Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#19901) moklys1 válasza zsiga68 (#19900) üzenetére


moklys1
aktív tag

Most telepítettem fel laptopra is a programot, sajnos ott is ez a hiba. Gondolom, általános problémáról lehet szó.

(#19902) zsiga68 válasza moklys1 (#19901) üzenetére


zsiga68
senior tag

Az általános hiba érdekes kifejezés abban az esetben ha egy program próbál meg csatlakozni egy nem működő/kikapcsolt szerverhez.
Használj addíg más kiegészítőt a filmnézéshez.

[ Szerkesztve ]

(#19903) moklys1 válasza zsiga68 (#19902) üzenetére


moklys1
aktív tag

oké :)

[ Szerkesztve ]

(#19904) gyrgyvrs


gyrgyvrs
csendes tag

Sziasztok!
Dell 7010 laptop Opensuse disztron a VGA kimenetre rá van kötve egy 27' LG monitor, a desktopot megjeleníti 1920x1080-as felbontáson. Kodi teljes képernyőn 1600x900-as felbontásban jön be, nem tölti ki a teljes kijelzőt. Felbontást nem lehet nagyobbra váltani. Ablakos megjelentítésben az ablakot viszont ki lehet húzni a teljes képernyőre, csak zavar felül az ablakkeret. Meg lehetne oldani, hogy teljes képernyőt 1920x1080-as felbontásban nézhessem?

[ Szerkesztve ]

(#19905) aky01 válasza zsiga68 (#19900) üzenetére


aky01
tag

Movie Shark CC javítva. MS repo-ból frissíthető (v1.0.4)

(#19906) msam válasza aky01 (#19905) üzenetére


msam
tag

:C

msam

(#19907) zsiga68 válasza aky01 (#19905) üzenetére


zsiga68
senior tag

Rendben működik. Köszönet. :-)

(#19908) moklys1 válasza aky01 (#19905) üzenetére


moklys1
aktív tag

:) huhh, minden működik :C
Tegnap délután ismerkedtem először a kodival meg repokkal meg mindennel, és egyik sem működött, azt hittem, hogy nálam van valami... hajnali 2-ig voltam fent emiatt :K :B :DD :O

(#19909) gabby123 válasza aky01 (#19905) üzenetére


gabby123
tag

Köszönjük a frissítést!!!

(#19910) hunaqua válasza aky01 (#19905) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük! :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#19911) darvinya


darvinya
titán

Hogy kell időjárást beállítani?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19912) Aryes válasza darvinya (#19911) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha ezt tudnám, milliárdos lennék. :DDD

(#19913) cof válasza darvinya (#19911) üzenetére


cof
veterán

Mondjuk itt?

[kép]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#19914) darvinya válasza cof (#19913) üzenetére


darvinya
titán

Kösz, ezt magam is megtaláltam.
De WU-ban mi az a KEY API?
Mert magába beírom Budapest, hiába van internet N/A fogad.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19915) cof válasza darvinya (#19914) üzenetére


cof
veterán

Olyan mint a youtube-nál, egyedi azonosító, de nézem az oldalt, ingyen nem adnak API kulcsot, csak ha előfizetsz. A yahoo jól működik, ingyenes.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#19916) darvinya válasza cof (#19915) üzenetére


darvinya
titán

Kösz, akkor azt kipróbálom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19917) morefire válasza atyca (#19897) üzenetére


morefire
tag

Mivel nincs Furk fiókom, ezért nem tudtam letesztelni az ExoSharkban a működést. A következő verzióban bekerül a beállításokba egy felhasználónév és jelszó mező. Remélhetőleg azzal több sikered lesz.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#19918) myname07


myname07
csendes tag

Eloszor is :R Halas koszonet a fejlesztoknek a gyors javitasokert!
Az a tapasztalatom, hogy az elmult hetekben az Exosharkon egyetlen esetben sem volt talalat sem a movishark (filmezz) sem a movisharkcc oldlakrol, pedig a javitasok alapjan latszik, hogy a mogottes oldalak mennek es az egyedi kiegeszitokkel a linkek is elerhetok. Nektek jonnek talalatok ezekrol az oldalakrol? Lehet hogy a kereson is at kell allitani azokat a dolgokat, amiket az onallo pluginekben es akkor ujra talal majd linkeket az EXo is?

(#19919) atyca válasza morefire (#19917) üzenetére


atyca
senior tag

Köszönöm a törődést! :)
Szívesen belelesnék ezekbe a tartalmakba,elvileg jó a minőségük..

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#19920) doberman válasza darvinya (#19914) üzenetére


doberman
senior tag

írd bele ezt: IBKSCSAB7 . ezeket az adatokat az én RPi zerom szolgáltatja... :DDD

8lnu

(#19921) neo81 válasza myname07 (#19918) üzenetére


neo81
senior tag

Igen, és még továbbra is van az ExoSharknak olyan hibája, hogy van találat egy adott filmre, és elinditása után kiírja, hogy Nincs elérhető adatfolyam.

