Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) Djuree válasza Bandi18 (#22749) üzenetére


Djuree
félisten

sztem eger felől talán könnyebb, legalábbis nem olyan kanyargós. répáshutára is érdemes felnézni, a vadász étterem pl. kitűnő, reklám off :) évente 2x van ott edzőtáborunk. mármint nem pont az étteremben :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22752) tvamos válasza tvamos (#22691) üzenetére


tvamos
nagyúr

No... DBS Intruder meg nem is vol.
Nem lett ma bicaj.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22753) salieri. válasza Djuree (#22748) üzenetére


salieri.
őstag

Voltak kint motorosok bőven, igaz ők Miskolc-Eger főútvonalon nyomják csak, más útvonalra nem nagyon merészkednek :DDD Szerintem bringával sokkal szebb a Bükk és van egy feelingje.

Mindig másfelé megyek, tervbe volt még véve ma bálványos is csak sajnos már nem fért az időmbe bele.
Igen Miskolc egyébként ,mondhatjuk így

Bandi18: Ha edzésben vagy akkor bárhonnan könnyű.

Vasinger!: szomorúan látom,hogy szívja az akksit és még melegedik is ahogy érzem:D
Észre se vettem ,hogy megszakadt a tracklog, pedig még zenét sem hallgattam,mert úgy már eléggé szakadozik :( De a gurulást szereti ő is mint én lehet azért nem rögzítette a mászást:D

(#22754) Djuree válasza salieri. (#22753) üzenetére


Djuree
félisten

én meg tiszaújvárosban székelek :DD majd tekerhetnénk együtt vmikor, nekem trekkingem van, durvább terepen ezzel nem nagyon lehet mondjuk. habár nekem még a 100km sok lenne, majd holnap a 45 meglátjuk hogy megy, ennyit már régóta nem mentem, ráadásul ez sík terep lesz csak. edzésben benne vagyok, futok, úszok, kosarazok :DD
jaja, bicajjal jobban lehet nézelődni, meg élvezni a tájat. motorral inkább a kanyargás a jó :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22755) salieri. válasza Djuree (#22754) üzenetére


salieri.
őstag

Járunk oda a termálba gyakran! Szeretem nagyon:D

Én benne vagyok a tekerésben,ha jössz miskolcra! !gyébként nekem is van már trekkingem is a monti mellett! Nem tudom a pontos megnevezését ,hogy most cross- e vagy mi:D
Van rajta sárvédő meg teleszkóp.
Következő tekerésnél azzal megyek aszfalton ! Váltogatom majd egyszer terep, egyszer aszfalt.
Igaz az utak minősége elég rossz a Bükkben(kivéve egri út) ,országúti nem való oda sajnos én pont emiatt adtam el.
De trekkingel még járható tökéletesen.
Következő tekerés trekkingel ,aszfalton :

HOEP – Alsóhámor - Felsőhámor – Hámori-tó - Savós völgy – Létrás-tető – Jávorkút – Nagymező – Bányahegy –Pénzpatak – Rejtek – Hollóstető – Szinva-forrás – Lillafüred - Felsőhámor – Alsóhámor - HOEP

ja várjál már holnap Jabil 3próba van.
végignyomnám én is szívesen, de nincs kerkékpárszállítóm sajnos :(

(#22756) Bandi18 válasza Djuree (#22754) üzenetére


Bandi18
tag

Jabil 3 próbára mész talán ?
Nekem is tervben volt csak a hosszú hétvégére hazajöttem a családhoz.

@salieri
7 év kihagyás után kezdtem újra a bicajozást és formában nem nagyon vagyok :D a kolis évek betettek rendesen. De itt az alföldön (Tiszaújváros és környéke) elég könnyű tekerni 35-40km-t, de a hegymenetet még nem bírom :S

[ Szerkesztve ]

(#22757) salieri. válasza Bandi18 (#22756) üzenetére


salieri.
őstag

Idén kezdted újra?

