Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) Memmaao válasza Eclips21 (#28600) üzenetére


Memmaao
addikt

Spicebomb OG! Olivier Polge egyik legjobb munkája. A tartóssága kifogástalan, rajtam 12+. Szerintem kifinomultabb kicsit mint a Man ín Black.

My name is Bond, James... Dean.

(#28602) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Beszereztem az új Lalique-ot, ettől a márkától még rosszat nem vettem és ez se okozott csalódást. Adok ki belőle, ha valakit érdekel, pm.

(#28603) colosV8 válasza Jhonny06 (#28602) üzenetére


colosV8
csendes tag

Egy igazi inyenc, Diplomaticoval a hatterben :R

(#28604) bbdzyx válasza Jhonny06 (#28602) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Tartóssága milyen?

A legutóbbi illatuk, amihezbnagy reményt fűztem a Black in White is egy gyenge Layton klón volt, csalódtam.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#28605) Memmaao válasza bbdzyx (#28604) üzenetére


Memmaao
addikt

Gyengének max annyira mondanám,.amennyire a Layton is az. Nekem egyik Aventus vibe illat sem tetszik, legyen az niche vagy designer. A Layton is egy mainstream illat. Nekem csalódás. A Black in white is csak pont ugyanannyira. Viszont az Encre vonal teljesen egyedi és inkább niche. Főleg Natalie Lorson munkái. Ez az indigo ne az ő munkája de én kíváncsi lennék rá.

My name is Bond, James... Dean.

(#28606) pohár válasza colosV8 (#28603) üzenetére


pohár
félisten

biccs plíz ;]


komolyra fordítva a szót: tegnap bejártuk a Nerolikat az Andrássy-n, és bassza meg, túlságosan megtetszett a FDB Sahraa (Oud) :O

kis biznic: tegnap nagy decantolásokban voltam, aki kér ebből a csodából 1700Ft/ml-s áron, sikítson, még 25-30ml körül vihető belőle:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28607) colosV8 válasza pohár (#28606) üzenetére


colosV8
csendes tag

Igy kell, guszta sarok :R

(#28608) pohár válasza colosV8 (#28607) üzenetére


pohár
félisten

igyekszik az ember :D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28609) Misogi


Misogi
aktív tag

Tegnap szagoltam a Gucci Guilty Elixir-t. Na ilyen érdekes és egyszerre fura designer illatot nem szagoltam egy ideje. Nagyon túlárazott, viszont ha 20-30 körül lenne akkor 10/10 buy lenne.

(#28610) Dottorei válasza Misogi (#28609) üzenetére


Dottorei
tag

nem rossz de leszáradás után középszar

(#28611) bbdzyx válasza Misogi (#28609) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Tényleg a Reflection Man-re hajaz?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#28612) Misogi válasza bbdzyx (#28611) üzenetére


Misogi
aktív tag

Nem, semmi köze hozzá, inkább Pegasus-ra.

(#28613) Paddington válasza bbdzyx (#28611) üzenetére


Paddington
csendes tag

Igen, ám annak jelenkori formulájánál egyértelműen erősebb, tartósabb. Az Elixirből kiérezni a modern aroma-kemikáliákat, gondolom előbbit ez is elősegíti. Nem koppincs, de nekem is kapásból az ugrott be.

Összességében a Reflection a jobb minőségű, komplexebb illat és rajtam pl. a tartóssága is megfelelő.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#28614) Jhonny06 válasza bbdzyx (#28604) üzenetére


Jhonny06
veterán

Jó a tartóssága, azóta teszteltem 1-2X, 8 óra körül volt 2 fújással. Illetve maga az illat is nagyon egyedi, ami manapság ritka.

(#28615) Yonderboi


Yonderboi
csendes tag

Zara parfümök - mely évjáratok kaphatóak itthon? csak a 2023asok ? azaz
fragrantica-n hogy állitsam be a szürőt?
Köszi

(#28616) pingu22


pingu22
tag

Facen melyik a megbízható adok-veszek parfüm csoport? A parfümkórost felfüggesztették, a másik meg gyerekdivat lett.

(#28617) Talala válasza pingu22 (#28616) üzenetére


Talala
senior tag

Niche & Designer - parfüm, ruha és stílus | Facebook -> ez egy régi parfümmánias tag (Edwin) alapításával lett ha jól tudom
❤️ Parfümmánia ❤️ Add el-vedd meg! ( vol. 2. ) | Facebook -> ez meg a "gyerekdivatból" vált ki és indítottak egy újat, szintén régi tagok

(#28618) Memmaao válasza pingu22 (#28616) üzenetére


Memmaao
addikt

Edwin csoportja , a niche és designer. A gyerek ruházat csoport is már visszaállt, vesztve vagy 2e embert, és van annak 2.0 verziója is. De a niche és designer+nem nincsenek csalók.

My name is Bond, James... Dean.

