Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#19351) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Létezik ehhez kiegészítő?
Retromozi - Bud Spencer - Terence Hill

Vagy az egész retromozi.eu -hoz?

#?*@&!

(#19352) blakey válasza zeon.hu (#19351) üzenetére


blakey
titán

Retro kiegészíő a neve. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19353) zeon.hu válasza blakey (#19352) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hogy nem esett le, pedig láttam :D
:R

#?*@&!

(#19354) w.miki


w.miki
veterán

Melyik kiegészítők ajánlottak az MSrepo-ból, vagy másból film nézéshez?
Movieshark, TVshark gondolom, de ezen kívűl?
Van még gyors, és egyszerű kiegészítő filmnézéshez?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#19356) PACSA75 válasza janky1216 (#19349) üzenetére


PACSA75
őstag

Ezzel a Hola val megoldható, de sajnos egy idő után akadozik az adás, így élvezhetetlen. Ezt használtam eddig párszor, de nem az igazi, ezért is gondoltam megpróbálom kodi segítségével az iptv t.

(#19357) PACSA75 válasza Martin Eden (#19345) üzenetére


PACSA75
őstag

Így van, nem magyar ip vel ez felejtős.

(#19358) Jony2420


Jony2420
tag

Sziasztok, szeretném megkérdezni a fórumtársakat , hogy milyen a tapasztalatok az rtlklub kiegésztitővel, hogy ha már javult e a helyzet, mert ma reggel néztem az rtlklub müsorait, igaz reggel 3:00 kor, lehet hogy azért menet zavartalanul mert szerintem , mindenku aludt , már javult a helyzetaz rtlklub szerveren ?

(#19359) sincler bred


sincler bred
újonc

Sziasztok azzal a kéréssel fordulok hozzátok én nem régi Kodi felhasználó vagyok, Hogyan tudok csatlakozni azon oldalakhoz ahol felhasználói nevet kér és jelszót !Ilyen pl "a sorozat barátot" nem lelem sem a "Genesis" csomagban, A legfrissebb 2.6 os verziót használom. krisz torrent bejelentkezés állandó sikertelenség,HunCoreTv szintén! Nem egyenlö a ncore belépési adataival? Hogyan lehet a linkhez hozzáférni vagy olyan tanácsokkal ellátni Amely segít a megoldásban?

(#19360) zoltan6 válasza Jony2420 (#19358) üzenetére


zoltan6
őstag

Ugyanolyan pocsék még mindig,estefelé használhatatlan,még a windows-os kodi is leáll tőle (a kodi működése leált),reggel viszont működik rendesen.Ma is néztem reggel 7-8 körül,és egyszer nem állt le.

(#19361) Jony2420 válasza zoltan6 (#19360) üzenetére


Jony2420
tag

Kösz az információt :)

[ Szerkesztve ]

(#19362) Nerd


Nerd
aktív tag

Hello kodi nelkuli android TV-s 'exodus' clone appot ismer valaki?

(#19363) DirectorX


DirectorX
tag

Sziasztok! Most kezdem ezt a kodi dolgot android tvboxon (7.1.2).
Libreelec alól megy is a dolog, de szeretném használni androidnál az spmc-t is, azon belül a Moviesharkot. Kiegészítőként települ, de ha meg szeretnék nézni egy filmet akkor lejátszás előtt kidob ezzel a hibával: Majd újra indul az spmc program.
Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#19364) cicoka68


cicoka68
csendes tag

Sziasztok!
Létezhet olyan probléma, hogy a Win7 alatt a Kodi 17.1 Kryptonnal a Movieshark tökéletesen működik, de ugyanilyen felállásban a laptopon csak Win10 alatt minden filmnél a 0 lejátszás sikertelen felirat jelenik meg?
Vagy esetleg én bénáztam el valamit? A repóból van mindkettőnél telepítve.

(#19365) Sirjames73


Sirjames73
csendes tag

Na az eddig müködő Xbox One Kodi megadta magát. Egyik kiegészitő sem hajlandó futni. :W :W
Se Exoshark, se Movieshark, se RTL. Kezd elegem lenni!

(#19366) Shummo


Shummo
aktív tag

animeaddicts addon nekem teljesen üres. valakinek van valamilyen ötlete? acc password helyes.

