosi válasza kmarci25 (#19224) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

én a leírás alapján megcsináltam, egy ideig működött, egy jó ideje nem.

plusz funkció nem kellene, csak a mostani sem működik.

support félének ez a fórum van megjelölve, de itt nem sok minden történik sajna, hiába kérdez az ember

(#19227) divan válasza kovabor (#19225) üzenetére


divan
senior tag

Kétszer kell megcsinálni a folyamatot, utána lesz jó. Neked harmadszor is kéri, vagy a másodiknál abbahagytad?

(#19228) kmarci25 válasza tkomlosi (#19226) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem már jó ideje hiba nélkül működik. Az egyetlen bajom, hogy vannak időszakok, amikor gyenge minőségben indítja a tartalmat, és ilyenkor nincs lehetőség váltani. Ezen kívül semmi bajom vele.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19229) Sanchez997 válasza tkomlosi (#19226) üzenetére


Sanchez997
csendes tag

Sajnos nálam sem megy. Sokáig ment, pár napja megpróbáltam azóta nem megy. Valamit ír a logba de még nem volt időm sajnos megnézi hogy mi a gondja.

(#19230) bajint


bajint
csendes tag

A Noizy shark működik valakinél? Regisztráltam az oldalon,ugyanazzal a bővítményben is,visszajeleztek, de nem indul el egy videó sem.

[ Szerkesztve ]

(#19231) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Sziasztok!

Médialejátszó építésén gondolkodom, és célszoftverként a KODI-t találtam megfelelőnek.

Csak HD filmek (Home szerverről), valamint Youtube lejátszásra lesz használva.
4K tartalmak nem igazán érdekelnek, nem vagyok annyira filmmániás, leginkább sorozatokat nézek...

A kütyün kimondottan csak a KODI futna, boot után az indulna, tehát nem kell rajta semmi Win/Linux/egyéb használhatóság...
Azon gondolkodtam, hogy elég lenne egy Raspberry Pi 3 B+ is, vagy jobban járnék egy ilyen HTPC-vel:
- [Asrock J3455-ITX]
- 4GB RAM
- PikoPSU + LED tápegység

Picivel drágábban jönne ki a HTPC verzió (~20ezer HUF-al), de erősebb is (és ha a későbbiek úgy hozzák, jobban használható másra is)...

Ki melyiket ajánlaná, és miért?

THX

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#19232) dugynok válasza Norbi.Sz (#19231) üzenetére


dugynok
senior tag

Amlogic S905(X) procis médiabox + LibreElec, 10ezer alatt megvagy :)
Pici és fogyaszt 3W-ot.

[ Szerkesztve ]

(#19233) bajint válasza Norbi.Sz (#19231) üzenetére


bajint
csendes tag

Szerintem a pi.
Kicsi,nem igényel igazán számottevő áramot,ha kicsit utánajársz rájössz mennyi mindenre használható még. A Kodihoz van külön operációs rendszere amin csak a KODI fut.A tv saját távirányítójával irányítom,semmi mókolás.(Samsung K sorozat azt hiszem).
A HTPC-t szerintem másra nem igazán lehet használni.

(#19234) zoltan6 válasza Norbi.Sz (#19231) üzenetére


zoltan6
őstag

Nekem egyik szobába htpc van,másikban rpi 3.Nem tudok nagy különbséget tenni köztük.A htpc előnye,hogy windows van rajta,így néha tudok rajta böngészni,netezni ágyból.A rpi3 előnye,hogy működik tv távirányítóról hdmi CEC-el.Mindkettő használható,én is főképp sorozatokra használom online,vagy sorozatokra,filmekre nasról.

(#19235) castiels


castiels
addikt

Transmission-nál hogyan tudom azt megoldani, ha nem otthoni internetelérést használok akkor is elérjem az otthoni boxot?

(#19236) Norbi.Sz válasza bajint (#19233) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Hajlok rá, mert egyébként van itthon olyan kombóm, amit írtam HTPC-nek, csak azt használom Home szerverként, több HDD-vel, így azt nem bontom meg...