Hát más a sík más a mászás az tény ,De ha jó átlagtempót tudsz diktálni síkon a 40 km alatt , akkor szerintem a hegy is megy, de szerintem először mindenképp ki fog fektetni egy 30 km es bükki túra is.
Én mindenképpen először 600 m -es pontokat ajánlok.
Pl. Mexikó völgyön keresztül Bükkszentlászló Bükkszenntkereszt. Ez kb.30 km-es jó kis edzőkör,igaz bükkszenten vannak 20 százalékos emelkedők ,ahol tolni kell :D
Hát igen arra nem nagyon vannak hegyek de ettől függetlenül nagyon jó a termál fürdő:D

[ Szerkesztve ]

(#22758) Bandi18 válasza salieri. (#22757) üzenetére


Bandi18
tag

Igen. Most február végén vettem bicajt az ősrégi montim helyett ami 7 éve a garázsban állt. Síkon olyan 23-as átlagot megyek, de itthon a Bakonyban próbálkoztam mászással hát 15km alatt jól kifáradtam :). Ahol meg tolni kell hát tolom :D

(#22759) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Na hazaértem a Balatonkörről. 237km lett a vége nekem
Leégtem mint a barom, első napom volt rövid cuccban, ég mindenem, meg egy két apróság.

[ Szerkesztve ]

(#22760) salieri. válasza Bandi18 (#22758) üzenetére


salieri.
őstag

Neked is trekkinged van? Vagy monti?
Az ősrégi is elvisz bárhova :)
Hát a mászás az nem síkon való tekerés ,tény.
De a mászás kárpótol mindenért ,gyönyörű a kilátás.Én pont emiatt szeretem.

-- Ma tényleg melegrekord volt? Akkor azért égtem el ,meg nagyon nyomott is a levegő a fák között,legjobb lett volna ledőlni.

(#22761) rétisün válasza ---Lasali--- (#22759) üzenetére


rétisün
veterán

gratula! :C :C (+ irigykedős smiley)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22762) ludsimon válasza ---Lasali--- (#22759) üzenetére


ludsimon
veterán

Széép! Grat! :C

undefined

(#22763) tvamos válasza Bandi18 (#22758) üzenetére


tvamos
nagyúr

En is gratulalok az ujrakezdeshez!
:C :R
En meg csak a bicaj megvasarlasanal tartok.
(Itt nincsen, amivel tekerhetek.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22764) Bandi18 válasza salieri. (#22760) üzenetére


Bandi18
tag

Montim van. Az ősrégi is elvinne bárhova csak szétment benne a középső tengely elkerültem fősulira és időközben beépültek a még használható alkatrészei öcsém kerójába :D. Mára már csak a váz maradt meg belőle.

(#22765) Toomy válasza ---Lasali--- (#22759) üzenetére


Toomy
senior tag

Szép! Gratula, de holnap üvölteni fogsz a fájdalomtól :U Kenjél magadra gyorsan egy lavór tejfölt! :DDD
Én is terveztem egy 200-as kört, de garantáltan kihagyom :K Még az erdőben való sétálás is kikészített, nemhogy a tűző napon való tekerés

(#22750) Vasinger! - Az én HTC HD2-őm egy 2300mAh-ás akkuval online kb. 10órát tud . Plusz vettem egy ilyet, amibe beledobva 4db 2700mAh-ás cerka akku 1x fel is tölti a telót. :K

[ Szerkesztve ]

(#22766) salieri. válasza Bandi18 (#22764) üzenetére


salieri.
őstag

Akkor van egy jó építkezési alapod :D

Összeállt a kép: a vak meleg miatt gurítottam le 6 kulacs vizet :)

(#22767) Toomy válasza salieri. (#22747) üzenetére


Toomy
senior tag

Szép mászás volt! :K
A 113/94 -es képen lehet tudni milyen házikó van az erdő közepén?
A 113/54 -esnél levő forrásból gondolom hörpintettél gazdagon ;)

(#22768) Toomy


Toomy
senior tag

Azt hiszem csabi94 barátunknak is lesz miről beszámolnia, lehet hogy még nem fejezte be mára :U :Y

