Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) hoffman_ válasza ludsimon (#28050) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Judo, oda elég egy gí, legyen 10k, ha hivatalos akarsz lenni, akkor legyen még 5k, egy öv 3k, és kész vagy :P Bár a havi 6-10k edzésdíj más tészta :DDD

Úszáshoz is elég egy szemüveg, meg egy naci, onnan már csak edzésdíj, és/vagy uszoda-bérlet :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28052) venember83 válasza ludsimon (#28050) üzenetére


venember83
nagyúr

Futás. Egy pár jó futócipő kell. A technikai ruházat mellőzhető, nem létfontosságú hobbi szinten.

(#28053) ludsimon válasza hoffman_ (#28051) üzenetére


ludsimon
veterán

Erről beszélek. Tehát nincsen ingyen sport, csak a futás, vagy a foci.

undefined

(#28054) ludsimon


ludsimon
veterán

Szóval szerintetek akkor ha szeretem a vizet meg akarok is nagyon megtanulni 10 óra alatt menni fog a mellúszás, + esetleg gyors? :)

Hátúszást azért nem szeretem, mert a fülembe megy a víz és háton borzasztó kellemetlen érzés utolsó emlékeim alapján ami kb 15 éves koromban volt. :D

Szerk.: Mehetett volna 1 hsz-be sorry. :B Közben vacsorázok, holnap utolsó szóbeli vizsga szurkoljatok! :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#28055) hoffman_ válasza ludsimon (#28054) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor veszel füldugót :) Menni fog simán.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28056) Toomy válasza ludsimon (#28024) üzenetére


Toomy
senior tag

Nem találtam :( Shimano TIAGRA ST4400.
Vannak robbantott ábrák, de nem olyan mélységig ami nekem kellene :O

(#28057) Cyberpunk válasza ludsimon (#28054) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ne számíts túl nagy eredményre ennyi idő alatt, de szerintem megtanulható, főleg a légzésen múlik. De gyakorlás teszi, ez olyan mint a zenélés. Én zongorázok, az sem piskóta.;] Sokszor a kedvem is elmegy tőle. De a lényeg az elhatározás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28058) Doki-HUN1978 válasza Bati0501 (#28045) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Valóban nem a legmutatósabb, de ennyiért ezt bírják adni...

Óra csuklóra, de fel lehet tenni kormányra is állítólag valami adapterrel.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#28059) rétisün válasza Toomy (#28056) üzenetére


rétisün
veterán

tudom, ez nem ugyanaz, de jobb híján......

annyira részletes robbantott ábrát tuti nem fogsz találni, mi abban az üzlet, ha otthon megjavítod, ahelyett hogy vennél másikat.

mindjárt jön salieri, és majd megmondja jól, a shimano milyen szar, bezzeg a campa szerelhető az utolsó csavarig :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#28060) Toomy válasza rétisün (#28059) üzenetére


Toomy
senior tag

Igen, megvan :K csak nagy érvágás ez most nekem :U Minden nap megpróbálok egy kicsirt foglalkozni vele, hátha sikerül megbütykölni. De kemény tészta nagyon pedig már satuba rögzítve pakolgatom a sok kis bisz-baszt, de az a legnagyobb gond, hogy a sorrend nincs meg :O Eszméletlen bonyolult egy szerkezetek ezek. Csodálom hogy a bovdencserénél mikor először szétkaptam akkor még használható állapotba tudtam hozni.
Na mindegy a tanulópénzt nekem is meg kell fizetni :W

(#28061) ludsimon válasza Toomy (#28060) üzenetére


ludsimon
veterán

Nekem ez a tanulópénz úszásra fog valószínű elúszni. :U
Örülök is meg nem is.
Rákérdeztem azért hátha van diák kedvezmény, mert sokallom azt az árat baromira.