(#28619) pingu22


pingu22
tag

Köszönöm mindkettőtőknek! :R

(#28620) Freddycom


Freddycom
őstag

Ázsia centerben több eladó is azt mondta h a Prada L'homme Intense discontinued lett/lesz olyan összetevő miatt, ami EU-ban már nem engedélyezett.

Tudtok erről amit?

(#28621) danielgalaxy válasza Freddycom (#28620) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A komplett L' Homme line discontinued már szerintem legalább fél éve. A megmaradt készleteket szórják már csak ki, ahol esetleg még elérhető valamelyik.

(#28622) Freddycom válasza danielgalaxy (#28621) üzenetére


Freddycom
őstag

Jaaa, akkor még jó h beszereztem az intense-t, Ázsiában egy helyen láttam 38k-ért.

(#28623) danielgalaxy válasza Freddycom (#28622) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Most az egyik csoportban 25 körül mentekek bontatlanul, valahonnan leesett egy jó adag. Szerintem még most is van ennyiért.

(#28624) Memmaao válasza danielgalaxy (#28623) üzenetére


Memmaao
addikt

NAV lefoglalás volt, jó áron adták nagy tételben.

My name is Bond, James... Dean.

(#28625) tibbike01 válasza Freddycom (#28622) üzenetére


tibbike01
őstag

Miért jó, hogy 38k-t adtál az egyik legtöbbet hordott unalmas designer illatért? Minden sarkon ezt a Pradat látni, túlárazott vacak.
KM-en ennyiért már vannak sokkal, de sokkal jobb illatok, csak hogy néhányat említsek: első, második. De tudnék még sorolni, nagyon más liga ezek az illatok.

[ Szerkesztve ]

(#28626) Freddycom válasza tibbike01 (#28625) üzenetére


Freddycom
őstag

30k-ért vettem a 100ml-t fórumról, amiket linkeltél az mind 25ml-vel kevesebb és 30%-kal drágább. Nem jó buli ez a fordított arányosság.

(#28627) Elektrosokk válasza Freddycom (#28626) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Csak az illat minősège egèsz más. :)

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#28628) tibbike01 válasza Freddycom (#28626) üzenetére


tibbike01
őstag

Félre értettem, azt hittem, hogy 38ért vetted. Igen 25mlvel kevesebbek, de fele annyit kell belőlük fújni, meg hát teljesen más kategória, élmény.

[ Szerkesztve ]

(#28629) Freddycom válasza tibbike01 (#28628) üzenetére


Freddycom
őstag

Igen, 38k-ért csak láttam, de nem vettem, fórumról szereztem be. Értem h fele annyit KELLENE fújni, de úgyis ötöt fújok, kivéve ha Arabians tonkáról vagy Megamare-ről vagy Afrika olifantról van szó. :D

Tudom hogy nem meggyőzni akarsz, de amiket linkeltél, egyik sem íriszes illat.

(#28630) Petyuska111


Petyuska111
tag

"az egyik legtöbbet hordott unalmas designer illat"

nem hinném hogy ezt hordják legtöbben, mert akkor nem lett volna discontinued, ugye.

unalmas? csak a legjobb (vagy az egyik legjobb) íriszes illat a designer vonalon általános vélemények szerint.

"Minden sarkon ezt a Pradat látni"
:-))

"túlárazott vacak"
mások szerint meg csúcs illat. egyébként szerintem is. 25-ért nagyon jó vétel. a linkelt illatból az egyiket nem ismerem, a másik - Italian Leather - sincs meg, van viszont egy Memo Irish Leather 10ml-es mintám, elképesztően büdös, a legrosszabb illat, amit életemben szagoltam.

tanulság: az nincs. szubjektív, hogy kinek mi, nincs értelme ilyenekről vitázni...

(#28631) Elektrosokk válasza Petyuska111 (#28630) üzenetére


Elektrosokk
addikt

van viszont egy Memo Irish Leather 10ml-es mintám, elképesztően büdös, a legrosszabb illat, amit életemben szagoltam.

:DDD :DD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#28632) Petyuska111


Petyuska111
tag

A fentiek örömére befújtam magam Prada L'Homme Intense-zel. Már rég nem használtam - sok más cucc is van, mint itt a többségnek - , így meg is lepett, hogy ennyire kegyetlenül jó illat! Még annál is jobb, mint ahogy emlékeztem! Felbontva kb. 50-60ml, meg van egy bontatlan 100ml is, de nyugi, el fog fogyni! :)

(#28633) Petyuska111


Petyuska111
tag

Hatalmas Pure Malt rajongó vagyok, csak ugye nem elérhető már normális áron, a tartóssága meg gatya. De az illat! Számomra ez minden idők legjobb téli illata. Elvileg volt egy tartósabb változata is, de az már totál elérhetetlen (P.M. Creation). 2 szóba jöhető dupe-ja van: Star Men Nebula és Animale Animale. Mindkettő nagyon jó, de a Nebula jelenleg sehol nem kapható. Az Animale Animale EDT van a Notino-n 14e (én az éjjeli akcióban 11e-ért hoztam el pár napja). Annyival más mint a P.M., hogy dohány is van benne, így valójában a Pure Malt és a Pure Havanne közt van az illata, de ettől talán még jobb, férfias, machos, rosszfiús illat, de nem nagypapás! Az édes illatok közt kevés az igazán férfias, na ez olyan. A dohány nem túl sok benne, pont megfelelő. Tartóság: sajnos csak közepes (jóindulattal), de a Nebulától azért jobb. A szórófej nagyon gyatra. Ha tartós lenne, rendes projekcióval, felvásárolnám a készleteket... Pure Malt rajongóknak így is kötelező.