(#22769) raczger válasza Vasinger! (#22750) üzenetére


raczger
őstag

Motorola Defy, gyári 2.2-vel, 1540-es gyári akksival, sportypallal 9 óra alatt 70%-ot merült. Egy egész napos tekerést kibír nekem.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#22770) salieri. válasza Toomy (#22767) üzenetére


salieri.
őstag

Még fürödtem is benne :DDD
Tényleg nyomasztó meleg volt és most elég csehül vagyok ég mindenem ,fejem hasogat..
Ha tudom ezt nem előre nem indulok el,hirtelen jött ez a meleg ,még nem akklimatizálódtam hozzá.
Van valami ötleted a sport trackerhez ? Városban,viszonylag sík terepen elég jól működött,és nem is szívta le az akksit annyira.Kormányra van neked rögzítve ez a kínai csoda USB töltő?Látom te endomondot nyomod? Az miben más? Ki kellene azt próbálnom.?Ez a sport trackert ugy veszem észre eléggé processzorigényes --
Az a ház pedig a vízműveknek valami gépháza!?
elég titokzatos...:D tiszta amerikai horrorfilm:D

(#22771) Toomy válasza salieri. (#22770) üzenetére


Toomy
senior tag

Nincs kormányra rögzítve, csak elindítom és annyi. Ja és van egy ilyen övtáskám, amibe minden belefér a nagy utak alkalmával.
De pl. azt figyeltem meg, hogy nálam sétánál mikor lassú az útvonal akkor cikcakkban húzza a nyomvonalat, azaz iszonyat pontatlan. Erdőben nagy szintkülönbségeknél még nem próbáltam az endomondo-t.
Szerintem próbáld ki hátha.
Az USB-s töltőt még nem kellett használnom, mert idei legnagyob tekerésem 8óra 30perc volt és azt vitte még az akku simán. Viszont itthon összedugtam és simán feltöltötte a telefont. :K
Én tegnap mentem 140-et, de én is ronggyá égtem az 5óra alatt képzelem mi lehet azokkal akik a mai napot végigkerekezték :U Hát most együtt érzek velük...
Az endomondo amúgy eléggé bejött, egy páran akik itt is vagyunk, ott is egy brancsot alkotunk :K
Most fekszem, mert holnap korán reggel kéne 2-3órát tekernem még a meleg előtt. :K

[ Szerkesztve ]

(#22772) salieri. válasza Toomy (#22771) üzenetére


salieri.
őstag

Zsebembe raktam a telefont, és nem értem miért nem ment , de legalább szólna ,hogy a GPS vétel megszűnt ,vagy valami ,hogy tudja az ember rá kell nézni a kütyüre.
Az a helyzet látom neked HD2 van,nem hasonlítanám össze ezzel a kínai csodámmal, amúgy a második akksi van benne 1 év alatt. Pedig eddig nem is tudtam létezik ilyen sports tracker program :D (szóval nem volt igazán extrém használatnak kitéve)
De ha továbbra is ilyen lesz, hát akkor nem fogom tudni használni ,pedig nagyon tetszik.
:U

(#22773) ludsimon


ludsimon
veterán

Egy kérdés.
Hol tudok venni ilyenkor leértékelt téli szélálló mezeket, nadrágot, kamáslit?
Ha van még ilyen cucc amit még nem kapkodtak el most kéne megnézni.
Tud valaki ilyet?

undefined

(#22774) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Elhatároztam, hogy monti alapokra fogok építeni egy outit.(alias virsli gumik és könnyű szerkezet)
Első telósat tervezek, hogy ha véletlen némi terep is közbe jön, akkor se legyen gáz.

Első lépés valami olcsó, de jó váz lenne, ezekre gondoltam apróról:
Kelly's Imagine (1620gr)
Kona Shred

Az olcsóbbak tényleg semmilyenek, drágábbra sajnos nincs keret. (Speci az álom. ;] )

Mit gondoltok?

Köszi! :R

Üdv, Balázs

(#22775) Djuree válasza Bandi18 (#22756) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, arra megyek :K

salieri.: az hány km?
kocsival nem tudod lehozni a bicót? hátsó üléseket előre hajtom meg kiveszem az első kereket nekem akkor teljesen jól befér, igaz kicsit kényelmetlen megoldás.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22776) tvamos


tvamos
nagyúr

Szep ez a bicaj...
http://www.cykelcenter.com/focus-super-bud-50-2011-p-536-c-181.aspx
De nagyon sokat kene meg gyujteni hozza!

