Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Dluinet válasza Fasten (#6995) üzenetére


Dluinet
nagyúr

első az közel 50000FT :U

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7002) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Bicikli zene: katt

(#7003) venember83 válasza Manitou (#7000) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel a T Mobile sorozat része, meg kell rendezzék. Nagyon remélem, hogy megrendezik, idén végre normálisan végig tudok majd menni a pályán, mivel már nem először megyek, és remélhetőleg sár se lesz. :)

(#7004) Manitou válasza venember83 (#7003) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor lehet találkozunk :) A duna maratonra terveztem menni, de nem tudok rá felkészülni, nagyon keveset tekertem. A bükkre viszont van még elég időm.

(#7005) Fasten válasza Dluinet (#7001) üzenetére


Fasten
tag

Fogcsikorgatva, de még belefér. De ez már nagyon a tető. PErsze ehhez azért kiváló ár/érték arány is kell :-)

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#7006) Flow válasza Vasinger! (#7002) üzenetére


Flow
senior tag

Hangulatos szám!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#7007) Ariadne válasza zabcs80 (#6989) üzenetére


Ariadne
őstag

Hát azt hiszem, most nem kérdeznék rá, hogy te mi mindenre használod még azt a bringát az erdőben bringázáson kívül. ;] :P

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7008) Ariadne válasza amargo (#6977) üzenetére


Ariadne
őstag

+dqdb-nek is: Az időjárás hatalmasat változott, kb. tényleg egy órával az indulás után, emlékszem, induláskor még teljesen borús volt, sőt pár csepp esett is, de amikor felértem a vitorlázóhoz, gyönyörű napsütés fogadott és az is volt végig. Ez ekkora hatással lenne a szintmérésre? Ja persze barometrikus. Mondjuk soknak tűnt, pláne a 600 szint, amit a netes bigyó mutat, a készülék alapján a training center 500 m szintet írt, beszéltük is dqdb-vel, hogy mi lehet az oka a különbségnek...

mod: Ehh megint dupla, bocs...

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7009) ludsimon válasza Ariadne (#7007) üzenetére


ludsimon
veterán

:D

undefined

(#7010) zabcs80 válasza Ariadne (#7007) üzenetére


zabcs80
tag

Inkább nem mondok semmit. ;]

Más: Akkor a hétvégi túra továbbra is áll? Mert megint gány időt jósolnak. Max. 1mm csapadékkal. :(((

(#7011) venember83 válasza zabcs80 (#7010) üzenetére


venember83
nagyúr

Nehogy már minimális eső elvegye a kedveteket. :)

(#7012) Ariadne válasza Vasinger! (#6992) üzenetére


Ariadne
őstag

+1 ahhoz, amit ludsimon írt... A KTM nem olyan különlegesen nagy durranás márka, hogy éppen azt érdemes lenne, sőt emlékeim szerint itt is elég sokat fizetsz a márkanévért önmagában. Ha tényleg jó bringát akarsz, érdemes a felszereltségre koncentrálni, sokkal jobban meghatározza azt, hogy mennyi ideig tudod használni és mennyire lesz jó, mint az, hogy milyen név van festve a vázra.

zabcs80: Igen, a túra áll! :K Saccra 70km/1100 m szint körül lesz, szóval érdemes rákészülni. Szombaton Vértesboglár, oda is megyünk páran. Az én részvételem biztosnak biztos, de még eljutás dolgában nem tudok véglegeset, több tényezőtől is függ, hamarosan el kell dőlnie. 1 mm esőt kibírunk. :D

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7013) Napfénysüti

Srácok ti akik jártok túrákra napi szinten kb mennyit tekertek? Pusztán kíváncsiságból kérdem hogy mennyit lenne érdemes majd bringáznom ha esetleg a későbbiekben én is szeretnék. Régebben mikor rendszeresen fociztam még volt jó erőnlétem (bár gyanítom bringázáshoz más erőnlét kell) de nagyon eltunyultam mióta csak kispályán játszok és pláne védek. :DDD
Annyira elkapott most ez a bringázási láz csak hoznák már a gépem. Remélem ma kiszállítják mert tök izgatott vagyok. :B

Més que un club!

