Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28893) Cathfaern válasza rétisün (#28880) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Köszi :R Én is megnéztem közben a vázon lévő noname sima alu csőből álló kulacstartót, mozog benne, de a tele töltött 700ml-es kulacsot sem sikerült kirázni belőle fejjel lefele állapotban sem... és negyed annyiba kerül, mint amiket néztem, szóval be is rendelek olyat eBike-tól :)
Terepen én se megyek, de itt szhelyen a bicikli út kereszteződésekbe előszerettel tesznek 5-6 cm-es (meredek) padkákat, illetve néhány lejtőn ahol 40+-al lehet jönni tekerés nélkül is olyanok az utak, hogy kénytelen vagyok kiállni a biciklin... na ott azért szerencsés, ha fogja valami rendesen a hátsó kulacsokat. Szörnyű állapotban vannak a magyar utak, szeretem azt a kört amerre voltam ma (és végre sikerült 25km/h-s átlagot elérni :)) ), de a vége az lesz, hogy nem fogok Magyarországon járni a gödrök miatt (illetve a legjobb az egyik lejtőn, hogy az útjavítás kb. 3-5cm-el kiáll az útból, ott is inkább ki szoktam állni... ). Csak kéne találnom ausztriába valami kevés emelkedős kört lazítós tekerésekhez (ami nem lesz egyszerű feladat :) ).

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.