Na ehez meg megtobbet:
http://www.youtube.com/watch?v=1FWwZnuBNNo

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22777) Toomy válasza ludsimon (#22773) üzenetére


Toomy
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék :K

(#22778) TripleB válasza Vasinger! (#22750) üzenetére


TripleB
senior tag

Szerintem meg romfüggő.
A konkrét készüléket nem ismerem, hogy mit tud, de sok embernek megoldotta a problémáját az optimalizált rom. :)

salieri, tölts le egy gps státuszt és indulás előtt frissítsd az a-gps pozíciókat.

Nálam a Defy jól bírja , de főzött rom van rajta. Endomondo-t használok egyébként.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#22779) salieri. válasza Djuree (#22775) üzenetére


salieri.
őstag

amit leírtam útvonalat, nagyjából 50 km és 920 m magasságig megy fel ha jól tudom.
utastérbe nem rakok bringát L-es trekkingem elégg nagy.

tvamos: a 2 binga teljesen más stílust képvisel amit linkeltél

(#22780) tvamos válasza salieri. (#22779) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ahh... nem lattam!.. Este mar egy kicsit komolytalan voltam! Nincs ennyi penzem.

Ellenben talaltam egy ilyet:
Scott contessa 30 26"
Szerintetek ez jo lehet? Hasznalt...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22781) DonThomasino


DonThomasino
veterán

A hátsó tárcsafékem, csak a menetközbe, a behúzás pillanatában
kattan egyet. Olyan fémes hang csak egy pillanatra.
Nem tudok rájönni... Mi lehet az?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#22782) dqdb válasza tvamos (#22780) üzenetére


dqdb
nagyúr

A Merida Juliet, Scott Contessa, Specialized Myka, Cube WLS és Ghost Miss elnevezések mind egy adott bringa női változatát takarják.

Az arányok alapján nekem ez egy kis méretű bringának tűnik, nem 19"-esnek, hogy 180 cm magasnak is jó legyen. Nem tudom, hogy mennyit futott, de ezzel a(z amúgy egyáltalán nem rossz, a korábban linkelt újakhoz képest határozottan jobb) felszereltséggel egy 2007-es modell magyar viszonyok között nem számít olcsónak.

salieri.: igen, minőségre jó, a teleszkóp elmegy benne, egyedül az árával van problémám. Ha levonná belőle a hirdetésben emlegetett 500 koronás szervizelést, akkor az ára is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#22783) salieri. válasza tvamos (#22780) üzenetére


salieri.
őstag

Szerintem ez 16,5 colos váz lehet.
Minőségre jó.

(#22784) Jamby18


Jamby18
senior tag

Légyszi valaki válaszoljon [link].

(#22785) Vasinger! válasza TripleB (#22778) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én még mindig ahhoz tartom magam, hogy OS függő. Mert Androidot hackelni kell, hogy kibírjon 2 napot, míg egy Symbian alapból elmegy annyit buhera nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#22786) Toomy


Toomy
senior tag

Na mára ennyi bőven elég is volt. Brutális déli szél van azt hittem belepusztulok az utolsó órába :U :W

(#22787) Toomy válasza Toomy (#22786) üzenetére


Toomy
senior tag

Most nézem 60-70 km/h széllökések vannak :Y, na az már komoly ha szembekap :U Még jó, hogy 7 előtt már bringán voltam és időben hazaértem :K

(#22788) Djuree


Djuree
félisten

na megvolt a 45km. igaz csak 37 lett a végére, nemtom, lehet rossz helyen fordultunk le vhol, pedig elvileg a többiek tudták az utat. 24km/h-s átlag tempó lett, volt ahol elég durvás szembeszél volt. jó volt így csapatban menni, teljesen tour-os hangulata volt :) alig fáradtam el, elégedett vagyok magammal.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22789) tvamos válasza dqdb (#22782) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi! Akkor keresgelek (gyujtok) tovabb... (Megis, hogy nezne mar ki, hogy noi bicajjal jarok!?..) :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22790) ludsimon


ludsimon
veterán

Gyerekek, ez kegyetlen mi van kint. :(

Szél meg UV sugárzás, kinyiffantam a végére.