(#7014) Ariadne válasza Napfénysüti (#7013) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha a srácot fiú és lányneműekre is értetted, akkor válaszolok. :D

Kb. egy hónapja kezdtem neki annak, hogy kifejezetten bringás erőnlétet növeljek. Az eszközök: minden második nap megyek montizni vagy futni, hétvégén nagyobb túrákra. A montis kört úgy találtam ki, hogy kb. 1,5 óra alatt bejárható legyen, és ne tudjam egyszerűen teljesíteni, tehát legyen benne kihívás, és persze mindig változtatok is rajta kicsit ahogy kedvem tartja. A futás egy szigetkör, 5,2 km. Azóta már volt, hogy az edzőköröm után lenyomtam a futást is, mert úgy volt kedvem. :) Mindkettőnél arra koncentrálok, hogy nyugodt, alacsony pulzussal menjek és a lehető legnagyobb olyan sebességgel, hogy ne kelljen megállnom sosem (ez azért igényel némi kísérletezést, de bele lehet jönni hamar). Mostanra kifejezetten érzem, hogy jóval erősebb vagyok, legalább 2-3 éve nem voltam ilyen formában, szóval működik... :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7015) venember83 válasza Napfénysüti (#7013) üzenetére


venember83
nagyúr

Későbbiekben? Most kell elkezdeni, nem holnap. :)

(#7016) Napfénysüti válasza venember83 (#7015) üzenetére

Na de most nincs erpőnlétem és van rajtam kb 7 kiló felesleg. Fokozatosan kell hozzászoktatnom magam? Vagy csináljam úgy mint régen hogy tolom ameddig csak bírom? :DDD

Ariadne: bocsi persze need is köszönöm ha tanácsot adsz. :R

Més que un club!

(#7017) sz_abika


sz_abika
addikt

Sracok lampa kerdesre senkinek sincs otlete?
[link]

PSN: xszabikax

(#7018) dqdb válasza Napfénysüti (#7016) üzenetére


dqdb
nagyúr

Először aszfalton és síkon kezd, aztán jöhet elég hamar a terep is. Más-más távolság és tempó számít átlagosnak, ha országúton mész, vagy terepen, országúton országútival, vagy országúton traktorgumis MTB-vel, van sok emelkedő, sík a terep, stb. Ki fogod tapasztalni, arra ügyeljél, hogy a nyeregmagasságot helyesen állítsd be, vigyél magaddal bőven folyadékot (ilyen melegben az 1 óra = 1 liter víz tapasztalatom szerint jó számítási módszer), vagy mérd fel előre a kék kutakat, és töltsél mindig újra.

A legeslegelső alkalommal ne menjél 10-12 km-nél messzebb, mert a nyereg, még ha nagyon kényelmes is, altájékon alaposan meg fog dolgozni :P

sz_abika: szerintem nem fogsz ilyen lámpát találni. A fejcső kialakítása és átmérője annyira bringafüggő, hogy erre univerzális rögzítést nem lehet gyártani. Nálam például a fejcső felsőcső feletti része a félintegrált kormánycsapágy miatt 3-4 milliméter vastag, így kihúzva (ha nem integrált lenne, akkor a domború csapágycsésze miatt nem tudnád felrakni). A fejcső villa felőli része hasonló okok miatt 5-6 milliméter magas, oda sem fog rögzíteni semmit. A felsőcső és az alsócső erősítésként körülbelül 7-8 cm hosszan össze van hegesztve, így erre a részre esélytelen bármit is felrakni, szóval nálam esélytelen lenne egy ilyen lámpát rögzíteni, és itt nem kell valami extrém kialakítású geometriára gondolni.

Ha találsz olyan lámpát, amit gumigyűrűvel lehet felpókozni, a felső- és alsócső között elfér a rögzítése, akkor talán megoldható, de erre nem sok esélyt látok.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7019) Tamoo válasza Napfénysüti (#7016) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tekerj amennyi jól esik, meg amennyihez kedved van... majd jön az erőnlét is.