(#19368) Jony2420


Jony2420
tag

Kellemes Húsvéti Ünnepeket,kivánok minden eggyes fórumtagoknak, sok nyuszit, és vodkát ! :D

(#19369) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nascar élő közvetítéshez nem tudtok kiegészítőt?

#?*@&!

(#19370) Minstrel válasza zeon.hu (#19369) üzenetére


Minstrel
senior tag

Motor replays-en van sok élő link, de youtube-on szokott lenni, viszont nálam nem szereti a kodi youtube addon az élő adást, androidra szoktam váltani addig.

(#19371) zeon.hu válasza Minstrel (#19370) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, yt-on néztem korábban is, akkor maradok ott.

#?*@&!

(#19372) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Annak van valami oka, hogy az m4sport kiegészítőnél miért jelennek meg duplán a közvetítések? Most is az nb1-es meccsek duplán vannak.

(#19373) thewom75 válasza Nerd (#19362) üzenetére


thewom75
tag

Terrarium

PSN : thewom

(#19374) haze81


haze81
csendes tag

Kodinak vége, ezentúl csak xbox onera lesz:
https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=330410
18 verzió xbmc 3.0.0 néven fut tovább. Köszönhető a google lépésének nem kevésbé a sok illegális addonoknak.
persze egy darabig még lehet csesztetni majd a boxokat.
Aki most kezdett el beruhazni htpc-re az kereshet masik szoftvert.
Amennyi hajam kitéptem az android miatt örülök is hogy a kodi fejlesztői meglépték ezt a google ellen.
Innentől el lehet felejteni, marad az xbox one.

[ Szerkesztve ]

(#19375) haze81 válasza haze81 (#19374) üzenetére


haze81
csendes tag

Na persze április 1-e van :-)

(#19376) doberman válasza haze81 (#19375) üzenetére


doberman
senior tag

nanana... majdnem ... :))

8lnu

(#19377) stinkydiver


stinkydiver
csendes tag

Én is küzdöttem egyet az HBO GO-pluginnal. RPI-n elindulnak a filmek, de max. fél perc/ 1 perc után megint pufferelget, elakad. Nem hálózati probléma, a youtube jó, ill. ugyanazon a hálózaton chrome-ból megy a HBO GO.
Linux-os kodival is próbáltam, ha a 63-as chromeból szedem ki a libwidevinecdm-et, akkor az betölti, de hibát dob. A cdm könyvárban belekukkantottam a .response fileba, látszik, hogy a device not whitelisted és nincs HDCP.

(#19378) Nerd válasza thewom75 (#19373) üzenetére


Nerd
aktív tag

koszi!

(#19379) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Van arra mód, hogy a MindigTV csatornáit KODI alatt lehessen nézni? Külön Add-on-nal, vagy IP TV add-onnal?

THX!

(#19380) zoltan6 válasza SunMount3r (#19379) üzenetére


zoltan6
őstag

persze,kell egy usb-s tv tuner,meg egy antenna az ablakba. :DD

(#19381) SunMount3r válasza zoltan6 (#19380) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Arra gondoltam, ha applikáción keresztül lehet online, akkor KODI alatt is megoldható.

(#19382) blakey válasza SunMount3r (#19381) üzenetére


blakey
titán

Gondolom fel sem merült benned, hogy van MindigTv kiegészítő. :) Mondjuk én nem használom, MyTV talán jobb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19383) SunMount3r válasza blakey (#19382) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Gondolom fel sem merült benned, hogy van MindigTv kiegészítő. -> Külön Add-on-nal, vagy IP TV add-onnal? Tehát felmerült, csak nem volt egyértelmű. :D

Megnézem ezt a MyTV-t is, köszi.

(#19384) SunMount3r válasza SunMount3r (#19383) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azt olvastam itt, hogy a MindigTV megy FHD-ban is (?) , de a MyTV-ről nem találok ilyen infót. A honlapja azt sugallja, hogy csak SD-ben megy, kivéve a M4-et. Az ingyenes csomagokról beszélek. :F

[ Szerkesztve ]

(#19385) dh66e válasza SunMount3r (#19384) üzenetére


dh66e
veterán

A köszolgálati csatornák HD-ben mennek Mindig TV kiegészítőben.