Polski az elején, össze sz**om magam a nevetéstől. :DDD
Kell is a holnap előtt, már annyira túl akarok lenni... :U

[ Szerkesztve ]

undefined

(#28062) Cathfaern válasza ludsimon (#28054) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mell és gyorsúszástól is pont annyira megy a füledbe a víz, mint a háttól :F De a hát tényleg nem szerencsés, meg látszólag egyszerű, de könnyű elrontani :)

csabi94:
Igazából szerintem ha egyszer jól el van magyarázva, hogy hogy kéne csinálni, akkor onnantól sima ügy. Mondjuk ha az évek során rossz ösztönt szed össze az ember, akkor lehet nehezebb... annak idején nálam is beletelt időbe, mire az eddző kinevelte belőlem a régi ösztönöket (mellben tanultam meg úszni először, de csak "otthon"). De utána már egyszerű és kényelmes :) (csak nem gyors sajnos, pedig én jobban szeretem, mint a többit)

(#28063) ludsimon válasza Cathfaern (#28062) üzenetére


ludsimon
veterán

Azt nem tudjátok kb mennyinek kell lennie a pulzusomnak úszáskor?

Azt tudom, hogy mikor próbálkoztam akkor minden erőmet beleadva, majd megszakadtam és nem ment, gondolom a technika volt rossz.

undefined

(#28064) Bati0501


Bati0501
őstag

fpeter07: Ismerős... :K

venember83: :( Mondjuk én se tudok sokat+már nagyon-nagyon meguntam azt a helyet,ahol szoktam menni...

Doki-HUN1978: Hát igen,felmentem a Polaris honlapjára....65e,99e,105e...mondom ezek jól vannak?Persze nem minket vesznek alapul,de azért akkor is egy 100e-es pulzusmérő óra nem sok embernek kell,szvsz.
Kell hozzá adapter?Én ezt hittem,h elég úgy felrakni,mint ha a csuklómra tenném fel,meg a csuklóm vastagabb is,mint a kormány.De lehet,h rosszul gondolom... :)

(#28065) fpeter07 válasza ludsimon (#28050) üzenetére


fpeter07
veterán

Sétálás, gimnasztika, súlyzózás, futás is, ha úgy nézzük lehetne mezítláb is futni.
szerk: Várjá, lehet költői volt, (de akkor nem lenne ott a kérdő fej)

[ Szerkesztve ]

(#28066) salieri. válasza Bati0501 (#28064) üzenetére


salieri.
őstag

lehet venni itt olcsón is pulzusmérőt,normálisat,nem ilyen kalenji meg szirszarokat kell venni.
nézegess polar mellett SUUNTO órákat

(#28067) csabi94 válasza Cathfaern (#28062) üzenetére


csabi94
őstag

"Mondjuk ha az évek során rossz ösztönt szed össze az ember, akkor lehet nehezebb"

Nálam azt hiszem erről van szó, meg eleve nincs hozzá tehetségem. :N

(#28068) szki válasza ludsimon (#28050) üzenetére


szki
őstag

Már miért csak a Balaton mellé születve lehetne megtanulni úszni? Ez meg milyen duma?:U
Szerk: még a szoci rendszerben az orszáhg90%-a nyílt vízre járt strandolni, és ott tanult meg úszni.

Szerintem nem ártana abban a suliban, ahova jársz úszásból is követelményt felállítani;] Szerk2: nekem a fősulin 20 éve követelmény volt 28 perc/1 km, pedig műszaki suli volt.

Na jó, segítek:
Mellúszás oktatása, hibái és javítása
A gyorsúszás hibái, technikacsiszoló gyakorlatai

[ Szerkesztve ]

(#28069) ludsimon válasza szki (#28068) üzenetére


ludsimon
veterán

Hehhhhhhh

Előző suliba, általánosba volt ez és gerincferdülés miatt lettem gyógytorna helyett úszásra elküldve. Akkor az ingyé volt. Azóta dózerral fogták és a földel egyenlővé tették, mert a Bosnyákra valami húde fontos az az új piac vagy mi ami oda készül.

undefined

(#28070) ludsimon


ludsimon
veterán

Az a kar. :Y

undefined

(#28071) eddie1978 válasza Toomy (#28060) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ez nem jó kiindulásnak? Felbontása kicsi sajnos.