(#7017) sz_abika: Én még nem láttam olyat... max régi dinamósat :DDD amihez volt valami rögzítés arról a részről.... Jobb lesz ha megbarátkozol a gondolattal, hogy kénytelen vagy a kormányra rakni.

(#7020) dqdb válasza Tamoo (#7019) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, egyedileg bringára gyártott lesz maximum.

Valamint én a lámpa rögzítésével inkább a kormányt karcolom össze, mint a vázat (itt nem hirtelen, látványosan megjelenő karcokra gondolok, hanem a napi használatban a rázkódás okozta kidörzsölésre).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7021) sz_abika válasza Tamoo (#7019) üzenetére


sz_abika
addikt

Akkor marad az eredeti terv... hatso lampaban feher LEDre csere, aztan ababilincs :DDD

PSN: xszabikax

(#7022) DemonDani


DemonDani
addikt

Ilyen készítményt valaki rendelt már eBayről? Ennyiért baromi olcsó L-Karnitine de amúgy meg korrekt eladónak tűnik, és nem is kína hanem eu-n belüli, meg van sok jó cucc... :B

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7023) tzimash válasza Napfénysüti (#7016) üzenetére


tzimash
őstag

Ha nem lesz orkán erejű szél és/vagy eső, szombaton megyek egy ilyen kört, gyertek ti is :)
A tési emelkedőn majd kiderül mennyire vagyunk formában :D

(#7024) Napfénysüti válasza tzimash (#7023) üzenetére

Köszi az invitálást de sajnos most hétvégén hazamegyek Mórra így a bringát se tudom tesztelni. :(
Viszont ha fehérvári vagy vagy esetleg környékbeli akkor máskor összefuthatunk de tőlünk ne várj még sokat. Barátnőm még vakbélműtét után tuti nem bírna egy ekkora túrát. :N

Més que un club!

(#7025) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Csak elkészült a nyárra a kicsike :) :) [link]

(#7026) tzimash válasza Napfénysüti (#7024) üzenetére


tzimash
őstag

Oksa, majd legközelebb. Minden hétvégén, ill. ha nem dolgozok hétköznap délutánonként is szoktam tekerni, leginkább aszfalton, néha terepen, szóval csak egyeztetés kérdése és mehetünk :) ja és nem szoktam őrült tempót diktálni, rajtam is van nem kevés felesleg :(((

(#7027) Cathfaern válasza Napfénysüti (#7016) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Saját esetemet tudom mondani: május elején álltam neki, előtte mozgás kb. 0 3/4 évig (napi 20 perc gyaloglás max kb.), ~15kg súlyfelesleggel. Heti 3-4x megyek országúton, 20km-es köröket (~150m szintemelkedés), illetve hétvégén ez néhány alkalommal 40km-esre (250m) felment. Emellett hétvégén átlag heti 1x (szóval volt hogy elmaradt, volt hogy mindkét nap) 40-50 perc úszás.
Mind az úszásra mind a biciklizésre igaz az, hogy folyamatosan hajtottam magam, tehát nem úgy tekertem, hogy most jó kényelmesen elvagyok, hanem ha éreztem, hogy na itt még belefér egy pár km/h, akkor fentebb toltam, folyamatosan próbálva az időt lentebb szorítani
Ennek eredménye egyelőre az, hogy egyrészt a 20km-es kört 1 óra 10 percről leszorítottam 50 perc alá, másrészt két héttel ezelőtt egy nap alatt 2x40 km-t letekertem (kettő közt 2 órás pihenés volt evéssel egybekötve) igazából különösebb megerőltetés nélkül, szombatra pedig 100km-t tervezek egyben :)

(#7028) Napfénysüti válasza Cathfaern (#7027) üzenetére

Lehet hülye kérdés de fogyni lehet a biciklizéstől? :B

Més que un club!