Mire használható még a Pi? Nem igazán foglalkoztam még vele, mondanál/mondanátok pár gyakorlati példát?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#19237) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. RTL most, működő kiegészítőt melyik repoból lehet telepíteni?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19238) Spuri2000 válasza Norbi.Sz (#19236) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Mediabox Androiddal és tökéletes lesz amire szeretnéd használni + internetezni is lehet

(#19239) Aryes válasza Norbi.Sz (#19236) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért kéne megbontani, kösd azt a tv-re, ha amúgy is 0-24-ben megy.

(#19240) Norbi.Sz válasza Aryes (#19239) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Mert XPEnology fut rajta (nem virtualban), így nem futhat rajta a KODI is (mivel nincs hozzá - legalábbis úgy tudom)...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#19241) mgergo76 válasza Norbi.Sz (#19236) üzenetére


mgergo76
csendes tag

Nekem RPi3 van a tv hátoldalára felrögzítve egy 3TB-s HDD társaságában.
Alapjába véve fut rajta egy torrent szerver (0-24), tehát a visszaosztási aránnyal nincs semmi gondom. Erről egyből tudom nézni a letöltött filmeket, illetve tudom hallgatni a zenéket. Ha szükséges tudok rajta Youtube videókat keresni és nézni.
Hamarosan beizzítom rajta az Ambiligh addon-t is úgyhogy a filmnézési élményen is javítok egy kicsit.

És mindezt minimális áramfogyasztás mellett.

Üdv: Gergő

(#19242) nyalifali


nyalifali
aktív tag

Kinyírtam a Kodimat?
Röviden, gondoltam frissítettem 8.90.5-re a RTLMOST akadás miatt, 8.90.4-ről.
Szar dtb-t adtam meg, XDA: don't panic!
Boot flash, elindul az s905x, mielőtt hálózatot választhatnék az egész motyó újraindul. (és csak a TV távirányítóra hajlandó reagáni mután elindult...)
Kábell próbálkozzak?

[ Szerkesztve ]

VaNmIT

(#19243) blakey válasza nyalifali (#19242) üzenetére


blakey
titán

Az RTl nem a Kodi miatt akad, a 8.90.5 hibás. Cserélj manuálisan dtb-t és ha megvan akkor tedd vissza a 8.90.4-et.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19244) nyalifali válasza blakey (#19243) üzenetére


nyalifali
aktív tag

Tenném, elindul USB-ről de mielőtt beírnám a WPA2-PSK-t elhasal. Mondom mégegyszer, csak a TV távirányítót szereti. ?
Kábel megoldás?
RTL-re visszatérünk.

VaNmIT

(#19245) blakey válasza nyalifali (#19244) üzenetére


blakey
titán

Kiveszed a pendrive-ot, manuálisan dtb-t cserélsz, ha úgy sem jó akkor találnod kell valamilyen módot, hogy egyszerűen megoldd a frissítést, kábel megoldás sokmindenre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19246) nyalifali válasza blakey (#19245) üzenetére


nyalifali
aktív tag

Jelenleg szerinetm a CEC szivat.
Ahogy elindul, csak a TV távirányítóra reagál.
És ha betallóznám a hálózatot, elköszön. :)

VaNmIT

(#19247) blakey válasza nyalifali (#19246) üzenetére


blakey
titán

Akkor a TV-n kapcsold ki a CEC-t amig megoldod a problémát.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19248) nyalifali válasza blakey (#19247) üzenetére


nyalifali
aktív tag

hmm, az ott kapcsfordítható?
Megnézem.

VaNmIT

(#19249) nyalifali válasza nyalifali (#19248) üzenetére


nyalifali
aktív tag

Rádugtam direkt, router szerint nem DHCP.
Kezdek aggógni.

VaNmIT

(#19250) nyalifali


nyalifali
aktív tag

Oké, elsőre köszönöm.
Leülök, gondolkodom.

VaNmIT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.