(#19386) Levente1991


Levente1991
tag

Sziasztok!

Az imént felvettem a Kodi médiatárába a szokásos módon a tegnap indult A tanár című sorozatot. Látszólag sikerült is, viszont mégsincs a sorozatok között, ellenben ha a fájlkezelővel rákeresek, akkor hozzá vannak rendelve az információk, borítóképek, minden, csak azt nem mutatja, hogy hány rész van a mappában, holott benne van az eddigi egy. A mappaszerkezet rendben van, mindent úgy csináltam, ahogy kell. Anno néhány tehetségkutató évaddal szintén így jártam. Miért van ez így, ha vannak hozzá adatok, miért nem kerül be a többihez?

(#19387) blakey válasza SunMount3r (#19384) üzenetére


blakey
titán

MyTV a legjobb ebből a szempontból, amelyik adónak van HD változata, akkor csak az nézhető, ha van MyTV előfizetésed akkor azt is használhatod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19388) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Mennyire stabilak ezek az androidos boxok? Nem fagyogatnak le, indulgatnak újra?
Sok helyen azt olvastam róluk, hogy előfordul, hogy néha csak úgy minden ok nélkül újraindulnak (mondjuk nem filmlejátszás közben, hanem inkább a böngésző, vagy egyéb app használata közben)...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#19389) fPApi válasza Norbi.Sz (#19388) üzenetére


fPApi
őstag

Ez így olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mennyire megbízhatók az autók? Tengernyi box létezik, van jobb és rosszabb, sőt olyan is, amely használhatatlan.
Én most egy Vorke Z6-ot használok, eddig jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#19390) Celtis válasza Norbi.Sz (#19388) üzenetére


Celtis
veterán

Én libreeleckel használok kettőt is, és atomstabilak.

(#19391) SunMount3r válasza Norbi.Sz (#19388) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ahogy én olvastam eddig: az olcsó, kínai webshop-os, Android-al árult kis "TV Box-ok" esetén ez igaz lehet többé-kevésbé. Mert a gyári Android sokszor csak egy u.m. "tákolmány" rajtuk. Persze ezek között is lehet olyan, aminek épp "elég jó" amúgy az Android-ja is.

Ezek közül az S905X chip-es Box-okat érdemes csak venni, de ezek is főleg LibreElec op-rendszert telepítve lesznek igazán stabilak, de kizárólag média lejátszásra használhatóak így (arra viszont állítólag nagyon jók). A gyári Android-ot is megtarthatod rajta az LE mellett, de elég lutri, hogy melyiken milyen szintű a stabilitása.

[ Szerkesztve ]

(#19392) xtend


xtend
senior tag

S905X vagy S905W chip-es boxok a jók, nekem W-s van 2 is itthon és hálistennek vannak olyanok mint mexel fórumtárs akik értenek hozzá és fix,stabil android romot is csináltak pl a W-s boxokhoz és support-ot is adnak hozzá, segítenek.
Pl. mexel dual rom-ja, tartalmazza LibreEelec-et de javított androidot is, amin semmi nem akad, nem pixelesedik, böngészéstől kezdve minden klappol:
https://logout.hu/bejegyzes/mexel/dual_sytem_firmware_x96_mini_w95_tv_box-okra

Ami igaz egyébként, hogy az olcsó boxokon, rárakják az androidot és rádobálnak pár appot, amit sz@rnak tesztelni/optimalizálni ezért a probléma. De viszont az is igaz, hogy ezek a boxok pl. W95 [link] postával együtt 10k HUF-ból megvan és nem mindegyik alapból kaki, pl ez a W95 kodi fork-al (Qodi) előretelepített, jól működött, csak nem kadenciahelyes a lejátszás, de pl ugyancsak mexel blogja leírja, hogy javítható. Az új romjával pedig tökéletes...szóval én azért nem írnám le az összes olcsó boxot, vannak jók közöttük, nem szükséges a 30-40ezres boxokat megvenni (főleg, hogy sok 10 ezres boxot itthon 25ezerért adják) :)