(#7029) sanzi89 válasza Napfénysüti (#7028) üzenetére


sanzi89
addikt

A télen lusta módon busszal járok, április elején kezdtem el újra bringázni, csak túra és élménybringa, nem hajtom ki magam, lassan tekerek ahogy jólesik. Jelentem 85 kilóról lefogytam 78 kilóra úgy, hogy az étrendemen semmit nem változtattam és egyáltalán nem volt célom a fogyás.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7030) tzimash válasza Napfénysüti (#7028) üzenetére


tzimash
őstag

Lehet, bár ha majd összefutunk nem biztos, hogy elhiszed majd :DD
A bringázás az egyik legjobb aerob mozgásfajta, vagy mi :)
Tavaly én is ledobtam nyáron bő 10kg-ot (amit télen szorgos munkával szinte majdnem vissza is híztam), de idén valahogy nem akar megindulni a dolog... :(

(#7031) szki válasza Napfénysüti (#7028) üzenetére


szki
őstag

Lehet fogyni! Sőt helyrerakja a vérnyomást, és a keringést, szebbé teszi a testtartást, és mellette nem terheli túl az ízületeket.
Már nem vagyok mai gyerek, és március elején kezdtem el 2x10 km-t tekerni pár naponta aszfalton, dombos terepen (és nyugodt utakon). Áprilisban már minden nap 1 órát bicajoztam. Májustól megvan minden túrám track-je az Endomondon. És eszerint azóta napi 2 órát vagyok nyeregben átlag.
Hogy ez sok vagy kevés? Nálam helyközi közlekedési eszköz a bicaj, és gyorsabb vagyok, mintha a busszal vagy vonattal közlekednék (Zala megye).
Itt egy Kalóriaégetés Táblázat
Eszerint a kerékpározáskor 25-30km/óra sebességnél egy 90 kg-os személy óránként 1152 kcal-t éget el. Ennél jobban csak a futás, vagy a gyorsabb bicajozás (vagy terep, stb) hatásosabb kalóriaégető.
Ha valaki nem figyel, akkor már 3-4 óra bicajozás után eléhezést tapasztalhat...
Szóval nálam a hasamról lement 15-17 cm kerületben, és kiloban is kb ennyit dobtam le 3-4 hónap alatt... 1 hete 176 km-t tekertem le közúton össz 7 óra alatt (pihenőkkel együtt) egy átlagos trekkinggel és csomaggal (iskolai évzáróra elugrottam). És van tervben a közeljövőben ennél jóval nagyobb út is :D

[ Szerkesztve ]

(#7032) rétisün


rétisün
veterán

ezeket ma vettem észre....

:))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7033) szki válasza rétisün (#7032) üzenetére


szki
őstag

Gratula a 13000-hez! Hisz nem rég volt csak a 12k!?
Akkor azt hiszem hamar meglesz a 14000 ;)

Szerk: a gumi meg jól kopik így, ha ennyit tekersz!

[ Szerkesztve ]

(#7034) rétisün válasza szki (#7033) üzenetére


rétisün
veterán

ha minden jól megy hamar meglesz, bár az egyharmada (egyben) azért húzós lesz, ha összejön. de az csak rajtunk (meg az időjáráson :((( ) múlik

"iskolai évzáróra elugrottam" ez mekkora duma :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7035) Zebu


Zebu
addikt

Csjú srácok ma elhoztam a Giant Rapid 3-masomat a boltból! :) :DDD

Két hét után végre megérkezett!!!

Alig várom, hogy tekerjek egyet! :DDD

(#7036) sanzi89 válasza sanzi89 (#6788) üzenetére


sanzi89
addikt

Látom nem sok sátras/túrás ember van, de azért megosztanám mire jutottam. Méregettem jobba/balra és arra jutottam, hogy ha két bringát kényelmesen el akarok rakni az előtérbe, akkor a Spirit 300-as kicsi lesz, és a Spirit 400-as lenne a nyerő. Keresgéltem neten árakat, egy kis érdekesség:

Easy Camp Spirit 400 - Mountex: 40.990Ft
Easy Camp Spirit 400 - Campingworld: 90£+20£=110£ kb 33.000Ft

Postával együtt jóval olcsóbb külföldről, olcsóbban meg tudom venni a Spirit 400-ast, mint itthon a Spirit 300-ast...