(#19922) morefire


morefire
tag

Elérhető az ExoShark 1.3.0 frissítés az MSRepoból és az ExoShark Repoból.
Változáslista

(#19921) neo81
Ahogy privátban is írtam neked ez nem az ExoShark hibája. A link, amit el szerettél volna indítani, törölve lett a tárhelyről.

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#19923) zeg74 válasza morefire (#19922) üzenetére


zeg74
aktív tag

:R

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#19924) atyca válasza morefire (#19922) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Találtam olyan linket,ami el is indult (Furk) :) ,de lehet,hogy csak mázli....

Esetleg neked ez informatív:kodi.log

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#19925) morefire válasza atyca (#19924) üzenetére


morefire
tag

Úgy látom, hogy a Kodi nem tudja lejátszani a linkeket, pedig az ExoShark megtalálja őket. Mivel nincs Furk fiókom, így csak a sötétben tapogatózom, nem tudok megoldással szolgálni.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#19926) atyca válasza morefire (#19925) üzenetére


atyca
senior tag

Egyszer elindult...Na most azt hogy? :F
Egyébként az XBMC-hez valami plugint ajánl a Furk:furk-1.0.15.zip
Ha előrelépés,ill. ha van kedved vele vesződni átküldöm,vagy dobok egy linket hozzá.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#19927) djfantom


djfantom
tag

Sziasztok.Egykis segítséget kérnék.Párnapja vettem egy amiko A4 vcombot.Amin gyárilag van kodi.Frlraktam apluginokat.De a movie shark-ben mikor filmet néznék csak az előzetest mutatja.A tübbi választási lehetőséget nem.Ilyenkor mit lehet tenni?

(#19928) djfantom


djfantom
tag

Márlátommia probléme.A gépenlevő kodin movieshark 2.0.8van az amiko a4-ben meg movieshark 2.0.6.
Honnantudomazújat leszedni?Merta gépenott frissűlt.Nekem a telepítőbencsaka 2.0.6-osvanmeg.

(#19929) RazoR válasza djfantom (#19928) üzenetére


RazoR
veterán

"Márlátommia probléme" - én is, a helyesírás... ;] :U

(#19930) LouiS22 válasza djfantom (#19928) üzenetére


LouiS22
veterán

léci vegyél egy szóköz gombot is, köszi! Értem, hogy telefonról pötyögsz, de kérlek nézd át az írásod az OK gombra kattintás előtt.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19931) djfantom válasza LouiS22 (#19930) üzenetére


djfantom
tag

rossz abillenytűzetem .nem mindig tesz szóközt bocsi.Párszor levertem.Újat kell vennem.

(#19932) cof válasza djfantom (#19928) üzenetére


cof
veterán

Frissítsd a repository-t:

[kép]

Vagy telepítsd manuálisan a 2.0.8-at:

[link]

#19931 Hagyd rájuk. Olyan szó sem létezik, hogy "léci".

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#19933) djfantom válasza cof (#19932) üzenetére


djfantom
tag

Nagyon hállásan köszönöm. :R

(#19934) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Feltettem manuálisan az msrepo206-ot, majd a 208 ms plugint, de mindkettő után ugyanaz a hiba: bejönnek a filmlisták, de egy film sem indul el. Semmi hibaüzenet, csak nem csinál semmit. A lista tetején nyomok egy play from here-t, akkor fel-felugrik egy ablak, hogy open stream, de azonnal el is tűnik, így végigmegy a linkeken, majd a végén failed open stream-et ír.
Próbáltam már frissíteni repoból, zipből is az addont, de ugyanaz a helyzet. Gyorsítótár-metaadat ürítés megvolt, trakt.tv ki-bekapcsolás is, a belépési infókkal ugye nem kell zsonglőrködni az új verzióban, mivel már nincs is benne...teljesen tanácstalan vagyok :F

[ Szerkesztve ]

(#19935) Levente1991


Levente1991
tag

Sziasztok!

Van egy olyan problémám a Kodiban lévő egyik sorozatomnál, hogy az évadzáró utolsó részt az atyaúristennek sem tudom felvenni a médiatárba a többi közé, holott ugyanabba a mappába tettem, ahova a korábbiakat is, amiket rendben sikerült felismerni. A fájlnév sem tér el a többitől, csak az epizódszám tekintetében. Már mindent megpróbáltam, töröltem a sorozatot a médiatárból, újra felvettem, a sorozat minden korábbi részét felveszi, kivéve a legutolsót. A Grey's Anatomy legújabb részéről van szó. Van valakinek valami ötlete?

(#19936) Borisz76 válasza Levente1991 (#19935) üzenetére


Borisz76
veterán

A scaper honnan szedi az infót?
Pl ha a TVDB-ről , akkor látogasd meg a weboldalt, keress rá.
Lehet az oldalon még nincs fent a legfrissebb , legutolsó rész leírása, epizód címe.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#19937) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Masodszorra fordul elo velem, hogy egyik naprol masikra nem talal egy kiegeszito se tartalmat (covenant, covenanthu, exoshark) tegnap meg hibatlanul ment mind harom. Exoshark csak spanyolt talal, de abbol nem jatszik le semmit, a covanent pedig csak cdn forrast egy kiszolgalobol. Covenanthu tok halot. Valakinek hasonlo? Minden a legfrissebb, de egyel visszabb telepitve se megy semmi.