(#28072) Cathfaern válasza Bati0501 (#28064) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pont azért nem jó kormányra adapter nélkül, mert nem tudod annyira szorosra venni, mint a kormány :) Decathlonban 1500 Ft-ért viszont lehet kapni adaptert, szóval az nem probléma.

(#28073) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Lehet, hogy hülyeséget fogok kérdezni, de hátha van némi realitása. Nos, ha én beruháznék egy cross trekking kerékpárba, akkor naiv vagyok, ha azt gondolom, hogy a kerekek (esetleg max. még a villa, ha nagyon muszáj) lecserélésével egy MTB-t kapok eredményül? Ránézésre nagyon minimális különbség van a váz geometriájában, a többi alkatrész pedig ugyanolyannak tűnik. Ugyanis többen is cross trekking kerékpárt javasoltatok nekem, annak ellenére, hogy eredetileg az MTB-kkel szemeztem. Elsősorban városi használatra vennék biciklit és gyengébb, néha közepesebb terepre mennék vele. Őszintén szólva ránézésre nehezen tudom elképzelni, hogy ezek a vékony cross kerekek hogy bírják a 100 kilós súlyom alatt a kátyúkat és a járdaszegélyeket a városban. Nem szeretném, ha kéthetente centíroztatni kellene a kerekeket, mert deformálódik alattam, mint a jelenlegi "hipermárketes MTB" kerekei. Így ha esetleg nem válna be a cross trekking móka, nem az egész bicót, csak a kerekeket cserélném. :) Van ebben némi realitás?

(#28074) eddie1978 válasza eddie1978 (#28071) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ja ugyanez van a shimano pdf-ekben is. Bocsi. Nem szóltam.

Ez milyen?

[ Szerkesztve ]

(#28075) Toomy válasza eddie1978 (#28071) üzenetére


Toomy
senior tag

:R De ahogy nézegetem ezen sincs rajta a teljes részletezés. Tényleg kár hogy kicsi. Próbálok én is egyfolytában utána járni. :K Köszi a segítséget!

(#28074) eddie1978 - Ez is hasonlít az én TIAGRA-mra. Ez már elég jó kiindulási alapnak. Mert van pl. egy elem amit mindenféleképpen fordítva akartam beszerelni :U

[ Szerkesztve ]

(#28076) dqdb válasza krisi047 (#28073) üzenetére


dqdb
nagyúr

Van ebben némi realitás?
Nincsen.

Leérne a hajtómű, nem tudnál V-féket rögzíteni, stb. A geometriában rengeteg különbség van még egy 29er MTB és egy trekking között is az ugyanakkora kerékméret ellenére (nemhogy egy normál, 26"-os kerekű MTB és egy trekking között), maximum a te szemed nem látja, mert nem állt rá az aprónak tűnő, de használatban igencsak nagy különbségekre.

A kerék merevségét nem a külső adja, ami miatt egy MTB kereke robusztusabbnak tűnik, hanem a felnié, és sokszor előfordul, hogy egy MTB felnije vékonyabb, mint egy trekking bringán lévő. Ne egy teszkós szimpla falú gagyit nézzél, egy nem kikönnyített dupla falú felni nem kikönnyített küllőkkel a tiedénél nagyobb súlyt is simán elvisel.

eddie1978: ez a Shimano Techdocs oldaláról letölthető robbantott ábra (csak az eredeti PDF-nél sokkal rosszabb minőségben) lassú voltam, már rájöttél te is :)

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#28077) Chosen válasza venember83 (#28017) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi a választ. Holnap kipróbálom.

Bal fékkart nehezebb húzni mint a jobbat, talán lassabban is megy vissza kicsit, úgy láttam a bowdenen valami beszáradt zsír van, erre bowdencsere lenne a megoldás, vagy WD40-et kellene bevetnem ismét?