Vasárnap indulunk egy Balaton körre, über laza 4 napra tervezünk plusz keresünk vagy 40 geoládát. :) Most még Tesco-s sátor plusz fólia kombóval megyünk, de ha minden jól megy akkor a következő túrára már normális sátrunk lesz.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7037) Cathfaern válasza Napfénysüti (#7028) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Fogyni attól lehet, hogy ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. Ahogy írták is előttem, kb. 1 óra tekerés normális tempóban 1000 kalória elégetését jelenti.
Ha fogyni szeretnél, akkor két dologra figyelj:
1. Ne egyél többet, mint eddig. Éhesebb leszel, és nagyobb adagokat megennél, de ha így teszel, akkor kipótolod az plusz elégetett kalóriát, tehát ugyanott leszel, mint ha nem bicikliznél, legalábbis súly terén (izomzat, egészség, vérnyomás stb. terén mondjuk ebben az esetben is javulást érsz el). Tehát ne egyél se többször, se nagyobb adagot. Plusz nasi és társai pedig végképp elfelejtve :) (könnyű abba a hibába esni, hogy hát éhes vagyok, bekapok csak egy csokit. Valóságban egy szelet csokiban simán lehet annyi kalória, mint egy szendvicsben)
2. Ha hosszabb távra mész (több mint 2 óra), akkor viszont mindenképp egyél közben, különben fellép az eléhezés, és az elég kellemetlen (és veszélyes).

[ Szerkesztve ]

(#7038) Vasinger! válasza Ariadne (#7012) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Kicsit talán félreértettek, én a KTM-et nem azért mondtam mert hogy most az egy álom bicikli, hogy hú de jó (persze egyáltalán nem rossz), csak olyanból van Meménél olyan merevvázsaban, ami tetszik és jó lenne nekem felszereltségileg is.

Szóval természetesen nem a KTM a lényeg, de azért valljuk be, nem egy rossz márka az sem, eléggé nagy neve van, legalább akkora mint egy Meridának.

Más1:

Ez a meleg azért eléggé ki tudja készíteni az embert, meg a biciklit is. Napon már olyan érzésem van mintha már olvadna az olaj a láncról :D. A markolat is elkezd picit csavarodni a hőtágulás miatt és a 2.2-es terepgumi meg gyakorlatilag egy traktor hangjával egyenértékű, ha kicsit jobban megtekerem, persze ez azért van mert a forró betonon kb. már szinte ráragad a külső :D. (ha valaki mögött vagyok, már 5-10 m-en belül hátranéz hogy ki ez az állat mögötte :D)

Más2:

Nagyon erősen el kezdtem gondolkozni, hogy mi lenne ha csak tényleg a vázat és a teleszkópot cseréném le. Meménél van most egy extra extra könnyű kézzel épített fully váz nem valami nagy durr rugós taggal, de talán így tudnám a legolcsóbban megúszni.
Csak egy vázat és egy teleszkópot így eladni eléggé nehézkes lenne szvsz. Ha meg el is adnám sokat buknál rajta.

(#7039) Ariadne válasza Napfénysüti (#7028) üzenetére


Ariadne
őstag

Részemről december óta -12 kg and counting, pedig nem fogyókúrázom, csak másképp élek... Viszont erősödik is a bringázástól az ember, szóval jó zsírégető és állóképességet is ad rendesen. De fontos, hogy ne nagyon magas pulzussal, lihegve tedd meg a távokat, inkább nyugis tempóban többet, és igen, először aszfalton érdemes kezdeni.

A lényeg szerintem a rendszeres mozgás, meg a no nasi és junk food, esti kajálás hanyagolása amikor csak kibírod, meg általában preferálni a natúr húsokat - rizst - zöldséget. Mindezt viszont nem ész nélkül, tehát ha időnként úgy vagy vele, hogy most csokit kell enned, horribile dictu pizzát, hát egyél egy kevés csokit vagy pizzát, így nem lesz olyan vonzó, mintha valami hülye diéta alapján tilos lenne. Ha az ember egy életre akar megszabadulni a pluszoktól, meg kell találni, hogy milyen kajákat kell egy életre letenni, és mi az, ami azért ritkán és kis mennyiségben jöhet. Életmódot kell váltani teljes egészében, fejben átkapcsolni, és akkor megy... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7040) venember83 válasza Ariadne (#7039) üzenetére


venember83
nagyúr

"...meg a no nasi és junk food..."