(#19938) Levente1991 válasza Borisz76 (#19936) üzenetére


Levente1991
tag

A TVDB-ről jönnek az adatok, és fent is van már az évadzáró rész, mégsem tudom felvinni a médiatárba, holott nem változtattam semmit az eddigiekhez képest, és azokkal minden rendben volt. Nem értem...

(#19939) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Ránézne valaki a Bones S06E22 részére?
Sem az Exo,sem a MS,sem az MS.cc nem játszi le egyetlen szinkronos részt sem..
Nálam van a hiba?
Köszi előre is!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#19940) zeon.hu válasza atyca (#19939) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam jó (Exoshark).

#?*@&!

(#19941) atyca válasza atyca (#19939) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Konkrétan ez a rész?
Mi lehet a gebasz?
(Kodi 18,Win10)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#19942) zeon.hu válasza atyca (#19941) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, azt a részt teszteltem.
Passz, én tv-boxon használom.

#?*@&!

(#19943) atyca válasza zeon.hu (#19942) üzenetére


atyca
senior tag

:R

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#19944) urgoz válasza dudikpal (#19934) üzenetére


urgoz
tag

Milyen készüléken? Pár napja volt itt szó róla, hogy 4.4x android alatt gondok vannak a 2.08-al. Megoldás MS 2.06-ra downgrade, vagy FTMC használata Kodi helyett.

[ Szerkesztve ]

(#19945) dynax


dynax
tag

sziasztok ! felraktam az rtl most addon-t de nézhetetlen , megy 1 percet , megakad 10 másodpercre , aztán gyorsítva elindul ,majd vissza áll a sebesség , megy rendesen pár percig , aztán amit leirtam megint kezdődik . Olyan mintha hálozati hiba lenne és pufferelne de belső szerverről fullhd mkv döccenés nélkül megy , tehát hálózat jó . Gondoltam rtl szervere szarakodik de közben mobilról szintén döccenés nélkül megy . Szóval a hiba nálam van . Esetleg valakinél nem volt hasonló már vagy csak engem szivat ?

(#19946) Boxi88


Boxi88
őstag

Valaki rá tudna esetleg nézni, hogy EZT a sorozatot, miért nem tudja felismerni a Kodi 17.6-os?

A mappát felismerte, tehát van Borítókép a mappára plusz a neve is jó, de a benne található fájlokat már nem.
Így néz ki:

-Tom és Jerry (1940) <- Ezt felismerte!
----Tom és Jerry s01e01 - Elbocsátás.avi <- Ezeket már nem...
----Tom és Jerry s01e02 - Éjszakai falatozás.avi <- Ezeket már nem...
----...

+ Még egy érdekesség:

Mindegyik neve előtt egy kocka látható, de a "Tom és Jerry (1940)" mappa előtt egy pipa van! Ez azóta így van, hogy lekerestettem, a Kodi váltotta át, én semmilyen állítást illetve lejátszást nem végeztem...

Előre is köszi a helpet! :R

(#19947) RazoR válasza Boxi88 (#19946) üzenetére


RazoR
veterán

A kocka az amelyiket még nem nézted meg, a pipa az az amit már megnéztél.

(#19948) zoltan6 válasza Boxi88 (#19946) üzenetére


zoltan6
őstag

Nekem is vannak anomáliák sorozatokkal,pld. family guy-t csakis kizárólag a 8-as évadig hajlandó megtalálni,mappaszerkezetek jók,mégsem jövök rá a titok nyitjára,scrapernek tmdb van beállítva,gondolom az ugyanaz mint a themoviedatebase.com.ott fenn van az összes rész,ráadásul magyarul.Nekem is hu-ra van állítva a beállításoknál mégis csak angolul rakja oda és csak az első 8 évadot hajlandó megtalálni.
Ezek az exoshark,meg társai honnét szedik a sorozatinfókat? mert azok olyan jól normálisan megtalálják.

(#19949) Boxi88 válasza RazoR (#19947) üzenetére


Boxi88
őstag

Tudom, hogy általában mit jelentenek, de itt szó sincs róla, hogy akár egy részt is megnéztem volna... amint leellenőrzi a tmdb-ről egyből átvált pipára! És nem néztem meg egy részt sem!

zoltan6

Minden más úgy működik, ahogy megteremtették, csak ez az egy nem jó, csak azt nem tudom miért?!

[ Szerkesztve ]

(#19950) divan


divan
senior tag

Próbáljátok meg a nyelvet átváltani. Nekem is alapértelmezetten hu-ra volt állítva, voltak nálam is x-aktás dolgok. Amelyiknél nem működött rendesen ott átváltottam angolra a nyelvet, és általában megjavult. De volt ahol átváltottam XEM scraperre, és attól javult meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.