[ Szerkesztve ]

(#28078) Toomy válasza eddie1978 (#28074) üzenetére


Toomy
senior tag

Pont az első képen látható rugó ami el van nálam törve. Az miatt dob egyből 3-at le a váltó az elején. De nem is lenne gond ha legalább azt az állapotot vissza tudnám hozni amíg vadászok egy jó ajánlatot egy aprón. Mert igazából egy ilyen szettért max 20-at adnék. Esetleg valami új full rejtett bovdenesért max. 35-öt.

(#28079) eddie1978 válasza Toomy (#28078) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Másokat nem nagyon találok. Mindenhol ugyanazokra hivatkoznak.

Bikemagon MJani kapott szét valamilyen Shimano-t.

(#28080) Xantomas válasza Toomy (#28078) üzenetére


Xantomas
őstag

Rugókészítő

A Baross utcában van a boltjuk, a 4-6 villamos Harminckettesek tere megállójától egy köpésre.
Vidd el a törött rugót, elvileg, már másnapra újragyártják neked azonos anyagból, azonos rugóerővel, ha megvan hozzá mindenük.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#28081) krisi047 válasza dqdb (#28076) üzenetére


krisi047
aktív tag

Köszi a gyors választ, akkor ez alapján nézelődök. :)

(#28082) sghc_toma válasza dqdb (#28076) üzenetére


sghc_toma
senior tag

Ezt a gondolatmenetet kicsit tovabbvive: mennyire elvetemult otlet nekivagni mondjuk egy Duna maraton rovid-, vagy kozeptavnak egy trekking bicajjal (konkretan egy Gepida 700CRS)?
Nem a versenyre gondolok, - ahhoz en meg keves vagyok - csak az utvonalat gondoltam bejarni valamelyik hetvegen. Kepek, videok alapjan nagyon szep helyeken megy, es jo lenne egyet turazni arrafele. Az sem zavar, ha van par szakasz, ahol jobb, ha leszallok es tolom, csak azert ne ezek legyenek tobbsegben :)
Bevallalhato, vagy kezdjek el gyujteni montira?

in asm we trust

(#28083) venember83 válasza sghc_toma (#28082) üzenetére


venember83
nagyúr

Valószínűleg járható trekkinggel, nem is olyan régen írta valaki, hogy az egyik maraton hosszútávját valaki ciklokrossz bringával nyomta le. Azonban valószínűleg lesznek szakaszok, ahol nem fognak szívesen látni az erdészek, ha találkozol velük, ha az útvonal védett vagy fokozottan védett területeken halad át.

(#28084) venember83 válasza Chosen (#28077) üzenetére


venember83
nagyúr

Bovden- és bovdenházcsere, vagy legalább kihúzni a bovdent a házból, megtisztítani a bovdent és kenőanyaggal ellátva (olaj) visszatenni a házba. Esetleg jó lenne a ház belsejét is megtisztítani valamivel de arra jó ötletem nincs. Ez valószínűleg megoldaná a ragadást.

(#28085) Toomy válasza Xantomas (#28080) üzenetére


Toomy
senior tag

Neked is nagyon köszi! :K Először megpróbálom visszaállítani a tegnapi állapotot és ha ok akkor megcsináltatom a törött rugót. Majd még hallotok a project-ről. :R

(#28086) Doki-HUN1978 válasza Bati0501 (#28064) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez nem 100 000 Bati!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#28087) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Hál Istennek rég voltam kerékpár boltban, így nem tudom, hogy szokott menni a következő szitu:
Vettem egy új komplett hátsókereket, duplafalú alucsapágyas. És hát nézem már másodiknap a kereket... a felni szedi szét a külsőgumit. (pedig nem most kezdtem a szerelést) Ráadásul enyhe nyolcas van az egész kerékben... Holott nem ugra-bugráltam a bicajjal.
Csak engem ez nagyon bosszant, valahogy átverve érzem magam. Az új keréknél elfogadott manapság, hogy nyolcas van benne? (Én valszeg, visszamegyek és visszakérem a pénzem...)