Hazafelé 31-esen egy motoros egy jó nagy balesetet szenvedhetett, mert a fél utat lezárták, hullazsákot nem láttam, szóval biztos már elvitte a mentős, mert mentős se volt már ott.

Én meg mindenfélét átéltem, de természetesen hátszelet kb 5 km-en keresztül élveztem, tekerés nélkül -1 %-os leejtőn 45-50 km/h-val tekerés nélkül. :Y

Meg volt egy szakasz, ahol kb 500 méteren keresztül az úton a száraz földet vitte a szél, le kellett volna videóznom olyan durva volt mint valami sivatagi viharban. Szemem, szám, orrom mindenem tiszta por lett.

Szóval volt egy egészen pici szél.

Adatok sigmából:
105,17 km
04:11:13 h
Meters uphill: 489 m
Akkor jöjjön a maximum mért hőmérséklet, aszfalton! Max.: 39,0 °C Avg.: 34,5 °C
szél
végére pedig a track

Ha minden nap megdől a meleg rekord, kérdezem én mi lesz még itt nyáron?????????
40-45 fok??

undefined

(#22791) ludsimon


ludsimon
veterán

Még egy érdekesség.

A pisi meleg vizet a felhevült testemre öntöttem az út felénél és olyan volt mint ha hideg lenne, pedig meleg volt a víz!
Rendesen felhevülhetett a testem.

undefined

(#22792) ludsimon válasza Toomy (#22786) üzenetére


ludsimon
veterán

Aki korán kel.... bekaphatja :DDD :DDD :DDD ;]
10-ig nem volt szél, de aztán megérkezett a nemkívánatos fajtája. :(

undefined

(#22793) Toomy válasza ludsimon (#22790) üzenetére


Toomy
senior tag

Én mikor megjöttem kinéztem a negyedikről. Pont rálátni a szántóföldekre batta határában. Kegyetlen milyen porvihar volt. :Y Te meg abban közlekedtél. :R Én szerencsére megúsztam, mert 8:30 körül Alcsútdoboz után kezdett feltámadni a szél, de az még kismiska volt. Bár már fogott az is. De amikor ráfordultam a 6-osról battára ott jött a fekete leves. De nekem az már a célegyenes volt szerencsére. :K

(#22792) ludsimon :DDD csak a meleg miatt indultam korán. Hatalmas mákomra ;)

[ Szerkesztve ]

(#22794) ludsimon válasza Toomy (#22793) üzenetére


ludsimon
veterán

hát igen, igazad van, át kell szokni a hajnali kelésre és a koránfekvésre. :K
Vagy a késő 5 órai indulásra akinek van erős lámpája az este nagyon kellemes tud lenni nyáron. :K

undefined

(#22795) szki válasza ludsimon (#22790) üzenetére


szki
őstag

Szépet tekertél!
Csak óvatosan terheld magad ebben a hirtelen jött melegben, és szélben!
A folyadékot, és ásványi sókat meg folyamatosan pótolni a hosszú túráknál!

Ma én csak intenzív rövidet tekertem, de így is látható foltokban kiizzadtam a sókat.

A nyári kánikulától nem tartok, mert addigra hozzászokunk a meleghez. Viszont a nap erős sugárzása már jobban zavar, illetve a napkitörések intenzitása.

[ Szerkesztve ]

(#22796) dqdb válasza ludsimon (#22792) üzenetére


dqdb
nagyúr

10-ig nem volt szél, de aztán megérkezett a nemkívánatos fajtája.
És mit szóljon az, aki a tervnek megfelelően felkel korán és elindul bringázni, csak a korán szó értelmezésébe kis hiba csúszik, és 11 óra lesz belőle? :DDD Sikerült magam úgy bekenni naptejjel, hogy 42 km és 550 méternyi szint után is látszott még rajtam a fehérség (na meg minden kosz, ami beleragadt) :))