Egyébként az X és W box között ennyi a különbség:
S905W: 4K@30fps
S905X: 4K@60fps
szal átlag usernek szinte semmi, tehát nem lehet kijelenteni, hogy csak az X a jó :) írom ezt úgy, hogy nekem is 4K tv-m van,de pl. a Moviesharkon nincs 4K, se az Exoshark-on, szóval tökmind1

[ Szerkesztve ]

(#19393) darvinya válasza Norbi.Sz (#19388) üzenetére


darvinya
titán

1 éve használok T95N MiniM8S Pro 2/8 Android v6 box-ot, de még soha nem indult újra.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19394) kovabor válasza Norbi.Sz (#19388) üzenetére


kovabor
tag

En regen q7-est hasznaltam, most azt az irodaban hasznalom a kisteven, youtube kodi 16.2-vel. Gyari rom, soha semmi baja nem volt. Kb 7000ft-volt.
Jelenleg egy x96 minivel vagyok hasonlo cipoben. Mar lassan fel eve. 6000ft. De gyari rom, egy kicsi, hangsulyozom, kicsi mokolas-beallitas. Kodi ujratelepites, mert az elore telepitett nem a legjobb. Nem indul ujra, nem all le. Meg a bongeszes kozben sem (bar az eleg csunya lenne, ha megtenne). Mindig szep a kep, belso halozatrol es netrol is akadas nelkul jatszik le. Nem pixelesedik. Bar en 4K filmet nem nezek, mert abszolut hidegen hagy, ha jo a film, az vigyen el, ne a latvany. Vacak filmet meg nem nezek.

Hasznaltam apple tv-t is, az egy vacak elmeny volt. Marcsak azert is, mert semmi nem volt ra, es rendszeresen befagyott.
Kellemes husveti locsolkodast

[ Szerkesztve ]

(#19395) tothjani81


tothjani81
senior tag

Sziasztok. Olyan gondom lenne a Kodival ,hogy szaggatva játssza a filmeket. A tv Samsung 55 Q7f A lapos Asus X541 7th i3 proci 8gb ram intel hd +Nvidia 920 mx 2gb.

Net optika Telekom gigabites

Mi lehet a baj én úgy gondolom minden adott egy hd vagy 4k film lejátszásához

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#19396) SunMount3r válasza tothjani81 (#19395) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Net optika Telekom gigabites-> Ez így értelmezhetetlen, hogy hogy jön a témához. "Online" Net-ről steam-elsz a KODI-val talán?

(#19397) tothjani81 válasza SunMount3r (#19396) üzenetére


tothjani81
senior tag

Nem nagyon vok otthon ebben a témában azért írtam le minden infót. Ugye a tartalmak a Notebookon vannak és ugyebár a tv-n szeretném nézni. Mind a két eszköz wifin csatlakozik a hálózatra azért írtam az adatokat. Sose használtam még média szervert de ha lehet nem szeretném másolgatni a filmeket

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#19398) SunMount3r válasza tothjani81 (#19397) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Wi-Fi helyett erősen ajánlott a kábeles LAN összeköttetés a router-en keresztül. A Wi-Fi, főleg 4K-ra, bizony sokszor kiszámíthatatlan és kevés, nem csoda, hogy akad. Persze lehet más gond is még a KODI beállításokkal, de első körben zárd ki a Wi-Fi-t. "Média szerver" nem tudom mit jelent nálad? DLNA stream-et? Gondolom a TV-d ezt ismeri? Az nem megy, hogy közvetlen kötöd a lejátszó gépet HDMI-vel a TV-re? Ez lenne a legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#19399) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen kérdezek.
Két mappában vannak a filmek, sorozatok, zenék. Az miért van, hogy a filmek menüpont alatt csak az egyik forrásból mutatja a filmeket? A sorozatok menüpont üres, a zenék menüpont alatt pedig csak a másik forrásból elérhető zenék vannak?
Illetve miért van, hogy ha frissítem a médiatárt, nem törli a törölt filmeket/zenéket?

(#19400) divan válasza markussandor (#19399) üzenetére


divan
senior tag

Ha Kodiról van szó, akkor legyenek külön mappában a filmek, külön mappában a sorozatok, külön mappában a zenék.
Hol frissíted a médiatárat? Törölni a Beállítások menü, Média almenüjének Médiatár tisztítása funkciójával lehet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.