(#28634) Fr0z3n válasza Freddycom (#28626) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Drágán vettél 💩t, könyveld el :DDD :DDD

(#28635) Freddycom válasza Fr0z3n (#28634) üzenetére


Freddycom
őstag

Csicskagyász wc illatosítónak csak jó lesz. :D

(#28636) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Lehet, hogy egy kép erről: 4 ember, parfüm és szöveg

most láttam :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#28637) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Az utóbbi pár nap érkezőivel kívánok mindenkinek kellemes ünnepeket és kikapcsolódást így az év végére!

🎅🎄

(#28638) pohár válasza Fr0z3n (#28637) üzenetére


pohár
félisten

jesszus, a secretions... :DD

ami még gusztustalanabb annál, az elvileg az a Strangers Parfumerie - Sombre, nagyon kíváncsi lennék rá, hogy milyen pusztulatosan gusztustalan is :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28639) Elektrosokk válasza Fr0z3n (#28637) üzenetére


Elektrosokk
addikt

:R :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#28640) Fr0z3n válasza pohár (#28638) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Gyors bele olvasva a véleményekbe, az még nekem is sok lenne. A hányás szagát nem bírom. 🤢 Amúgy abszolút nem gáz a Sécrétions. Kicsit túl van tolva a hínár jegy, de egész viselhető. Kicsit fémes, virágos. Én úgy írnám le, hogy mintha egy Gucci Bloommal befujt nővel szexelnél. Na ez az amit közben érzel :DDD

Amúgy eau de space nem érdekel valakit? ;]

(#28641) Memmaao


Memmaao
addikt

Így év végén még én is behúztam egy illatot eBay -ről.

Ahhoz képest, hogy kb két éve tart nálam ez az őrület, elég jól felfutott a gyűjtemény.

My name is Bond, James... Dean.

(#28642) Fr0z3n válasza Memmaao (#28641) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A Facebookon a hubis hasonlat elég ütős :DDD :DDD

(#28643) Memmaao válasza Fr0z3n (#28642) üzenetére


Memmaao
addikt

Az. 🙈 Nekem nagyon bejön az üveg.

My name is Bond, James... Dean.

(#28644) adamkaa777 válasza tibbike01 (#28625) üzenetére


adamkaa777
senior tag

A második nagyon felkeltette az érdeklődésem . Mennyire tartós ?

El. Psy. Congroo.

(#28645) tibbike01 válasza adamkaa777 (#28644) üzenetére


tibbike01
őstag

Hosszú távon nem ismerem, csak egyszer fújtam belőle a Neroliban, de jó cucc, emlékszem rá!

[ Szerkesztve ]

(#28646) adamkaa777 válasza tibbike01 (#28645) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Ha tudsz bármi hasonló best buy-t szívesen meghallgatom jelenleg savague elixir-t terveztem rendelni de tudsz "hasonlót" szívesen meghallgatom , sajnos mégiscsak egy tucat parfüm

El. Psy. Congroo.

(#28647) tibbike01 válasza adamkaa777 (#28646) üzenetére


tibbike01
őstag

Minden nap nézz rá a frissen felrakott illatokra és úgy lehet találni jó dealeket. Illetve használd a keresőt.

https://kremmania.hu/elado

(#28648) tibbike01 válasza adamkaa777 (#28646) üzenetére


tibbike01
őstag

58ért van most 100ml Byredo Gypsy Water. Bitang jó cucc, bár nem téli illat.

(#28649) Freddycom válasza tibbike01 (#28648) üzenetére


Freddycom
őstag

Akkor is megéri ez, ha tartóssága kritikán aluli és a sillage a béka segge alatt van?

Könyörgöm, ne legyünk már ennyire álsznobok... 60k bazmeg és naponta többször locsolni kell, az eszem megáll...

[ Szerkesztve ]

(#28650) tibbike01 válasza Freddycom (#28649) üzenetére


tibbike01
őstag

Rajtam simán bírja a napot, bár nekem régebbi üvegem van. A Sillage tényleg nem nagy, de én szeretem, hogy van ilyen illatom is, néha nem akarom atomfegyverrel fújni magam. Az illat élmény, egyediség és a minőség az, ami lazán megér 58k-t. Ez még így sokkal többet ad, mint a Dougleses illatok.

Üzletben 80k alatt nem kapod meg. De szívesen fogadok ettől jobb dealt tőletek, ne mindig csak én írjak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.