(#28088) Danniel válasza amargo (#27946) üzenetére


Danniel
tag

Bár már eltelt két nap, és ez általában ~100 hozzászólást jelent, de hátha nem veszik el az üzenetem a negatív térben.

Nekem Spec. Sport MTB van (SPD), igaz én országútihoz vettem (szégyellem is magam:) ), mert a trekkinges, montis cimboráimmal sokat túrázunk (persze aszfalton) és ezek ilyen virágszagolgatós-fotózni megállós-bambiivós túrák, és úgy gondoltam, hogy a look-os cucc nekem nem lenne jó, mert az nem erre van kitalálva. Nem akarok flame-et indítani, nekem ez így jó, ahogy most van, ha csak tekernék (versenytempóban), akkor persze look, vagy spd-sl.

Visszatérve a cipőre:
Ez lenne az.
Ilyen színben.

Imádom. A body geometry-s belső nekem állati kényelmes, már a boltban felvéve is olyan volt, mintha mindig is ezt hordtam volna, pedig általában a legelső felvétel minden cipőnél szokatlan. Gyönyörűen szellőzik, ezért télen alkalmatlan szerintem. Nem tudom, hogy kiszakadna-e az spd az aljából, de nehezen tudom elképzelni... Tépőzárak jól tartanak, az alsó kettőt belövöd, és utána már csak a felsőt kell ki-betépőzárazni. 23000-ért vettem, m520-as spd-t használok hozzá.

Ha van valami kérdésed, kérdezz nyugodtan.

http://www.flickr.com/photos/cirmidesign/

(#28089) rétisün válasza Lacces (#28087) üzenetére


rétisün
veterán

"Az új keréknél elfogadott manapság, hogy nyolcas van benne?"

igen, pár száz km után általában újra kell centírozni, mert addig még nyúlhatak a küllők. igazából a boltban ezt illett volna hogy elmondják neked.

(#28088) Danniel: én is spd-t használok outin is, ludsimon is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#28090) Lacces válasza rétisün (#28089) üzenetére


Lacces
őstag

Igazából, ez még csak pár km volt, 10 alatt... De jó, köszönöm. Viszont az, hogy a külső gumi pár helyen "szakadozik" most mit csináljak. Csiszoljam le a kereket?

(#28091) sghc_toma válasza venember83 (#28083) üzenetére


sghc_toma
senior tag

Hm, arra nem is gondoltam, hogy olyan helyeken megy a maraton, ahol egyebkent nem lehet bringazni. Mondjuk nem feltetlenul ragaszkodom ahhoz az utvonalhoz, majd megnezem, hogy legalabb a fokozottan vedett helyeket ki lehet-e kerulni.
Kosz a valaszt! :R

in asm we trust

(#28092) venember83 válasza sghc_toma (#28091) üzenetére


venember83
nagyúr

A Bükkben megy olyan helyeken, és gondolom, hogy a többi maraton sem kivétel ez alól. :)

Nagyon jó hegyi bringa 175-182 cm-es embereknek: [link]. Kár, hogy nem 18 colos a váz.

(#28093) Mewryck válasza Lacces (#28090) üzenetére


Mewryck
tag

az új kereket(kerekeket) centriroztatni kell pár km után(ez mindenkinél más mennyiség),ezután fognak rendesen üzemelni(mint az új bringáknál a bowden nyúlás,azokat is használattól függöen ujra kell állitani)

"külső szakadozik pár helyen",ezt leírhatnád,hogy hol szakadozik,futófelület,oldalfal,perem-az irásodból az utóbbira tippelnék-milyen külső?régi-új?ha régi és nem megfelelő guminyomáson használtad,akkor erősen repedezett lesz a külsőd,pláne a peremnél,így ha az uj kerékre felrakva megfelelő guminyomással ellátva használod,akkor biza "szakadozni fog" és ez miatt érezhető az is menetközben,hogy 8as van benne,pedig csak a gumi szar és ez nem a felni/kerék hibája; ha új külsö,akkor nézd végig a felni felületét,illesztést,hátha van valahol valami felületi hiba

egy kis kiegészítés:alu agyas kerék,nem alu csapágyas :)

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#28094) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tervezünk Balaton kört egy baráti társasággal valamikor, egyedül még azt nem tudom melyik biciklivel menjek?