Úgy olvastam hirtelen, hogy no pasi, ami azért elég radikális lenne, akárhogy is nézzük, bár a férfiak nagy része ösztönösen betartja ezt a kitételt, ugye. Amúgy most nyomtam be egy nagy pizzát, meló után meg terepezés. Remélhetőleg. :))

(#7041) Ariadne válasza venember83 (#7040) üzenetére


Ariadne
őstag

Uhh, isten ments, nem vagyok én apáca, legalábbis nagyon nem akarok az lenni... :P Azér' ennyire nem vagyok bringa mániás, hogy a pasizás lehetőségét is beáldozzam. :D

Pizzát speciel idén pár hete ettem először, és már nem is ízlett igazán. Nem gondoltam volna, de le lehet szokni róla simán... :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7042) venember83 válasza Ariadne (#7041) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig a pizza és a spagetti stb. jó energiaforrás bringázás előtt. Csak épp le kell dolgozni.

(#7043) Tamoo válasza venember83 (#7042) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az a baj tészta után 1 óra múlva ugyan olyan éhes vagyok :DDD

(#7044) Ariadne válasza venember83 (#7042) üzenetére


Ariadne
őstag

Na jó, a tészta és nagyobb bringázás után, az nálam is bejövős. Sajnos a tésztától én sem tudok elszakadni teljesen, de a pizza nekem hmm más tészta (óccó poén volt, tudom)... Bár meglepő módon simán jó volt a zöldsaláta + csirkemáj is valamikor, amikor épp az esett kézre túrázás után.
Bringázás előtt viszont legalább 2 óra kell, amikor nem kajálok, meg bicózás közben sem tudok, csak amennyi az eléhezés miatt muszáj...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7045) venember83 válasza Ariadne (#7044) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne viccelj, két óra? :Y Akkor mire bemelegednek az izmaim, már meg is éheztem. :DDD Fél óra, negyvenöt perc kb. ideális nekem, feltéve, hogy nem eszem degeszre magam.

Tamoo: Épp ez a jó a tésztában, gyorsan felszívódik. Éhségérzet megvan, de van energiád is hála a rengeteg szénhidrátnak.

(#7046) dunc válasza Zebu (#7035) üzenetére


dunc
nagyúr

Grat. dobj majd saját képeket.

(#7047) ludsimon válasza DemonDani (#7022) üzenetére


ludsimon
veterán

Gyógyszert/vitamint eBay-ről rendelni, te még betegebb vagy mint én. :Y :DDD

Én is szinte minden maradandó tárgyat onnan szerzek be műszaki cikket de, hogy egy készítményt aminek az eredete se biztos... :Y

undefined

(#7048) amargo válasza rétisün (#7032) üzenetére


amargo
addikt

Aki a végletekig könnyíti a bringát és belsőn gurul :P

venember83: Én 5-6 éve szoktam le a sportolás előtti nagy evészetről, mert mászáskol az a + kiló is számít, na meg minden vér a gyomor tájékán leledzik, se koncentrál se erőt kifejteni.
Persze madár eledel mennyiség evése az nem számít, inkább a nagy kajálásokra értettem - részemről.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#7049) Fasten


Fasten
tag

6995-re valaki?

:U :U

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#7050) sanzi89 válasza Fasten (#7049) üzenetére


sanzi89
addikt

Ha trekking bringát keresel, akkor szerintem 28-as kerékméretet kellene keresni. Plusz mennyire fontos az első teleszkóp? Mivel ebben az árkategóriában jobban jársz egy merev villával, de ha később esetleg tervezel még rá költeni, akkor fontos a fejcsőméret. Első ránézésre nekem ez tűnik a legnormálisabbnak.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.