A szelet megkaptam, a Thököly úton muszáj volt 20 km/h-ra lassítani és folyamatosan a kormányba kapaszkodni, különben az egyik széllökés kitett volna az autók közé. Aki arrafelé jár a napokban, vigyen magával pótbelsőt, végig sercegett-ropogott a kerék alatt a szél által letépett és odahordott szemét (nem megoldás a bringasáv helyett az úttest, az se volt jobb állapotban), valamint a kisebb homokszemekből és kődarabokból én is kaptam, eléggé sokáig fájt az arcbőröm ezután a szakasz után. Klasszikus és nagyon durva szembeszél csak egyetlen szakaszon volt, a Folyondár utcában, ami 6,5%-os emelkedőnek indul és a végére 8,9%-os lesz ... Nem sokkal Fenyőgyöngye előtt egy karvastagságú ág éppen akkor dőlt rá az útra, amikor én a túloldalon elmentem. Pár magasságinfó:
* a Zsigmond-tér - Folyondár utca - Fenyőgyöngye 6-8%-os emelkedő végig, kivéve a Folyondár utca végét, az szadistább
* a Fenyőgyöngye - Guckler vége rész 9-11%-os emelkedő, kivéve az elején, ott 13-16%-os rész is van benne, és inkább a 11% jellemző rá
* a Guckler vége - HHH rész 7-8%-os emelkedő, de itt is becsúsznak hosszabb 11-12%-os részek
* a Margit híd Budáról Pestre 3,2-3,9%-os emelkedő

A Virágos-nyereg és a Vitorlázó közötti single track részen mit nem adtam volna egy össztelósért :U Tavaly még csak az út eleje romlott le nagyon, de most a kőkemény földben annyi nyomvályú van, hogy vagy megvezeti a kereket, vagy szétráz, de általában a kettőt egyszerre. Amilyen jó volt 1-2 éve végigmenni ezen a szakaszon, most annyira szenvedtem, és vártam a végét :(

Aki megy a Buda Maratonra, az ne egy, hanem inkább kettő pótbelsőt vigyen magával. Ha van tartalék váltótartó fül, az sem árt, és én a meleg ellenére lábszárközépig érő zoknit vennék fel. Rengeteg kisebb-nagyobb méretű ág letört a nagy szél miatt, a sípcsontomat alapos kezelésbe vették a menetközben felkapott darabok, de ütötte meg nagyobb darab a bokámat is, és volt, amit a hátsó váltó környéke roppantott szét. Ha ilyen marad holnap is a szél, akkor szinte lehetetlen lesz a szervezőknek jól kitisztítani a pályát keddre. És defektveszély ide vagy oda, a kőkemény talaj miatt hardtail bringánál minimumnyomás környékét érdemes választani (én a pályatérképen a pirossal jelzett kör egy részét érintettem).

tvamos: csak szóltam, hogy ezek női bringák, de láttam már nem olyan darabot, amit simán bevállaltam volna (konkrétan egy Ghost Miss-ről volt szó, ha letakartad volna a feliratot, akkor meg nem mondtad volna a bringáról a festése alapján sem, hogy női). Nem babarózsaszín festésre kell gondolni a komoly gyártóknál, hanem alacsonyabban induló méretezésre, női anatómiájú nyeregre és minimálisan női anatómiához igazított vázra. Amúgy az a bringa pofátlan 500 koronás alkuval jó vétel lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#22797) DonThomasino válasza ludsimon (#22794) üzenetére


DonThomasino
veterán

Amit próbáltál legutóbb finish line olajat,
jobbnak találtad mint a TF2 őt?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#22798) ludsimon válasza DonThomasino (#22797) üzenetére


ludsimon
veterán

Annál sokkal jobb.
TF2 oda is megy ahová nem akarom, mivel fújós borzalom.

undefined

(#22799) rétisün


rétisün
veterán

igaz hogy a bringázás még odébb van, de azért a tankcsapdát jól megnézzük a sportcsarnokban :)) bal kézzel is lehet fogni a sört, azt már teszteltm.

az ilyen spray láncolajok sztem kutyafülére se valók, a nagy része megy mindenhová, csak a láncra nem. inkább olajozok szemenként, akkor legalább tudom, hogy kapott a lánc úgy ahogy kell.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22800) DonThomasino válasza ludsimon (#22798) üzenetére


DonThomasino
veterán

Átmostam a láncot brigéciollal aztán TF2 de
kevésnek találom.
Láncfűrész olajról írják még hogy elég jó lehet, Ez igaz?

Korábban próbáltam sima cseke műszerolajat
egyszer kimenetem az erdőbe és vége a láncnak.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.