Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#34243) dellfanboy


dellfanboy
őstag

megtalaltak LinkedIn- egy manager szintu pozival. egesz erdekes "a ceg" , mert szaud arabiaban kellene dolgozni a the line nevu projekten. elvileg fizetnek a szallast (amirol kuldenek infot, hogy milyen)+ hozhatom a felesegem es fizetnek a gyerek ovijat, oktatasat (ha lenne) szoval a fizubol olyan sokat nem kellene kolteni. elvileg jovo heten lesz egy teszt aztan egy beszelgetes es ennyi a kivalasztas, amit eleg karcsunak erzek de lassuk. kerdeztek fizu igenyt en meg mivel nem akarok most valtani, meg szaud arabiaba se szivesen mennek mondtam nekik, egy ilyen evi 900k-1m SAR-t nem rakta ram a telot, szoval bizakodo vagyok, amit igy kerdezett elso korben szakmai oldalrol a hr-es arra boven tudtam valaszolni, szoval meg most azt se latom, hogy az ing lenne tul nagy

jah es kerdeztem a kiscsajt hogy megis hogy talalt meg LinkedIn-en. es mondta hogy azert mert van 1-2 cert-em / nemzetkozi vegzettsegem es pont ilyennel keresnek embert. es +10 ev tapasztalat (az annyira nem erdekli oket, hogy meg turistakent se jartam arra ;])

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.