Ha a Cube-bal mennék sokkal kényelmesebb lenne és könnyebb, amennyiben lecseréltem rajta a gumikat kevésbé bütykösre.

Ha a Triad-dal, akkor azzal is könnyű lenne, de nem lenne túl komfortos és hát na, nem egy Deore felszereltségű. A 3x7 fokozatot is kevésnek érzem rajta, mert a legkisebb fogaskeréken szoktam tekerni alapból, tehát elég hamar elfogy, míg a Cube-nál 3x9-es kiosztás van ami bőven elég mindenre.

Nos? Szerintetek melyik legyen? Hülyén néznék ki nem terepgumival a bicikliúton egy fullyval? :D

(#28095) Lacces válasza Mewryck (#28093) üzenetére


Lacces
őstag

Aham. Nah ezeket nem tudtam... 10 év alatt sosem kellett kereket cserélni, egyetlen egy bringán sem, így nem néztem utána.
Kerékkel kapcsolatban még: A kerékagyban a csapágyak jól be van zsírozva, majdnem teljesen ellepi a zsír, az mennyire jó vagy rossz?

Hát igen, a külsőgumi régi. Oldalfala szakadozik. Ott szakad, ahol találkozik a felnivel. Nem találom a szakszót. Erősen kidörzsölte... (és így felszakadozik). Lehet ebédidőben csinálok róla egy képet, ha még így sem voltam eléggé tiszta.

Guminyomást a külsőgumihoz kell igazítani, vagy a belsőhöz? Hazafele úgy is benzinkút mellett megyek el, majd ott meglesem a nyomást. Amúgy ilyenkor alacsonyabb nyomást érdemes adni neki, hogy ha szakadozik a külső az új kereken? :)

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#28096) dqdb válasza Vasinger! (#28094) üzenetére


dqdb
nagyúr

Hülyén néznék ki nem terepgumival a bicikliúton egy fullyval?
Igen, de a helyedben engem ez abszolút nem érdekelne, a komfort és a megfelelő számú fokozat többet érne, mint a kívülállók megjegyzése.

Aztán ki tudja, lehet, hogy te minden bringán hülyén néznél ki ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#28097) Perillustris válasza Zebu (#26554) üzenetére


Perillustris
senior tag

Én futáshoz és bringázáshoz is a http://www.mapmyrun.com alkalmazását használom, pontos és gyors, és még beszél is hozzám, mikor majd' megdöglöm... ;]

Perillustris

(#28098) amargo


amargo
addikt

Tegnap ha már cipőket próbáltam, ami mellesleg egy újabb projekt lesz még, mert nem is olyan egyszerű ez.. nagyon úgy látom, hogy kettő típus kellene.

A kesztyűket is elkezdtem nézni, mert sajnos pár lyuk megjelent a mostanin. De egyszerűen valami elcseszett fehéreket lehet csak találni..
Egy M-es pearl izumi lanuch-ot találtam, de annyi.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#28099) Cathfaern válasza Vasinger! (#28094) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Balatonkörre ha a bicikli úton terveztek menni, akkor csak és kizárólag fullyval szabad menni, mert kb. annak megfelelő a terep :(((

(#28100) Vasinger! válasza dqdb (#28096) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi ezt a kedves mondatot a végére :D

Cathfaern:

Rendben, akkor ez el is dőlt, már csak valami rávaló gumit kell kerítenem. De az is lehet, hogy az elkopott Continental Vapor-okat ráteszem azt kész :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.